زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۶۱۶
۲۰ آبان ۱۴۰۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ی جمله ای که بعضی وقت ها بهش فکر میکنید و انرژی میگیرید رو بنویسید ... [تصویر:  lightbulb.gif]
این پایان راه نیست

بعضی وقتا هم میگم می گذره قرار نیست همین جور بمونه

کاری نداره تو هم می تونی

NEVER GIVE UP هم روزی هزار بار

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , kilookiloo
ارسال: #۵۷۶۱۷
۲۰ آبان ۱۴۰۰, ۰۳:۳۹ ق.ظ
محبس خویشتن منم ، از این حصار خسته ام
من همه تن انا الحقم ،‌ کجاست دار ، خسته ام

در انتظار معجزه ، فصل به فصل رفته ام
هم از خزان تکیده ام ، هم از بهار خسته ام

به گرد خویش گشته ام ، سوار این چرخ و فلک
بس است تکرار ملال ،‌ ز روزگار خسته ام

دلم نمی تپد چرا ، به شوق این همه صدا
من از عذاب کوه بغض ، به کوله بار خسته ام

همیشه من دویده ام ، به سوی مسلخ غبار
از آنکه گم نمی شوم در این غبار ، خسته ام

به من تمام می شود سلسله ای رو به زوال
من از تبار حسرتم که از تبار خسته ام

قمار بی برنده ایست ، بازی تلخ زندگی
چه بُرده و چه باخته ،‌ از این قمار خسته ام
ارسال: #۵۷۶۱۸
۲۰ آبان ۱۴۰۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خب دیگه ی مدتی هست اینجا هستم و اون سازگاری های اولیه اوکی شده. نوبتی هم باشه نوبت پیدا کردن دوست دختره Big Grin
یکی رو زیر سر دارم باید بگردم ببینم فرهنگ دعوت کردن به دیت اینجا چجوریه
همیشه میگم که زندگی بازی احتمالاته، هر چی بیشتر تلاش (معادل کلمه ی try) کنی بیشتر احتمال داره که شیر بیاد Rolleyes
خارج نشینان عزیز، پیشنهادی انتقادی؟

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۶۱۹
۲۰ آبان ۱۴۰۰, ۰۸:۲۳ ب.ظ
مهدی طارمی مفیده چون مهدی طارمیه! اگه قرار بود هر کس بازی کنه مفید باشه جای مسی و رونالدو و نیمار و امپاپه و... هزاران نفر تو صدها لیگ دیگه بازی کردن و این بازیکنا نشدن اقای گل حتی یه لیگ داغون شدن هم سخته چه برسه به لیگ پرتغال واقعا تو این بازی مشخص شد چقد جاش خالیه و بازیکنی با این کیفیت تیم نداره.
قدوس که خیلی پر اشتباه بازی کرد بیرانوند که بازیکن دوازدهم اونا بود انواع و اقسام شانسا رو بهشون داد دقت نکردن و گرنه دومی رو هم زده بودن عزت الهی که نمی دونم چرا اینقد بازی میکنه حتی وقتی تیم عقب هست هنوز تو زمینه جای قدوس مدافع میاد و خبری از قائدی و ترابی نیست به نظر من این مربی در سطح این تیم نیست و نتایج خیلی ربطی به به قول خودش تاکتیکای ایشون نداره

think positive
ارسال: #۵۷۶۲۰
۲۰ آبان ۱۴۰۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  منم امروز بردم ماشینو سرویس کنه، تعویض روغن موتور و فیلتر هوا و روغن ترمز، شد ۹۰۰ یورو معادل ۳۰ میلیون تومن.
یا ابالفضل Smile من که اینجا عمرا تا وقتی که مجبور نشم، سمت ماشین گرفتم نمیرم.

ولی خب خوبی ای که داره قیمتا ثابته (تورم کم) و همینجور برعکس ایران دخل به خرج میخوره.

(۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  نوبتی هم باشه نوبت پیدا کردن دوست دختره Big Grin
کلا بنظرم اصلا واسه این چیزا عجله نکن (دلیل خاصی هم ندارم. حس اندرونیه Big Grin).
ارسال: #۵۷۶۲۱
۲۰ آبان ۱۴۰۰, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  منم امروز بردم ماشینو سرویس کنه، تعویض روغن موتور و فیلتر هوا و روغن ترمز، شد ۹۰۰ یورو معادل ۳۰ میلیون تومن.
یا ابالفضل Smile من که اینجا عمرا تا وقتی که مجبور نشم، سمت ماشین گرفتم نمیرم.

ولی خب خوبی ای که داره قیمتا ثابته (تورم کم) و همینجور برعکس ایران دخل به خرج میخوره.

(۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  نوبتی هم باشه نوبت پیدا کردن دوست دختره Big Grin
کلا بنظرم اصلا واسه این چیزا عجله نکن (دلیل خاصی هم ندارم. حس اندرونیه Big Grin).
عجله ای ندارم Smile) بیشتر بحث تجربه کسب کردنه الان که ۲ روز دیگه از یکی خوشمون اومد نپرونیمش با نوب بازی Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۶۲۲
۲۱ آبان ۱۴۰۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۴۰۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یه تحلیل اقتصادی برم براتون؟
سپاس بزنید بینم به حدنصاب میرسید یا نه

عرضم به حضورتون مبهمه
شاخص دلار, شاخص انتظارات تورمی, و دلار به ریال تقریباً نقطه‌ی کلیدی بازارها هستن تو این مقطع
پس چه طلا چه سکه چه بورس و چه حتی کریپتو معطل دلارن و دلار مشخص میکنه روند چه شکلی باشه

در ایران کسری بودجه قطعیه و دیگه بعیده دلار کاهشی باشه. مگه اینکه اتفاقات در حد معجزه بیوفته مثل FATF و رفع تحریم...

بریم یه نگاه به دلار بندازیم (قیمت فعلی ۲۷۰٬۳۱۰ریال)
دفعه قبلی گفته بودم که دلار میریزه تا حوالی ۱۷ و ۱۸ تومن؛
روحانی هم گفت اگه میزاشتن دلار تا ۱۵ تومن پایین میومد با نگه به این چارت معلوم میشه خیلی هم بیراه نگفته
همون قسمتی که چنگالو شکسته رو به پایین, از لحاظ تکنیکال میتونست به راحتی حداقل تا خط تریگر پایین بیاد
ولی خب تو این عبدل آباد هر روز یه سورپرایز تازه‌ای داریم
اما الان واقعاً افق تار و مبهمی پیش رو داره
قیمت ۲۶۵۰۰ نقطه‌ی مهمی بود که متاسفانه شکسته شد! اما الان خودش مهمترین حمایته
واقعاً سخته نظر دادن, بیشتر به سیاست ربط داره؛ اما به نظرم در کوتاه مدت شاید تا ۲۵ پایین بیاد! شاید! اما در صورت تثبیت کسری بودجه و نقدینگی و ... صعودش حتمیه. و احتمالاً اوایل پاییز این صعود شروع بشه. زیر ۲۶ ارزش خرید داره.
اگه قصد ورود دارید همین کانالهایی که کشیدم رو مد نظر قرار بدید
در حالت خوش بینانه(تقریباً محال): برمیگردیم به همون مسیر بازگشت به برجام روحانی, ودر میان مدت به سمت ۱۵تومن حرکت میکنه
در حالت بدبینانه ۶۰هزار و حتی ۸۰ هزارهم دور از دسترس نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سکه هم که به دلار و انس بستگی داره (قیمت فعلی ۱۱۹,۸۲۰,۰۰۰ریال)
اگه قصد ورود دارید به کانال های مینور و ماژور که کشیدم دقت کنید و حتماً روی پیوت ها وارد بشید
شاید ۱۱تومن نقطه‌ی مناسبی باشه! شاید!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انس که دقیقاً همین الان درگیر مقاومت سنگینی هست (قیمت فعلی ۱,۸۲۷$)
بعید میدونم ۱۸۳۰ رو رد کنه, احتمالاً در کوتاه مدت نزولیه
پس سکه هم در کوتاه مدت بعیده جهش صعودی داشته باشه

بورس هم به محرک دلار احتیاج داره (فعلی: ۱,۵۴۱,۰۵۱ واحد)
چون خیلی از نمادها تقریباً در منطقه نرمال خودشون هستن
فرق بورس اینه که بورس قیمتها رو پیشخور میکنه
براش مسجل بشه دلار میره بالا دیگه منتظر سبزه میدون نمیمونه
من فکر میکنم در کوتاه مدت به ۱/۴۰۰ برگرده
الان تقریباً یه فلگ هست, اما بعید نیست مثلث تشکیل بده, پس شکستن فلگ به معنای یه لگ صعودی نیست لزوماً, شاید سر اون مثلث فرضی خفتگیرتون کنن!
جریان پول حقیقی رو دنبال کنید...
گروه دارویی پتانسیل رشد شارپی دارن اگر و تنها اگر در نیمه‌ی دوم سال ارز ۴۲۰۰ رو برای دارو حذف کنن

در کل چشمتون بیشتر به دلار باشه
اینا همه صرفاً نظر منه

آپدیت بورس:

متاسفانه [و در برخی موارد بحمدالله و المنة] چارتهایی که پارسال آپلود کردم اینجا خیلیاشون از رو هاستشون پاک شدن
چندتاییشون حدود ۱۰۰% سود کردن, که نسبت به شرایط بد بورس به خودم تبریک میگم.

البت چارتهای پارسالو بیشترشونو رو کامپیوتر خودم دارم
مثلاً بعنوان نمونه نوری رو یادمه خیلی سفارش می‌کردم
دقیقاً آبان پارسال, اگه درست نشون داده باشم حدودای ۴۵۰۰۰ خیلی سفارش کردم
الا همون تا ۱۱۰۰۰۰ رفته, و احتمالاً بالاترم میره

ارسال: #۵۷۶۲۳
۲۲ آبان ۱۴۰۰, ۰۴:۰۴ ق.ظ
هی مانشت. چقدر غریب افتادی. یاد اون دوران اوج مانشت به خیر. چقدر سخته یادآوری اون دوران. دنیا کلا خیلی وقته شکلش تغییر کرده..

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , MarkLand , khayyam , .:tarannom:. , ele , Soldier's life
ارسال: #۵۷۶۲۴
۲۲ آبان ۱۴۰۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  هی مانشت. چقدر غریب افتادی. یاد اون دوران اوج مانشت به خیر. چقدر سخته یادآوری اون دوران. دنیا کلا خیلی وقته شکلش تغییر کرده..
عه دکتر Smile
دکتر خودت هم تنهاش گذاشتی ای بی وفا نه ولی کم وفا Big Grin

think positive
ارسال: #۵۷۶۲۵
۲۳ آبان ۱۴۰۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ
بعد از دانشگاه دیگه دوست پیدا کردن به دلایل مختلف سخت میشه. وقتی دوست آدم از دست میره دیگه شاید نشه برایش جایگزین پیدا کرد.

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Milad_Hosseini , khayyam
ارسال: #۵۷۶۲۶
۲۴ آبان ۱۴۰۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
بیسوادان قرن ۲۱ کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و نمی توانند بنویسند ، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور ریخته و دوباره بیاموزند. الوین تافلر

think positive
ارسال: #۵۷۶۲۷
۲۴ آبان ۱۴۰۰, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۰۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  هی مانشت. چقدر غریب افتادی. یاد اون دوران اوج مانشت به خیر. چقدر سخته یادآوری اون دوران. دنیا کلا خیلی وقته شکلش تغییر کرده..

سلام آقای تنهایی.
چه عجب که یادتون افتاد مانشتی هم هست.
ارسال: #۵۷۶۲۸
۲۵ آبان ۱۴۰۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
من حتی اگه توی یه جغرافیای دیگری به لحاظ سطح رفاه عمومی بودم با اینکه خیلی مسیر های دیگری رو هم میتونستم طی کنم بازم همین مسیر رو انتخاب میکردم اونوقت فقط به لحاظ مهیا بودن شرایط مناسب عمرم تلف نمیشد سر این سرعت گیرهای مسخره
من دوست دارم تو جوونی به اون چیزی که میخوام برسم از اینکه سنم بره بالا و جایگاهی که دوست دارم رو نداشته باشم متنفرم
ای کاش ادم وقتی به دوران جوونی میرسید همون طوری ثابت میموند پیر نمیشد و با همان جسم جوون از دنیا میرفت
ارسال: #۵۷۶۲۹
۲۵ آبان ۱۴۰۰, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۲۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعد از دانشگاه دیگه دوست پیدا کردن به دلایل مختلف سخت میشه. وقتی دوست آدم از دست میره دیگه شاید نشه برایش جایگزین پیدا کرد.
بعد از ازدواج هم به کل قطع میشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۶۳۰
۲۵ آبان ۱۴۰۰, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۲۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعد از دانشگاه دیگه دوست پیدا کردن به دلایل مختلف سخت میشه. وقتی دوست آدم از دست میره دیگه شاید نشه برایش جایگزین پیدا کرد.
بعد از ازدواج هم به کل قطع میشه Big Grin
بستگی داره. من بعد از ازدواج ارتباطم رو با دوستای مجردم حفظ کردم. البته باید ارتباطات رو مدیریت کرد که مهارت میخواد و بعد از ازدواج باید یاد گرفت. اما بعد از ازدواج با دوستای متاهلم (که زمان مجردی به دلایلی خیلی خوشایند نبود باهاشون رابطه داشته باشم) هم ارتباطم بیشتر شده.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۰۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close