تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
(23 آذر 1392 08:16 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]من خلاصه هامو که میبینم هر چی خوندم یادم میره
از تو خلاصه هام فرمولای جدید کشف میشه Big Grin Big Grin
یا خوب خلاصه کن یا اصلا خلاصه نکن! متاسفانه اشتباها به جای اینکه تو چرک نویس تمرین کنیم یکم بهتر مینویسیمش رو a4 اسمشو میزاریم خلاصه!!!! مشاور مدرسان میگف اینقدر این خلاصه ها زیاد بعد کنکور میارن پیشم میگن واسمون کتابش بکن!! پس باید خوب خلاصه کنیم که این تیکه ها رو نندازن! یا بعد کنکور پیش مشاور مدرسان نریم!!!!! :پی
(23 آذر 1392 08:16 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]من خلاصه هامو که میبینم هر چی خوندم یادم میره
از تو خلاصه هام فرمولای جدید کشف میشه Big Grin Big Grin

بهترین روش برای خلاصه برداری شبکه ذهنیه. یعنی وقتی فصلی رو خوندی، کتاب رو بذار کنار و هرچی که ازش یادت اومد بنویس.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
باو دیگه تفاوت خلاصه و تمرینو حالیمه Big Grin
کلا هر کی یه روشه خلاصه برداری داره منم از اول همین طوری عادت داشتم که همه چیز در لحظه در دسترسم باشه Big Grin
(23 آذر 1392 02:49 ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط: [ -> ]۱آمار بدید ببینم کیا مث من دی رو درگیر امتحان پایان ترمن )-:

بله من هم مثل شما در گیر امتحانات پایان ترمم . و فکر میکنم وقت زیادی ازم بگیره
کامپایلر هوش مصنوعی مهندسی اینترنت نرم افزار2 و صد البته انقلاب اسلامی!!!!!!!!!!!!!
(23 آذر 1392 06:59 ب.ظ)Good! نوشته شده توسط: [ -> ]من اون اولا گاهی شبهای آزمون به صورت بازگشتی از خواب پا میشدم.البته میپریدم!بساطی بودUndecidedHuhBig Grin
برای تنظیم خواب:
صبحها ساعت ۶بیدار شید.(حتما هر ساعتی که تعیین میکنید بیدار شید ادامه ندید به خوابیدن)یعنی ۱طور شید اصن نتونید بخوابید.نخواهید بخوابید.ورزش.صبحانه.درس.عصر یه خواب کوتاه نهایتا ۱ساعت.شب ۱۰:۳۰ یا ۱۱ خواب.
درس خوندن من از ساعت 12 شب شروع میشه
از 12 ظهر تا 12 شب به هیچ وجه نمی تونم درس بخونم
مشکل اصلیم برا تنظیم خواب بیدار شدن نیست
نمی تونم بخوابم اکثر مواقع تا 18 ساعت هر چقدر تلاش کنم خوابم نمی بره
البته خواب کمتر از 8 ساعت رو نمی تونم تحمل کنم و کل روز گیجم
یعنی شبانه روزم حداقل 26 ساعته
در مسیر شاد شدن روحم خدمتتون عرض کنم امروز ۷:۲۰ از ۱۰ ساعت قرارم با خدا رو خوندم یعنی حدود ۳ ساعت مونده که در ۵ ساعت آخر روز بخونم Confused

۳۰۰ تا تست از صبح تاحالا زدم از ساختمان داده .. 200 تست مونده که معلوم نیست چندتاش رو برسم تا شب
دوستان :
میخواین بگم در کنکور امسال چندتا سوال به صورت گره ایی قابل حذف هست که اگر بزرگترین برگ در max-heap که از دو پشته دریافت میشه و به یک صف اولویت ریخته میشه چه ترتیبی از preorder به postorder رو در عمق دو به توان n+1 منفی 1 به لیستی معکوس که ضریبی از عدد کاتالان هست , میتونه نیاد ؟!! (برید دعا کنید من طراح سوال کنکور نیستمSmile )

در پایان بگم که عاشق سوالای ساختمان داده علوم کامپیوتر شدم ... واقعا عالین .. درود برطراحانش

(23 آذر 1392 06:27 ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط: [ -> ]نتیجه بهتر از اون چیزی میشه که فکرشو میکنید...
رتبه صفر هم مگه داریم دوست عزیز ؟!! Huh
(اعتماد بنفسم چندتا لایک داره ؟!! Smile )
(23 آذر 1392 09:16 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]رتبه صفر هم مگه داریم دوست عزیز ؟!! Huh
والا من می خواستم بگم مگه بالاتر از شریف هم مگه هَ؟
(23 آذر 1392 09:16 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]میخواین بگم در کنکور امسال چندتا سوال به صورت گره ایی قابل حذف هست که اگر بزرگترین برگ در max-heap که از دو پشته دریافت میشه و به یک صف اولویت ریخته میشه چه ترتیبی از preorder به postorder رو در عمق دو به توان n+1 منفی ۱ به لیستی معکوس که ضریبی از عدد کاتالان هست , میتونه نیاد ؟!! (برید دعا کنید من طراح سوال کنکور نیستمSmile )
جدی تا وسطاش داشتم بادقت دنبال میکردم.
(23 آذر 1392 09:16 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]در مسیر شاد شدن روحم خدمتتون عرض کنم امروز ۷:۲۰ از ۱۰ ساعت قرارم با خدا رو خوندم یعنی حدود ۳ ساعت مونده که در ۵ ساعت آخر روز بخونم Confused

