زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان

ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
سلام دوستان
کسی میدونه اگر کسی که یه دانشگاه اونو به عنوان فرد پذیرفته شده اعلام کرده از طریق استعداد درخشان(همین رشته ها که فرمشو پست میکنن برای دانشگاه مورد نظر)بخواد نره باید چیکار کنه؟؟اگه فقط ثبت نام نکنه به منزله انصرافه؟
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
RE: انصراف از رشته قبولی استعداد درخشان
هیچکس نیست جواب بده؟؟
بیشتر میخوام بدونم اینکه میگه اسمتون تو پرتال سازمان سنجش ثبت شده یعنی اینکه انتخاب رشته کنکورمونو ذیگه بررسی نمیکنه؟
۱
۱
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
تا جائیکه من اطلاع دارم کانال قبولی بدون آزمون جداست و تاثیری در بررسی انتخاب رشته شما نداره (اگه کسی بدون آزمون جایی پذیرفته بشه و از طریق آزمون هم قبول بشه مخیر به انتخابه)

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
واقعا ممنون.
نقطه ابهام برایه من اونجاست که میگه اسمتون تو پورتال سازمان سنجش ثبت میشه !!!فکر میکنم منظورش اینه که دانشگاه شما مشخص میشه.
خدا کنه جدا ازهم باشن
۱
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط saho.)
ممنون از نظرتون.
اخه میگن اگه تا فلانروز برگه انصراف ندین یعنی ثبت نام قطعی شدین.
یه دانشگاهی مثله سمنان که اصلا برگه انصرافم نذاشته.
دغدم فقط اینکه اعلام اسامی از سوی یه دانشگاه باعث نشه انتخاب رشته اصلیمونو اصلا اعلام نکنن.
یه ۵ روزی میشه پرسیدم جواب ندادن هنوز

ضمنا نمیدونم چی چیزی تو نظراتم بوده که یکی اومده به سه تاش عرض یه دقیقه منفی دادهDodgy
۲
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ق.ظ
حواب سازمان سنجش بعد از۶روز:Undecided
با سلام داوطلب گرامی: اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا و از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ
اینم یه جواب دیگه.پرسیدم استعداد درخشان ربطی به انتخاب رشته کنکور ارشد داره؟که اینو فرستاد.مستقیما اشاره نکرده البته

با سلام در صورت اخذ پذیرش مستقیم از دانشگاهها از گزینش جایابی سازمان حذف خواهید شد. ضمنا جهت انصراف از هر دانشگاهی مستقیما می بایست به آن دانشگاه مراجعه نمایید با تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
سلام من با مسئول استعداد درخشان دانشگاه امیر کبیر صحبت کردم.

ایشون اشاره به تکمیل ظرفیت استعداد درخشان داشتن "یعنی برخی از دانشجو ها که قبولی استعداد درخشان امیر کبیر رو دارن دانشگاه تهران و شریف قبول میشن و نمیان برای ثبت نام فلذا دانشگاه این ظرفیت جدید رو با درخواست سایرین پر میکنه"

پس اصلا نگران نباشید دانشگاهها یک فرم تعهد برای قطعی کردن ثبت نام دارند که باید امضا کنید.

اگر اونو امضا کنید حق ندارید جایی دیگه برید و دانشگاههم شما رو پذیرفته نهایی اعلام میکنه.بدون اون هیچ چیزی اعتبار نداره.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط saho.)
خیلی ممنون.
راستش من واسه قم (تجارت)فرستادم معلوم هست نیست قبول بشم.اما ترجیح میدم یکی از انتخاب هایه انتخاب رشته کنکورمو قبول بشم.تااینو.(به دلیل نداشتن علاقه)
از طرفی میبینم هرجا نتایجو اعلام میکنه میگه اسمتون تو پورتال سنجش ثبت شده.سوالم بیشتر اینکه این ثبت شدن ربطی به این نداره که انتخاب رشته کنکورمونو ملغی کنن؟!(البته اگه بعد ازنتایج اگه دانشگاهش اعلام کنه که خیالم راحت میشه)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سلام من الان ۲ ماهه که از سازمان سنجش سوال پرسیدم هنوز جواب ندادن.نمیدونم بین کاربران تفاوتی هست گه جواب شما رو ۶ روزه دادند یا نه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۱۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۵۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۴۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۶۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۲۱۷ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۵۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۳۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close