زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.

ارسال: #۲۲۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
Re: RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  میدونم آدم نباید زیاد به حرف دیگران توجه کنه ولی وقتی به آدم میگن" دانشگاه آزاااااادییییی؟" ناراحت میشم...
تو همین مانشت بعضی ها میگن هرکی دانشگاه آزاده یه جای کارش می لنگه،..
آدم این حرفارو میشنوه...

Sent from my ME172V using Tapatalk
واقعیت اینه هیچ دانشگاهی در ایران کسی رو متخصص تحویل اجتماع نمیده و در واقع تلاش خود اون فرد در محیط بیرون از دانشگاه باعث میشه موفق بشه مثلا همین رشته من شبکه، اگه با معدل ۲۰ از شریف و امیرکبیر هم مدرک ارشد که هیچ دکتری هم بگیری عملا چیزی از شبکه بلد نیستی! و باید خود دانشجو بره و در خارج از دانشگاه این مطالب رو یاد بگیره. در کل سعی کنید در رشته خودتون موفق باشد الان دیگه دوره مدرک گذشته توی ایران هر جای برای کار میرید باید کار بلد باشد البته مدرک از جای خوب داشتنم هم در بدست آوردن موفقیت موثر هست اما همه چیز نیست. به حرف دیگران هم زیاد اهمیت ندید. الان می بینید که با رفتن متولدین ۶۰ از دانشگاه این تب مدرک گرایی هم داره از بین میره. متاسفانه نسل ما فقط دوید و به هیچ چیزی نرسید !

ممنون از راهنماییتون ،آره واقعا اگه کسی تو رشته خودش موفق باشه،دیگه براش مهم نیست که دیگران راجع به رشته یا دانشگاهش چی میگن،در هر صورت هم،آدم هر کاری که بکنه،یکسری هستند که میان حرف میزنن،بایدیاد بگیرم که به حرف دیگران اهمیت ندمSmile

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi , Breeze , **sara** , maneshty
ارسال: #۲۲۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ
حس بودن در برزخ ://////
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Riemann
ارسال: #۲۲۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
Re: RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  حس بودن در برزخ ://////

ای بابا آخه چرا برزخ :-(
همه مشکلات حل شدنیه با امید به خدا بسپارین به خودش..

Sent from my ST26i using Tapatalk
ارسال: #۲۲۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
دلتنگم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Riemann , 14hanie
ارسال: #۲۳۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ
RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
خیلی احساس پوچی و بی ارزشی میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , amiramiri
ارسال: #۲۳۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ق.ظ
تب و سردرد و چشم درد.
حسم اینه الان Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از خواب بیدار بشی و با سردرد بیدار بشی! دوستان کسی میدونه مشکل چیه؟(فشار خونی ، .....)
احتمال داره فشارتون افتاده باشه پایین.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۳۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط Amoojan.)
از خواب پا میشم با کمر درد!Undecided تو روزم همین هست...

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال: #۲۳۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط yasemi.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  به نظرم واقعیت اینه که بعضی از دانشگاه ها همونطرو که گفتید شریف و امیرکبیر آدمو به عنوان یه متخصص بیرون میدن، حالا اگه تجربه ی تحصیل تو این دانشگاه ها رو دارید و متخصص نشدید به نظرم تنبلی از شما بوده، وگرنه اگه دانشجوی این دانشگاه ها باشید برای انجام پروژه ی هر درس شما متخصص میشد و میتونید بعد از گذروندن سه واحد درس وارد بازار کار اون رشته بشید. (البته بیشتر مقطع ارشد مد نظرم هست نه کارشناسی) مثلا غیر ممکنه شما درس سیستم عامل پیشرفته رو توی این دانشگاه ها پاس کنید و بعدش نتونید توی توسعه ی یه سیستم عامل شرکت کنید. وقتی تو این درس از شما ارائه ی یک مقاله رو میخوان این یعنی یه کار جدید، کار جدید هم هیچ وقت به وجود نمیاد مگر اینکه شما همه ی کارهای انجام شده ی قبلی رو حالا نه به صورت کامل و لی کلی درک کنید. این از این.
دوست عزیز با پاس کردن سه واحد کسی متخصص چیزی نمیشه البته من در حوزه شبکه میگم در نرم افزار و گرایش های دیگه نمیدونم به نظرم بیشتر شبیه به شوخی هست که مثلا با پاس کردن درس شبکه های پیشرفته بشی متخصص شبکه!!! یا درس های دیگه. دوست عزیز کشور ما بیشترین رشد رو در ارائه مقاله داره اما واقعا چقدر تونستیم این مقالات رو به کار ببریم ؟ واقعیت اینه که ما فقط کاغذ تولید میکنیم و در عمل حرفی برای گفتن نداشتیم ! شما نگاه کنید چندتا از پایان نامه های دانشگاه های ما به عمل رسیدن؟ چرا بعد از این همه مقاله بازم عقب هستیم؟ پس یه جای کار مشکل داره دوست عزیز.
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  اینکه میگید دوره ی مدرک گذشته هم به نظرم باز اگه شما در شریف و امیرکبیر باشید و برد های این دانشگاه ها رو نگاهی بندازید متوجه خواهید شد که زیر تمامی آگهی ها یا در ابتدای اونها مینویسن که فارغ التحصیلان شریف ، تهران ، امیرکبیر ، یا حداقل در اولویت هستند رو مینویسن.(الکی هم نمی نویسند یه چیزی دیدن)
قطعا با گرفتن مدرک در ایران برای بازار کار حرفی برای گفتن نداریم! اما من با این حرف شما موافقم خودمم گفتم که مدرک در جای خوب داشتن قطعا بی تاثیر نیست.

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  راه اندازی روتر کل کشور خارج از دانشگاه امکان پذیر نیست، راه اندازی پایگاه داده های بزرگی مثل سیستم بانک مرکزی بدون نظارت اساتید دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیر امکان پذیر نیست.
دوست عزیز بازم میگم اساتید شما هم در بیرون از دانشگاه دانش خودشون رو تکمیل کردن وگرنه امکان نداشت با درس های دانشگاه بشه راه اندازی روتر کل کشور یا مباحث دیگه رو انجام داد.
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  ما دانشجوییم و اینجا هم دانشگاه هست و باید کار دانشگاهی انجام بشه.
معنی این جمله رو نفهمیدم؟! اگه منظور شما اینه که فقط درس پاس کنیم و نمره بیارم بعدشم هیچی یاد نگیریم که چه کاری هست؟

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  مطمئنا ما با رفتن به کلاس آموزشی و خوندن کتاب هرگز نخواهیم تونست یه کار جدید ارائه بدیم.
قطعا اشتباه میکنید تا چیزی رو یاد نگیرید چطوری حلش میکنید؟
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  شاید بتونیم یه کار رو انجام بدیم همین. دانشگاه و دانشجو هدفش کار کردن و کار یاد دادن نیست بلکه ارائه ی یک کار جدیده ولاغیر.
در مقطع ارشد و دکتری این حرف شما درسته. البته دوست عزیز من خیلی اشخاص رو می شناسم با چندین مقاله ISI که از پایان نامه خودشون دادن اما قادر به یه پیاده سازی ساده نیستند! این درد جامعه ماست.

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)۰X00412E49H نوشته شده توسط:  من متلک انداختن و با دیده ی تحقیر نگاه کردن دیگران رو خیلی خوب درک میکنم و طعم تلخش رو چشیدم. ولی چیزی که هست این دید کمی واقع بینانه هست. شما وقتی وارد دانشگاه میشید هیچ اثری از یه محیط پویا و علمی و درگیریه بچه ها با مقالات و مباحث علمی روز رو مشاهده نمیکنید و اگه این مشکلات نباشه و کارها و تحقیقاتی که در دانشگاه آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی میشه به مقالات علمی و عملی تبدیل بشن مطمئن باشید دید مردم هم نسبت به این دانشگاه ها تغییر خواهد کرد. وقتی به یه دانشجو تا میگی انتگرال سه دور، دور خودش میپیچه Big Grin نباید انتظار داشت با دید یک دانشمند به اون دانشجو نگاه کرد.

و اما حرف آخر... آنانکه هندسه ی تحلیلی را به زبان طبیعت بیان می کنند، با خدا بی پرده سخن می گویند. روز مهندس مبارک
این صحب شما هم تا حدودی درست است

موفق باشید

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰X00412E49H , انرژی مثبت , maneshty , mhd3 , Engineer , diligent
ارسال: #۲۳۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  از خواب پا میشم با کمر درد!Undecided تو روزم همین هست...
دیگه قرار نشد اینجا مطب باز کنیدBig Grin
ولی جدی این سر درد منو ساعت پنج صبح بیدار کرد! منم تو خوابگاه، پرنده هم پر نمیزنه دیگه یه دوتا قند خوردیم پشتشم آب!
منم در طی روز همش زانو درد دارم،میترسم برم دکتر بگه خانم آرتروز داریSad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۲۳۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
نگران پایان نامه و سمینار Sad
ارسال: #۲۳۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)ma2ta.a.h نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  حس بودن در برزخ ://////

ای بابا آخه چرا برزخ :-(
همه مشکلات حل شدنیه با امید به خدا بسپارین به خودش..

Sent from my ST26i using Tapatalk

با امید به خدا صبر میکنیم در این برزخ البتهAngelWink
ارسال: #۲۳۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)soolmaz نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا بهش اعتماد کردم و خودم مستقیم به رئیس نگفتم

همیشه به خاطر داشته باشید در محل کار رسمی ، باید مستقیم با بالادستی ارتباط برقرار کرد حتی کوچکترین چیزها رو هم نباید با واسطه به گوش رئیس رسوند . این نکته مهمی هست.
نه فقط برای اینکه ممکنه به شکل دیگه به گوش برسه بلکه اینطوری شهامت خودتون رو هم به مافوقتون نشون میدید و نشون میدید متکی به نفس هستید و میتونه روی شما حساب کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , soolmaz , maneshty
ارسال: #۲۳۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ ب.ظ
حس من ؟
گاهی متأسف از گفتن آنچه نباید می گفتم و گاهی نیز غمگین از نگفتن آنچه باید می گفتم !
یا در حسرت داشتن آنم که یقین دارم نخواهم داشت ، یا در اندیشه ی از دست رفته هایم !
آنقدر مشغول امروز سختم و به فردای سخت ترم می اندیشم که در اوج تنهای هم حسابی سرم شلوغ است !
مگر می شود این روزها حس خود را گفت ؟
من خود هم تنفر ، هم ناامیدی و دلتنگی و بی تابی و گناه و بی کسیّ و بن بستی از جنس سنگ روبروی آرزوهایم ! یکجا در خود حس می کنم !
اما با این همه نمی بازم ! آخر بهم گفتند : " غمگین مباش خدا با ماست "
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , مهرانگیز , **sara** , soolmaz , diligent , minami , Engineer , tabassomesayna
ارسال: #۲۴۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ ب.ظ
Re: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو.
من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Amoojan , elham_sh219 , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۵۸,۱۶۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۸۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  همشاگردی سلام mosavat ۱۰ ۷,۹۴۷ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: beygvand
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۷,۱۹۹ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close