زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)

ارسال: #۱۶
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)arshadhoush نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  شما انگار با ریاضی ۳۷ و مشترک ۶۴ قرارداد بستید. Blush
آزمون قبلی هم که این دو تا رو همینقدر زدید. البته متاسفانه هوش را ۳۸ نزدید وگرنه میشد گینس ثبتش کرد.Big Grin

Smile) سعی می کنم پیشرفت کنم توشون نمیشه، خوشبختانه هوش بیشتر شد Wink

ولی بازم خوبه. درصدهای خیلی خوبی دارید. امیدوارم شما را به عنوان رتبه های عالی مانشت ببینم.

مرسی، امیدوارم شما هم رتبه عالی بیارین و مشترک کنکورم مثه مشترک این آزمون عالی بزنین

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۱۷
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  واسه درک مطلبم پیشنهاد میکنم شبی شده قبل از خواب یه متن کنکور سراسریو بخونید، ۱۰ دقیقه طول میکشه، و البته یه نگاه هم به کتاب زبان تخصصی پارسه بندازید، روش های جالبی گفته...
من معمولا وقت نمیکنم برم سراغ زبان. در همین حد که بتونم ۱۰ تا سوال اول را جواب بدم وقت دارم. بیشتر وقتم روی مشترک و ریاضی میره.
۰
۱
ارسال: #۱۸
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  treap یک مدل درخته که در کتاب ساختمان پارسه به خوبی توضیح داده چی هست. البته این سوالش کمی سخت بود و گیج کننده.
هیچ کتابی کامل نیست. مثلا همین ساختمان پارسه Deep را نگفته ولی بقیه گفتن.

مرسی دوست گرامی، پس باید گیر بیارم ببینم چیه. اختلاف توی کتابهای مختلف مشکلی همیشگی بوده و هست، مخصوصا تو درسایی مثل نظریه و پایگاه این اختلاف رو خیلی دیدم و خیلی زمان و انرژی ازم میگیره، ولی دیروز یه چیزی دیدم واقعا حیرت کردم! دوتا کتاب پوران توی یه مسئله واحد باهم اختلاف نظر داشتن! (مبحث هیپ و درخت دو جمله ای توی ساختمان داده و الگوریتم پوران! نویسنده یه نفره! چطور میشه اینجوری باشه آخه!؟)
treap توی پوران هم بود....
البته سوالش گیج کننده بود ولی اصلشون بود!

خنک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر ...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  treap توی پوران هم بود....

توی کدوم کتابش؟! من ساختمان آخرین ویرایششو دارم، توش نیست، تو الگوریتمش هم ندیدم...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  treap توی پوران هم بود....

توی کدوم کتابش؟! من ساختمان آخرین ویرایششو دارم، توش نیست، تو الگوریتمش هم ندیدم...

توی پوران هم هست ولی خیلی توضیح نداده
آخر فصل ۶ فصل درخت های ویژه
از من صفحه ۲۰۴ هست. چاپ پاییز ۹۱
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: helena
ارسال: #۲۱
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط firouziam.)
اه!!! مال من پاییز ۹۰ هست Sad فک میکردم مال ۹۱! چه بد! امیدوارم زیاد تغییرات نداشته باشه... ولی اگه کم توضیح داده همون پارسه رو گیر بیارم نگاه کنم بهتره فک کنم...

در هر صورت مرسی دوستان
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ
چقدر همه مشترک خوب زدین من ۴۴ تا Confused
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  چقدر همه مشترک خوب زدین من ۴۴ تا Confused

یکی از دلایلی که این آزمون درصدها بالا بود بخاطر سوالات تکراری بود.
حداقل ۱۰تا سوال (زبان- مشترک - ریاضی) در آزمون بود که قبلا حل کرده بودم و در این آزمون بدون هیچ تغییری اومده بود که مربوط به آزمونهای سال پیش و دو سال پیش پارسه بود. یعنی باز هم به طراحان سوال پارسه میشه تبریک گفت که طراحی سوالی انجام ندادند بلکه فقط گزینش سوال از سال ها و آزمونهای قبلی داشتند.
این مورد تکراری بودن سوالات را هم باید به کیک و ساندیس ندادن پارسه اضافه کرد. Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , zahra2012
ارسال: #۲۴
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
رتبه ها اومد و من ۶۱ شدم! یه ۴۱ تا یی سقوط داشتم.
۱
۰
ارسال: #۲۵
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  رتبه ها اومد و من ۶۱ شدم! یه ۴۱ تا یی سقوط داشتم.

شما فکر کنم اینترنتون با فیبر نوریه.Big Grin ما که هر وقت خواستیم رتبه ببینیم سایت بالا نمیاد.
۱
۱
ارسال: #۲۶
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  چقدر همه مشترک خوب زدین من ۴۴ تا Confused

یکی از دلایلی که این آزمون درصدها بالا بود بخاطر سوالات تکراری بود.
حداقل ۱۰تا سوال (زبان- مشترک - ریاضی) در آزمون بود که قبلا حل کرده بودم و در این آزمون بدون هیچ تغییری اومده بود که مربوط به آزمونهای سال پیش و دو سال پیش پارسه بود. یعنی باز هم به طراحان سوال پارسه میشه تبریک گفت که طراحی سوالی انجام ندادند بلکه فقط گزینش سوال از سال ها و آزمونهای قبلی داشتند.
این مورد تکراری بودن سوالات را هم باید به کیک و ساندیس ندادن پارسه اضافه کرد. Big Grin
مرسی بابت دلداری Shy
۲
۰
ارسال: #۲۷
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
منم ۶ هوش

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۸
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط zahra2012.)
من شدم ۴۸ منم سقوط داشتم ولی با توجه به این که دو تا ریاضی و یه مشترک و یه تخصصی نخونده بودم و زبانم کلن نمیزنم بد نشد راضیم Tongue میگم زبان خیلی تاثیر داره؟؟
این آزمون یکیم غلط نزده بودم ولی این میگه یکی از مشترکاتو غلط زدی Big Grin
اون یکی آزمونم یکیو اشتباه برام غلط گرفته بود اتفاقی دیدم درست شده بود Big Grin
۲
۰
ارسال: #۲۹
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  شما فکر کنم اینترنتون با فیبر نوریه.Big Grin ما که هر وقت خواستیم رتبه ببینیم سایت بالا نمیاد.
شما چن شدید؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  شما فکر کنم اینترنتون با فیبر نوریه.Big Grin ما که هر وقت خواستیم رتبه ببینیم سایت بالا نمیاد.
شما چن شدید؟

من که فعلا بعد از تلاش فراوان و با دعای خیر مردم لاگین شدم به پرتال. تا ببینم صفحه کارنامه ما رو میطلبه یا نه. اگه تا ۵ دقیقه دیگه نیاد ، رتبمو تحریم میکنم و میگیرم میخوابم و فردا میبینم چند شده. Dodgy
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۱ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close