زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۱۶
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  رفتم تو تاپیک کی تو مانشت دوست داشتنی تره!میبینم خانم بچه مثبت بستنش!Big Grin
متوجه شدین از وقتی شمشیر خریدن کلی تاپیک و بستن؟Big Grin

اره منم پی بردم که در جذبه مدیریتی این کار اثر داره !!! فکر کنم بد نباشه منم از این کارا کنم. یه اواتار هم واسم فرستادن که با تفنگ یکی رو می کشت من گفتم خشنه نذاشتمBig Grin ولی خوب بود ! مثل این که جواب میده.
یادم به اون آواتار آقا فرداد افتاد که عکس چشم بود!اون موقع هم آقا فرداد بیشتر از الان گیر می دادن!Big GrinBig GrinBig Grin
انگار داره اثبات میشه اواتار با نحوه ی برخورد ارتباط نزدیک دارهBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۱۷
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یادم به اون آواتار آقا فرداد افتاد که عکس چشم بود!اون موقع هم آقا فرداد بیشتر از الان گیر می دادن!Big GrinBig GrinBig Grin
من اواتاری از ایشون که این جوری باشه رو یادم نمیاد ولی شاید ربط داشته باشه! بالاخره هر چی باشه این جوری برخی بچه ها Wink بیشتر می ترسنBig GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۴۸۱۸
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط MarkLand.)
یه پیشنهاد دارم: یه طوری بشه هر کسی که پست میزنه خودش هم بتونه برای پست خودش تشکر بذارهBig Grin...اینطوری مشخص میشه چه ادمای خود شیفته ای که نیستندTongueBig Grin....
اخه چطوریه که پست خودمون رو می تونیم گزارش کنیم و زیر اب خودمون رو بزنیم! خوب از خودمون هم بشه تشکر کنیم...خودم می رم برای تمام پستام تشکر می زارمTongue

think positive
ارسال: #۴۸۱۹
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
نه اخه خود طرفی که نوشته خیلی جالب میشه....اگه اینطوری بشه هر پست که نوشتم اولین نفر خودم از خودم تشکر می کنم... البته شاید با این کار اخرین نفر هم خودم بشمBig Grin.....

think positive
ارسال: #۴۸۲۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
فرض کن یکی به پست خودش منفی بده! شیزوفرنی داره دیگه.
ارسال: #۴۸۲۱
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
حالا مثبت و منفی چون مشخص نیست کی داده شاید باعث خنده نشهBig Grin.... اما تشکر خیلی جالبه!

think positive
ارسال: #۴۸۲۲
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ............... بالاخره هر چی باشه این جوری برخی بچه ها Wink بیشتر می ترسنBig GrinBig Grin

ای بابا ماهمینجوریم شماها را مدیران باجذبه ای میدونیم Wink ( گردن ماهاازموهم باریکتره TongueBig Grin )
نکنیدازاین کارهای خشونت آمیزBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mosaferkuchulu
ارسال: #۴۸۲۳
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خب تشکر هم میذارن. یعنی من میدونم که فلان نامهای کاربری مال یه نفره. ولی خودش پست زده خودش هم سپاس زده. قبلا" که امتیاز نبود خیلی بیشتر سپاس میزدن. الآن بیشتر مثبت میدن بخودشون. ولی الآن هم گاهی دیده میشه.نمیشه وگرنه همین الآن یه دونه اش را آدرس میدادم ببینید.Smile
چه جالب! اما ما که متوجه نمی شیم.. حیف هست کلی می خندیدیم!TongueBig Grin
اما هیچ چیز جالب تر از این نیست که همون نامی که پست زده همونم تشکر بزنه! البته خوب یا بد نیستا بیشتر جالب میشه موضوع...

بعد از نوشتن این چندتا پست یه چندتا مثبت یه نفر بهم دادBig Grin....دست شما درد نکنهSmile....

think positive
ارسال: #۴۸۲۴
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  حالا مثبت و منفی چون مشخص نیست کی داده شاید باعث خنده نشهBig Grin.... اما تشکر خیلی جالبه!
خب تشکر هم میذارن. یعنی من میدونم که فلان نامهای کاربری مال یه نفره. ولی خودش پست زده خودش هم سپاس زده. قبلا" که امتیاز نبود خیلی بیشتر سپاس میزدن. الآن بیشتر مثبت میدن بخودشون. ولی الآن هم گاهی دیده میشه.نمیشه وگرنه همین الآن یه دونه اش را آدرس میدادم ببینید.Smile

منم یه بار به فکرش افتادم که ااااااا میشه از این کارا هم کردا!بعد دو روز بعدش دیدم یه تاپیک زدید که آی برید اون اکنت اضافی هاتون و حذف کنید!دیگه خوشم نیومد برم یکی بسازمBig GrinBig GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۴۸۲۵
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط MarkLand.)
اوه مای گاد! Big Grinرسیده بودم به ۷۰ ها! یهو چند تا منفی هم دادند!.... اشکال نداره مثبت و منفی شما را ارج می نهیم.TongueBig Grin....
این منفی پست بالایی من دقیقا ۵۰۰ امین منفی این تاپیک بوده! چه افتخاریCool....دستت درد نکنه به یاد موندنی بودWink....

think positive
ارسال: #۴۸۲۶
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  همین الآن هم دوستانی هستند که با نامهای کاربری مختلف زیر یه پست چند بار مثبت یا منفی میذارن.Smile
مگر قرار نبود اینهایی که چند اسم دارند ، حذف بشه اکانتهای اضافی؟ یادمه توی یک تاپیکی هم گفته شده بود این موضوع.
ارسال: #۴۸۲۷
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یادم به اون آواتار آقا فرداد افتاد که عکس چشم بود!اون موقع هم آقا فرداد بیشتر از الان گیر می دادن!Big GrinBig GrinBig Grin

کاملا موافقم ، اون موقع آقا فرداد معاون نبود ، ناظم انجمن بود که این سمت با آوارتارش بسیار متناسب بود . یاد اون زمان ها بخیر ، مانشت ۸۹ عجب دوره ای بود ، تمامی اعضا فعالش دارن ارشد میخونن ، هم با حال بودن و هم با سواد . مانشت در سال ۹۰ و ۹۱ هم خیلی خوب بوده و هست اما حاشیه ها بیشتر شده والا بچه های باحال و با سواد کم نداره Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mosaferkuchulu , zzsnowdrop
ارسال: #۴۸۲۸
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
خوب شد یه مانشت هست که بری بالاش وداد بزنی تاراحت شی ..........
این مانشت مجازی ماهم این خصوصیت رو داره ...........من میگم اگه یه شرایطی پیش بیاد که دکتر بخان مانشت رو حذف کنن نمیتونن..دلشون نمیاد...آخه یه سری کسا هستن که با مانشت مانوس شدن ....یعنی میشه دکتر یه روز مانشت رو کنسل کنه.......من که فکر نمیکنم.................

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
ارسال: #۴۸۲۹
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)malekinasab نوشته شده توسط:  ..........
..آخه یه سری کسا هستن که با مانشت مانوس شدن ....یعنی میشه دکتر یه روز مانشت رو کنسل کنه.......من که فکر نمیکنم.................

عمرا ، نمیذاریم Tongue ( به این میگویندکاربر سالاری Cool )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , a.hooshmand
ارسال: #۴۸۳۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
آدما برای هم مثل کتاب می مونن که وقتی به آخرش میرسن میرن سراغ یکی دیگه.
یادمون باشه که راحت برای هرکسی ورق نخوریم.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , uniquegirl , Parva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۰۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۹۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close