زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)

ارسال: #۳۱
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
ولی یه چیزی که من متوجه شدم اینه که آدم های خفن تری توی هوش هستن! ایشاالله که مشکل ساز نشن!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  شما فکر کنم اینترنتون با فیبر نوریه.Big Grin ما که هر وقت خواستیم رتبه ببینیم سایت بالا نمیاد.
شما چن شدید؟

من که فعلا بعد از تلاش فراوان و با دعای خیر مردم لاگین شدم به پرتال. تا ببینم صفحه کارنامه ما رو میطلبه یا نه. اگه تا ۵ دقیقه دیگه نیاد ، رتبمو تحریم میکنم و میگیرم میخوابم و فردا میبینم چند شده. Dodgy

مگه برای شما اس ام اس نمیاد برا من چند دقیقه پیش اس ام اسشم اومد Smile
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  مگه برای شما اس ام اس نمیاد برا من چند دقیقه پیش اس ام اسشم اومد

این دوستمون احتمال میدم ۱ شده،دارن شکسته نفسی میکنن.
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط tohidi4503.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  منم خیلی خیلی بد بودم تو این ۲۵%! خیلی تنبلی کردم و چند روز نخوندم وبقیه روزا هم کم خوندم، ولی چون با بیشتر مباحث این قسمت حال میکردم، آزمون بد نبود. آره منم موافقم مشترکش خیلی ساده بود مخصوصا مدار و نظریه و سیستم عامل(البته این سیستمو انگار همیشه آسون میدن تو پارسه) ولی تو معماری چون خوب نخونده بودم خوب نزدم.

اینم درصدای من:
زبان : ۷۰%
مشترک : ۶۰%(باید بهتر میزدم ولی یکم کمدقتی کردم!)
تخصصی: ۵۵%

فقط منم واسم سوال شده این تخصصییارو از کجا میارن؟! (کامپایلر و زبان برنامه سازی)! کامپایلر که ۱ سوالم از سرفصل این آزمون ندادن! بعدم اینهمه سوال خوب میرن از کجا اینارو در میارن؟! من زبان برنامه سازیو فقط تحلیلی زدم! و درست دراومد وگرنه هیجا ندیده بودم اینارو(بجز البته سوال حلقه اش!)! کامپایلرم که سوال ۱ رو نمیدونم کسی روش سریع داره واسه حلش یا باید کامل جدول تجزیشو کشید(خیلی طول میکشه آخه!) ، دستشونم درد نکنه با پاسخنامه تشریحیشون: فقط زحمت میکشن گزینه درست رو با فارسی مینویسن، یه "با توجه به صورت سوال..." یا "همونطور که مشاهده میشه..." هم میزارن قبلش!

و در آخر، این درخت treap چیه؟! کجاست؟! من ۳ تا کتاب خوندم(CLRS، پوران، مقسمی)هیجا ندیدم، فک کنم فقط تو پارسه است!

در کل بچه ها همه خسته نباشید، اگه شما هم مثل من این ۲۵% کم کاری کردید و راضی نبودید از performance خودتون، ایراد نداره! مال خستگیه،یه رفرش... و با انرژی ادامه میدیدم،ایشالله همه نتیجه خوب میگیریم!

منکه هروقت خسته و ناامید میشم یاد این جمله بنجامین فرانکلین میوفتم که:
If you're going through Hell, Keep going!
و یادم میاد که باید ادامه داد....
موفق باشید همگی...

شما تو فصل سیزدهم کتاب clrs درختان قرمز سیاه بخش تمرینات مراجعه کنید اونجا avl treap رو توضیح داده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۵
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط zahra2012.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  مگه برای شما اس ام اس نمیاد برا من چند دقیقه پیش اس ام اسشم اومد

چرا که نه خیلیم خوب ولی دیگه منم دارم کنجکاو میشم Big Grin

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)tohidi4503 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  منم خیلی خیلی بد بودم تو این ۲۵%! خیلی تنبلی کردم و چند روز نخوندم وبقیه روزا هم کم خوندم، ولی چون با بیشتر مباحث این قسمت حال میکردم، آزمون بد نبود. آره منم موافقم مشترکش خیلی ساده بود مخصوصا مدار و نظریه و سیستم عامل(البته این سیستمو انگار همیشه آسون میدن تو پارسه) ولی تو معماری چون خوب نخونده بودم خوب نزدم.

اینم درصدای من:

فقط منم واسم سوال شده این تخصصییارو از کجا میارن؟! (کامپایلر و زبان برنامه سازی)! کامپایلر که ۱ سوالم از سرفصل این آزمون ندادن! بعدم اینهمه سوال خوب میرن از کجا اینارو در میارن؟! من زبان برنامه سازیو فقط تحلیلی زدم! و درست دراومد وگرنه هیجا ندیده بودم اینارو(بجز البته سوال حلقه اش!)! کامپایلرم که سوال ۱ رو نمیدونم کسی روش سریع داره واسه حلش یا باید کامل جدول تجزیشو کشید(خیلی طول میکشه آخه!) ، دستشونم درد نکنه با پاسخنامه تشریحیشون: فقط زحمت میکشن گزینه درست رو با فارسی مینویسن، یه "با توجه به صورت سوال..." یا "همونطور که مشاهده میشه..." هم میزارن قبلش!

و در آخر، این درخت treap چیه؟! کجاست؟! من ۳ تا کتاب خوندم(CLRS، پوران، مقسمی)هیجا ندیدم، فک کنم فقط تو پارسه است!

در کل بچه ها همه خسته نباشید، اگه شما هم مثل من این ۲۵% کم کاری کردید و راضی نبودید از performance خودتون، ایراد نداره! مال خستگیه،یه رفرش... و با انرژی ادامه میدیدم،ایشالله همه نتیجه خوب میگیریم!

موفق باشید همگی...

شما تو فصل سیزدهم کتاب clrs درختان قرمز سیاه بخش تمرینات مراجعه کنید اونجا avl treap رو توضیح داده

treap مبحث سختی نیست ولی آیا اینا جز سر فصل هستن ؟؟ Exclamation
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  treap مبحث سختی نیست ولی آیا اینا جز سر فصل هستن ؟؟
یک سال از این مبحث سوال اومد و اونم از اون سولایی بود که نباید زد،و الان هم کتابا سیریش میشن انواع اقسامش رو تحلیل میکنن.
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  چرا که نه خیلیم خوب ولی دیگه منم دارم کنجکاو میشم Big Grin
دلیلمم اینه که ایشون گفتن مشترک ۸۰ زدن و فقط نفر اول هوش اینطوره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , zimenswall
ارسال: #۳۷
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط tohidi4503.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  مگه برای شما اس ام اس نمیاد برا من چند دقیقه پیش اس ام اسشم اومد

(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  منم خیلی خیلی بد بودم تو این ۲۵%! خیلی تنبلی کردم و چند روز نخوندم وبقیه روزا هم کم خوندم، ولی چون با بیشتر مباحث این قسمت حال میکردم، آزمون بد نبود. آره منم موافقم مشترکش خیلی ساده بود مخصوصا مدار و نظریه و سیستم عامل(البته این سیستمو انگار همیشه آسون میدن تو پارسه) ولی تو معماری چون خوب نخونده بودم خوب نزدم.

اینم درصدای من:

موفق باشید همگی...

منم فکر نمیکردم جزو سرفصل ها باشه ولی یه نگاه به تستهای کنکور سال قبل کننید ۲ مورد من دیدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012
ارسال: #۳۸
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
منم ۹ نرم شدم، خداروشکر...
ولی دوستان بیایم به خودمون یادآوری کنیم که نه رتبه خوب تو این آزمونا تعیین کننده است و تضمین کننده موفقیت و نه رتبه بد نشون دهنده شکست، پس چه خوب شدیم و چه بد(نه مغرور شیم و نه ناامید)، با پشتکار ادامه بدیم تا آخر خط! (البته ماشالله خودتون استادید، من دارم جسارت میکنم نصیحت میکنم...)
در کل امیدوارم همگی موفق باشیم...
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , h4cker , alagh
ارسال: #۳۹
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ، توسط zahra2012.)
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)tohidi4503 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  

اینم درصدای من:

موفق باشید همگی...

منم فکر نمیکردم جزو سرفصل ها باشه ولی یه نگاه به تستهای کنکور سال قبل کننید ۲ مورد من دیدم
الله اکبر از اینا یعنی قرمز سیا هو اینام بشینیم بخونیم ؟؟؟Undecided

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  treap مبحث سختی نیست ولی آیا اینا جز سر فصل هستن ؟؟
یک سال از این مبحث سوال اومد و اونم از اون سولایی بود که نباید زد،و الان هم کتابا سیریش میشن انواع اقسامش رو تحلیل میکنن.
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  چرا که نه خیلیم خوب ولی دیگه منم دارم کنجکاو میشم Big Grin
دلیلمم اینه که ایشون گفتن مشترک ۸۰ زدن و فقط نفر اول هوش اینطوره

پس یحتمل اول شدن Smile
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  ولی دوستان بیایم به خودمون یادآوری کنیم که نه رتبه خوب تو این آزمونا تعیین کننده است و تضمین کننده موفقیت و نه رتبه بد نشون دهنده شکست، پس چه خوب شدیم و چه بد(نه مغرور شیم و نه ناامید)، با پشتکار ادامه بدیم تا آخر خط! (البته ماشالله خودتون استادید، من دارم جسارت میکنم نصیحت میکنم...)
نمونه زندش الان کنارم هست! دوتا ازمون قبلی مدرسان ۱ و ۴ شد الان ۶۴! خوبی این رتبهها اینه:اونی که پسرفت داشته تلاشش رو بیشتر میکنه و اونی که خوب شده با انگبزه ادامه میده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012
ارسال: #۴۱
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  دلیلمم اینه که ایشون گفتن مشترک ۸۰ زدن و فقط نفر اول هوش اینطوره
من تیزهوشی شما را تحسین میکنم. شما زودتر از من رتبه منو فهمیدید.Wink
من شبها ساعت ۱۱ میخوابم و دیشب هم دیگه حوصله بیدار موندن و رتبه دیدن نداشتم.

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  مگه برای شما اس ام اس نمیاد برا من چند دقیقه پیش اس ام اسشم اومد Smile
پیامکش برای من ساعت ۱۲ اومد. که دیگه اونموقع من خواب بودم

(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  منم ۹ نرم شدم، خداروشکر...
ولی دوستان بیایم به خودمون یادآوری کنیم که نه رتبه خوب تو این آزمونا تعیین کننده است و تضمین کننده موفقیت و نه رتبه بد نشون دهنده شکست، پس چه خوب شدیم و چه بد(نه مغرور شیم و نه ناامید)، با پشتکار ادامه بدیم تا آخر خط! (البته ماشالله خودتون استادید، من دارم جسارت میکنم نصیحت میکنم...)
در کل امیدوارم همگی موفق باشیم...
به شما هم تبریک میگم. حرف شما هم کاملا صحیحه. مخصوصا اینکه این آزمون نسبت به آزمون قبلی ۲۰۰ نفر کم شدن.
و مورد دیگه هم تکراری بودن سوالات بود که اگر تکراری نمیدادند شاید رتبه من این نمیشد.

پس تلاشهامون را هر چه بیشتر میکنیم برای پیشرفت.
با آرزوی موفقیت برای همه
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۲
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ
فکر کنم
اوضاع من از همه بدتر بوده!!!
۱۱۷ نرم از این بدتر نمیشد
اما مهم نیست دیگه
ایشالا آزمون بعد بهتون برسم !!!!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ق.ظ
۲۸ هوش

۶۸/۸۹ زبان
۲۵ ریاضی
۴۸/۱۵ مشترک
۳۱/۲۵ تخصصی هوش

نکته جالب ابن که درصدا تخصصی من روی ۳۱/۲۵ قفل شده. البته یکی از دلایل این که پیشرفت نمی کنم اینه که کلا الکتریکی رو بیخیال شدم. یعنی وقت چندانی برای خوندن ندارم.
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ق.ظ)yahoo_manesht نوشته شده توسط:  ۲۸ هوش

۶۸/۸۹ زبان
۲۵ ریاضی
۴۸/۱۵ مشترک
۳۱/۲۵ تخصصی هوش

نکته جالب ابن که درصدا تخصصی من روی ۳۱/۲۵ قفل شده. البته یکی از دلایل این که پیشرفت نمی کنم اینه که کلا الکتریکی رو بیخیال شدم. یعنی وقت چندانی برای خوندن ندارم.
حالا که مدار نمیخونید ، سعی کنید هوش و طراحی را خیلی مسلط باشید، چون با ضریب ۴ شدن تخصصی ها یه کم اوضاع خطرناک شده
۱
۱
ارسال: #۴۵
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
منم ۳۳ نرم و ۳۹ هوش شدم الیته اصلا فرصت نکردم روزای آخر فرمولای آمار و محاسبات رو دوره کنم برا همین اصلا آمار و محاسبات نزدم.
ایشالا توی بعدی جبران میکنیم

شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند.

عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند.

دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند.

و بخند که خدا هنوز ان بالا با توست
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close