تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart
(05 آذر 1392 10:40 ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط: [ -> ]من هنوز موفق نشدم درس مهندسی نرم افزار رو بخونمSad البته دو دلم که بخونمش یا نه !چون مطالبش زیاده و هنوز منبع درست و حسابی هم باش انتخاب نکردم.
به نظر دوستان عزیز چه منبعی رو بهنره بخونم!!

اگر مشکل کمبود زمان ندارید، (که احتمالا دارید!!) پرسمن رو بخونید که کامل و مورد تایید همه ست.
ولی اگر دنبال کتاب تستی مناسب هستید، راجع به کتاب انتشارات گسترش علوم پایه، که مولف هاش دکتر رضوانی و مقسمی هستند تحقیق کنید.
من این کتاب رو پارسال بعد از امتحان پوران و نتیجه نگرفتن ازش انتخاب کردم و راضیم ...
(05 آذر 1392 09:24 ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط: [ -> ]دارم تست های نرم افزار می زنم{جزوه مدرسان}
اینقد غلط داره که اعصابمو به هم ریخت
هرچی بلد بودمو نبودمو از ذهنم پروند

تو جزوه خودشون گفنن غلط هست اما تو کتاب غلطها تصحیح شده
(05 آذر 1392 10:46 ب.ظ)maxi123 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام امروز دفترچه آزمون دکترا رو دانلود کردم ولی داخل دفترچه سازمان سنجش اصلا خبری از رشته مهندسی کامپیوتر گرایش ITکد 2358 نبود،دو ماه هست درسای اون رشته رو خوندم ولی الان موندم چیکار کنم؟؟؟کسی از دوستان خبری از این رشته داره چرا امسال از این رشته نمیگیرن؟

این که خیلی بده، خواهر من هم برای همین رشته و گرایش مطالعه می کنه
(05 آذر 1392 10:15 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 آذر 1392 05:32 ب.ظ)mahshid689 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه بچه های مانشتی، اول تبریک بابت جمع صمیمی و فعالی ک ایجاد کردیدSmile
منم ب جمعتون پیوستم و امیدوارم بتونم از حضورتون دلگرمی و انگیزه بیشتر بدست بیارم برای ادامه...
در ضمن آهاا
ااااااااااای سارا خانومی ک میگی دانشگاه تهران بر منه!!! من همیشه کنارتمااااBig Grin
به به سلام یار همیشگی من خوش اومدی به جمع ما Wink من از خدامه تو پیشم باشی تورو نداشتم چیکار می کردمHeart امیدوارم با هم دانشگاه تهران باشیم خدا جواب زحمتای هردومونو بده قربونت برم فردا سرکوچه منتظرتم Cool
................................................................................​.................................................................
سلام به همگی و خسته نباشید امروز پایگاه داده فصل sqlو طراحی مرتب سازیا خونده شد Smile اما تستام هنوز موندهDodgy من خسته شدم اخه چقدر بخونم چشام داره در میادConfused میترسم اخر کنکور ته استکانی بزنم و انواع اقسام مرض ها من جمله چاقی ، ناراحتی ستون فقرات ، جوش صورت ریزش مو به دلیل استرس و.....اخه این چه مملکتیه این همه زحمت بکش درس بخون جون بکن اخرشم کارو میدن به اونی که سهمیه داره پارتی داره Angry چی بگم ببخشید نمی خواستم نا امیدتون کنم ولی با این وجود باید جنگید الان وقته کم اوردن نیست اینم بگم ما پیام نوریا دقیقه ۹۰ عادتمون همینه Big Grin تو سختیا ست که خودمونو نشون میدیم به قول یه دوست تو سختیا باید خودتونو نشون بدید که چند مرده حلاجین تو راحتی که همه حلاجنWink زیاد حرف زدم موفق باشید شب خوشHeart

علیک سلام یار خوشگلمHeartما تلاشمونو میکنیم بعدش دیگه با خداست...
الانم برو بخواب ک صبح خواب نمونی و من سرکوچه منتظر بمونمBig GrinSmileHeart
امروز هم تموم شد!
کامپایلر فصل 3 مرور شد ولی توی بازیابی از خطاها هنوز مشکل دارم
گراف هم یه نگاهی به پیمایش گراف ها انداختیم
ریاضی مهندسی هم سری فوریه رو یه نیم نگاهی انداختیم، ولی تبدیل فوریه بد جوری رو اعصابه.
دارم گسسته می خونم امیدوارم امشب تموم شه فردا هم منطقی و نظریه رو می خونم که یه کم تعداد کتاب های مونده کم شه اعتماد به نفس بگیرم
(06 آذر 1392 12:52 ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط: [ -> ]تو جزوه خودشون گفنن غلط هست اما تو کتاب غلطها تصحیح شده

آره دیدم صحبت های آقای جهانی رو
اما خب زورم میگیره کتابش رو هم تهیه کنم !

اما متنش واقعا خوبه . برای تست هم باید یه فکر درست حسابی بکنم
احساس می‌کنم دارم از شریف دور میشم Smile) بار خستگی‌ نشست رو شونه‌های ما

انگیزه‌ها به هر سوئی می‌دوند ما هم به دنبال آنها

اما نخونیم نمی‌شه باید خوند ابتدا باید تقویت روحیه کنم بعد یه فشار حسابی‌ برای این ۲ماه و اندی
(06 آذر 1392 12:22 ق.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart
آره خیلی لازمه. کلا ده ساله که توی کنکور سوالات گراف فقط مربوط به الگوریتم شده و تو درس ساختمان از گراف سوال نمیاد البته برای آی تی ها فرقی نداره و داوطلبانی که میخوان فقط برا مهندسی کامپیوتر-گرایش معماری بخونن( طراحی الگوریتم ندارن ) نباید مطالب مربوط به گراف بخونن. شما باید مطالب مربوط به: الگوریتمهای گراف- درخت پوشا- یافتن کمترین فاصله را بلد باشید. این مطالب در فصول 22-23-24-25 از کتاب clrs هست. نکات زیادی داره. کتاب های کنکوری کامل پوشش نداده این نکات را. توی کتاب جدید مدرسان چون بر اساس clrs نوشته شده مطالب بیشتری از این فصول توش هست. ولی متاسفانه این کتاب چاپش تموم شده.
این که خیلی بده، خواهر من هم برای همین رشته و گرایش مطالعه می کنه
[/quote]

احتمالا باید مهندسی فناوری اطلاعات کد 2372 رو امتحان بدیم. دو تا درس رو اون اصلا نمی دونم چی هست،بازیابی اطلاعات و اموزش تجارت الکترونیک.عجب سازمان سنجشی داریم 3 ماه مونده به کنکور میاد یه گرایش رو حذف میکنه بعدش باید یه گرایش جدید رو بخونی با چندتا درس جدید،تازه درسای دیگه ی که هم خوندی الکی بوده مثل منطقی و معادلات
(06 آذر 1392 12:12 ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 آذر 1392 12:22 ق.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]من دارم طراحی الگوریتم رو از رو کتاب مقسمی میخونم ولی فصلی جدا برای گراف نداره البته کتاب ساختمان دادش فصل گراف داره و من خوندم. خواستم بپرسم لازمه برم گراف رو ازرو کتاب دیگه ای بخونم؟ ممنون میشم جواب بدین Heart
آره خیلی لازمه. کلا ده ساله که توی کنکور سوالات گراف فقط مربوط به الگوریتم شده و تو درس ساختمان از گراف سوال نمیاد البته برای آی تی ها فرقی نداره و داوطلبانی که میخوان فقط برا مهندسی کامپیوتر-گرایش معماری بخونن( طراحی الگوریتم ندارن ) نباید مطالب مربوط به گراف بخونن. شما باید مطالب مربوط به: الگوریتمهای گراف- درخت پوشا- یافتن کمترین فاصله را بلد باشید. این مطالب در فصول ۲۲-۲۳-۲۴-۲۵ از کتاب clrs هست. نکات زیادی داره. کتاب های کنکوری کامل پوشش نداده این نکات را. توی کتاب جدید مدرسان چون بر اساس clrs نوشته شده مطالب بیشتری از این فصول توش هست. ولی متاسفانه این کتاب چاپش تموم شده.

ممنون از کمکتون . به نظرتون کتاب طراحی الگوریتم پوران فصل گرافش خوبه؟ کافی هست ؟
(06 آذر 1392 04:47 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 آذر 1392 12:12 ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط: [ -> ]
آره خیلی لازمه. کلا ده ساله که توی کنکور سوالات گراف فقط مربوط به الگوریتم شده و تو درس ساختمان از گراف سوال نمیاد البته برای آی تی ها فرقی نداره و داوطلبانی که میخوان فقط برا مهندسی کامپیوتر-گرایش معماری بخونن( طراحی الگوریتم ندارن ) نباید مطالب مربوط به گراف بخونن. شما باید مطالب مربوط به: الگوریتمهای گراف- درخت پوشا- یافتن کمترین فاصله را بلد باشید. این مطالب در فصول ۲۲-۲۳-۲۴-۲۵ از کتاب clrs هست. نکات زیادی داره. کتاب های کنکوری کامل پوشش نداده این نکات را. توی کتاب جدید مدرسان چون بر اساس clrs نوشته شده مطالب بیشتری از این فصول توش هست. ولی متاسفانه این کتاب چاپش تموم شده.

ممنون از کمکتون . به نظرتون کتاب طراحی الگوریتم پوران فصل گرافش خوبه؟ کافی هست ؟
نه اصلا کامل نیست کتابهای کنکوری.کلا درمورد همه مطالب درس ساختمان و الگوریتم کتابهای کنکوری کفایت نمیکنه. شاید برای آی تی و علوم کامپیوتر کافی باشه.
علاوه بر نکات و تمرینهای کتاب clrs کتاب 600 مساله قدسی هم فصل گرافش( و فصول دیگه اش ) تستهای فوق العاده خوب و جدیدی داره که خیلی میتونه مفید باشه.
سلام دوستان
امیدوارم حال همگی تون خوب باشه.
تقریبا دو ماه به کنکورتون مونده.
احتمالا هر چه به کنکور نزدیکتر میشد میزان استرس و نگرانی های شما بیشتر میشه و همه ی اینها طبیعیه. ولی سعی کنید که در این مدت باقیمانده میزان تلاشتون رو بیشتر کنید و نگران چیزی نباشید. سعی کنید تمرکزتون رو بر روی کنکور بیشتر کنید.
اگر هنوز در حال مطالعه ی مطالب جدید هستین، خلاصه برداری و نکته برداری یاتون نره. در ماه آینده که زمان مرور و جمع بندی هست، خیلی به دردتون می خوره.

براتون آرزوی موفقیت دارم.
(05 آذر 1392 01:12 ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلی خوشحالم این تاپیک دوباره باز شده!!!
بچه ها واسه ۲۵% سوم مدرسان شریف درس هوش مصنوعی دقیقا کدوم فصلای کتاب راهیان ارشد باید خونده بشه؟؟؟
فصل ۷و۸و۹؟؟؟
ممنون میش راهنماییم کنید

بله همین 3 فصل هستش
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع