تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
دوستان یک سوال داشتم
25 ٪ سوم طراحی الگوریتم ازروی کتاب پوران میشه چه فصلی ؟!!!
ممنونم
(14 آذر 1392 04:18 ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یک سوال داشتم
25 ٪ سوم طراحی الگوریتم ازروی کتاب پوران میشه چه فصلی ؟!!!
ممنونم

سلام

والا من همچین چیزی نه تو کتاب پوران ونه تو کتاب مقسمی پیدا نکردم.یعنی مرتب سازی.

اما کتاب ساختمان پوران از ص 230تا 260 درباره روشهای مرتب سازی و نگاشت توضیح داده.

من گذاشتم وقتی ک ساختمان میخونم طراخی رو هم خونده باشم.یعنی یک تیر و پنجاه شصت نشان...

شما هم هرطور صلاح میدونین...

فعلا

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4
(14 آذر 1392 04:47 ب.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 آذر 1392 04:18 ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان یک سوال داشتم
۲۵ ٪ سوم طراحی الگوریتم ازروی کتاب پوران میشه چه فصلی ؟!!!
ممنونم

سلام

والا من همچین چیزی نه تو کتاب پوران ونه تو کتاب مقسمی پیدا نکردم.یعنی مرتب سازی.

اما کتاب ساختمان پوران از ص ۲۳۰تا ۲۶۰ درباره روشهای مرتب سازی و نگاشت توضیح داده.

من گذاشتم وقتی ک ساختمان میخونم طراخی رو هم خونده باشم.یعنی یک تیر و پنجاه شصت نشان...

شما هم هرطور صلاح میدونین...

فعلا

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4
مقسمی که فرمودن چون در اصل برا داده هست ما اونجا گذاشتیم و مراجعه بشه به داده
پارسه دو بخش رو ،یه بار تو برنامه داده آورده یه بار هم تو برنامه طراحی یعنی برا هر دو آزمون خونده میشن هر دو بخش ،بدم نیست مروره
مرسی
منم نه تومقسمی دیدم نه پوران واسه همون پرسیدم
ممنونم Smile
واااااااااااای از طراحی الگوریتم ! سردرد میگیرم از خوندنش ..
دوسش ندارم ....Undecided
میگم مامان دعامم میکنی
میگه آره من همتنو دعا میکنم!!!(فک کنم تو مانشت یوزر داره!!)

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
2
۲۵ ٪ سوم طراحی الگوریتم ازروی کتاب پوران میشه چه فصلی ؟!!!
ممنونم

پوران سال ۹۱ فصل دوم صفحه ۸۳
مقسمی تو ساختمان گفته صفحه ۳۹۲
ساختمان پوران چاپ ۹۱ صفحه ۳۱۱
(14 آذر 1392 06:18 ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط: [ -> ]میگم مامان دعامم میکنی
میگه آره من همتنو دعا میکنم!!!(فک کنم تو مانشت یوزر داره!!)

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
2

فدای هر چی مامانه گلهHeart
من که این دو هفته همش امتحان داشتم چه درسای مزخرقی، واسه این آزمون هم نرسیدم حتی مرور کنم، فردا واسه بار اول میخوام اول زبان بعد ریاضی و مشترک بزنم ببینیم چی میشه.

فقط از خدا میخوام اگه هر بلایی هست بعد کنکور سرمون بیاد ولی سرماخوردگی اصلا سراغمون نیاد توی این دو ماه، امروز که بیدار شدم یه گلو درد شدید داشتم که آب هم نمیتونم قورت بدم کلا بدنم بی حس و حال شده. سرما خوردگی نستا ولی بیحال هستم!
چرا گسسته این دفعه اینقدر سخته خب!! اه! گراف اعصاب خورد کنه!
سلام عزیزان قدرتمند
بعداز یپ دوستانه با سیستم عامل به این نتیجه رسیدیم که ملاقات بیشتری باهم داشته باشیم Tongue

امروز تونستم شبکه تموم کنم خلاصه برداریش و نصف تستاشم تموم کردم (انشاالله به زودی قسمت بقیه درسام میشه)
ملاقات بعدی با شبکه موند دور بعدی مرور در 25 در صد بعدیBig Grin

دوستانی که فردا ازمون دارین انشاالله به چیزی که میخواین میرسین هر چند تا آزمون اصلی هنوز فرصت باقی است
شاد و پر انرژی باشیدSmile
میگم الانم جز ماهای آخر درس خوندن یا هنوز مونده Cool
(14 آذر 1392 11:32 ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط: [ -> ]من که این دو هفته همش امتحان داشتم چه درسای مزخرقی، واسه این آزمون هم نرسیدم حتی مرور کنم، فردا واسه بار اول میخوام اول زبان بعد ریاضی و مشترک بزنم ببینیم چی میشه.

فقط از خدا میخوام اگه هر بلایی هست بعد کنکور سرمون بیاد ولی سرماخوردگی اصلا سراغمون نیاد توی این دو ماه، امروز که بیدار شدم یه گلو درد شدید داشتم که آب هم نمیتونم قورت بدم کلا بدنم بی حس و حال شده. سرما خوردگی نستا ولی بیحال هستم!

خوشبحالت سرما خوردی من سینوزیت گرفتم از قسمته بالای مو تا زیر فک مرخص شده کلا
۴ روز به خاطر سرما خوردگی هیچی نخوندم..................UndecidedUndecidedUndecided
خواهر من .. !!
برادر من ..!!

خب فصل سرما اومده یه چند تا لباس گرم بپوش و مواظب خودت باش (هر چند یکی میخواد به خودم بگهBlush)

امروز 5 فصل اول شبکه رو مرور +تست کار کردم در 6 ساعت ..

شکر راضی ام به رضای خدا (بعد از یک ماه امروز یکم خوب خوندمBlush)

ما که آزمون نداریم انشاالله اونایی که فردا دارند بهترین نتیجه رو بگیرند
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع