زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۶۶۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ق.ظ
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  ببخشیدا ولی مدرسان واسه رشته های:" الهیات و معارف اسلامی" "علوم ارتباطات اجتماعی" و تربیت بدنی و ...... همینو نوشته.
الان با توجه به این قانون رشته تون که شامل حال آی تی نمی شه یعنی مثلا تربیت بدنی و مهندسی کامپیوتر یه قانون دارن دیگه؟ Tongue
آقا مغلته نکن! کلا ما و تمای چیزهایی که به ما مربوط هست ، همه با هم خفنیم!Cool یه همچین رشته ای داریم ما!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mehdi.m2
ارسال: #۶۶۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ق.ظ، توسط unicornux.)
خاطره :
ترم ۵ بودم فکر کنم درس مدارهای الکترونیکی با دکتر آجرلو داشتم! ایشون یک سخت افزاری دو آتیشه هستن.
یه روز سرِ کلاس،یک لطیفه تعریف میکنن که واقعا واسم جالب بود.
میگفتن : یه روز یه یارویی وارد پرنده فروشی میشه! طرف از فروشنده میپرسه چه پرنده هایی دارین؟ فروشنده هم میگه ما مثلا این بلبل و داریم که قیمتش ۲۰۰ دلاره و این پرستو رو داریم که قیمتش ۲۵۰ دلاره و جغد داریم که قیمتش ۲۰۰۰ دلاره. خریدار تعجب میکنه میگه خب جغد که کاری نمیکنه چرا قیمتش اینقدر بالاتره؟ فروشنده هم میگه این مثل مهندس آی تی میمونه! وا میسته نگاه میکنه!

پ.ن.۱ : به دلیل بی مزه بودن اسمش و گذاشتم لطیفه وگرنه میگفتم جک!
پ.ن.۲ : غرض از تعریف این لطیفه گفتن مطلبی دیگر بود.
پ.ن.۳ : کوچیکه همه بچه های آی تی هم هستیم. کل کل بی کل کل ک Smile
پ.ن.۴ : دکتر آجرلو الگو علمی من هستن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

<<<< چارت دانشجویان ورودی ۹۲ به بعد و داشتم نگاه میکردم دیدم واسه بچه های آی تی ریاضی مهندسی و سیگنال اضافه شده. و درس VLSI از چارت بچه های سخت افزار حذف شده و درسی مثل کامپایلر اضافه شده!!!!!!!!! >>>>>

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Amoojan , zeitun , mehdi.m2 , alagh , azarakhsh1986
ارسال: #۶۶۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  ببخشیدا ولی مدرسان واسه رشته های:" الهیات و معارف اسلامی" "علوم ارتباطات اجتماعی" و تربیت بدنی و ...... همینو نوشته.
الان با توجه به این قانون رشته تون که شامل حال آی تی نمی شه یعنی مثلا تربیت بدنی و مهندسی کامپیوتر یه قانون دارن دیگه؟ Tongue
آقا مغلته نکن! کلا ما و تمای چیزهایی که به ما مربوط هست ، همه با هم خفنیم!Cool یه همچین رشته ای داریم ما!Big Grin
حالا بذارین منم یه خاطره تعریف کنم بعد دیگه شمشیرامونو غلاف می کنیم Big Grin
تا وقتی دبیرستانی بودیم همیشه رشته های ریاضی سر اون یکی دو تا رشته دیگه منت می ذاشتن که ما رشته مون چیه شما رشته تون فلان! من هیچ وقت این حرفو نزدم. اما از بقیه خیلی دیدم.
رفتیم دانشگاه اونی که تجربی بودن و پزشکی قبول شدن یهو در جهت جبران سال های دبیرستان گفتن ما دکتریم شما دیگه چی می گین؟
اصن با ما صحبت نکنین!
توی رشته های فنی هم همین بود. عمرانی ها عقیده داشتن که رشته شون خیلی سخته. مکانیکی ها فک می کردن سخت ترین رشته دنیان.
کاری ندارم که مثلا می گن بین رشته های فنی کامپیوتر از همه سخت تره. این که دارم می گم به معنی تکذیب سخت بودنش نیست
اما یه چیزی رو من هیچ وقت نفهمیدم این وسط.
وقتی کسی می ره یه رشته ای می خونه یا بهش علاقه داره که در این صورت دیگه هی چرا باید سختی شو به رخ بقیه بکشه؟مگه کسی مجبورش کرده؟ خب خودش خواسته.
یا اصن علاقه نداره! اما توانایی شو داشته که اون رشته رو خونده که اگه هی می گه سخته سخته می خواد توانایی شو به رخ بقیه بکشه.

