زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تفاوت ها

ارسال: #۹۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط ahmadi_development.)
RE: تفاوت ها
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  خواستم تشکری کنم از بعضی از دوستان که مارو مورد لطف قرار می دن Big Grinو علاوه بر منفی هایی که به پست های بنده در این موضوع می دن به پست هایی که طی این یکساله دادم هم سری می زنند ومارو بازم شرمنده خدشون می کنند جالبه بگم توی پستی گفتم
Heartممنون دانلود کردم انشاءالله موقق باشی Heart منفی دادن،جایی سوال پرسیدم ایا دانشجویان ارشدIT می تونند در گرایش کامپیوتر شرکت کنند منفی دادن ازاونا جالبتر در پستی منبع کتابی رو که مطالعه می کنم رو گفتم منفی دادن Big Grin حالا ایشون احتمالا ناشی بوده دوستان باهوش تر تا سر قبر استیو جابز هم رقتنSmile اخه تعجب کردم از دوروزپیش که من در مورد این موضوع پست دادم بیش از ۲۰ تا منفی خوردم دیدم توی این موضوع که تعداد منفی مثبت ها یر به یر ه چرا یکدفه این اتفاق افتاده البته بی خیال اینها که همش بازیه تمام منفی ها فدای سر نام ایران
ما که با این روش نقد مخالفیم پیشنهاد می کنم رو یک موضوع محدود بحث بشه نقد بشه البته بازم تاکید میکنم نقد منصفانه ،مقایسه اصولی صورت بگیره تا بحث بجایی برسه وگرنه یکسری صحبت ها مطرح میشه راست یا دروغ مغرضانه یا دلسوزانه وبیشتر به یک بحث سیاسی شبیه می شه تا یک نقد دلسوزانه
من به تمام پست های شما منفی دادم ، چون چند صفحه قبل تر بیان کردم که چرا غرض ورزانه دارین منفی میدین بخصوص در تاپیک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و متاسفانه کسی وجود بیانو نداشت و مثل یه آدم ترسو خودشو قائم کرده بود ، من هم به تمام دوستانی که شک داشتم مقابله به مثل کردم تا داد یک نفر در بیاد ، وبتونیم اون دوست عزیزو تحت فشار قرار بدیم و بخاطر کار بزدلانش از همه ی دوستان معذرت خواهی کنه
من اصلا نه خواستم باهوش عمل کنم نه خودمو پنهان کنم به چند تا دوستان کل پستاشون منفی دادم ....
ما چیزی رو رومیز نداریم که بخوایم بعدا عمل کنیم ، سریع بسیجی وار حمله میکنیم
اولا بابت تمام منفی هایی که شما ودوستانتون دادید تشکر می کنم
ثانیا من ۴تا پست درمورد این موضوع دادم دوتا درمورد مرزها که بازم تاکید می کنم مقایسه شما نابجا بود براتون هم دلایل رو اوردم اگه بازم بخواهید با عکس ومدرک ونمونه از مرزهای کشور های دیگه دلیل براتون میارم مثل مرزهای بعضی کشور های امریکای جنوبی با امریکا یا مرزها ی ترکیه با کشورهای همسایه یا کشورهای جنوب شرق اسیا یا کشورهای افریقایی ۱ پست دیگه هم دادم درمورد روبات سورنا که منبع هم اعلام کردم
فکرنمی کنم دوستان دیگر هم توانایی بحث باشما رونداشته باشندولی خوب ما به مانشت می اییم برای هدف دیگه ای نه مثل شما که اکثر پست ها یا موضوعات جدیدی که ایجاد می کنید رنگ وبوی چیز دیگه میده فکرکنم تعداد پست های مرتبط شما با هدف اموزشی مانشت به تعداد انگشتان دست هم نرسه وبقیه پست ها ازجنس دیگه ای اگه قرار باشه تمام وقت ما بخواد به جواب گوی شما تلف بشه چرا ما بیایم مانشت جا برای اینجور بحث ها توی فروم های دیگه زیاده
از طرفی شما با این نوع تفکروبیان وعملکرد که چون به یکسری افراد به زعم مخالفت با شما اینگونه عملی رو انجام دادی به هردلیلی
چه جورشما داعیه برطرف کردن کژاخلاقی ها بداخلاقی ها وکاستی های رفتاری جامعه رو دارید شما که هنوز درخم یک کوچه اید چه جور می تونید دم از این سبک صحبت هابزنید ودائم بیشتر شعار دهید مقایسه نابجا کنید واقعا اگر شما فردا روزی دراین کشور به جایی برسید به زعم بداخلاقی های دیگران نسبت به شما بدنبال تلافی اون هم از نوع کور دست خواهید زد
به شخصه درحد توانم تلاش می کنم بی اخلاقی نکنم تاحداقل سهم خودم رابه جامعه خودم پرداخت کرده باشم
شب عیده نمی خواستم ناراحتی پیش بیاد نمیدونم چرا جواب دادم عید همه مبارک

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , Joonz , saman1990
ارسال: #۹۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: اولا بابت تمام منفی هایی که شما ودوستانتون دادید تشکر می کنم
ثانیا من ۴تا پست درمورد این موضوع دادم دوتا درمورد مرزها که بازم تاکید می کنم مقایسه شما نابجا بود براتون هم دلایل رو اوردم اگه بازم بخواهید با عکس ومدرک ونمونه از مرزهای کشور های دیگه دلیل براتون میارم مثل مرزهای بعضی کشور های امریکای جنوبی با امریکا یا مرزها ی ترکیه با کشورهای همسایه یا کشورهای جنوب شرق اسیا یا کشورهای افریقایی ۱ پست دیگه هم دادم درمورد روبات سورنا که منبع هم اعلام کردم
فکرنمی کنم دوستان دیگر هم توانایی بحث باشما رونداشته باشندولی خوب ما به مانشت می اییم برای هدف دیگه ای نه مثل شما که اکثر پست ها یا موضوعات جدیدی که ایجاد می کنید رنگ وبوی چیز دیگه میده فکرکنم تعداد پست های مرتبط شما با هدف اموزشی مانشت به تعداد انگشتان دست هم نرسه وبقیه پست ها ازجنس دیگه ای اگه قرار باشه تمام وقت ما بخواد به جواب گوی شما تلف بشه چرا ما بیایم مانشت جا برای اینجور بحث ها توی فروم های دیگه زیاده
از طرفی شما با این نوع تفکروبیان وعملکرد که چون به یکسری افراد به زعم مخالفت با شما اینگونه عملی رو انجام دادی به هردلیلی
چه جورشما داعیه برطرف کردن کژاخلاقی ها بداخلاقی ها وکاستی های رفتاری جامعه رو دارید شما که هنوز درخم یک کوچه اید چه جور می تونید دم از این سبک صحبت هابزنید ودائم بیشتر شعار دهید مقایسه نابجا کنید واقعا اگر شما فردا روزی دراین کشور به جایی برسید به زعم بداخلاقی های دیگران نسبت به شما بدنبال تلافی اون هم از نوع کور دست خواهید زد
به شخصه درحد توانم تلاش می کنم بی اخلاقی نکنم تاحداقل سهم خودم رابه جامعه خودم پرداخت کرده باشم
دوست گلم این یکی دو ماهی رو بی خیال درس و اینجور چیزا باش به موقش سر این موضوع ها بحث شده و خواهد شد بعد کنکور باید یک کم حال و هوا هم عوض بشه دیگه نه؟ به موقعش به درس هم می رسیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , mohammad_1366 , ahmadi_development
ارسال: #۹۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۵ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  اولا بابت تمام منفی هایی که شما ودوستانتون دادید تشکر می کنم
کار بد همیشه بده ، و قابل بخشش نیست .. از هر کسی که سر بزنه ... من به هیچ کس توهین نکردم ، گفتم دوست عزیز بیاد بخاطر کارش توضیح بده که چرا داره بیخود منفی میده و دیدم کسی توانایی بازگو نداره و باز بعد این گفتگو منتظر بودم، آیا این شجاعت رو داره یا نه(که باز مشاهده کردیم که نداره)
ترسوها در دنیا جرات بیان نظراتشونو ندارند ،ولی خوشحالم که رئیس جمهوری داریم که از نظر بیان مشکلات دنیا حداقل بدون ترس از امپرالیسم حرفشو بیان میکنه، که کار اصلا راحتی نیست ، پست های من رنگ و بو خاصی نداره، البته اگه دوستانی مثل شما بودار فرضش نکنید.. در مورد کمک، من خیلی قبل تر از اینا در این سایت عضو شدم و کمک های منو دوستانی که امسال ارشد داشتند بیاد میارن ، اون موقع شما هنوز توفیق آشنایی با این سایتو نداشتین ولی سر مسائلی اون کاربریمو حذف کردم....
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou
ارسال: #۹۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط saman1990.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ)commasoud نوشته شده توسط:  با سلام
چند تا سوال
کشور را چه کسانی می سازند؟
چند نفر برای ساختن کشورشان ، ۲۰ سال جهادی کار کردند(یعنی روزی بیش از ۶ ساعت نخوابن و ۱۲ ساعت کار کنن)؟
چند نفر متحد شدن تا با تمام وجود فکر کنن و بعد از تحلیل ؛ ریشه مشکلات را پیدا کنن
و تا آخر عمرشان واقعا کار کنن؟
در رشته ای مثل کامپیوتر که تحلیل بچه ها خوب است ؛ چرا ما فعلا مشکلات صنعت نرم افزار ایران رو بررسی نمی کنن،
تا با جون و دل کار کنیم و ضعف ها را برطرف کنیم؟
فرهنگ ازهمین خانواده های چند نفره شروع می شود ، پس از الان خود ما به فکر ۵۰ سال دیگه مان باشیم تا فرزندان ما در اوج عزت و سر بلندی باشن.

خدا پدرتو بیامرزه! من که زبونم مو درآوردTongue از بس اینو گفتم. من میگم ما که لالایی خوب بلدیم، چرا خوابمون نمیبره؟!!!Huh
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  تفاوت مدیران در ایران و اروپا چیست؟
اروپا: موفقیت مدیر بر اساس پیشرفت مجموعه تحت مدیریتش سنجیده میشود
ایران: موفقیت مدیر سنجیده نمیشود، خود مدیر بودن نشانه موفقیت است

...

دوست عزیزم. برادر من!
پس فردا من و شما قراره مدیر بشیم. پس کی قراره بیاد و این چیزا رو عوض کنه؟ قطعا من و شما و امثال ماها هستیم... مگه اونی که الان مدیره و احتمالا این حرفا در موردش صدق میکرده، از اول مدیر بوده (ضمنا هر جا، گل هست، خار هم هست... حالا شاید جایی گلهاش بیشتره، اما دلیل نمیشه در کنارش خار نباشه و برعکس...)
یه چیز دیگه هم هست: قسمت مثبت قضیه رو هم ببینید. ما اگه شیوه های درست مدیریت رو پیاده کنیم، اگه قوانین رو درست اجرا کنیم...
ادامش رو میذارم خودتون کامل کنین... فقط اگه میخواین بگین: «از کار برکنار میشیم!»، بدونین که دارین فقط دور خودتون میچرخین... مثل کرم ابریشم! و به هیچ جا نمیرسیم... نه خودمون، نه کشورمون... چون اونایی که صفات گفته شده در بالا رو دارن، قطعا همین حرفا رو زدن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmadi_development
ارسال: #۹۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
آقا یه تفاوت باحال...
نون وایی تو آلمان :
[تصویر:  77802_1_1379094061.JPG]
.
.
یه نون وایی تو ایران:
[تصویر:  77802_2_1379094061.jpg]
.
اینو گذاشتم چون از بچگی از صف نون وایی بدم میومد!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۹۶
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط mohammad_1366.)
نوروزی که ماله خود خود خودمونه ،
[تصویر:  77826_1_1379094061.jpg]

امیدوارم تو سال جدید سایه صلح بر سر همه مردم دنیا باشه
اختراعات محققان ایرانی در سال۹۰
واگذاری تلفن تصویری
ا ارایه این نوع تلفن به مشترکان، امکان دریافت تصویر در حین مکالمه به طور همزمان و گیم‌های گروهی از تلفن ثابت وجود دارد. تلفن ثابت مبتنی بر NGN دارای تنوع در سرویس است و پیام کوتاه، شبکه های مجازی اختصاصی VPN، امکان بازی‌های دیجیتالی مجاز به صورت گروهی، تلفن تصویری، ویدئو کنفرانس و تماشای فیلم از طریق این خطوط امکان‌پذیر است.

ساخت پارکینگ های مکانیزه
پژوهشگران کشور پروژه ای را در زمینه طراحی، ساخت و بومی سازی پارکینگ‌های مکانیزه تکمیل کردند که اجرای آن موجب کاهش فضای مورد نیاز برای ساخت پارکینگ و زمان پارک خودرو و همچنین کاهش ترافیک درهای ورودی و خروجی پارکینگ‌ها می شود.
احمد مرادی، یکی از محققان این پروژه، سیستم روباتیک برای انتقال ماشین، سیستم هوشمند برای کنترل ترافیک و گیت های ورودی و خروجی با قابلیت تنظیم جهت و مکان خودرو بر اساس موقعیت ورود و یا خروج خودرو را از اجزای این پارکینگ نام برد و ادامه داد: این پارکینگ دارای سیستم تشخیص دهنده ابعاد و وزن ماشین است و بر اساس مشخصات خودرو، صفحاتی که خودرو را به محل پارک حمل می کند، قابل تنظیم است.

مساحت مورد نیاز برای ساخت پارکینگ طبقاتی معمولی نسبت به پارکینگ طبقاتی اتوماتیک ۴ برابر بیشتر است. علاوه بر این در پارکینگ های معمولی ارتفاع هر طبقه باید حداقل سه متر باشد در حالی که در نمونه اتوماتیکی این ارتفاع به ۷۰/۱ متر تقلیل یافته است.

ثبت بین المللی ۲ اختراع در حوزه فیزیک پلاسما
محققانموفق به ثبت بین المللی اختراع در حوزه فیزیک پلاسما و اجرای هفت طرح در حوزه نانوفناوری شدند. فریدون رهنمای رودپشتی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد از پروژه های تحقیقاتی در حوزه هوش مصنوعی و فیزیک هسته ای و همچنین ثبت بین المللی ۲ اختراع در حوزه فیزیک پلاسما خبر داد و اظهار داشت: اجرای این پروژه های تحقیقاتی در حوزه های هوش مصنوعی و فیزیک هسته ای از دیگر اقدامات این مرکز است که با نگاه اقتصادی و علمی انجام می شود.

ثبت ۴۰ اختراع در حوزه نانو در پارک فناوری دانشگاه تهران
حمید راشدی معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ثبت ۴۰ اختراع در زمینه فناوری نانو در این پارک خبر داد و گفت: تاکنون ۴۲ میلیارد و ۷۳۸ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال درآمد از تجاری سازی محصولات نانویی حاصل شده است.
دستاوردهای نانویی در مرحله صنعتی و یا نیمه صنعتی پارک فناوری دانشگاه تهران، برخی محصولات نانویی در زمینه زیستی شامل پلی لاتیس به منظور استفاده در بیابان زدایی، زئولیت y، دستگاه تصفیه کننده و خوشبو کننده هوا به روش نانو، دستگاه تولیدکننده نانو الیاف و نانو الکترواسپینینگ و محصولات پاک کننده نانویی به صورت اسپری است.

محصولات نانویی در حوزه مواد و بتن هم شامل ساخت و تعیین ساختار و خواص پایه آلومینای نانو حفره، ساخت و ارزیابی نانو ذرات کبالت بر روی پایه زئولیتی، تهیه غشای نازک نانو زئولیتی سیلیکالیت به روش سنتز کلوییدال و همچنین تولید نیمه صنعتی بتن فوق سبک با فناوری نانو هستند.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Masoud05 , انرژی مثبت , ahmadi_development , nikou , Pakniat
ارسال: #۹۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  آقا یه تفاوت باحال...
نون وایی تو آلمان :

.
اینو گذاشتم چون از بچگی از صف نون وایی بدم میومد!!!
قبول کنید سنگک خوشمزه تره Tongue اینو که قبول داریدSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۹۸
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ق.ظ
تفاوت ها
کلا ً نون خوشمزه است...
فقط از صف نون بدم میاد
عکسو بخاطر نوع نون نذاشتم....بخاطر صف نون گذاشتم...
یه بار تو بچگی انقده تو صف ایستادم که سرما خوردم
...
اگه نون وایی های ما هم بطور موازی کار میکردن دیگه صف نداشتیم
(منم سرما نمی خوردم)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۹۹
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  کلا ً نون خوشمزه است...
فقط از صف نون بدم میاد
...
(منم سرما نمی خوردم)

منم متوجه منظورشما شدم اینو گفتم شاید فضا عوض بشه

ارسال: #۱۰۰
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط mohammad_1366.)
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  کلا ً نون خوشمزه است...
فقط از صف نون بدم میاد
...
(منم سرما نمی خوردم)

البته من هم با نظر دوستمون موافقم ولی یکی دوسالی که واقعا وضع ایستادن صف برای خرید مایحتاج خیلی کم شده ولی هنوز تو ادارات ما
این مشکلات وجود داره...
مشکل اصلی ادارات :
برخی از کارمندان ارباب الرجوع را شخصی بیگانه از فضا آمده میداند که مشکل او چندان برایش مهم نیست.
کاغذبازی های بی مورد ، ما حتی این مشکل رو در سطح دانشگاه هم مشاهده میکنیم،مراحل فارغ التحصیلیو ثبت نام ، روزهای فراموش نشدنی و طاقت فرسای دانشجویان محسوب میشه
آگاهی کم مردم ، خیلی از مردم به (از جمله خود من) بدلیل ندانستن روندهای اداری ، و یا قانون ، تقاضاهای بیجا و یا در مسیر نادرست به افراد غیر متخصص مراجعه میکنند.
و در آخر پیشنهادی که من خودم برای جایی داشتم و اینجا عرض میکنم :
بیاین ترتیب اتاق های اداری رو درست کنیم ، اگر اتاقی در اولین گام معمولا ارباب الرجوع باید بهش مراجعه کند ، رو در اول مسیر و ...
خیلی وقتا مشاهده شده که برای دو امضا ارباب الرجوع مجبور شده ، سه طبقرو بره بالا بیاد پایین ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۱۰۱
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ق.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  مشکل اصلی ادارات :
برخی از کارمندان ارباب الرجوع را شخصی بیگانه از فضا آمده میداند که مشکل او چندان برایش مهم نیست.
کاغذبازی های بی مورد ، ما حتی این مشکل رو در سطح دانشگاه هم مشاهده میکنیم،مراحل فارغ التحصیلیو ثبت نام ، روزهای فراموش نشدنی و طاقت فرسای دانشجویان محسوب میشه
آگاهی کم مردم ، خیلی از مردم به (از جمله خود من) بدلیل ندانستن روندهای اداری ، و یا قانون ، تقاضاهای بیجا و یا در مسیر نادرست به افراد غیر متخصص مراجعه میکنند.
و در آخر پیشنهادی که من خودم برای جایی داشتم و اینجا عرض میکنم :
بیاین ترتیب اتاق های اداری رو درست کنیم ، اگر اتاقی در اولین گام معمولا ارباب الرجوع باید بهش مراجعه کند ، رو در اول مسیر و ...
خیلی وقتا مشاهده شده که برای دو امضا ارباب الرجوع مجبور شده ، سه طبقرو بره بالا بیاد پایین ....

خوشبختانه یه سری اقدام شده که باز یکم دل ادمو گرم میکنه البته حالاحالاها جای کار داره . من خودم چند مدت تو یه اداره بودم ، اونا تازه تغییر مکان داده بودن و این امکانات رو گذاشته بودن :

طبقه همکف برای اکثر مراجعه کنندگان که غالبا مسن هم بودن. طبقه زیر زمین و طبقه ۱ سایر امور اداری مردم . طبقه ۲ بخش جایی بود که مردم کمتر کار داشتن ، طبقه ۳ برای نمازخونه و چیزای اختیاری بود طبقه ۴و۵ هم مخصوص پرسنل اونجا بود و نه مردم ، طبقه آخر هم رئیس داره بود ( معاونین او در طبقه همکف و طبقه ۱ بودن ) .
سیستن نوبت دهی مثل بانک هم گذاشته بودن بهمراه صندلی های خوب .
تخصیص یک بخش برای کپی و پست و مواردی که ممکنه یه مراجعه کننده در وسط کارش بهش نیاز پیدا کنه
قرار بود تلویزیون هم بزارن که دیگه من اونجا نموندم که بدونم چیکار کردن ( قرار بود که تلویزیون پشت سر کارمندا باشه تا اونا چشمشون به تلویزیون نیفته تا کم کاری کنن Big Grin )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۰۲
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ)saman1990 نوشته شده توسط:  من میگم اگه ما، کارمونو درست انجام بدیم...
بقول بزرگی، ما مأمور به وظیفه ایم، نه نتیجه...
بازم میگم؛ حرف من اینه که باید، باید، باید از خودمون -من، شما و...- شروع کنیم... هرکسی، مسئول عمل خودشه...
حالا شما میتونی برداشت کنی که چه کار احمقانه ای بوده و بعد بشینی و به «تفاوت ها»، بخندی و بگی مشکل از «بالا» ست، یا به اندازه ی سهم خودت، هر کاری، ولو کوچیکو انجام بدی... خودتی و وجدان خودت... Smile

من حرف شما رو قبول دارم که هر کس باید سهم خودش و انجام بده اما...
من ۲ سال پشت سر هم معلم تعدادی دانش آموز بودم و این ۲سال اونقدر با هم کار کرده بودیم که بعضی اوقات همین بچه های ۸ ساله به جای منه معلم تدریس می کردند.خودشون تکالیفشون و بررسی می کردند و سعی می کردند مشکل همدیگه رو حل کنند.موقع آزمون هم محال بود تقلب کنند با این که هیچوقت جاشون و عوض نکردم و فاصله ای هم از هم نداشتند! حتی برای دیدن فیلم های آموزشی خودشون لپ تاپ من و به پروژکتور وصل می کردن...
خیلی هم با هم دوست شده بودیم جوری که بیشترین اس ام اسای دریافتی من از طرف دانش آموزام بود.تا جایی که تونستم سعی خودم و کردم که بچه ها رو خودکفا بار بیارم و همیشه خودشون یک موضوع داشتند که درباره اش بحث علمی کنند و نظر بدن(فکر کنید پسرهای ۸ساله!)و خیلی هم لذت می بردند.
اما سال بعد که رفتند پایه بالاتر همه چی عوض شد.چیزایی که تو کلاس ما ارزش بود به ضد ارزش تبدیل شد! جو کلاس متفاوت از اونی بود که در طول این دو سال دیده بودند!
من سهم خودم و انجام دادم اما وقتی معلم بعدی که قراره این بچه ها رو آموزش بده بر اساس شیوه های سابق عمل کنه تمام زحمات من به هدر میره که هیچ!بچه ها دچار دوگانگی هم میشند و نمونه اش هم این شد که شاگرد من به خاطر همین دوگانگی ها کارش به روانپزشک کشیده شد و چیزی که پیش روانپزشک عنوان کرد واقعا باعث تعجب همه شد!(عنوان کرد عزیزترین کسی که از دست داده من بودمSmile ) هنوزم وقتی مشکلی پیش بیاد خانواده اش میخوان که من باهاش صحبت کنم با اینکه معلمش نیستم و جالبه هنوز هم من و حرفام قبول داره
پس اینجاست که باید نظام آموزشی عوض بشه تا همه در یک راستا عمل کنند و بچه ها بیشترین نفع و از این آموزش داشته باشند نه بیشترین ضرر! سیستم هم باید از ابتدایی عوض شه
ولی متاسفانه نظام آموزشی ما هم داره به سمت کاغذ بازی پیش میره! خیلی بیش از اون حدی که فکر می کنید
دبستان را دریابید که دانشگاه دیر است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_1366
ارسال: #۱۰۳
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ، توسط mosenabdoli.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  رباتبک در ژاپن
[تصویر:  050610_robot.jpg]
و
.
.
.
رباتیک در ایران
[تصویر:  552603_orig.jpg]
به قیافش نگاه نکنید...تازه یاد گرفته راه بره!! Undecided

