تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
نه باهال بود.
منم وقتی استرس میگیرم دوست دارم هی چای بخورم.

Big Grin

دوستان من کلا نمیدونم چم شده! جدیدا مثل خرس میخوابم. قهوه ام کارساز نیست. ساعات درسیم افت کرده!
بعد آزمون چهارمم که احساس سرخوردگی می کنمSad
یکی ما را دریابد x)

به نظرم ارزششو داره بیشتر برای روحیه تون وقت بذاریدCool
بچه ها کجایید؟چقد سخته شده چرا ایقد از طراحی بدم میاد خدااااا
واااااااااااای پایگاه چقد ضعیفم
سلام

باتلاش فراوان کتاب شیرین سیستم عامل دکتر حقیقت به دیدار حق شتافت و به جمع مقتولین پیوست

ولی خدایشش درس با نمکیه....اما دیگه داشت تبدیل ب شور میشد....

فردا میریم سراغ مهندسی مدرسان وپایگاه روحانی(به قول خودش نرمالتر سازی)...

حرف کم بزن عمل کن یکم....

فعلا
هنوز دارم تست ازمون 3رو میزنم
عقبم
هیچ نمیخونم
چ حس بدیییه
(21 آذر 1392 02:05 ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کجایید؟چقد سخته شده چرا ایقد از طراحی بدم میاد خدااااا
واااااااااااای پایگاه چقد ضعیفم

طراحی منطقی ترین درس it هست خوبه که! یه درس مهندسی داشته باشه it طراحیه
به نظر من گسسته سخت ترین درسه... من تو گسسته عین ی لاک پشت زخمی حرکت می کنم(مخصوصا سرفصل این آزمون)...
کمک فوری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(21 آذر 1392 02:05 ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

باتلاش فراوان کتاب شیرین سیستم عامل دکتر حقیقت به دیدار حق شتافت و به جمع مقتولین پیوست

ولی خدایشش درس با نمکیه....اما دیگه داشت تبدیل ب شور میشد....

فردا میریم سراغ مهندسی مدرسان وپایگاه روحانی(به قول خودش نرمالتر سازی)...

حرف کم بزن عمل کن یکم....

فعلا
یادش بخیر سال قبل ما این روز و شبا چه حسی داشتیم!اون روزا قدرشو نمی دونستم و می خواستم زودی تموم شه ولی حالا دلم لک زده واسه حال و هوای کنکور...
احسان بخون و امیدوار باش....!!!!ایشالله آخرش وزیر میشی!!فقط بدون تو شطرنج گاهی باید صبر کرد،گاهی باید مهره فدا کرد...اما آخرش میشه پیروز شد....ضمنا واسه جلسه آزمون و سورپرایز های سنجش واسه کنکور امسال آی تی هم خودتو آماده کن....
GOOD LUCK
دانشمندای عزیز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اصلا کاربرد این پروتکل های لایه کاربرد رو درست متوجه نمیشم که دقیق چی به چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(21 آذر 1392 03:26 ق.ظ)8Operation نوشته شده توسط: [ -> ]
(21 آذر 1392 02:05 ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا
یادش بخیر سال قبل ما این روز و شبا چه حسی داشتیم!اون روزا قدرشو نمی دونستم و می خواستم زودی تموم شه ولی حالا دلم لک زده واسه حال و هوای کنکور...
احسان بخون و امیدوار باش....!!!!ایشالله آخرش وزیر میشی!!فقط بدون تو شطرنج گاهی باید صبر کرد،گاهی باید مهره فدا کرد...اما آخرش میشه پیروز شد....ضمنا واسه جلسه آزمون و سورپرایز های سنجش واسه کنکور امسال آی تی هم خودتو آماده کن....
GOOD LUCK

سلام...

چه سورپرایزی؟! Huh نگرانمون دارین می کنینا... Shy
بچه ها به نظرتون بعد از این آزمون 25% چهارمی، یه مسافرت 2 روزه یه ریکاوری خوبی نمیشه؟؟
(21 آذر 1392 04:02 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها به نظرتون بعد از این آزمون ۲۵% چهارمی، یه مسافرت ۲ روزه یه ریکاوری خوبی نمیشه؟؟
به نام خدا
سلام ببین شک نکن برو و اصلا به کنکور فکر نکن
تو این روزهای باقیمانده من هم تو طول روز حدود نیم تا یکساعت رو برای بیرون رفتن و نفس کشیدن میخوام بذارم دیگه فسیل شدم رسما ...
جالبه ها!!!!!!!!
صبح یه پست زدم ، ولی حالا نیستش.کسی ندیدش؟TongueBig Grin
(21 آذر 1392 12:19 ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط: [ -> ]سلام...

چه سورپرایزی؟! Huh نگرانمون دارین می کنینا... Shy
سلام دوست عزیز...نه نگران نشید!
فقط خودتو واسه هر شرایط آزمونی آماده کنید!!!آزمون سخت دادن،کم کردن وقت در یک جلسه،اضافه کردن چندتا سوال دفترچه سوالات،اینکه درسی که نقطه قوتتون هستش رو حتی یه تست با اطمینان نتونید بزنید و ...
اصولا در کنکور کسانی موفق هستند که علاوه بر مطالعه و تست زنی رو مهارت سوم که هنر آزمون دادن هم هست کار کردن!
سعی کنید برای سخت ترین شرایط آماده باشید اینطوری سر جلسه به جای فیتیله پیچ شدن ،فیتیله پیچ می کنید!
موفق و پیروز باشید مانشتی های عزیز...مارو هم دعا کنید!!!
Wink
سلام بچه ها. میخواستم بپرسم دفترچه
سوالای کنکور ارشد مهندسی کامپیوترو آی تی سال های 89و90و91 تو سایت مانشت هست آیا؟
ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع