زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)

ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ
سلام به همه!

اول از خودم بگم که واقعن این آزمون افتضاح بود، اصلا نرسیدم بخونم چه برسه یه دوتا تست نگاه بندازم.
پارسه واقعن با این کاراش که خارج از سرفصل سوال دادن داره ما رو کلافه میکنه مثلا از گراف اصلا سوال نداده بود یا مثلا توی معماری اومده از DMA و این چیزا سوال داده. زبانش هم که یکی از متن ها رو(سومی) من هر چی میخوندم چیزی سر در نمیاوردم.

این درصدای من Sad
زبان: ۴۴
ریاضی ۱۶/۶
مشترک: ۲۲/۲۲ (خیلی کم زدم کلا سر جلسه اعصابم خورد شد.)
تخصصی نرم:۴۷ (سوالای کامپایلر خیلی مسخره بود اصن معلوم نیس از کجا سوال میدن!)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , zimenswall , slinda
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)
منم این آزمون خیلی تنبلی کردم و توی این دو هفته چند روز درس نخوندم. البته من توی شهریور و مهر این قسمت ها رو خونده بودم و از این جهت اوضاعم خوب بود.
به نظرم سوالات مشترکش خیلی ساده بود. من ۸۰ زدم. البته ۸۵ بود ولی یه سوالی که درست حل کرده بودم را گزینه غلط زدم.
اونهایی هم که نزدم شک داشتم که نزدم.
بقیه قسمتهاش هم خب بود. در کل چون من توی ۲۵ سوم تسلط بالاتری داشتم این آزمون برام راحت بود.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Riemann , tohidi4503 , slinda
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
منم خیلی خیلی بد بودم تو این ۲۵%! خیلی تنبلی کردم و چند روز نخوندم وبقیه روزا هم کم خوندم، ولی چون با بیشتر مباحث این قسمت حال میکردم، آزمون بد نبود. آره منم موافقم مشترکش خیلی ساده بود مخصوصا مدار و نظریه و سیستم عامل(البته این سیستمو انگار همیشه آسون میدن تو پارسه) ولی تو معماری چون خوب نخونده بودم خوب نزدم.

اینم درصدای من:
زبان : ۷۰%
مشترک : ۶۰%(باید بهتر میزدم ولی یکم کمدقتی کردم!)
تخصصی: ۵۵%

فقط منم واسم سوال شده این تخصصییارو از کجا میارن؟! (کامپایلر و زبان برنامه سازی)! کامپایلر که ۱ سوالم از سرفصل این آزمون ندادن! بعدم اینهمه سوال خوب میرن از کجا اینارو در میارن؟! من زبان برنامه سازیو فقط تحلیلی زدم! و درست دراومد وگرنه هیجا ندیده بودم اینارو(بجز البته سوال حلقه اش!)! کامپایلرم که سوال ۱ رو نمیدونم کسی روش سریع داره واسه حلش یا باید کامل جدول تجزیشو کشید(خیلی طول میکشه آخه!) ، دستشونم درد نکنه با پاسخنامه تشریحیشون: فقط زحمت میکشن گزینه درست رو با فارسی مینویسن، یه "با توجه به صورت سوال..." یا "همونطور که مشاهده میشه..." هم میزارن قبلش!

و در آخر، این درخت treap چیه؟! کجاست؟! من ۳ تا کتاب خوندم(CLRS، پوران، مقسمی)هیجا ندیدم، فک کنم فقط تو پارسه است!

در کل بچه ها همه خسته نباشید، اگه شما هم مثل من این ۲۵% کم کاری کردید و راضی نبودید از performance خودتون، ایراد نداره! مال خستگیه،یه رفرش... و با انرژی ادامه میدیدم،ایشالله همه نتیجه خوب میگیریم!

منکه هروقت خسته و ناامید میشم یاد این جمله بنجامین فرانکلین میوفتم که:
If you're going through Hell, Keep going!
و یادم میاد که باید ادامه داد....
موفق باشید همگی...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۵ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  و در آخر، این درخت treap چیه؟! کجاست؟! من ۳ تا کتاب خوندم(CLRS، پوران، مقسمی)هیجا ندیدم، فک کنم فقط تو پارسه است!
treap یک مدل درخته که در کتاب ساختمان پارسه به خوبی توضیح داده چی هست. البته این سوالش کمی سخت بود و گیج کننده.
هیچ کتابی کامل نیست. مثلا همین ساختمان پارسه Deep را نگفته ولی بقیه گفتن.
اوضاع مطالب در کتاب ها بهم ریخته است.
۰
۱
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  treap یک مدل درخته که در کتاب ساختمان پارسه به خوبی توضیح داده چی هست. البته این سوالش کمی سخت بود و گیج کننده.
هیچ کتابی کامل نیست. مثلا همین ساختمان پارسه Deep را نگفته ولی بقیه گفتن.

مرسی دوست گرامی، پس باید گیر بیارم ببینم چیه. اختلاف توی کتابهای مختلف مشکلی همیشگی بوده و هست، مخصوصا تو درسایی مثل نظریه و پایگاه این اختلاف رو خیلی دیدم و خیلی زمان و انرژی ازم میگیره، ولی دیروز یه چیزی دیدم واقعا حیرت کردم! دوتا کتاب پوران توی یه مسئله واحد باهم اختلاف نظر داشتن! (مبحث هیپ و درخت دو جمله ای توی ساختمان داده و الگوریتم پوران! نویسنده یه نفره! چطور میشه اینجوری باشه آخه!؟)
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط abbas.khanezad.)
Sad RE: بحث و بررسی آزمون ۲۵ درصد سوم پارسه (کامپیوتر)
سلام.دوستان یکی این سوال رو با توضیح برام حل کنه.سواله قشنگیه.تو پاسخ نامه گفته گزینه ۱ ولی من هرکاری کردم گزینه ۲ شد!!Sad

میدونم ربطی به مبحث نداشت، ولی گفتم تا بازدید زیاده یکی حلش کنه
Fardad-A، در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا" در درس مربوطه در بخش سوالات درسی سوال کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
سلام بر همه. خسته نباشید دوستان !
من فکر میکنم سوالات زبان در هر آزمون سخت تر می شه. نظر شما چیه ؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
من تقریبا مثله آزمون های قبل دادم

ریاضی ۳۷
مشترک ۶۴
هوش ۴۸

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۰
۰
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط zimenswall.)
کسی این پیامک پارسه که بعد از آزمون دادند به دستش رسیده؟ همینکه گفته از ما حمایت کنید.
بوی خیانت از این پیامک میاد. کسی جریانشو میدونه؟

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ)arshadhoush نوشته شده توسط:  من تقریبا مثله آزمون های قبل دادم

ریاضی ۳۷
مشترک ۶۴
هوش ۴۸

شما انگار با ریاضی ۳۷ و مشترک ۶۴ قرارداد بستید. Blush
آزمون قبلی هم که این دو تا رو همینقدر زدید. البته متاسفانه هوش را ۳۸ نزدید وگرنه میشد گینس ثبتش کرد.Big Grin
۰
۱
ارسال: #۱۰
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  من فکر میکنم سوالات زبان در هر آزمون سخت تر می شه. نظر شما چیه ؟

جالبه منم میخواستم همینو بگم. من همیشه زبان تخصصی کنکورای سراسری اخیرو بدون مشکل جواب میدادم، ولی زبان تخصصی های این پارسه مشکله واقعا! البته قسمت گرامر و لغت پارسه به نسبت ساده است. البته یه چیزم بگما دوستان، تو خیلی از مواقع نیازی نیست کل متن رو بخونیدا! من واسه متن آخری همین آزمون از روش جستجوی سریع استفاده کردم Wink و تقریبا همه رو درست زدم، وگرنه متن خیلی مشکل بود و خوندنش زمانبر...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۱۱
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  من فکر میکنم سوالات زبان در هر آزمون سخت تر می شه. نظر شما چیه ؟

جالبه منم میخواستم همینو بگم. من همیشه زبان تخصصی کنکورای سراسری اخیرو بدون مشکل جواب میدادم، ولی زبان تخصصی های این پارسه مشکله واقعا! البته قسمت گرامر و لغت پارسه به نسبت ساده است. البته یه چیزم بگما دوستان، تو خیلی از مواقع نیازی نیست کل متن رو بخونیدا! من واسه متن آخری همین آزمون از روش جستجوی سریع استفاده کردم Wink و تقریبا همه رو درست زدم، وگرنه متن خیلی مشکل بود و خوندنش زمانبر...

دوستان شما دارید منو ناامید میکنید. منی که زیر خط فقر زبان هستم وقتی درصدهای بالای زبان رو میبینم میگم کاش بجای کلاس تکواندو و فوتبال و غیره حداقل یه کلاس زبان هم میرفتم.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  شما انگار با ریاضی ۳۷ و مشترک ۶۴ قرارداد بستید. Blush
آزمون قبلی هم که این دو تا رو همینقدر زدید. البته متاسفانه هوش را ۳۸ نزدید وگرنه میشد گینس ثبتش کرد.Big Grin

Smile) سعی می کنم پیشرفت کنم توشون نمیشه، خوشبختانه هوش بیشتر شد Wink

شاید آزادی انسان در فناپذیری اش باشد، که می داند؟
فرانتس کافکا
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط firouziam.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۴ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  من فکر میکنم سوالات زبان در هر آزمون سخت تر می شه. نظر شما چیه ؟

دوستان شما دارید منو ناامید میکنید. منی که زیر خط فقر زبان هستم وقتی درصدهای بالای زبان رو میبینم میگم کاش بجای کلاس تکواندو و فوتبال و غیره حداقل یه کلاس زبان هم میرفتم.

نه دوست عزیز اینطور نگید، منم آرزو میکردم کاش یکم بیشتر ورزش میکردم تا بعد چند ماه خونه نشینی و درس خوندن مجبور نشم کمربند عوض کنم! Wink ولی جدا از شوخی، من خودم تاحالا پامو کلاس زبان نذاشتم، و زبانم هم بد نیست! زبان فقط درگیر بودن باهاش مهمه! واسه کنکورم نیاز نیست شما لیسنینگ و اسپیکینگ بدونید(سخت ترین بخش زبان) فقط باید سرعتتون تو خوندن بالا بره و لغت! که اینم کار زیاد سختی نیست، با علاقه باهاش برخورد کنید، میبینید که خوندنش برعکس (بعضی) درسای دیگه خستگی که نداره، لذت هم داره!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  فقط باید سرعتتون تو خوندن بالا بره و لغت! که اینم کار زیاد سختی نیست، با علاقه باهاش برخورد کنید، میبینید که خوندنش برعکس (بعضی) درسای دیگه خستگی که نداره، لذت هم داره!
سرعتم تو خوندن خوب بوده ولی تو درک کردن افتضاحه. از اواسط تابستون هم شروع کردم روزی چند تا لغت حفظ کردن. ولی بازم تو درک جملات مشکل دارم.
البته منظور من از ورزش قبل از شروع به خوندن ارشد بوده وگرنه منم مثل عموم داوطلبها یک ماه پیش دفعه دومی بود که دکمه شلوارم که از وسط نصف شد را با یکی محکمتر جایگزین کردم. Big Grin

(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)arshadhoush نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  شما انگار با ریاضی ۳۷ و مشترک ۶۴ قرارداد بستید. Blush

Smile) سعی می کنم پیشرفت کنم توشون نمیشه، خوشبختانه هوش بیشتر شد Wink

ولی بازم خوبه. درصدهای خیلی خوبی دارید. امیدوارم شما را به عنوان رتبه های عالی مانشت ببینم.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshadhoush
ارسال: #۱۵
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط firouziam.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ)zimenswall نوشته شده توسط:  البته منظور من از ورزش قبل از شروع به خوندن ارشد بوده وگرنه منم مثل عموم داوطلبها یک ماه پیش دفعه دومی بود که دکمه شلوارم که از وسط نصف شد را با یکی محکمتر جایگزین کردم.

نمیدونید با این حرف چه روحیه ای بهم دادید! Wink چون من فکر میکردم فقط وضع من خرابه! Sad

واسه درک مطلبم پیشنهاد میکنم شبی شده قبل از خواب یه متن کنکور سراسریو بخونید، ۱۰ دقیقه طول میکشه، و البته یه نگاه هم به کتاب زبان تخصصی پارسه بندازید، روش های جالبی گفته...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close