۳۰۰ تا تست از صبح تاحالا زدم از ساختمان داده .. 200 تست مونده که معلوم نیست چندتاش رو برسم تا شب
دوستان :
میخواین بگم در کنکور امسال چندتا سوال به صورت گره ایی قابل حذف هست که اگر بزرگترین برگ در max-heap که از دو پشته دریافت میشه و به یک صف اولویت ریخته میشه چه ترتیبی از preorder به postorder رو در عمق دو به توان n+1 منفی 1 به لیستی معکوس که ضریبی از عدد کاتالان هست , میتونه نیاد ؟!! (برید دعا کنید من طراح سوال کنکور نیستمSmile )

در پایان بگم که عاشق سوالای ساختمان داده علوم کامپیوتر شدم ... واقعا عالین .. درود برطراحانش

(23 آذر 1392 06:27 ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط: [ -> ]نتیجه بهتر از اون چیزی میشه که فکرشو میکنید...
رتبه صفر هم مگه داریم دوست عزیز ؟!! Huh

منو بگو کاغذ و مداد گرفتم دستم دارم حل میکنم =)

آذر که تمومه، بهمن هم که حساب نیست، یه ماه مونده بچه ها Big Grin
(خوبه اینجا منفی نداره Big Grin )
(23 آذر 1392 09:16 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]رتبه صفر هم مگه داریم دوست عزیز ؟!! Huh

اصلا خود لایکی.
فقط شاید دوم شی Wink

سلام بچه های کنکوری
خدا قوت
دوستان میشه به سوال من پاسخ بدین؟
کسی میدونه واسه مرور و جمع بندی کتاب خاصی هست؟
مث کتابای زرد قلمچی بود که دبیرسان داشتیم
به صورت آزمونی باشه؟ که همه درسا کنار هم باشن؟
کسی از شما استفاده کرده ازش؟
حرف خلاصه نویسی شد یاد خلاصه نویسی های خودم افتادم.... خلاصه نویسی هامو خیـــــــلی دوس دارم Tongue اخه با یه نگاه بهشون تقریبا همه چیز واسم مرور میشه...
امروز جالب پیش نرفتم....حالا تا شب ایشالا یه کم جبرانش کنم
از فردا هم دور دوم برنامه ریزیم به مدت دو هفته شروع میشه... توکل بر خدا ......
(23 آذر 1392 09:54 ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط: [ -> ]آذر که تمومه، بهمن هم که حساب نیست، یه ماه مونده بچه ها Big Grin
(خوبه اینجا منفی نداره Big Grin )
منفی نداره شکلک که دارهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry:دی
شوخی بود البته

(23 آذر 1392 10:19 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه های کنکوری
خدا قوت
دوستان میشه به سوال من پاسخ بدین؟
کسی میدونه واسه مرور و جمع بندی کتاب خاصی هست؟
مث کتابای زرد قلمچی بود که دبیرسان داشتیم
به صورت آزمونی باشه؟ که همه درسا کنار هم باشن؟
کسی از شما استفاده کرده ازش؟

سلام من برای رشته خودمون پارسال از پوران پژوهش خریدم مجموعه سوالات و پاسخ تشریحی از سال 85 تا 91 داره جلدش سبزه روشم نوشته سازمان سنجش آموزش کشور بد نیس کتابش
(23 آذر 1392 10:20 ب.ظ)kati نوشته شده توسط: [ -> ]حرف خلاصه نویسی شد یاد خلاصه نویسی های خودم افتادم.... خلاصه نویسی هامو خیـــــــلی دوس دارم Tongue اخه با یه نگاه بهشون تقریبا همه چیز واسم مرور میشه...
امروز جالب پیش نرفتم....حالا تا شب ایشالا یه کم جبرانش کنم
از فردا هم دور دوم برنامه ریزیم به مدت دو هفته شروع میشه... توکل بر خدا ......

وای خدای من عجب عکس نازی داری کتی خانم عاشق عکست شدمSmile

بچه ها برای مرتب کردن اطلاعات در ذهنتون از چه روش مرتب سازی استفاده میکنید ؟
۱)ادغامی
۲)انتخابی
۳)سریع
۴)هیچ کدامSmile

گزینه درست ۴ هست چون بهتره هیچ روشی مرتب نشه اوضاع از اینی که هست در ذهنمون بدتر نشه.Smile
بچه ها میگم گزینه3 رو استفاده نکنید آخه دادها مرتب باشه این بدترین حالت در سریع...
یکی بیاد منو از سوالات طراحی الگوریتم ساختمان داده بیار بیرون شبا خواب مرتبه زمانی میبینمBig Grin
(23 آذر 1392 11:56 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]وای خدای من عجب عکس نازی داری کتی خانم عاشق عکست شدمSmile

بچه ها برای مرتب کردن اطلاعات در ذهنتون از چه روش مرتب سازی استفاده میکنید ؟
۱)ادغامی
۲)انتخابی
۳)سریع
۴)هیچ کدامSmile

گزینه درست ۴ هست چون بهتره هیچ روشی مرتب نشه اوضاع از اینی که هست در ذهنمون بدتر نشه.Smile
بچه ها میگم گزینه ۲ رو استفاده نکنید آخه دادها مرتب باشه این بدترین حالت در سریع...
یکی بیاد منو از سوالات طراحی الگوریتم ساختمان داده بیار بیرون شبا خواب مرتبه زمانی میبینمBig Grin

مرتب نمیکنیم همین طور تصادفی بهش دسترسی داریم پیچیدگی شم (O (1 هست Big Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع