زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۳۵۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
هدفامو گم کردم. دلم میخواد دیگه نباشم :'(
من از دوطرف باختم. یا انقد سخت بود که نمیتونستم جواب بدم یا انقد آسون که حتی اونی که یه ماه در حد روخونی بدون هیچ تستی، خونده هم میتونست جواب بده.
چرا با ما اینطوری میکنن... فرق منی که نصف موهام تو این چند ماه از شدت استرس و غذا نخوردن ریخت با کسی که با خیال راحت خورد و خوابید چیه؟؟؟ :'( اینه که با آسونی سوالا و حفظی بودن سوالا اون از من رتبش بهتر بشه؟؟
بچه ها ببخشید که من همش میام اینجا غر میزنم.
حالم خوب نیست واقعا Sad دارم خفه میشم از بغض... اشکام دوقلو دوقلو میاد!!! :دی
-----------------
خانوم breeze مرسی بخاطر متن فوق العادتون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , maneshty , نارین
ارسال: #۱۰۳۵۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
خدایا حکمت قدمهایی را که برایم برمی داری بر من آشکار کن!

تا درهایی را که به سویم می گشایی ندانسته نبندم ،

و درهایی که می بندی به اصرار نگشایم...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , Autumn.Folio , **sara** , M*Gh , mhd3 , Lantern
ارسال: #۱۰۳۵۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط Breeze.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ساعت ۴ صبحه...
انقدر عصبی هستم که خوابم نبره...

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  هدفامو گم کردم. دلم میخواد دیگه نباشم :'(
من از دوطرف باختم. یا انقد سخت بود که نمیتونستم جواب بدم یا انقد آسون که حتی اونی که یه ماه در حد روخونی بدون هیچ تستی، خونده هم میتونست جواب بده.
دوستای گلم .. همیشه تو زندگیتون هدف دارین این خیلی خوبه .. همیشه هم نهایت سعیتون رو میکنین که به هدفاتون برسین اینم عالیه .. ولی هیچ وقت تو زندگیتون هیچ چیز رو برای خودتون اونقدر بزرگ نکنین که اگه خدای نکرده زبونم لال بهش نرسیدین باعث نابودیتون بشه ..
میدونم خیلی زحمت کشیدید و توقع نتیجه ی خیلی بهتری داشتید .. ولی با خودخوری و غصه خوردن هیچی عوض نمیشه .. سوالات سخت بوده اینو همه میگن . اینو بدونید که شاید ظاهرا اونجوری که راضیتون میکرده پیش نرفت ، ولی شرایط برای همه یکسان بوده .. مطمئنا جواب زحمتاتتون رو میبینید شک نکنید ..
ارشد خوندن که هدف نهایی نیست .. مهم اینه که شاد و خوشبخت باشید و از زندگیتون لذت ببرید . نه اینکه با غصه خوردن و خودخوری خودتون رو از بین ببرید ..
امیدوارم خدا کمکتون کنه و هر چی خیر و صلاحتونه واستون پیش بیاد .. هم واسه شما و هم همه ی دوستایی که این روزا فکر میکنن زحماتشون به هدر رفته ..
مهم اینه که تلاشتون رو کردید و هیچ وقت خودتون رو بابت کم کاری ملامت نخواهید کرد .. این خیلی با ارزشه ..
برای همه شما دوستای گلم آرزوی موفقیت و شادی تو تمام لحظات عمرتون دارم ..

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , mhd3 , انرژی مثبت , Autumn.Folio , diligent , it.pnuchb1986 , M*Gh , SaMiRa.e , lotus
ارسال: #۱۰۳۵۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
خدایـــــــــــا ،
دخـلـَم با خرجـم نمیخواند ،
کم آورده ام ،
صبری که داده بودی تمام شد ،
ولی دردم همچنان باقیست !!!
بدهکار قلبم شده ام ،
میدانم شرمنده ام نمیکنی؛
باز هم صبـــــــر میخواهم...

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , **sara** , انرژی مثبت , SaMiRa.e , mhd3 , Autumn.Folio , تسنیم
ارسال: #۱۰۳۵۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  خدایـــــــــــا ،
دخـلـَم با خرجـم نمیخواند ،
کم آورده ام ،
صبری که داده بودی تمام شد ،
ولی دردم همچنان باقیست !!!
بدهکار قلبم شده ام ،
میدانم شرمنده ام نمیکنی؛
باز هم صبـــــــر میخواهم...

منم داغونم.سپردم بخدا همه چیز.

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۰۳۵۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ساعت ۴ صبحه...
انقدر عصبی هستم که خوابم نبره...
ظاهرا ً باید به کنکور ۹۴ سلام کنم
.
.
.
از هرچی درسه حالم بهم میخوره
فکر کنم چند روزی رو دپرس باشم
یه سوال
چرا انقدر اصرار دارید ارشد بخونید؟

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۱۰۳۵۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  هدفامو گم کردم. دلم میخواد دیگه نباشم :'(
چرا با ما اینطوری میکنن... فرق منی که نصف موهام تو این چند ماه از شدت استرس و غذا نخوردن ریخت با کسی که با خیال راحت خورد و خوابید چیه؟؟؟ :'( اینه که با آسونی سوالا و حفظی بودن سوالا اون از من رتبش بهتر بشه؟؟
-----------------

سلام عزیز غصه نخور خیلی مثل تو هست تنها نیستی منم وضعیتم تقریبا مثل شماست خیلی سخته واقعا دردش دل و وجود آدمو میسوزونه

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Breeze , M*Gh , mhd3
ارسال: #۱۰۳۵۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ق.ظ
چی بگم؟ هی ...
به بعضی ها هم باید گفت ...
نه باید همینجوری نگاهشون کنیم در دل بگیم خدایا شفاش بدهHuh

واقعاً خیلی ها ارزش معاشرت ندارند. وقت که تلف می شه هیچ، اعصابی هم برای بقیه اوقات نمی گذارن.
جداً و حقیقتاً باید یه تجدید نظر تو انتخاب دوست داشته باشم.
دارم به این نتیجه می رسم که خیلی از دوستی ها تاریخ انقضا دارن ... نه اصلاً نباید به وجود بیان که تاریخی چیزی هم داشته باشن.

گذشت... چون می گذرد غمی نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , پوونه , SaMiRa.e , Breeze , atenaa , mhd3 , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۳۵۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ق.ظ
-----------------

ناراحت نباشین واسه امثال من و شما خیلی سخته ک ی سال و برنامه ریزی کردیم
اما بدونین تنها نیستین

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3 , نارین
ارسال: #۱۰۳۶۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط mhd3.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  سلام عزیز غصه نخور خیلی مثل تو هست تنها نیستی منم وضعیتم تقریبا مثل شماست خیلی سخته واقعا دردش دل و وجود آدمو میسوزونه

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  ناراحت نباشین واسه امثال من و شما خیلی سخته ک ی سال و برنامه ریزی کردیم
اما بدونین تنها نیستین

مرسی Smile
کنکور فدای سرمون. مهم آیندمون بود... برای آینده ای که واسش تلاش کرده بودم، نگران و ناراحت بودم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Breeze
ارسال: #۱۰۳۶۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  هدفامو گم کردم. دلم میخواد دیگه نباشم :'(
-----------------

ناراحت نباشین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
امثال من و شما خیلی سخته ک ی سال و برنامه ریزی کردیم
اما بدونین تنها نیستین

شما هنوز جوابها نیومده خودتونو بازنده میبینین به هم دل داری هم میدینTongue
من یه دوست داشتم پارسال کنکور داد بنده خدا میگفت خیلی بد بود ولی خیلی خونده بود حتی شبی که جواب اومد سر کار بود و هر چقدر بچه ها بهش زنگ زدن از جمله خودم بس که حالش خوب نبود جواب نداد گوشی هم خاموش کرد
بلاخره شب با هزار زحمت سنجش رو باز کرد دید اهههه رتبه ش زیره ۷۰ شده فکر کنم ۵۶یا ۷
هیچ تلاشی بی نتیجه نیست Blushمن دقیقا همه موهام ریخت واصلا زیاد خوب نزدم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , mhd3 , Breeze
ارسال: #۱۰۳۶۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط نارین.)
امیدوارم من که یه همچین چیزی را تو رویاهام میبینم به هیچکیم نگفتم بد دادم هر کی هم ازم پرسید گفتم پناه بر خدا ، نمیدونم چطوری دادم

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd3
ارسال: #۱۰۳۶۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  هدفامو گم کردم. دلم میخواد دیگه نباشم :'(
-----------------

ناراحت نباشین
امثال من و شما خیلی سخته ک ی سال و برنامه ریزی کردیم
اما بدونین تنها نیستین

شما هنوز جوابها نیومده خودتونو بازنده میبینین به هم دل داری هم میدینTongue
من یه دوست داشتم پارسال کنکور داد بنده خدا میگفت خیلی بد بود ولی خیلی خونده بود حتی شبی که جواب اومد سر کار بود و هر چقدر بچه ها بهش زنگ زدن از جمله خودم بس که حالش خوب نبود جواب نداد گوشی هم خاموش کرد
بلاخره شب با هزار زحمت سنجش رو باز کرد دید اهههه رتبه ش زیره ۷۰ شده فکر کنم ۵۶یا ۷
هیچ تلاشی بی نتیجه نیست Blushمن دقیقا همه موهام ریخت واصلا زیاد خوب نزدم

انقدر که همه اومدن گفتن ما ۲۵ تا زبان زدیم. ۲۰ تا مشترک زدیم. تخصصی هر ۳تا درسشو ۱۰۰ زدیم...
آدم میگه پس من خیلی افتضاح دادم اگه اینطوری باشه...
ارسال: #۱۰۳۶۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ب.ظ
اگر با اولین تلاش در کاری موفق نمی شوید اسمش را بگذارید نسخه ۱/۰

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Menrva , نارین , انرژی مثبت , Autumn.Folio , SaMiRa.e , diligent , mhd3 , Abrekhoshhal , LORD0098 , **sara** , maneshty , Lantern , Eternal , ana9940 , Riemann , 0X00412E49H , vesta
ارسال: #۱۰۳۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
خیلی تفاوت وجود دارد میان...
کسی ک تو را می خواهد و کسی ک تو را هم می خواهد....

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , نارین , انرژی مثبت , Breeze , 10:30 , Autumn.Folio , SaMiRa.e , diligent , mhd3 , M*Gh , Abrekhoshhal , Eternal , LORD0098 , tabassomesayna , sahar121 , **sara** , zoltrix_66 , Lantern , virtual girl , ana9940 , Riemann , 0X00412E49H , yasemi , vesta , elham_sh219

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close