زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۸۷۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  دوست عزیز، کاربر reticent دو تا کتاب میخام معرفی کنم حالا که میخاین کتاب بخرین
Follow your heart و happiness in hard times از Andrew Matthews خیلی خوبنSmile

بسیار عالی.
ممنونم دوست عزیز. Smile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۷۸۷۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۰ ق.ظ
هم VR خوبه هم AR.
خیلی کاربردهای باحالی داره. تو گیم خیلی باحاله. فرض کنید پینت بال با VR بازی کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۸۷۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
گاهی قصه زندگی آدم ها را میتوان از روی پروفایل هاشون دید
نه اینکه بخواهند همه آنچه را در قلبشون می گذرد را فریاد بزنن .

چند وقته دوتا از دوستام که خیلی وقته ازشون خبر ندارم پروفایل هایی که میذارن را نگاه میکنم و انگار تعریف یه داستانه
یه داستان غم انگیز

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley , ele
ارسال: #۳۷۸۷۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۳۷ ب.ظ
سوال اینه که ازدواج بعد از این همه مدت دیگه لطفی هم داره؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۷۸۸۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال اینه که ازدواج بعد از این همه مدت دیگه لطفی هم داره؟!
به قول حافظ از دست غیبت تو شکایت نمی‌کنم تا نیست غیبتی نبود لذت حضور

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۷۸۸۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال اینه که ازدواج بعد از این همه مدت دیگه لطفی هم داره؟!
به قول حافظ از دست غیبت تو شکایت نمی‌کنم تا نیست غیبتی نبود لذت حضور
دیگه انقدر طول کشیده از مزه افتاده.

ارسال: #۳۷۸۸۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  سوال اینه که ازدواج بعد از این همه مدت دیگه لطفی هم داره؟!

...
ارسال: #۳۷۸۸۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۳ ب.ظ

خیر هیچ لطفی نداره ، وقتی که اولویت شده پول چرا باید خودتو به دردسر بندازی و امنیت جانی خودتو به خطر بندازی !

راحت برو زندگیتو کن به معنای تمام کلمه الان آزادی داری !
ارسال: #۳۷۸۸۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط so@.)

حداقل لطفی که میتونه داشته باشه آرامش فکری هستش.( البته اگر همسرتون جنس تصمیم گیری و آینده نگریش خیلی به خودتون نزدیک باشه)

مبارک باشه کاربر بلکSmileSmile ان شاءالله که خیره

(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دیگه انقدر طول کشیده از مزه افتاده.
نه اصلا اینجوری فکر نکنید تازه اون موقع است که زندگیتون رنگ و بوی جدیدی میگیره .

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , anne.shirley , blackhalo1989
ارسال: #۳۷۸۸۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط pioneer01.)
این حرکت که دنبال یه بهونه باشی که به یه نفر گیر بدی و الکی اعصابشو بهم بریزی خیلی بده، خب حرفتو بزن مثل آدم.
کاربرد زبان را نمیدانیم.

سلام به دوستان ففط خواننده Smile
خیلی مقاومتتون بالاست که چیزی نمینویسید چند هگزا اهمه؟!Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj
ارسال: #۳۷۸۸۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  حداقل لطفی که میتونه داشته باشه آرامش فکری هستش.( البته اگر همسرتون جنس تصمیم گیری و آینده نگریش خیلی به خودتون نزدیک باشه)

مبارک باشه کاربر بلکSmileSmile ان شاءالله که خیره
این آرامش فکری و این حرفا برای سن ۲۱ سالگی بود. دیگه از سن من این حرفا گذشته. همین الانش هم آرامش دارم.
مخصوصا وقتی بعضی از متاهل های اطرافمو نگاه می کنم که به نظر نمیرسه آرامش داشته باشن.

خبری نیست. چی مبارک باشه؟!Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam
ارسال: #۳۷۸۸۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۳۱ ب.ظ
بی خیال!
ارسال: #۳۷۸۸۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۰ ب.ظ
فرزند کوچیک خانواده گاهی قربانی فرزند بزرگ میشه،
نمونه ش وقت و اعصابیه که برای بزرگ کردن بچه هاشون تحمل میکنیم

تا دو روز دیگه باید پایانامه مو تحویل استادم بدم، من از صبح تا همین حالا در حال سر و کله زدن با خواهر زاده ی دو ساله م

وقت گذروندن با یه بچه ی شیطون دو ساله واقعا سخته، حتی یه دیقه م مال خودت نیستی

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , shahraz , anne.shirley
ارسال: #۳۷۸۸۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ
به قول مرحوم شوپنهاور: ازدواج از وقتش که بگذره مثل این میمونه که یه مسیری رو نصفش رو پیاده بری، باقی مسیر رو بلیط درجه یک بخری !
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۳۷۸۹۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ
احساس می‌کنم باید همه چی رو از صفر شروع کنم...
احساس می‌کنم شکسته‌ام... بسیار از نزدیک تنهایی را حس می‌کنم و می‌دانم که دوای دردم جز در یاد خدا نیست اما حالم خیلی بده
خوش به حال محسن حججی عزیز خوش به حالت برادر خوش به حالت، من از شنیدن روضه‌های حادثه کربلا که می‌بافند گریه‌ام نمی‌گرفت ولی هر بار که به تو فکر می‌کنم اشکم سرازیر می‌شود و از اعماق وجودم می‌‌خواهم که خودم را بشکنم و از این خودم دور شوم و همچون تو بدنم را به زمین بسپارم که بار مسئولیت و ناتوانی و ضعف و حقارت و خواری‌ام از من جدا شوند و همراه امانتم و دست در دست او باشم
دلم می‌خواست گوش اجاره کنم و با کسی رفاقت کنم که آیینه‌ام نباشد تا باطن زشتم را به من نشان ندهد که خود می‌دانم که زشتم کاری نمی‌توانم بکنم مگر اینکه معجزه‌ای رخ دهد و خداوند به من رحم کند
از دیدن خودم خوشحالم‌،خوشحالم که ماسکی بر صورت ندارم و خوشحالم که می‌توانم بنویسم
قلبم شکسته است از اینکه در برابر خودم اراده‌ای ندارم و جز زمان‌هایی که به اجبار عمل درست انجام داده‌ام یا به الهام همه بدکاری و بدرفتاری بوده‌ام
کاش می‌شد که فرشته‌ گوینده‌ای همواره کنارمان بود و درست و غلط را به ما می‌گفت، می‌گفت ناراحتش کردی می‌گفت صبر کن می‌گفت بگو گوش می‌دهم می‌گفت بلند شو می‌گفت لبخند بزن می‌گفت غم نخور می‌گفت کی می‌خواهی بفهمی
کاش می‌شد که این احساس متلاطم آرام می‌گرفت و این قلب ناآرام چون اقیانوس عمیق و جای شنیدن بود
کاش می‌شد که لبخندی بر لبی بنشانم و کسی را نرنجانم
کاش می‌شد که خودم نباشم
کاش می‌شد که فریاد زد بر سر صدا تبر زد بر ریشه خار خنجر فرو برد بر قلب سیاه
کشت هر چه ترس است برید نفس صدا را چشم در چشم دشمن با دستان گره کرده و فکری متحد
کاش می‌شد که من با تو بودم و تو با من بودی کاش می‌شد
چرا نمیشه؟ یادم می‌یاد ۳ سال پیش همینجا یه متن نوشتم بعد از یک سال همه رو پاک کردم اینجا جایی نیست که تو دلنوشته بنویسی
لحظه‌ای دیگر احساس دیگری داری و معلوم نیست کجا سیر می‌کنی و کجایی، فکر کردی دست خودتی؟
کاش می‌شد anonymous بودیم کاش می‌شد بازیگر تئاتر بودیم و در نقش فرو می‌رفتیم و از خودمان خارج می‌شدیم کاش می‌شدم در خیابان ماسک می‌زدیم که یعنی آقا من اینم نه اینی که می بینی سیب زمینی

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۳,۳۹۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۶۴۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close