تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: گروه درسی مانشت آذرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
(29 آذر 1392 06:43 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]من هیچ وقت اینقدر غلط نزده بودم. از ظهر که پاسخنامه رودیدم تا الآن سردرد گرفتم. هنوز باورم نشده. Confused
یعنی اگر آزمون بعدی هم رتبم زیر ۵۰ نشه من یکی دیگه از فکر دانشگاه سراسری میام بیرون. شایدم انتظار زیادی داشتم. Sad

چه ربطی داره،انقد به رتبه آزمون ها فک نکن
باور کن اینا اصلا دلیل نمیشه نمونه اش هم زیاده که رتبه آزموناشون خوب نبوده و کنکور و خوب دادن
آزمون نباید باعث بشه روحیه تو ببازی
بچه ها خواهشا سوالات پارسه رو آپلود کنید
من خواب موندم این آزمونوSad
(29 آذر 1392 05:14 ب.ظ)remove نوشته شده توسط: [ -> ]من اصلا درس نمیخوووونم
نصیحتی، دعوایی، انرژی مثبتی چیزی بدین، بلکه کمی بخونم

آره منم همینطوریم ولی میخوام از فردا دوباره خودمو به روزای اوجم برسونم...
بسم الله؟؟؟؟؟
(29 آذر 1392 07:23 ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها خواهشا سوالات پارسه رو آپلود کنید
من خواب موندم این آزمونوSad
این آزمون انگار نصف ملت خواب بودن. غیبت خیلی زیاد بود.

(29 آذر 1392 07:40 ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط: [ -> ]آره منم همینطوریم ولی میخوام از فردا دوباره خودمو به روزای اوجم برسونم...
فقط مواظب باش مثل من نشی. منم هر روز تصمیم دارم از فردا برم به اوج، ولی هر روز بدتر از دیروز. دینگ دینگ.
پارسه آسون بود غیر از شبکش که کلا همیشه همینطوره طراحی الگوریتمشم فکر کنم برای بچه های پیش دبستانی طراحی شده بود
(29 آذر 1392 06:43 ب.ظ)sand نوشته شده توسط: [ -> ]من هیچ وقت اینقدر غلط نزده بودم. از ظهر که پاسخنامه رودیدم تا الآن سردرد گرفتم. هنوز باورم نشده. Confused
یعنی اگر آزمون بعدی هم رتبم زیر ۵۰ نشه من یکی دیگه از فکر دانشگاه سراسری میام بیرون. شایدم انتظار زیادی داشتم. Sad

منم اینقدر از دست خودم عصابانیم که میخوام سرم بکوفم تو دیفال... اما دیفال پیدا نمیشه که شانس ما...Angry هر چی درس میخونم بازم آزمونا را یکی پس از دیگری خراب میکنمAngryAngryAngry
حالا فعلا تا آزمون بعدیم به خودم فرصت میدم بعد اگه دوباره اینطوری شدم دیگه یکی پیدا میکنمBig Grin
بچه ها دعا کنید انشالله هممون قبول بشیمCool
هر وقت استرس گرفتید ی کوچولو با خودتون خلوت کنید و چند تا نفس عمیق بکشید
انقدر عمیق باشه که بالا پایین رفتن قفسه سینه و پر و خالی شدن ریه ها رو حس کنین
بعدش لبخند بزنید بگید من می تونم

و دیگه فکر روزای کم باقی مونده و حجم عظیم مطالب به سرتون اومد در حین لبخن ی چشم غره خفنم بهش برید
(29 آذر 1392 08:54 ب.ظ)ایزدی نوشته شده توسط: [ -> ]هر وقت استرس گرفتید ی کوچولو با خودتون خلوت کنید و چند تا نفس عمیق بکشید
انقدر عمیق باشه که بالا پایین رفتن قفسه سینه و پر و خالی شدن ریه ها رو حس کنین
بعدش لبخند بزنید بگید من می تونم

و دیگه فکر روزای کم باقی مونده و حجم عظیم مطالب به سرتون اومد در حین لبخن ی چشم غره خفنم بهش برید
اینجوری که خیلی لطیفه. بهتر نیست بزنیم ناک اوتش کنیم یا یه خمشو بگیریم بکوبیمش زمین. اینجوری دیگه جرات نداره طرفمون بیاد. یا از سلاحهای شیمیایی و کشتار جمعی واسه نابودیش استفاده کنیم. یه نسل کشی حسابی از استرس و ناامیدی انجام بدیم یا مثل فیلمهای اره ....
بیخیال
(29 آذر 1392 03:20 ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط: [ -> ]من یادمه از اون روزی که شما رو تو این مانشت دنبال کردم بسیار پر انرژی بودید و کمی هم مغرور والا من هر چقدرم به درسی تسلط برسم بازم حس میکنم کافی نیست.
امیدوارم یکی از رتبه های مانشت شما باشید.

ترانه جان منم که نگفتم درسی رو انقدر بلدم که دیگه نمیخوام لاشم باز کنم :ی درواقع من همیشه حس میکنم هیچی بلد نیستم :ی ولی خدا رو شکر حسم برعکسه همیشه. واسه همین هیچوقت احساس نگرانی نمیکنم.

امروز یه کم نشستم دوباره برنامه ریزی کردم، دیدم واقعا وقت خیییییلی مناسبی رو در پیش دارم Smile

واسه مرور کردن هم من به یه نتیجه ای رسیدم:
یه درس رو تا جایی مرور کنید، که توی مرور آخر دیگه چیزی به اطلاعاتتون اضافه نشده باشه، وگرنه اون اطلاعات اضافه ی کسب شده، خودش مرور میخواد :ی

بچه ها 40 روز واسه مرور درسایی که بلدید و خوندید و بعضا تست هم زدید، باور کنید زیادم هست!

مطمئن باشید آخرش خوب میشه... Smile
از رود جاری تر، از کوه محکم تر، از سختی فولاد حتی مصمم تر
ما زندگیمونو با عشق میسازیم، نه کم میاریمو، نه رنگ میبازیم....

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
سلام به همگی خوب این ازمونم که گند زدیم رفتBig Grin بچه ها یه چندتا سوال دارم اول اینکه برنامه تون برا مرورو تست چیه ؟ ودوم اینکه اونایی که پایگاه داده خوب تست میزنن از چی خوندن من مقسمی خوندم ولی واقعا مثالی که زده رو نمی فهمم تو تستاشم مشکل دارم با اینکه تو دانشگاه من حتی عملی هم کار کردم اما اون موقع هم رانکوهیو واسه امتحان کامل نخوندم خیلی بیخودی توضیح داده حالا من چیکار کنم با این وقت کم Sad راهکاری چاره ای بدید لطفا Blush
(29 آذر 1392 10:31 ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همگی خوب این ازمونم که گند زدیم رفتBig Grin بچه ها یه چندتا سوال دارم اول اینکه برنامه تون برا مرورو تست چیه ؟ ودوم اینکه اونایی که پایگاه داده خوب تست میزنن از چی خوندن من مقسمی خوندم ولی واقعا مثالی که زده رو نمی فهمم تو تستاشم مشکل دارم با اینکه تو دانشگاه من حتی عملی هم کار کردم اما اون موقع هم رانکوهیو واسه امتحان کامل نخوندم خیلی بیخودی توضیح داده حالا من چیکار کنم با این وقت کم Sad راهکاری چاره ای بدید لطفا Blush

دوست عزیز تست زیاد حل کن همین. فقط مدیریت و نرم افزارو باید زیاد خوند. بقیه رو تست بزن.
برنامه من برای مرور از روی برنامه ایه که آقای جهانی توی بخش مشاوره داده با یه سری تغییرات که اونم از توی همون تاپیک از نظر بچه ها دیدم.

اگه یکی هیچی معماری بلد نباشه و بخواد کلشو تو سه روز بخونی شدنیه؟
(29 آذر 1392 10:45 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه من برای مرور از روی برنامه ایه که آقای جهانی توی بخش مشاوره داده با یه سری تغییرات که اونم از توی همون تاپیک از نظر بچه ها دیدم.
این برنامه که میگی کجاست؟ میشه لینکشو بدی. تو بخش مشاوره که خیلی از آقای جهانی مطلب هست
(29 آذر 1392 10:51 ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط: [ -> ]
(29 آذر 1392 10:45 ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه من برای مرور از روی برنامه ایه که آقای جهانی توی بخش مشاوره داده با یه سری تغییرات که اونم از توی همون تاپیک از نظر بچه ها دیدم.
این برنامه که میگی کجاست؟ میشه لینکشو بدی. تو بخش مشاوره که خیلی از آقای جهانی مطلب هست

نوشته برنامه ریزی کلی 1
برنامه ریزی کلی 2
یه چیزی تو این مایه هاس. با talk app آنلاینم نمیشه لینک بدم

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
لینک مرجع