زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)

ارسال: #۱۶۶
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط banafshe.)
اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز کارشناسی در ارشد(۵/۹۱)
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  سلاااااام وخسته نباشید به همه منتظران
منم امروز تماس گرفتم گفتن ۵ شنبه میره رو سایت ...اگه بره دیگه صبرش زیاده
راستی یه سوال مهم دارم متاسفانه تو صفحه ثبت نام من در انتظار بررسی نوشته ولی مال دوستمو تایید خورده...لطفا بگید ماله شمام تایید خورده یا همون در انتظاره بررسی مونده؟؟؟؟؟؟؟؟
جدی ؟سنجش گفت؟۵ شنبه که خیلی دیره
برای من هم نوشته در انتظار بررسی
تا حالا نشنیده بودم بنویسه تائید
نکنه ما سر کاریم عججبببببب موضوع داره جالب میشه
خودتون با چشماتون دیدین که نوشته تائید؟

(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Ranaa نوشته شده توسط:  به یکی میگن ۴شنبه یکی ۵شنبه رسماً با این جایابی راهی تیمارستانمون می کننSad
مال منم در انظار بررسی فکر کنم مال دوستانم اینجور باشه ؟؟؟
خدایاااااااااااااااااااا
امروز ۲ تا فیلم غمگین دیدم
اینم از این خبر که ۵شنبه است و تائید و.....
افسرده شدم بنفشه غمگین بنفشه افسرده
اصن یه وضیه!!!!!!

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  سلاااااام وخسته نباشید به همه منتظران
منم امروز تماس گرفتم گفتن ۵ شنبه میره رو سایت ...اگه بره دیگه صبرش زیاده
راستی یه سوال مهم دارم متاسفانه تو صفحه ثبت نام من در انتظار بررسی نوشته ولی مال دوستمو تایید خورده...لطفا بگید ماله شمام تایید خورده یا همون در انتظاره بررسی مونده؟؟؟؟؟؟؟؟
جدی ؟سنجش گفت؟۵ شنبه که خیلی دیره
برای من هم نوشته در انتظار بررسی
تا حالا نشنیده بودم بنویسه تائید
نکنه ما سر کاریم عججبببببب موضوع داره جالب میشه
خودتون با چشماتون دیدین که نوشته تائید؟

میگم شاید تاییدیه زیر صفحه رو که برای گرفتن رمز عبور هست رو گفته.
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
ماله دوستمو تایید زده Sad پس کمی خیالم راحت شد میخواستم فردا زنگ بزنم بگم این چه کاریه!!!همون دوستم که تونست از دانشگاه های دولتی هم انتخاب رشته کنه ولی من نتونستم چون پیام نوریم..اونم فارغالتحصیل پیام نور بود ولی تونست..حالا ماله اون تایید شده ماله ما بلاتکلیف مونده شماره ای باهاش تماس میگیرم اینه:مرکزه مرکزشه ۰۲۱-۸۸۹۲۳۷۸۵
راستی شما که پیام نوری نیستید؟؟؟میگم شاید ماله پیام نوریا رو هوا باشه و تایید نشه
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط banafshe.)
[/quote]

[/quote]
منم همین حدس رو می زنم واسه همین پرسیدم با جفت چشماتون دیدین؟
ببین جفت چشماتون مهمه یکیش هم ایهام داره هاااااا

(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  ماله دوستمو تایید زده Sad پس کمی خیالم راحت شد میخواستم فردا زنگ بزنم بگم این چه کاریه!!!همون دوستم که تونست از دانشگاه های دولتی هم انتخاب رشته کنه ولی من نتونستم چون پیام نوریم..اونم فارغالتحصیل پیام نور بود ولی تونست..حالا ماله اون تایید شده ماله ما بلاتکلیف مونده شماره ای باهاش تماس میگیرم اینه:مرکزه مرکزشه ۰۲۱-۸۸۹۲۳۷۸۵
راستی شما که پیام نوری نیستید؟؟؟میگم شاید ماله پیام نوریا رو هوا باشه و تایید نشه
یعنی انتخاب هاتون پیام نور بوده؟
نمی دونم فعلا که همه چیز در همه
تلفن رو بیخیال شین که الکی بر می دارن جواب سر بالا می دن
رعنا جان یه بار دیگه به سنجش ایمیل بزن ببین چی میگه

۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ

[/quote]
[/quote]

من پیام نوری نیستم شاید مال پیام نوری ها اونجور من تا با چشام نبینم باور نمی کنم
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
اگه اینجوری باشه این یعنی پرونده ایشون بررسی شده و پرونده های ما هنوز بررسی هم نشده.............و شاید تاییدیه به معنای بررسی است نه قبولی در ده انتخاب....به هر حال ایشالله که همه قبول شن...این سنجشی(!) که من میبینیم بعید نیست قضیه رو به هفته بعدم کش بده...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷۲
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
بله فارغ التحصیل پیام نورم و فقط از پیام نور تونستم انتخاب رشته کنم...من که ظهر زنگ زدم گفتن پس فردا
راستی ایمیل سنجش رو میدمنید...من که تو قسمت پرسش پاسخا نوشته چن بار همیشه هم یه حرفی رو کپی کردن اونجا با یه شماره تلفن که هر چی زنگ میخوره ج نمیدن
[/quote]

(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)elin123 نوشته شده توسط:  ماله دوستمو تایید زده Sad پس کمی خیالم راحت شد میخواستم فردا زنگ بزنم بگم این چه کاریه!!!همون دوستم که تونست از دانشگاه های دولتی هم انتخاب رشته کنه ولی من نتونستم چون پیام نوریم..اونم فارغالتحصیل پیام نور بود ولی تونست..حالا ماله اون تایید شده ماله ما بلاتکلیف مونده شماره ای باهاش تماس میگیرم اینه:مرکزه مرکزشه ۰۲۱-۸۸۹۲۳۷۸۵
یعنی انتخاب هاتون پیام نور بوده؟
نمی دونم فعلا که همه چیز در همه
تلفن رو بیخیال شین که الکی بر می دارن جواب سر بالا می دن
رعنا جان یه بار دیگه به سنجش ایمیل بزن ببین چی میگه
[/quote]
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
دوستان در انتظار بررسی یعنی برید کشکتونو بسابید دیگه!!! مشخصه وقتی مال بعضیا تایید خورده همونا هم انتخاب رشته شون بررسی میشه Sad کی دیگه میخوان مدارکمونو بررسی کنن و تایید بزنن؟ تازه بعدش روند جایابی شون شروع میشه Sad
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
پر از انرژی مثبت
بچه ها انقدر انرژی منفی ندین به خدا داره فیلم ترسناک میشه
یعنی آخرش چی میشه؟
نچچچچچچچچچ مطمئنم این هفته میاد

۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
بله صد در صد به این معنیه منم منظورم همینه نه که به معنیه قبولی...نترسید
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  اگه اینجوری باشه این یعنی پرونده ایشون بررسی شده و پرونده های ما هنوز بررسی هم نشده.............و شاید تاییدیه به معنای بررسی است نه قبولی در ده انتخاب....به هر حال ایشالله که همه قبول شن...این سنجشی(!) که من میبینیم بعید نیست قضیه رو به هفته بعدم کش بده...
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ
بیخیال بشید دوستان اون صفحه ای که ما اطلاعات فرستادیم فقط برای ثیت اطلاعات بوده آخر سر معلوم میشه دیگه
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ
چه صحنه های با شکوهیه
الکی نشستیم دلمون خوشه
یه شماره از سنجش بدین من ۲ تا جیغ بزنم دلم خنک بشه
توکل به خدا

۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ
پارسال اینطور که یادمه گفنه بودن از ۲۵۰۰ نفر که واسه جایابی ثبت نام کردن ۱۰۰۰ نفر پذیرفته شدن .
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ
این امکان نداره مال یک عده تایید بخوره یک عده نه اون موقع مال من رتبه یک ام باید خیلی سریعتر تایید میخورد بهتر به همدیگه انرژی + بدیم
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
lمن دادم دیگه شماره خود ناکسشه Smile) ۸۸۹۲۳۷۸۵
دوتام عوض من جیغ بزن نمیگنااا بلاتکلیف موندن .تو یه آموزشگاهی ثبت نام کردم موقتی ولی همنوز منتظره اینم که بعدا قطعیش کنم
(۱۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  چه صحنه های با شکوهیه
الکی نشستیم دلمون خوشه
یه شماره از سنجش بدین من ۲ تا جیغ بزنم دلم خنک بشه
توکل به خدا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۲۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۸۷ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۱۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close