زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۲۲۶
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
دوستان بیایین این اطلاعیه رو بخونین به چند نکته پی می بریم
۱/ سازمان سنجش با دانشگاه ها چقد هماهنگه!
۲/ الان تکلیف اونایی که دانشگاه شیراز قبول شدن و بعد از اون همه انتظار کلی ذوق کردن و خوشحال شدن چی میشه؟
۳/ اصن سازمان سنجش رو هیچی حساب نکرداSmile)
۴/ دانشگاه ما خیلی شاخ شده ها Smile)

اطلاعیه قابل توجه معرفی شدگان آیین نامه استعداد درخشان برای دوره های تحصیلات تکمیلی سال تحصیلی ۹۲-۱۳۹۱ از طریق سازمان سنجش

به اطلاع می رساند که دانشگاه شیراز به صورت متمرکز و در یک فراخوان عمومی در خردادماه از طریق مصاحبه و بررسی سوابق، نسبت به پذیرش دانشجویان ممتاز بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد اقدام و در قالب آیین نامه مربوطه ظرفیت خود را تکمیل نموده است.

لذا این دانشگاه با توجه به مراتب فوق و گذشت پنج هفته از نیمسال تحصیلی و رعایت عدالت در خصوص کلیه متقاضیان، از پذیرش افراد متقاضی بعد از آن و خارج از چارچوب مذکور، معذور می باشد.

همچنین خواهشمند است از مراجعه حضوری به بخشهای مختلف دانشگاه شیراز خودداری گردد.

ضمناً موضوع فوق الذکر نیز به سازمان سنجش و آموزش کشور در سالهای گذشته و امسال نیز منعکس شده است.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe , 8Operation
ارسال: #۲۲۷
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ
من این قضیه به بعضی از دوستان گفته بودم توی این تاپیک اماهیچ کس جدی نگرفت....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۸
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
بازم جای شکرش باقیه که من دانشگاه شیراز قبول نشدم چون اولویت اول من بود!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد / حتی آن ها که مجاز نشده بودند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ ق.ظ
چقدر زندگی شیرینه
لیست دانشگاه های تکمیل ظرفیت رو دیدین؟
واقعا هر روز جالب میشه

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۲۳۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
سلام
اینجا کسی اطلاعی از قوانین جدید ارشد مستقیم نداره؟ درسته که میگن حذف شده یا دیگه فقط ۱۰% اینا میگیرن؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ق.ظ
من یه اطلاعیه ای که واسه ی دی ماه ۹۱ بود رو خوندم که نوشته بود کسانی که با شرط معدل دانشگاه ها می گیرن مدرکشون اعتبار نخواهد داشت
۱
۰
ارسال: #۲۳۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
فکر کنم سهمیه دانشجویان ممتاز سر جاش باشه؟؟؟!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ)omidd1315 نوشته شده توسط:  فکر کنم سهمیه دانشجویان ممتاز سر جاش باشه؟؟؟!!!!!
بعد از اون خبر، تا اونجایی که یادمه در خبر بعدی گفته شد که منظور پذیرش هایی بوده که ازمونهاش زیر نظر سازمان سنجش نیست و پذیرش استعدادد درخشان مشکلی نداره.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال: #۲۳۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ
درستش هم همینه دیگه پارتی بازی نمیشه و سازمان سنجش صلاحیت ها رو مشخص می کنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۲۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۸۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۸۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۷۵ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۶۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۴۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close