زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۶۴۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
میشه لطفا دوستانی که IT هم شرکت کردن، یه سر به اینجا بزنن و اگه هم دفترچشون درست بوده بگن که بدونم که فقط دفترچه من غلط بوده، مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۴۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من راستش ، اینترنتم یه ۴۰ مگ ازش مونده، شبا بیشتر میامBig Grin روزا هم مصرفم رو سعی میکنم بیارم زیر ۲ مگ!

الهی شکرررBig Grin

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۶۴۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ
دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

میگم موهامو ۰ بزنم بعد سیخش کنم که فشن بشه یا ۴ بزنم این جلوش افشون کنم

لطفا نظر بدید تو مدل مو گیر کردم که نظرات شما باعث پیشرفت علم و افزایش برکات کنکور است

بچه‌ها هوش مصنوعی تا چند تهران می‌شه قبول شد؟ خدا چه دیدی شاید رتبه هوشم از فناوری بهتر شد

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , remove
ارسال: #۶۴۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

آخه خدمت هم تمرکز میخاد؟!Wink فقط باید مثل اسب(دور از جون!Big Grin) کار کنی...Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال: #۶۵۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

آخه خدمت هم تمرکز میخاد؟!Wink فقط باید مثل اسب(دور از جون!Big Grin) کار کنی...Big Grin

عزیز دلم جمله طنز بود خدمت به کنکور تمثیل داده شده بود آره عمو جون الهی قربونت برم

Mr POSHTE Parde

رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۶۵۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  دوستان لیدی اند جنتل من ۱۵ ساعت مونده تا خدمت به نظرتون زود بخوابم که سر خدمت تمرکز داشته باشم یا روز آخر استراحت کنم Smile)))

میگم موهامو ۰ بزنم بعد سیخش کنم که فشن بشه یا ۴ بزنم این جلوش افشون کنم

لطفا نظر بدید تو مدل مو گیر کردم که نظرات شما باعث پیشرفت علم و افزایش برکات کنکور است

بچه‌ها هوش مصنوعی تا چند تهران می‌شه قبول شد؟ خدا چه دیدی شاید رتبه هوشم از فناوری بهتر شد

بیا تو بزن هوش منم میزنم آی تی بعد سهمیه هامون رو عوض کنیمBig Grin
ok
I'm satisfied

Mr POSHTE Parde

سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , unicornux , Pegasus
ارسال: #۶۵۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
Heart RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
سلام به همه ......! خسته نباشششیییییییییدHeart و خدا قوتAngel
یه سوال دارم چطور میشه تاپیک جدید باز کنم ؟؟اصلا من میتونم تاپیک بذارم ایا؟؟؟؟HuhHuh
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک واسه بچه های کنکور ازاد ۹۳ بذاره تا دیر نشده؟؟
چه کسایی که مثل من تازه شروع کردن واسه ازاد بخونن و اصلا سراسری شرکت نکردن چه اونایی که هم سراسری شرکت کردن هم میخوان ازاد شرکت کنن
میخوام ببینم تو این فرصت چه درسایی حذف کنم ایا بهتره ازدروسی که میخونم همه مباحثش کامل خونده شه یا میشه از بعضیا صرف نظر کرد؟؟؟؟؟
دفترچه کنکور ازاد چطوریه چندتاس تو هر دفترچه چه درساییه و از این چیزا دیگه با تشکر
HeartHeartBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mahtab69
ارسال: #۶۵۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط negar.v.)
Re: RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ)goodcrazygirl69 نوشته شده توسط:  سلام به همه ......! خسته نباشششیییییییییدHeart و خدا قوتAngel
یه سوال دارم چطور میشه تاپیک جدید باز کنم ؟؟اصلا من میتونم تاپیک بذارم ایا؟؟؟؟HuhHuh
میشه یکی لطف کنه یه تاپیک واسه بچه های کنکور ازاد ۹۳ بذاره تا دیر نشده؟؟
چه کسایی که مثل من تازه شروع کردن واسه ازاد بخونن و اصلا سراسری شرکت نکردن چه اونایی که هم سراسری شرکت کردن هم میخوان ازاد شرکت کنن
میخوام ببینم تو این فرصت چه درسایی حذف کنم ایا بهتره ازدروسی که میخونم همه مباحثش کامل خونده شه یا میشه از بعضیا صرف نظر کرد؟؟؟؟؟
دفترچه کنکور ازاد چطوریه چندتاس تو هر دفترچه چه درساییه و از این چیزا دیگه با تشکر
HeartHeartBlush

منم از آبان شروع کردم به خوندن فقط واسه آزاد!!!!
بهتره از خانوم good wishes بپرسم که جای درست ایجاد این تاپیک کجاست

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahtab69
ارسال: #۶۵۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ
دوستان همچنان هستن اینجا؟؟
من که بعد کنکور تا امشب یکم بیکار شدم!! فردا که کلید میاد فکر کنم باز شلوغ باشه.
ما بریم به برنامه نویسی برای ربات!...

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۵۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط Mehrdad7soft.)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۴ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  ما بریم به برنامه نویسی برای ربات!...
بابا ربات!

بابا مهندس

.

.

.

دوستان ما الان در منزل چراغ‌های اتاق خاموش کردیم چون سر مبارک بنده چون خورشید میدرخشه

همسایه‌ها زنگ می‌زنن میگن آقا این نور افکن خاموش کنید چشم ما کور شدSmile))))))))))))))

Mr POSHTE Parde

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , tabassomesayna , remove , mahtab69 , Good! , unicornux , Amoojan
ارسال: #۶۵۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ
واقعا درصد بالا تو مانشت زیاد شده ها!!!!
هر تاپیکی و باز میکنم میبینم ۵ ۶ نفر همه رو بالای ۵۰ زدن تهشم نوشتن یعنی من قبول میشمممممم؟؟؟؟؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Good! , nlp@2015 , mehdi.m2
ارسال: #۶۵۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  واقعا درصد بالا تو مانشت زیاد شده ها!!!!
هر تاپیکی و باز میکنم میبینم ۵ ۶ نفر همه رو بالای ۵۰ زدن تهشم نوشتن یعنی من قبول میشمممممم؟؟؟؟؟

نه بابا زیاد نیستن که... کلا ۵ ، ۶ نفر هستن که تو همه تاپیک ها میرن!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , mahdiazadbar , mehdi.m2 , tayebe68
ارسال: #۶۵۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  نه بابا زیاد نیستن که... کلا ۵ ، ۶ نفر هستن که تو همه تاپیک ها میرن!Big Grin
نمیدونم والا. مبارکشون باشه! Smile

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Amoojan
ارسال: #۶۵۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  واقعا درصد بالا تو مانشت زیاد شده ها!!!!

درصد آن است که سنجش بگوید نه آن که داوطلب بگوید
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Riemann , tayebe68 , پوونه , unicornux , nlp@2015 , sahar_rostami2 , tabassomesayna , mahyamk , mehdi.m2 , maryam.raz , m..ch , perlan , helena
ارسال: #۶۶۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  دوستان ببنید چقدر سوال ها امسال خفن بودن که موسسه هایی مثل ماهان و مدرسان و ... اخر نتونستن یک کلید اولیه بگزارن. یک هفته وقت داشتن نتونستن سوال ها را حل کنن!!
کلید سازمان سنجش ۱ اسفند اعلام می شود.

آخه مدرسان گورش کجا بود که کفنش باشه . واقعا باید به جسارت پارسه احسنت گفت که سوالا رو هرچند غلط بازم جواب داده .
ولی واقعا ما تو چه رشته ای داریم درس میخونیم که موسسات و اساتید جرات حل سوالات کامپیوتر را ندارن. حتی آی تی هم شامل این قانون رشته ما نمیشه.

ببخشیدا ولی مدرسان واسه رشته های:" الهیات و معارف اسلامی" "علوم ارتباطات اجتماعی" و تربیت بدنی و ...... همینو نوشته.
الان با توجه به این قانون رشته تون که شامل حال آی تی نمی شه یعنی مثلا تربیت بدنی و مهندسی کامپیوتر یه قانون دارن دیگه؟ Tongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۴۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۰۳ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۵۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۱۰۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۳۶ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close