تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
دیگه فقط یه دقدقه ( دغدغه ؟!! ) دارم. مدیریت !!!

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
(26 آذر 1392 12:56 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]چرل بابا یه علامت قرمز میاد بالای صفحه وقتی پیام خصوصی دارید حتما توجه نکردین

من که چیزی ندیدم .. شاید واقعا دقت نکردم
ممنون
(26 آذر 1392 09:17 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]دیگه فقط یه دقدقه ( دغدغه ؟!! ) دارم. مدیریت !!!

خیلی خوبه
ما پیرمردا که یه روز میگیره یه روز نمیگیره ...
فعلا که بازم رفتیم سر دور نخوندن :|
(26 آذر 1392 09:24 ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 آذر 1392 12:56 ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط: [ -> ]چرل بابا یه علامت قرمز میاد بالای صفحه وقتی پیام خصوصی دارید حتما توجه نکردین

من که چیزی ندیدم .. شاید واقعا دقت نکردم
ممنون
(26 آذر 1392 09:17 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]دیگه فقط یه دقدقه ( دغدغه ؟!! ) دارم. مدیریت !!!

خیلی خوبه
ما پیرمردا که یه روز میگیره یه روز نمیگیره ...
فعلا که بازم رفتیم سر دور نخوندن :|

این حرفا رو بذار کنار و بشین پای درست. نذار این همه تلاش که کردی هدر بره. وقت طلاس Wink

واقعا برات دغدغست مدیرت!!
بابا تو که همه درسارو فول فولی دیگه مدیریت 2 روزم بخونی برات کافیه.....باور کن اگر درسای دیگه رو 40 هم بزنی مدیریتم نزنی سال دیگه همین موقع تو یکی از دانشگاه های تهرانی.Smileالبته 40 درصدو فقط گفتم که شاید بخوای تک رقمی بیاری گفتم کافیه. وگرنه 30 بزنی که کلا قبولی.
کاش من هم دغدغه تو رو داشتمSmile

بچه ها هر وقت خسته میشم میگم به خودم همت کن فقط یک ماه مونده و راحتو راحت بعد از اون زندگی کن.Smile
البته واقعا خستگی های این روزا اشکمو دراورده گاهی مغزم نمیکشه یعنی نمیتونه در حتی یک بیت رو هم جا بده.....
دیگه پیر شدیم تو این اول جووونی.Smile
(26 آذر 1392 10:11 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]

واقعا برات دغدغست مدیرت!!
بابا تو که همه درسارو فول فولی دیگه مدیریت 2 روزم بخونی برات کافیه.....باور کن اگر درسای دیگه رو 40 هم بزنی مدیریتم نزنی سال دیگه همین موقع تو یکی از دانشگاه های تهرانی.Smileالبته 40 درصدو فقط گفتم که شاید بخوای تک رقمی بیاری گفتم کافیه. وگرنه 30 بزنی که کلا قبولی.
کاش من هم دغدغه تو رو داشتمSmile

بچه ها هر وقت خسته میشم میگم به خودم همت کن فقط یک ماه مونده و راحتو راحت بعد از اون زندگی کن.Smile
البته واقعا خستگی های این روزا اشکمو دراورده گاهی مغزم نمیکشه یعنی نمیتونه در حتی یک بیت رو هم جا بده.....
دیگه پیر شدیم تو این اول جووونی.Smile

ایشالا همه جاهای خوب قبول میشیم. تلاش هیچکس بی جواب نمیمونه.
برای روحیه گرفتن، یه عکس از دانشگاهی که هدفته بذار رو به روت هر وقت خسته میشی نگاهش کنWink
من امروز تو آینه نگاه میکردم خودمو، اولین موی سفیدمو دیدم Sad

یعنی خدایی وقتی خلاصه ها رو مرور میکنم مغزم میخواد منفجر شه از بس که بی جنبس Big Grin
(26 آذر 1392 10:42 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی خدایی وقتی خلاصه ها رو مرور میکنم مغزم میخواد منفجر شه از بس که بی جنبس Big Grin