این چه مقایسه ایه آخه؟!!! عکس دو تا روبوتو گذاشتین کنار هم می گین قیافه هاشونو نیگا کنین؟! یا عکس نونوایی گذاشتین که ...
که چی آخه؟!
چه اصراریه این بحثا ادامه پیدا کنه؟
دوستمون حرف جالبی زد ... یه فرقی باید باشه بین حرفایی که تو مانشت زده می شه و حرفایی که تو تاکسی زده می شه ...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakniat , hkarimi , Bache Mosbat , blackhalo1989 , - rasool - , ahmadi_development , Masoud05
ارسال: #۱۰۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ
تفاوت ها
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  این چه مقایسه ایه آخه؟!!! عکس دو تا روبوتو گذاشتین کنار هم می گین قیافه هاشونو نیگا کنین؟! یا عکس نونوایی گذاشتین که ...
که چی آخه؟!
چه اصراریه این بحثا ادامه پیدا کنه؟
دوستمون حرف جالبی زد ... یه فرقی باید باشه بین حرفایی که تو مانشت زده می شه و حرفایی که تو تاکسی زده می شه ...
دوست عزیز
من فقط چند تا تفاوت رو به نمایش گذاشتم...همین
میتونی به پست اولم که تفاوت دو نگاه رو گذاشتم یه نگاه بندازی...

موفق باشید

ارسال: #۱۰۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:   ثبت بین المللی ۲ اختراع در حوزه فیزیک پلاسما
محققانموفق به ثبت بین المللی اختراع در حوزه فیزیک پلاسما و اجرای هفت طرح در حوزه نانوفناوری شدند. فریدون رهنمای رودپشتی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد از پروژه های تحقیقاتی در حوزه هوش مصنوعی و فیزیک هسته ای و همچنین ثبت بین المللی ۲ اختراع در حوزه فیزیک پلاسما خبر داد و اظهار داشت: اجرای این پروژه های تحقیقاتی در حوزه های هوش مصنوعی و فیزیک هسته ای از دیگر اقدامات این مرکز است که با نگاه اقتصادی و علمی انجام می شود.

میشه یک مقدار در مورد سنخیت این دو حوزه علمی توضیحی بدین !

دوستان روی مشکلات مدارس و راهکار ها Focus کنیم بهتره چون در حال حاضر حداقل کاری که می تونیم برای کشورمون انجام بدیم تدریس و فرهنگ سازی از مبنا است !
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , mohammad_1366

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۸۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۳۳۲ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تفاوت Back-endو Front-end virtual girl ۳ ۳,۸۰۳ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: webctcir
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۳,۰۲۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۱۵۲ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  تفاوت گرایش های ارشد it saeid sharifzade ۱ ۲,۷۵۷ ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: khaste2
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۶۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  تفاوت چاپ ک z__z ۳ ۳,۱۲۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: z__z
  تفاوت (logn!l) با !(logn) Mr.R3ZA ۵ ۴,۱۵۰ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: somaye-z
  تفاوت مجازی و غیرانتفاعی مجازی?? Mehrsana606693 ۲ ۳,۱۴۲ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close