تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
(19 آذر 1392 12:12 ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط: [ -> ]ندا خانوم الان شبکه رو از راس خوندین همش؟
پارسه نحوندین؟
من متوجه نشدم که راس خوبه یا بده؟

من پارسه را کامل خوندم و کامل بلدم اما از دوستان پرسیدم بنابر نظر اساتید باید از راس لایه های بالاتر خونده باشه حتما من الان تهیه کردم تا ۵ شنبه برسه دستم انشالله شروع کنم راس فعلا مرجع کنکوره و باید خوند
سلام
دوستانی که برای شبکه کتاب راس رو میخونن حتما کتاب حاج رسولیها (ویرایش ۶ راس) رو میخونن ؟؟
یعنی میخواستم بدونم کسی ویرایش قبلی (ویرایش ۵) رو نخونده یا توصیه نمیکنه ؟؟
(عذر میخوام اگر اشتباه سوالم رو در اینجا مطرح کردم)
ممنون
============
فردا میرم سراغ پایگاه
امروز سرکلاسم یکم پایگاه درس دادم به شاگردام , خودم دلتنگ پایگاه شدم
از دوست داشتن خودم به پایگاه مطمئنم .. حالا چرا اون با من دوست نمیشه رو برید از خودش بپرسیدBlush

(هیچ درسی رو مثل پایگاه رو نمیمونم توش که از کجا و کدوم منبعش بخونم .. چندین کتاب دارم سرجمع کردنشون حکایتی داره ها)
(19 آذر 1392 01:38 ق.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دوستانی که برای شبکه کتاب راس رو میخونن حتما کتاب حاج رسولیها (ویرایش ۶ راس) رو میخونن ؟؟
یعنی میخواستم بدونم کسی ویرایش قبلی (ویرایش ۵) رو نخونده یا توصیه نمیکنه ؟؟
(عذر میخوام اگر اشتباه سوالم رو در اینجا مطرح کردم)
ممنون
============
فردا میرم سراغ پایگاه
امروز سرکلاسم یکم پایگاه درس دادم به شاگردام , خودم دلتنگ پایگاه شدم
از دوست داشتن خودم به پایگاه مطمئنم .. حالا چرا اون با من دوست نمیشه رو برید از خودش بپرسیدBlush

(هیچ درسی رو مثل پایگاه رو نمیمونم توش که از کجا و کدوم منبعش بخونم .. چندین کتاب دارم سرجمع کردنشون حکایتی داره ها)

من تا جایی که تحقیق کردم ویرایش6 باید خونده شه چون ویرایش 5 نقصهایی داره مث اینکه منم عاشق پایگاه داده ام اما ایشون انگار مخصوصصا سر کنکور با من مشکل دارن و سر کنکور قایم موشک بازی میکنن من سیستم عامل و پایگاه خیلی دوسدارم اما دوتاشم رو نرون گسسته دوس ندارم پارسال 4 تا درست زدم !!!
کتاب شبکه را دیروز از انتشاراتش الکترونیکی خریدم امروز ساعت 10 رسید دستم خدایشش کارشون درسته برم شروعش کنم کم کم
خداراشکر همه دارن حسابی درس میخونن ایشالله همه موفق باشید و رتبه های یه رقمی و دورقمی بیاریدمث همیشه مانشتیها عالیترین رتبه ها را میارن من هم دعا کنید با دلای پاکتونHeart
هیچ کی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ماشالله انگار همه دارید میترکونید Wink
این مدار الکتریکی چرا آزار داره!!!!!!!!

من به فصل مدارهای مرتبه اول که میرسم رسما هیچ سوالی نمیتونم حل کنمUndecided
یک سوال، کسی خلاصه یا متن pdf از لایه های بالاتر شبکه کراس نداره اینجا بگذاره ؟ خیر میبینین اگه بذارین!

امروز باید فصل 8 مدیریت رو + فصل 5 پایگاه بخونم همراه با لایتنرهام
تا حدودی برنامه رو پیش بردم و الان می خوام برم پیش به سوی ادامه ی برنامه ام
(19 آذر 1392 02:46 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب شبکه را دیروز از انتشاراتش الکترونیکی خریدم امروز ساعت ۱۰ رسید دستم خدایشش کارشون درسته برم شروعش کنم کم کم

سلام به نظر من شبکه کراس فقط باید لایه انتقال ازش خونده بشه . تازه اونم که تو حقیقت هست . به جز یه سوال که تو کنکور92 اومده و یه فرمول عجیب داره .
والا من اگه اون فرمول رو که اون سوال باهاش حل میشه رو هر جا میدیدم میگفتم بیخیال بابا اینو نمیدن. ولی تو 92 اومده .
حالا مباحث دیگش هم هست که یه فرمولهایی داره که واقعا ارزش سوال نداره نمیدونم اونا رو حفظ کنم یا حذف کنم.
ولی به نظرم بچه ها هر کتابی رو که بخونن این طراحها میرن از یه جا دیگه سوال پیدا میکنن میارن.
به امید پیروزی همه .
(19 آذر 1392 08:31 ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 آذر 1392 02:46 ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب شبکه را دیروز از انتشاراتش الکترونیکی خریدم امروز ساعت ۱۰ رسید دستم خدایشش کارشون درسته برم شروعش کنم کم کم

سلام به نظر من شبکه کراس فقط باید لایه انتقال ازش خونده بشه . تازه اونم که تو حقیقت هست . به جز یه سوال که تو کنکور۹۲ اومده و یه فرمول عجیب داره .
والا من اگه اون فرمول رو که اون سوال باهاش حل میشه رو هر جا میدیدم میگفتم بیخیال بابا اینو نمیدن. ولی تو ۹۲ اومده .
حالا مباحث دیگش هم هست که یه فرمولهایی داره که واقعا ارزش سوال نداره نمیدونم اونا رو حفظ کنم یا حذف کنم.
ولی به نظرم بچه ها هر کتابی رو که بخونن این طراحها میرن از یه جا دیگه سوال پیدا میکنن میارن.
به امید پیروزی همه .

لایه کاربرد تو هیچ کتابی نیست
(19 آذر 1392 09:22 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام به نظر من شبکه کراس فقط باید لایه انتقال ازش خونده بشه . تازه اونم که تو حقیقت هست . به جز یه سوال که تو کنکور۹۲ اومده و یه فرمول عجیب داره .
والا من اگه اون فرمول رو که اون سوال باهاش حل میشه رو هر جا میدیدم میگفتم بیخیال بابا اینو نمیدن. ولی تو ۹۲ اومده .
به امید پیروزی همه .

سلام

پس فصل 2 کراس ویرایش 6 نقش چغندر رو بازی میکنه؟

فصل 2 کراس لایه کاربرده ک بچه های پارسال حوندنش...

فعلا
من که امروز رو به خودم off دادم، اینم ایه آوانس به شما رفقا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(19 آذر 1392 09:40 ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 آذر 1392 09:22 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]

به امید پیروزی همه .

سلام

پس فصل ۲ کراس ویرایش ۶ نقش چغندر رو بازی میکنه؟

فصل ۲ کراس لایه کاربرده ک بچه های پارسال حوندنش...

فعلا
lمن در جواب کسی که گفت فقط از کراس باید لایه انتقال رو بخونیم گفتم لایه کاربرد تو هیچ کتابی نیست منظورم بجز کتاب کراس بود
یکم به نظرم بهتره ادبیات حرف زدنمونو اصلاح کنیم
پارسالم کسی نخوند چون اولین باری بود که ازش سوال میومد تو کنکور
من کم کم دارم دچار استرس می شم :|
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع