زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۴۰۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sina.iRoid نوشته شده توسط:  سلام. من خیلی دوست دارم آدم بزرگی بشم. ولی جدیدا خیلی انگیزم و از دست دادم. نمی‌دونم چیکار کنم Sad
پیشنهاد میکنم کلیپ های دکتر فرهنگ را ببینید.دکتر فرهنگ میگفتند باید برای رسیدن به اهدافتون، هدفتون را کلی نگید.باید برای خودتون مشخص کنید که منظورتون از بزرگ بودن چی هست و جزئی تر کنید هدفتون را.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina.iRoid , RASPINA
ارسال: #۳۲۴۰۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط barca.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  با اجازه خیلی خندیدم

چه فیلمای دخترونه و chick flick انه ای.

۱۸۰درجه فرق داریم
من خودم فیلمای معمایی رو بیشتر دوست دارم مث شرلوک هولمز پرستیز شاترایلند گیم اینسپشن و..
تو این مایه ها چیزی سراغ دارین؟

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , stateless
ارسال: #۳۲۴۰۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  ی سوسک خیلی کوچولو داره روی لپتاپم راه میره.
خیلی با نمکه Smile
بانمک؟Undecided سوسک با نمکه ؟Dodgy
من پشت در چند تا شاخه گل قرمز چسبوندم خشک شده و رنگش تیره شده. توی راهرو تاریک بود یهو حس کردم یه موجود ریزی از هوا افتاد روی زمین جیغ کشیدم و پریدم. مامانم اینا اومدن بعد دیدن یه گلبرگ از اون گلا بوده Big Grin
یعنی در این حد من از هر جنبنده ای که سایزش از مورچه بزرگتر باشه میترسم و توهم هم میزنمUndecided

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , stateless
ارسال: #۳۲۴۰۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حوصله ندارم.
اعصاب هم ندارم.
یه اتفاق بزرگ غیر منتظره خوب میخوام. خیلی همه چیز تکراری شده.

شما در دنیای مجازی، دومین فردی هستید که از آشفتگیش، آشفته شدم.
نفر اول، یک خانم شاد و سرزندهٔ معمار بودن. همیشه لبخند رو به لب همه می‌آوردن و من زمان غمگین بودن‌شون طاقت غم‌شون رو نداشتم.
شما هم همیشه فردی پویا و در حال حرکت رو به جلو و پر از تجربه‌های خوب و جدید هستید که خوندن پستاتون انگیزه حرکت رو به جلو هست برام و ناراحتم که پستاتون از بی‌حوصلگی و رو به راه نبودن‌تون حکایت می‌کنه.
ارسال: #۳۲۴۰۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  بانمک؟Undecided سوسک با نمکه ؟Dodgy
من پشت در چند تا شاخه گل قرمز چسبوندم خشک شده و رنگش تیره شده. توی راهرو تاریک بود یهو حس کردم یه موجود ریزی از هوا افتاد روی زمین جیغ کشیدم و پریدم. مامانم اینا اومدن بعد دیدن یه گلبرگ از اون گلا بوده Big Grin
یعنی در این حد من از هر جنبنده ای که سایزش از مورچه بزرگتر باشه میترسم و توهم هم میزنمUndecided
سوسک نه، بچه ی سوسک.
منم از حشره ها می ترسم به جز مورچه و پشه و مگس
ولی بچه هاشونو دوس دارم حتی می تونم دستم بگیرمشونSmile
البته تا وقتی که نوزادن یه کم که بزرگتر بشن می ترسمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۴۰۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط jazana.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  با اجازه خیلی خندیدم

چه فیلمای دخترونه و chick flick انه ای.

۱۸۰درجه فرق داریم
من خودم فیلمای معمایی رو بیشتر دوست دارم مث شرلوک هولمز پرستیز شاترایلند گیم اینسپشن و..
تو این مایه ها چیزی سراغ دارین؟

شاترایلند فوق العاده هست، شرلوک هولمز امیدوارم سریال بریتانیاییش منظورت باشه Big Grin

فیلم Se7en یا Fight Club رو که دیدی دیگه؟ اگه ندیدی که واویلا !

پیشنهاد من: اگه دوتای قبلی رو دیدی پس Momento (کار کارگردان inception) یکبار باید ببینیش

بقیه:

Sixth Sense از M Night Shyamalan فیلم کلاسیک معمایی، شاید دیدیش، tv ایران خیلی نشونش میداد، حتما باید یکبار دید

Rear Window کار آلفرد هیچکاک، اگر فیلم کلاسیک قدیمی معمایی دوست داری ببینش، شاید خوشت اومد، من خیلی دوسش دارم

Gone Girl خیلی hype شده روش ولی یکبار ارزش دیدن داره، معمایی دراماست. جالب بود.

فیلم ترسناک/ معمایی/روانشناختی دوست داری The Others با بازی نیکول کیدمن و Babadook یکی از بهترین فیلم های ترسناک سال های اخیر

اگه از Taken و بازی liam neeson خوشت میاد فیلم unknown رو ببین. هیجانی/معمایی

به جز اینا مجموعه فیلم Cube هم خیلی خوبه، معمایی قشنگ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , barca , diligent
ارسال: #۳۲۴۰۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
از فردا باید دوباره استارت بزنم...

فکر می کنم سیاست های کاری کشور باید به سمت اولویت دادن به آقایان باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , SepidehP
ارسال: #۳۲۴۰۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فکر می کنم سیاست های کاری کشور باید به سمت اولویت دادن به آقایان باشه.

فکر نکن , مطمئن باش

ارسال: #۳۲۴۰۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ
صدای کتاب با پیر بلخ محمدجعفر مصفا خیلی خوبه واقعا. پیشنهاد میکنم گوش کنید.

پی نوشت: اخیرا هر چی بیشتر غذا میخورم بیشتر گشنه میشم. :| نمیدونم چم شده.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP
ارسال: #۳۲۴۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۴۵ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)sina.iRoid نوشته شده توسط:  بله دقیقا. مدتی هست که به روانپزشک مراجعه می‌کنم.
البته این مسأله‌ای که شما می‌فرمائید گمونم به روان‌شناس نیاز داشته باشه، نه روان‌پزشک. صرف از دست دادن انگیزه چیزی نیست که براش دارو تجویز بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , stateless
ارسال: #۳۲۴۱۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ ق.ظ
این همه تلاش کردم که شاد باشم و دلم نگیره، فایده نداشت.بازم گرفتSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۴۱۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  پی نوشت: اخیرا هر چی بیشتر غذا میخورم بیشتر گشنه میشم. :| نمیدونم چم شده.
سفره‌ی مفت دیدی TongueTongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۴۱۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا یه سوالی چند روزی ذهنم مشغول کرده و تمام انگیزه ادامه تحصیلم رو کم می کنه.........
سوال اینه مدرک کارشناسی ارشد به چه درد من میخوره در واقع هدفم چی ؟؟؟////یه گوشه ذهنم به تدریس مشغول میشه ولی بازم بجز تدریس چی ؟؟////
دوستان میشه انگیزه تون رو واسه ادامه تحصیل بگین ؟//// مرسی

صرفا علاقه

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95
ارسال: #۳۲۴۱۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  پی نوشت: اخیرا هر چی بیشتر غذا میخورم بیشتر گشنه میشم. :| نمیدونم چم شده.
سفره‌ی مفت دیدی TongueTongueBig Grin
Blush @}:-Smile

ارسال: #۳۲۴۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا یه سوالی چند روزی ذهنم مشغول کرده و تمام انگیزه ادامه تحصیلم رو کم می کنه.........
سوال اینه مدرک کارشناسی ارشد به چه درد من میخوره در واقع هدفم چی ؟؟؟////یه گوشه ذهنم به تدریس مشغول میشه ولی بازم بجز تدریس چی ؟؟////
دوستان میشه انگیزه تون رو واسه ادامه تحصیل بگین ؟//// مرسی

شما باید انگیزه ی خودتون رو پیدا کنید.
پیشنهاد میکنم کتاب هایی در زمینه ی خودشناسی و موفقیت بخونید.
هر فردی توی زندگی به یه جایی میرسه که باید هدف زندگیش رو پیدا کنه و به نظر من یه کتاب خوب خیلی میتونه کمک کنه.
البته مشاوره و شنیدن تجربه های بقیه هم میتونه مفید باشه ولی در نهایت تصمیم با شماست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mina95

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۰۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۹۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close