زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۰۹۴۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یکی اومده اعتباری که به من داده بوده رو پاک کرده اونم ۶ تا!!!! فقط متوجه نشدم کی بوده Sad به هر حال ممنون حالا که دیدید اشتباهی اعتبار دادید، پاکش کردید. کلا حرکت جالبی بود
اصلاً استرس نگیر, واسه منم پاک کرده Big Grin Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۰۹۴۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط diligent.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یکی اومده اعتباری که به من داده بوده رو پاک کرده اونم ۶ تا!!!! فقط متوجه نشدم کی بوده Sad به هر حال ممنون حالا که دیدید اشتباهی اعتبار دادید، پاکش کردید. کلا حرکت جالبی بود
حالا غصه شو نخور وستا Tongue
فکر کنم اگه کسی اکانتشو حذف کنه اعتبارایی هم که داده حذف بشن

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۰۹۴۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ
برا کم خونی چی خوبه؟(غیر ار دل و جیگر)
جدیدا بعضی وقتا سرمو بلند میکنم چشام سیاهی میره!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۲۰۹۴۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  برا کم خونی چی خوبه؟(غیر ار دل و جیگر)
قیسی Big Grin بسیار ملس و لذیذ حاوی آهن Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۹۴۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
کی اینجا آبجی بزرگتر داره؟ بیاد با من همدردی کنه ،
همه سنگینی مراسم عروسی خواهر بزرگه رو دوش آبجی کوچیکست
این همه کار و بدو بدو فقط برای خواستگاری آخه ؟؟؟
خدا به دادم برسه تو مراسم عروسی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bluebaran , fatemeh69 , Bahar_HS , RASPINA , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۹۴۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط vesta.)
اسفناج هر جوری میخوای بخور. آلو. قیصی. سیرابی. چای کم بخور و کمرنگ باشه
الانم که زردآلو هست میتونی تازه اش رو بخوری
ارده و شیره
عسل. خرما. انجیر خشک
یه آزمایشم بده ضمنا، هم کم خونی و هم چربیHeart

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۰۹۴۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  کی اینجا آبجی بزرگتر داره؟ بیاد با من همدردی کنه ،
خواهر بزرگه منم عروسی کرده. مگه چیکار میکنین؟!
ایشالا عروسی شما Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , **sara**
ارسال: #۲۰۹۴۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  کی اینجا آبجی بزرگتر داره؟ بیاد با من همدردی کنه ،
خواهر بزرگه منم عروسی کرده. مگه چیکار میکنین؟!
ایشالا عروسی شما Smile
خواهرم فقط دوسال از من بزرگتره ، موارد انجام شده توسط من در طی این چندروز، قابل ذکر است ما شمال غرب هستیم ، خانواده داماد از شمال شرقی تشریف میارنTongue

همدردی با خواهر درمورد استرس ازدواج و مراسم خواستگاریBig Grin
همراهی با خواهر در آرایشگاه Tongue
کمک به تمیز و مرتب کردن خانه برای پذیرایی از مهمانان راه دور برای سه روزSmile
کمک به پذیرایی از فوامیل نزدیک که به قصد کمک اومدن ، اما بیشتر باید اونارو تروخشک کنی تا اینکه امید به کمکشون داشته باشیAngel
تحمل همه غرزدنای مامان از فرط خستگیSad
تحمل همه ناز کردنای بابام به خاطر اینکه داره دختر بزرگشو راه دور عروس میکنهUndecided
تحمل همه شوخی ها و ... دامادمون از راه دور(شوخی هایی دررابطه با اینکه داداش کوچیک هم سن و هم رشته من داره و ... )
تحمل همه دردسر های داداشم که تازه از بند کنکور رها شده ، و احساس میکنه باید هوای آبجیشو داشته باشهRolleyes
خلاصه این روزا هم کوزت شدم ،هم حنا دختری در مزرعه ،هم آنه ، هم.....Big Grin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Aurora , fatemeh69 , vesta , نارین , Bahar_HS , RASPINA , shayesteNEY , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۹۴۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه آزمایشم بده ضمنا، هم کم خونی و هم چربیHeart
قبلا آزمایش خون دادم کم خون نبودم. یعنی من اگه چربی خونم بالا باشه آزمایشگاهو به آتش میکشمBig Grin بس که تغذیه مون رژیمی و کم روغنه
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  همدردی با خواهر درمورد استرس ازدواج و مراسم خواستگاریBig Grin .....
من بعد از عروسی خواهرم تا چند روز نیمتونستم برم تو اتاقش، گریه ام میگرفت. حالا خونه شون ۲۰ دقیقه بیشتر با ما فاصله نداشتBig Grin

ممنون آفاق، وستا و آوا خانم گلHeart

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , A V A , Bahar_HS , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۹۵۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ
تا استرس هست، رژیم غذایی هیچ کاره است جانم Smile

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , **sara**
ارسال: #۲۰۹۵۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ب.ظ
فردا ظهر امتحان دارم امروز هم مریض مریض ام
چندین سال هست با یه بیماری سر و کار دارم بعد از کلی دکتر و ازمایش و بستری بهم گفتند می نمیدونیم که دقیقا چرا آنژیوادم میشی و نسخه ای جز کورتون و اپنفرین برات نداریم و خارج از کشور هم بری فایده نداره
خلاصه آنژیوادم من یه مورد np شده
انژیوادم یه مورد الرژی فوق العاده شدید هست که حلق و مسیر هوایی و اجزای ریه و چشم و لبها بشدت و عمیقا دچار ادم یا ورم میشه تازه مورد من مورد خاصی هست و ......
ای امتحان فردا.......... یه فضل ها رو هنوز مرور نکردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , vesta , Bahar_HS , RASPINA , نارین , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۹۵۲
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من بعد از عروسی خواهرم تا چند روز نیمتونستم برم تو اتاقش، گریه ام میگرفت. حالا خونه شون ۲۰ دقیقه بیشتر با ما فاصله نداشتBig Grin
من فردا عروسی خواهرم وسایلش رو از داخل کشو جمع کردم بردم براش، تو کشوی اون هم وسایل خودم رو گذاشته امTongue
بعدا میگفت: اون لحظه میخواستم کله ات رو بکنم و بکشمتBig GrinBig GrinTongue خب کمبود جا داشتمTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , RASPINA , dr.a_AI , **sara** , emahii
ارسال: #۲۰۹۵۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من بعد از عروسی خواهرم تا چند روز نیمتونستم برم تو اتاقش، گریه ام میگرفت. حالا خونه شون ۲۰ دقیقه بیشتر با ما فاصله نداشتBig Grin
من فردا عروسی خواهرم وسایلش رو از داخل کشو جمع کردم بردم براش، تو کشوی اون هم وسایل خودم رو گذاشته امTongue
بعدا میگفت: اون لحظه میخواستم کله ات رو بکنم و بکشمتBig GrinBig GrinTongue خب کمبود جا داشتمTongue
خواهرم دقیقا با من اینکارو کرد وقتی رفتم خوابگاه Sad دفعه بعدش که برگشتم یه دعوای حسابی راه انداختم البته فایده ای نداشتAngry
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Bahar_HS , **sara** , yazdani623
ارسال: #۲۰۹۵۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  فردا شب ساعت ۱۰ شبکه افق فیلم شیار ۱۴۳ رو پخش میکنه

من هروقت از شبکه افق رد میشم یاد تو میفتم! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , ziba.O , Bahar_HS
ارسال: #۲۰۹۵۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط A V A.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  من بعد از عروسی خواهرم تا چند روز نیمتونستم برم تو اتاقش، گریه ام میگرفت. حالا خونه شون ۲۰ دقیقه بیشتر با ما فاصله نداشت
من چی بگم که خواهر برادرم همزمان ازدواج کردن و خواهرم کلا رفت یه شهر دیگه Sad تصور کنین یه خونه با ۵ نفر یهو بشه ۳ نفره. هنوزم بعد ۶ سال عادت نکردم Big Grin

(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  فیلم شیار ۱۴۳ رو پخش میکنه توصیه میکنم کسایی که ندیدن حتما ببینند
رفته بودم سینما برای یه فیلمی که سانسش بهم نخورد و فقط این فیلم به تایمم میخورد. واقعا ارزششو داشت. هرچند نیاز داشتم اونیکی فیلمو ببینم Big Grin

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@ , kora , Bahar_HS , **sara** , emahii

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۱۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۹۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close