تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
(09 آذر 1392 01:15 ق.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط: [ -> ]سلام...

بچه ها شما مباحث شبکه و اینترنت درس شبکه رو از چه کتابی می خونین؟ یعنی حقیقت کافیه براش؟

ایشالا همگی عااااااااالی بخونین و امیدتونو در هر شرایطی که هستین از دست ندین...از دست ندیم... Smile

خود دکتر حقیقت سر کلاس شبکه که در حال حاضر دارم میرم گفت برای لایه اپلیکیشن کتاب راس رو بخونید با توجه به اینکه پارسال اولین سالی بوده که از این فصل سوال اومده گفتن تو کتاب ایشون نیست ولی قرار شده که یه جزوه خلاصه از فصول لایه های بالایی کتاب راس بدن ولی گفت اگر وقت دارید کتاب راسو بخونید برای بقیه قسمت هاکتاب ایشون کافیه.
سلام دوستان عزیز کنکوری
منم بازی

همین اول کاری یه آمار بدم:
از 25% سوم کلی عقبم
تلاش میکنم که برسم Shy
الان چند روزه خیلی تنبل شدم و به هر بهانه ای از درس خوندن
فرار می کنم.یکی یه راهکار بگه که خوب بشم
(11 آذر 1392 01:30 ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]الان چند روزه خیلی تنبل شدم و به هر بهانه ای از درس خوندن

راهکار اینه که رو انگیزه ات کار کن.ببین واقعا چرا میخوای ارشد قبول شی؟چقد مهمه برات رسیدن به این هدف؟ اگه خیلی خیلی مهم باشه سعی میکنی از وقتات بهترین استفاده رو کنی تادر آینده حسرت این روزا رو نخوری. اگه هنوزم انگیزت قویه شاید از درس زده شدی.یه کم استراحت کن.کارایی انجام بده که دوس داری و با نشاطتر ادامه بده. انشالله که موفق باشی.
(10 آذر 1392 10:48 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]

بچه ها شما مباحث شبکه و اینترنت درس شبکه رو از چه کتابی می خونین؟ یعنی حقیقت کافیه براش؟

ایشالا همگی عااااااااالی بخونین و امیدتونو در هر شرایطی که هستین از دست ندین...از دست ندیم... Smile

خود دکتر حقیقت سر کلاس شبکه که در حال حاضر دارم میرم گفت برای لایه اپلیکیشن کتاب راس رو بخونید با توجه به اینکه پارسال اولین سالی بوده که از این فصل سوال اومده گفتن تو کتاب ایشون نیست ولی قرار شده که یه جزوه خلاصه از فصول لایه های بالایی کتاب راس بدن ولی گفت اگر وقت دارید کتاب راسو بخونید برای بقیه قسمت هاکتاب ایشون کافیه.

فقط لایه اپلیکیشن رو از اون بخونیم؟
اگه به دستتون رسید جزوه واسه ما هم بذارین لطفا
یه مریضی بد گرفتم و دارم استراحت می کنم
البته امشب می خوام معماری رو تموم کنم اگه زود تموم شد میرم سراغ clrs
(11 آذر 1392 02:52 ق.ظ)Arshad93 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 آذر 1392 01:30 ق.ظ)sara_omd نوشته شده توسط: [ -> ]الان چند روزه خیلی تنبل شدم و به هر بهانه ای از درس خوندن

راهکار اینه که رو انگیزه ات کار کن.ببین واقعا چرا میخوای ارشد قبول شی؟چقد مهمه برات رسیدن به این هدف؟ اگه خیلی خیلی مهم باشه سعی میکنی از وقتات بهترین استفاده رو کنی تادر آینده حسرت این روزا رو نخوری. اگه هنوزم انگیزت قویه شاید از درس زده شدی.یه کم استراحت کن.کارایی انجام بده که دوس داری و با نشاطتر ادامه بده. انشالله که موفق باشی.

خودم فکر می کنم مورد دومی که گفتین راجع به من صدق می کنه اما وقتی هم که استراحت می کنم و برمی گردم سردرس فکر می کنم کلی از بقیه عقب افتادم و این موضوع دیوونم می کنهConfused یعنی همش به خودم می گم الان وقت استراحت و وقت هدر دادن نیستSad
(11 آذر 1392 04:06 ق.ظ)ghasem.n نوشته شده توسط: [ -> ]یه مریضی بد گرفتم و دارم استراحت می کنم
البته امشب می خوام معماری رو تموم کنم اگه زود تموم شد میرم سراغ clrs

بد نباشه مشتی!

منم این روزا امتحان wireless و مهندسی اینترنت دارم کلن داغونم.
(11 آذر 1392 02:56 ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 آذر 1392 10:48 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]

فقط لایه اپلیکیشن رو از اون بخونیم؟
اگه به دستتون رسید جزوه واسه ما هم بذارین لطفا

ایشون گفتن فقط برای لایه اپلیکیشن.
حتما میذارم.
دوستان عزیز جالبه بدونید که شما با کنکور فقط 1600 ساعت فاصله دارید، 500 ساعتش رو درس بخونیم همه چی حله. از خدا همین جا میخوام که برای ما کنکوری ها توی این ساعات پر اهمییت همه نا امیدی ها رو دور کنه و به ما کمک کنه که از وقتی که داریم نهایت استفاده رو کنیم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چراااااااااااااااا من امروز اصن حوصله نداررررررررررم ؟ Undecided
دوستان اگه میشه اعلام وضعیت کنید من استرس گرفتم فکر میکنم یهوو کلی عقب افتادم!!
3 روز اصن درست نمیخونم شنبه و یکشنبه یکم بیشتر نخوندم و فقط سیستم عامل رو تموم کردم!
الانم دارم گسسته میخونم ولی انگار خیلی حجمش زیاده !!

وضعیت من!
گسسته مونده حالا
ساختمان داده هنوزم تستای فصل 6 رو نزدم و فقط همین تستای فصل 6 مونده مونده
طراحی رو رسوندم
نرم افزار رو رسوندم
شبکه رو رسوندم
سیستم عامل رو رسوندم
پایگاه داده رو رسوندم
هوش مصنوعی هنوز شروع نکردم
مدیریت هنوز شروع نکردم
معماری رو هم نتوستم هنوز دوره و تست رو انجام بدم!
بخاطر دو روز کم کاریم خیلی ناراحتم
من خوندنی هام هنوز تموم نشده به تست نرسیدم هنوز
به نام خدا
سلام و خدا قوت
خداییش خوندن هوش از کتاب پوران اعصاب و علاقه فراوان میخواد بخصوص برای کسایی مثل من که تو دانشگاه نداشتیم این درس رو :|
شما از چه کتابی میخونید ؟
شبکه این ازمون خیلی وقت گیره؟هنوز نخوندم!!!
مهندسی نرم و مدیریت هم مونده!!!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع