زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۳۹۶
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط Paraande.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  گویا منشا تمام مشکلات پسرا هستن!

مشکل طرز تفکره نه جنسیت

(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ولی الآن بحث سر پولدار و بی پول نبود . بحث اینجاست که چرا باید ۹۰ درصد یا بیشتر خونه هایی که توان مالی ی دانشجو ( که کنار درسش کار هم میکنه! ) رو مخصوص خانوم ها بزارن ؟ من به شخصه خودم میگم که حق خیلی از خانوم ها توی خیلی از موضوعات و زمینه ها خورده میشه و در حقشون ظلم شده ولی باید دید برعکس هم داشت. هیچ جا ازین مشکلات پسرها گفته نمیشه یکی دو تا هم نیست و محدود به گرفتن خونه هم نمیشه

درسته موافقم. این مسائل برای هر دو طرف هستش
منم حرفم همینه دید برعکس داشته باشیم. انصاف داشته باشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , نارین
ارسال: #۳۷۳۹۷
۲۲ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اون طرف یه جاهایی هم هست که به خانم ها لطف میشه (مثل صف) و این ها هم گفته نمیشه معمولا.
خیلی چیزا میشه مثال زد . یکی از جالب تریناش توی اخباره که میگه مثلا ۳۰ نفر کشته شدن که در این بین ۱۰ کودک و ۵ زن بودند . اینجا دیگه له میشه آدم Undecided

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , naser.71 , khayyam , نارین
ارسال: #۳۷۳۹۸
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۷ ق.ظ
آره دقیقا منم همیشه به این موضوع فکر کردم چرا تو آمار مرده ها فقط میگن زن و کودک . پس مردا آدم نیستن!
تو بحث جنسیت واقعا نمیشه گفت کجا حق دخترا پایمال میشه کجا پسرا. اما شرایط برا پسرا تو ایران هموارتره به هر لحاظ که نگاه کنی و این خیلی بده به نظر من هرکس باید بتونه از استعدادش استفاده کنه . مثلا تو اخبار ورزشی دخترارو خیلی کمرنگ نشون میدن. اصلا نشون نمیدن. یا خیلی از شغلا برا زن نیست. از طرفی پسرا هم زیر بار مسئولیت له میشن همش دغدغه کار و پول دارن.
بالاخره شرایط هممون عوض میشه فقط باید امید داشت و تلاش کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۷۳۹۹
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۲ ق.ظ
نظر شخصی بنده درباره مقوله ازدواج !

اگر واقعا پسر و دختر هر دو حداقل کارشناسی خونده باشن و به این واقعیت پی برده باشن که دانشجویی که تازه کارشناسی خودشو تموم کرده تازه باید تو این اوضاع بد بیکاری بیفته دنبال کار که آیا پیدا کنه یا نکنه ! پس اینا ( پسرا ) کلا یا قید ازدواج رو بزنن یا وقتی رفتن خواستگاری اون دختر باید این موضوع رو درک کنه چون همون دخترم تازه درسش رو تموم کرده و اونم بیکاره مثل همون پسر پس انتظار زیادی نداشته باشه !

همین دختر اگر بخواد با همین پسر ازدواج کنه خیلی موارد مشترک بینشون پیدا میشه که می تونه تضمین خوشبختی باشه مثلا ( هر دو می تونن عین دو تا دوست با هم باشن ، با هم دیگه درس بخونن ، با هم دیگه دنبال کار بگردن و غیره )

مورد دوم به اینصورته که پسر سنش از ۳۰ زده بالا ( بعد از گرفتن مدرک دانشگاهی چند سالی تلاش و کار کرده تونسته ۳۰ میلیون اینا به بالا جمع کنه اولا این مقدار پول باید خیلی برای دختر ارزش داشته باشه به دلیل اینکه اون پسر به فکر آینده بوده و می تونسته پولاشو جمع نکنه و بره هر کاری که دوست داره انجام بده ( کاری که خیلیا می کنن ) پس بازم نگن دخترا یا خانوادشون که خونه یا ماشین داری ! و انتظار بی جا نداشته باشن

مورد آخر که فاصله سنی پسر با دختر خیلی زیاد میشه و پسر می ره یه دختر ۱۸ ساله اینا می گیره دیگه چون اون دختر وارد محیط دانشگاه اینا نشده ارزش بیشتری به شوهرش که مثلا مدرک کارشناسی و ۳۰ میلیون داره می زاره ....

اینا فقط نظر شخصی من بود
ارسال: #۳۷۴۰۰
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بی بندو باری و عدم مسئولیت پذیری !!! عنگی که به پسرا چسبانده می شود
خونه دانشجویی برای پسرا پیدا نمیشه انقدر دید بد وجود داره Undecided
قسمت خانوادگی، قسمت آقایان.
این توهین نیست؟! انگار پسرا جزام دارم که نباید برن تو قسمت خانوادگیHuh
اگه پسرا رو تو قسمت خانوادگی راه بدن اولین کسی که شاکی میشه پدر خانواده است، یعنی از هم جنس خودشون.
این قوانین نانوشته و تقسیم بندی ها رو خود مردا انجام دادن، تقریبا زنها هیچ نقشی توش نداشتن

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , anne.shirley , نارین
ارسال: #۳۷۴۰۱
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۵۹ ب.ظ
اگه پسرا رو تو قسمت خانوادگی راه بدن اولین کسی که شاکی میشه پدر خانواده است، یعنی از هم جنس خودشون.
این قوانین نانوشته و تقسیم بندی ها رو خود مردا انجام دادن، تقریبا زنها هیچ نقشی توش نداشتن
[/quote]

اگه پسرا رو تو قسمت خانوادگی راه بدن هرکسی حق داره ناراحت بشه چون با دید اینکه این محیط خانوادگیه وارد شده. ولی وقتی تقسیم بندی وجود نداشته باشه کسی نه ناراحت میشه نه حق داره ناراحت بشه!

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۷۴۰۲
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  والا من ۴سال پیش یه مانتو دیدم عصر رفتم بگیرمش برده بودنش هنوز از یادم نرفته! [تصویر:  smile.gif]
حالا ازدواج را نمیشه با خرید مقایسه کرد
چه بامزه، پس فقط من اینجوری نیستمCool
(۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا باز این که خوب بود. بعضا مشاهده شده پدر دختر به فاصله سه سانتی متری دهن پسر قرار میگیره تا ببینه سیگاری هست یا نه. بابا نکنید این کارا رو. برای خودتون شخصیت قائل باشید.
با اون ماجرا که در مورد کشیدن موهای دختر برای اطمینان از طبیعی بودنش تعریف کرده بودم، مقایسه کنید؛ اقلا درد نداره
(۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  درسته که میگن اگر پسری دختری را بخواد هیچ چیز نمیتونه مانع بشه براش؟ یعنی امکانش هست پسری دختری را بخواد ولی بخاطر اینکه خانواده اش حاضر به این ازدواج نیستن اون پسر هم قید دختر را بزنه؟
یه مقاله انگلیسی بود در مورد این که برا آقایون از دل برود هر آنچه از دیده برفت. اگه لینکشو پیدا کنم میذارم

(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان تو همین محله ای که من خونه گرفتم با همین مبلغ بهترین خونه رو به متاهل می دن ولی چون من مجردم هم گرون تر دادن و هم خونه ی به نسبت بدتر این تبعیض باعث میشه منم عقده ای بشم نسبت به این جامعه !
یه قسمت از مکانیسم جامعه برا تشویق به ازدواجه ولی خب کلا جامعه ما با تنبیه بیشتر از تشویق حال میکنه . یادتونه چند سال پیش تو مجلس طرح داده بودن برا استخدام الویت اول مرد متاهل، اولویت آخر دختر مجرد
(۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  خیلی چیزا میشه مثال زد . یکی از جالب تریناش توی اخباره که میگه مثلا ۳۰ نفر کشته شدن که در این بین ۱۰ کودک و ۵ زن بودند . اینجا دیگه له میشه آدم [تصویر:  undecided.gif]
وقتی میگن جوان منظور فقط مرد جوانه، جوانی می خواهد ازدواج کند نمی تواند و ..... اینو چی میگین Big Grin
ارسال: #۳۷۴۰۳
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ
به به، میبینم بحث ازدواجه که ترد فعاله دوباره Smile Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , khayyam
ارسال: #۳۷۴۰۴
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط sss.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  تو بحث جنسیت واقعا نمیشه گفت کجا حق دخترا پایمال میشه کجا پسرا. اما شرایط برا پسرا تو ایران هموارتره به هر لحاظ که نگاه کنی و این خیلی بده به نظر من هرکس باید بتونه از استعدادش استفاده کنه . مثلا تو اخبار ورزشی دخترارو خیلی کمرنگ نشون میدن. اصلا نشون نمیدن. یا خیلی از شغلا برا زن نیست. از طرفی پسرا هم زیر بار مسئولیت له میشن همش دغدغه کار و پول دارن.
درسته الان وضع بهتر شده ولی همچنان به طور میانگین دخترها در انتخاب محل تحصیل و کار، نوع شغل، ساعات رفت و آمد، رفت و آمد با دوستان، انتخاب نوع پوشش و .... محدودترن
(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  این قوانین نانوشته و تقسیم بندی ها رو خود مردا انجام دادن، تقریبا زنها هیچ نقشی توش نداشتن
کمپینی در افغانستان راه افتاده به نام "نام من کجاست؟". برای مقابله با قانون مردانه ای که حتی حق خطاب شدن با نام خود رو از زنان گرفته
-------------------------------
بحث دختر و پسر از زمان کودکی و شعر پسرا شیرن .... در جریانه و هرگز به نتیجه نخواهد رسید مگر از دریچه چشم مقابل به قضیه نگاه کنیم. اینها هم که میگم مثاله تا شما هم از این طرف ماجرا رو ببینید؛ وگرنه من هم دیدم زنهایی رو که از جنسیتشون سواستفاده میکنن و هم مردهایی رو که انصاف رو رعایت میکنن

(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به به، میبینم بحث ازدواجه که ترد فعاله دوباره [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
آقای بلک فرمودن من دیگه تو تاپیک ازدواج نمی نویسم ولی همیشه خودشون دوباره بحثو به جریان می اندازنBig Grin
--------------------------------
پ.ن ۱: روشی وجود داره که خودمون مشخص کنیم تا کجای متن تو یه پست باشه؟
پ.ن ۲: جذام و انگ صحیحه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , نارین
ارسال: #۳۷۴۰۵
۲۳ تیر ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  آقای بلک فرمودن من دیگه تو تاپیک ازدواج نمی نویسم ولی همیشه خودشون دوباره بحثو به جریان می اندازنBig Grin
اینجا تاپیک ازدواج نیست. وگرنه بعد از اون قضیه من پستی اونجا نذاشتم.
گرچه از بحث اخیر هم پشیمون هستم و بنا ندارم دیگه تو مانشت بحث کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۴۰۶
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ
چه بحث ازدواج بشه چه نشه فرقی نمی کنه چون کسی قرار نیست ازدواج کنه ...
ارسال: #۳۷۴۰۷
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا تاپیک ازدواج نیست. وگرنه بعد از اون قضیه من پستی اونجا نذاشتم.
چرا پشیمون؟ وقتی باعث میشه مسایلی رو که یک طرفه قضاوت میکردیم قبلا، زوایای دیگه ای ازش ببینیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , stateless
ارسال: #۳۷۴۰۸
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا تاپیک ازدواج نیست. وگرنه بعد از اون قضیه من پستی اونجا نذاشتم.
چرا پشیمون؟ وقتی باعث میشه مسایلی رو که یک طرفه قضاوت میکردیم قبلا، زوایای دیگه ای ازش ببینیم
برای من مفید نبود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۷۴۰۹
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۷ ب.ظ
تیتراژ ماتاتا:‌

Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , salam5 , نارین , stateless
ارسال: #۳۷۴۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تیتراژ ماتاتا:‌

Big Grin

برادرم بچه بود ب من میگفت ماتاتا الان اینو نگا کردم هیچی از کارتونه یادم نیومد SadHuh

(۲۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ق.ظ)naser.71 نوشته شده توسط:  آره دقیقا منم همیشه به این موضوع فکر کردم چرا تو آمار مرده ها فقط میگن زن و کودک . پس مردا آدم نیستن!
این ب نظرم دلیل داره : اول اینکه قشر اسیب پذیر جامعه هستن بعدم ب دلیل جمعیت جامعه و اینا ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , blackhalo1989 , naser.71 , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close