حالا من وقتی تست های آزمون های آزمایشی رو میزنم.
میدونی چرا؟!
چون همه این موارد رو باید بدست بیاری:
۱-تست اشکال تایپی دارد یا خیر؟
2-تست ابهام دارد یا خیر؟
3-این تست در پاسخنامه موسسات مختلف یک جواب دارد یا خیر؟
4-حل تست چی میشه؟
5-...Big Grin
(26 آذر 1392 11:01 ب.ظ)aem4949 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 آذر 1392 10:42 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی خدایی وقتی خلاصه ها رو مرور میکنم مغزم میخواد منفجر شه از بس که بی جنبس Big Grin

حالا من وقتی تست های آزمون های آزمایشی رو میزنم.
میدونی چرا؟!
چون همه این موارد رو باید بدست بیاری:
۱-تست اشکال تایپی دارد یا خیر؟
۲-تست ابهام دارد یا خیر؟
۳-این تست در پاسخنامه موسسات مختلف یک جواب دارد یا خیر؟
۴-حل تست چی میشه؟
۵-...Big Grin

وای خیلی خندیدم واقعا برادر من درست گفتی مخصوصا تایپ غلطو و نداشتن یک جواب ثابت بین همه کتابا.Smile

لایک میکنم حرفتونو.Smile

پس مغز همه داره منفجر میشه آخه فک میکردم فقط منم نمیدونم چطوری دانشمندان ثابت کردن مغز انسان ظرفیتش خیلی زیاده .
دقیق یادم نیست ولی فک کنم جایی که خونده بودم نوشته بود اگه انسان ها فقط از 15 درصد مغزشون استفاده کنن میتونن چندتا دکترا بگیرن...این یعنی ما خیلی بیظرفتیم.
خدا کنه آقا هومن ایشالله همه بتونن به قدر تلاششون نتیجه بگیرن.
آره خوبه عکس اون دانشگاهی که میخوای بزاری جلو چشمت باشه ولی این روزا خودمم موندم چی بخوام یادش بخیر انگیزه ها ی اولمون تو حالوهوای کدوم دانشگاه ها بودیم الان به کم هم قانعیم!!Smile
میدونم یه رتبه های بچه ها اینجا جزو رتبه های خوب مانشت میشه بهتون از الان تبریک میگم.Smile
چی بخوام یادش بخیر انگیزه ها ی اولمون تو حالوهوای کدوم دانشگاه ها بودیم الان به کم هم قانعیم!!Smile
[/quote]

هیچ وقت پایین رو نگاه نکن اگه نه نمیتونی بپری Wink

سلام بچه ها درس یه طرف باد کردن این کتابا یه طرف توروخدا این لینکی که میدم رو داغ کنید فروش بره بابا Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی من کلا با این 25% آخر مشکل دارم چون استادامون درس ندادن Big Grin

مدیریت هم فصل آخر رابینز همش اقتصاد مهندسی باباBig Grin از رو پوران بخونین بنظرم بهتره
لعنتی این مبحث حافظه مجازی هم تو سیستم هم تو معماری یقمو ول نمیکنه باید 3بار بخونم از روش همش یادم میرهSad
فک نکنم این آزمون پارسه رو خوب بدم قبلی 23 شدیم اینو بیخیال
راستی ماکه واسه آزمون درس نمیخونیمBig Grin
فقط شریییییییییییییییییییفCool
ما رفتیم بدرسیم تا 1 فلن بروبچکس
لینک بالا رو جان من داغ کنیدHeartHeartHeartHeart
(26 آذر 1392 07:35 ب.ظ)elhamit87 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
من برای هوش پوران خوندم اما تستاش خیلی کمه . برای دوره از رو چی تست بزنم؟

سلام

من از راهیان می خونم به نظرم بهتره .

موفق باشید
همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیده اند
سلام

امروز طراحی مرور کردم و تست زدم.فردا هم میرم سراغ سیستم و مهندسی...

موفق باشین

فعلا
سلام علیکم
هیچی دیگه بای
دیگه چیزی نمونده، تا یکی از بهترین اتفاقای زندگیم رقم بخوره Smile

امروز یه فصل معماری + 2 فصل نظریه. خوب جمع شد.
3تا آزمون جامع آزمایشی سنجش رو هم ثبت نام کردم.

شاد باشید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع