زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)

ارسال: #۴۶
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
ممنون می شم دوستان عزیزف نقل قولهای طولانی رو کمتر کنن Smile
با ارزوی موفقیت برای تمامی کنکورهای گرامی

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , maryam.raz
ارسال: #۴۷
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ممنون می شم دوستان عزیزف نقل قولهای طولانی رو کمتر کنن Smile
فکر کنم بچه ها میخوان صداقت و امانت در نقل قول را حفظ کنند. Angel
ممنون بابت تذکر
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , انرژی مثبت
ارسال: #۴۸
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ب.ظ
سلام
همگی خسته نباشید، تبریک ویژه آقای zimenswall انشالله که آزمون اصلی هم رتبه مشابه بیارید.

سوال ۹۸ الگوریتم، درباره هزینه تحلیل پاسخنامه درسته؟ میشه اینطور گفت که هر عضو آرایه m رو توی آرایه ی مرتب n جستجو میکنیم (logn) اگر پیدا شد توی لیست مشترک اضافه میکنیم، در این صورت نمیشه mlogn ؟

بچه ها شما همتون محاسبات رو میخونید؟ از چه منبعی؟

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۴۹
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
یکی لطف کنه سوالاتو بذاره بقیه هم استفاده کنن! بخدا ثواب داره.
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  بچه ها شما همتون محاسبات رو میخونید؟ از چه منبعی؟

ممنون دوست خوبم. شما هم موفق باشید.
من به شخصه محاسبات از پارسه خوندم ولی بشدت کتاب ناقصی هست به همین خاطر در کنارش از پوران هم استفاده کردم و تا حالا خوشبختانه مشکلی نداشتم. البته بعضی از دوستان هم شنیدم که از مقسمی راضی بودن.
سوال ۹۸ را هم عصر میخونم بهت میگم چون هنوز نرسیدم اون قسمت را بررسی کنم.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۵۱
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
همگی خسته نباشید، تبریک ویژه آقای zimenswall انشالله که آزمون اصلی هم رتبه مشابه بیارید.
من فکر می کردم ایشون خانم هستن Blush

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سوال ۹۸ الگوریتم، درباره هزینه تحلیل پاسخنامه درسته؟ میشه اینطور گفت که هر عضو آرایه m رو توی آرایه ی مرتب n جستجو میکنیم (logn) اگر پیدا شد توی لیست مشترک اضافه میکنیم، در این صورت نمیشه mlogn ؟
دقیقا منم اولین راهی که رفتم همین بود !!!!

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  بچه ها شما همتون محاسبات رو میخونید؟ از چه منبعی؟
من خوندم از رو راهیان و جزوه استاد خودمون Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , zimenswall
ارسال: #۵۲
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  من به شخصه محاسبات از پارسه خوندم ولی بشدت کتاب ناقصی هست به همین خاطر در کنارش از پوران هم استفاده کردم و تا حالا خوشبختانه مشکلی نداشتم. البته بعضی از دوستان هم شنیدم که از مقسمی راضی بودن.

منم محاسبات رو پارسه و پوران خوندم اما اصلا نتونسم تستهاشو بزنم ی جوریه! به نظر خارج از محدوده میاد. شما این حسو ندارین؟

شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند.

عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند.

دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند.

و بخند که خدا هنوز ان بالا با توست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۵۳
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ)zahra412 نوشته شده توسط:  منم محاسبات رو پارسه و پوران خوندم اما اصلا نتونسم تستهاشو بزنم ی جوریه! به نظر خارج از محدوده میاد. شما این حسو ندارین؟
نمیدونم چی بگم. منکه تا حالا موردی نداشتم. البته نمیگم همیشه ۱۰۰ زدم ولی بهرحال در حد حل کردن ۳تا از ۴ تا سوال محاسبات مشکلی نداشتم. در ضمن بگم فکر نکنید به خاطر اینه که پایه ام قوی. اصلا اینطور نیست. پایه من خیلی هم وضعش داغون بود. شاید شانس ما بوده و تا حالا سوال سخت به پستم نخورده.

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
من فکر می کردم ایشون خانم هستن Blush
یاد اون برنامه کودک "دربه درها" افتادم که عروسکها فکر میکردند سرایدار خونه مادربزرگه. دلیلشون هم این بود که به سرش "لچک" بسته بود.
بعد از اینکه عروسک ها فهمیدند که سرایدار باغ مرد هست، یکی از اون عروسک ها که زن بود گفت:"خوب شد ماچش نکردم" Big Grin
حالا من نمیدونم دلیل شما مبنی بر خانم تصور کردن من چی بوده ؟؟؟؟ آواتارم که به پسرها میخوره. تو پروفایلم که آقا ذکر شده. اگه ابهامی هست بگید رفعش کنم شبهات بیشتر از این پیش نیاد. Big Grin

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سوال ۹۸ الگوریتم، درباره هزینه تحلیل پاسخنامه درسته؟ میشه اینطور گفت که هر عضو آرایه m رو توی آرایه ی مرتب n جستجو میکنیم (logn) اگر پیدا شد توی لیست مشترک اضافه میکنیم، در این صورت نمیشه mlogn ؟
متاسفانه این سوال از اون سوالاتیه که نباید جواب اصلی را پیدا کنی، بلکه باید ببینی طراح سوال چی میخواد.
منم همون نظر شما را داشتم ولی گزینه ی مورد نظر شما درجوابها نیست.
البته به نظرم سوال یه چیزی کم داشته و ظاهرا باید ذکر میشده که مثلا n خیلی بزرگتر از m
که اینجوری راه حل پارسه نسبت به راه حل شما به صرفه تر میشه. یعنی mlogm کوچکتر از mlogn میشه. چون اگه دقت کرده باشید در جواب m+n مقدار m را حذف میکنه. پس میشه نتیجه گرفت که n خیلی بیشتر از m هست.
۰
۱
ارسال: #۵۴
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ
سلام این تعداد شرکت کنندگان تو این آزمون در رشته فناوری اطلاعات رو کسی می دونه چند نفر بودن تو کلِ کشور؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ)rcsoccer نوشته شده توسط:  سلام این تعداد شرکت کنندگان تو این آزمون در رشته فناوری اطلاعات رو کسی می دونه چند نفر بودن تو کلِ کشور؟

اینجا قسمت کامپیوتر هست.
بهتره در لینک زیر بپرسید که بچه های فناوری هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
ارسال: #۵۶
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
اینا محاسبات، ار کتاب آنالیز عددی پوران سوال میدن.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ق.ظ
سوال ۹۱ کامپایلر، من تداخل Shift-Reduce رو پیدا کردم، ولی واقعن نمیدونستم که فرقی هست بین r/s با s/r .
میشه یکی توضیح بده؟
۱
۰
ارسال: #۵۸
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ)aidaa نوشته شده توسط:  سوال ۹۱ کامپایلر، من تداخل Shift-Reduce رو پیدا کردم، ولی واقعن نمیدونستم که فرقی هست بین r/s با s/r .
میشه یکی توضیح بده؟
اتفاقا منم خواستم بگم فراموش کردم، این چه گزینه هایی بود طراح داده بود، انگار خودشم نمیدونست کامپایلر چیه!!
تداخل ها یا تداخل از نوع شیفت/کاهش هست (S/R) یا از نوع کاهش/کاهش (R/R) دیگه اینها با هم تقدم و تاخر ندارند Smile

بچه های نرم افزار شما با سوالات برنامه سازی مشکل ندارید؟ عجیب غریب و غیر استاندارد نیست؟ خب طبعا کسی نباید انتظار داشته باشه که ما syntax زبان smalltalk رو حفظ باشیم؟ انگار زیادی وارد خصوصیات زبان های خاص میشه!
اونهایی که میتونند بزنند لطف میکنند بفرمایند از چه منبعی مطالعه می کنند؟

نظرتون درباره ریاضی مهندسی چیه؟ من اولین بار بود توی سری فوریه تابع هیپربلوکی میدیدم Big Grin آزمون قبلی هم سوال نگاشت اش کمی مشکل بود، انگار کلا سطح سوالاتش بالاتر از کنکورهای کامپیوتر نیست؟

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۹
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  نمیدونم چی بگم. منکه تا حالا موردی نداشتم. البته نمیگم همیشه ۱۰۰ زدم ولی بهرحال در حد حل کردن ۳تا از ۴ تا سوال محاسبات مشکلی نداشتم. در ضمن بگم فکر نکنید به خاطر اینه که پایه ام قوی. اصلا اینطور نیست. پایه من خیلی هم وضعش داغون بود. شاید شانس ما بوده و تا حالا سوال سخت به پستم نخورده.

سوالای کنکور پارسال رو ی نگاه بنداز به نظرت اونا هم عجیب غریب نیستن؟؟
مثلا اولین سوال محاسبات پارسه که از رامبرگ بود این نکته که تو پاسخنامه گفته تو از قبل میدونسی؟؟

شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند.

عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند.

دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند.

و بخند که خدا هنوز ان بالا با توست
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  اتفاقا منم خواستم بگم فراموش کردم، این چه گزینه هایی بود طراح داده بود، انگار خودشم نمیدونست کامپایلر چیه!!
تداخل ها یا تداخل از نوع شیفت/کاهش هست (S/R) یا از نوع کاهش/کاهش (R/R) دیگه اینها با هم تقدم و تاخر ندارند
من مطمعنم که اونی که کامپایلر سوالا رو میده، رشتش کامپیوتر نیس، چون تا الان به هیچ عنوان با اون سرفصلی که دادن سوال ندادن.
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  چه های نرم افزار شما با سوالات برنامه سازی مشکل ندارید؟ عجیب غریب و غیر استاندارد نیست؟ خب طبعا کسی نباید انتظار داشته باشه که ما syntax زبان smalltalk رو حفظ باشیم؟ انگار زیادی وارد خصوصیات زبان های خاص میشه!
اونهایی که میتونند بزنند لطف میکنند بفرمایند از چه منبعی مطالعه می کنند؟
اینم دلیلش اینه که چون پارسال یه سوال دادن که توی کتابا نبود و باید متن پرات رو میخوندی تا جواب بدی، اینا هم حالا جو گیر شدن از پاورقی هم سوال میدن.
(۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ظرتون درباره ریاضی مهندسی چیه؟ من اولین بار بود توی سری فوریه تابع هیپربلوکی میدیدم Big Grin آزمون قبلی هم سوال نگاشت اش کمی مشکل بود، انگار کلا سطح سوالاتش بالاتر از کنکورهای کامپیوتر نیست؟
اتفاقا منم تا کلی پیش رقتم ولی انتگرال رو نتونستم حساب کنم، فکر کنم با تبدیل لاپلاس تابع کسینوس حل بشه، که من سر جلسه یادم نمیوامد هرچی(هر چند اون باندش از ۰ تا بینهایت است!)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close