لزوما رشته های سخت خوندن خفن یودن آدمو نشون نمی ده. یه آدم می تونه نقاش باشه اما نابغه باشه و از همه خفن تر باشه. مثه داوینچی. می تونه نویسنده باشه مثه گوته. چرا ما همه اش می خوایم بگیم رشته ما سخته. ما خیلی خفن بودیم که از پسش بر میایم؟ تو ایران اگه کسی باهوش باشه هیچ کس فکر نمی کنه که حق داره بره هنرستان مثلا نقاشی یاد بگیره چون هنرستان جای تنبلاس.

پ.ن: من به نفاشی علاقه ای ندارم علاقه هم داشته باشم استعدادی درش ندارم Big Grin این صرفا یه مثال بود.
نتیجه : جون خودتون این قدر منت نذارین. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , Amoojan , mahyamk , Mehrdad7soft
ارسال: #۶۶۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ق.ظ
دوستان ما رفتیم خدمت دمتون گرم یه رتبه برای ما هم کنار بذرید همرو نگیرید برا خودتون

حالا شاید لباس دادن فرستادن مارو

روز همگی‌ خوش

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , mehdi.m2 , maryam.raz , tayebe68
ارسال: #۶۶۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این کلید پس کجاست؟

کدوم کلید؟ کلید روحانی یا کلید سنجش!؟Big Grin
یعنی واقعا فکر کردی توکلی صبح به این زودی میاد کلید رو میزاره رو سنجش!Wink نه عموجان! اینا تنبلن... شاید ظهر شایدم بعد ناهار... تازه اگر نندازن برای یک روزه دیگه... دلت خوشه ها...Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , maryam.raz
ارسال: #۶۶۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  واقعا خییلی رو اعصابن!! Angry:بعد مثلا ناراحتم هستن که چرا فلان درسو ۲ تا اشتباه زدن درصدشون ۸۰ نشده!Huh

والا!!!Dodgy

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۶۶۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط نیکا.)
یه سوال؟
موقع اعلام نتایج که باید مشخصات وارد کنی ......چه مشخصاتی لازمه؟Undecided میخوام بدونم ایا شماره پرونده شماره داوطلبی اینا حتما لازمه یا این که با شماره شناسنامه و کدملی اینا هم میشه نتیجه رو دید؟؟ حالا نگید این چه سرخوش هاBig Grin میخوام مطمئن بشم نتیجه درخشان من از دید آدم های فضول در امان هست یا نه Blush
ارسال: #۶۶۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط abji22.)
بچه های شیرازی کجان؟من دارم میام شیراز
Reminene , jparisaدعوت بفرمایید

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  الهی شکرررBig Grin
همین امروز رفتم شارژ یک ساله کردم دوبارهBig Grin

بابا پول اضافه داریا
ی پیشنهاد کاری خوب برات دارم چون پسر خوبی هستی فقط به تومیگم!Idea بیا گناوه مغازه بزن نونت تو روغنه بدون تحصیلات البته یکم سرمایه جور کن یا واست مضاربه میگیریم تو بیاTongue

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۶۶۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  یه سوال؟
موقع اعلام نتایج که باید مشخصات وارد کنی ......چه مشخصاتی لازمه؟Undecided میخوام بدونم ایا شماره پرونده شماره داوطلبی اینا حتما لازمه یا این که با شماره شناسنامه و کدملی اینا هم میشه نتیجه رو دید؟؟ حالا نگید این چه سرخوش هاBig Grin میخوام مطمئن بشم نتیجه درخشان من از دید آدم های فضول در امان هست یا نه Blush
نه متاسفانه با همین ها میشه دید.تا پارسال نمیشد ولی کنکورهای امسال (مثل پیام نور یا علمی کاربردی و...) را با مشخصات فردی میشه دید..منم فضول زیاده دورم..از حالا غصه ام شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا
ارسال: #۶۷۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط نیکا.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه متاسفانه با همین ها میشه دید.تا پارسال نمیشد ولی کنکورهای امسال (مثل پیام نور یا علمی کاربردی و...) را با مشخصات فردی میشه دید..منم فضول زیاده دورم..از حالا غصه ام شده

Sad
ارسال: #۶۷۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  نه متاسفانه با همین ها میشه دید.تا پارسال نمیشد ولی کنکورهای امسال (مثل پیام نور یا علمی کاربردی و...) را با مشخصات فردی میشه دید..منم فضول زیاده دورم..از حالا غصه ام شده

Sad

منم همینطورSad پیش خودشون میگن این چقدر خنگه..نمیگن خودشون چقدر فضولنTongue
ارسال: #۶۷۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  منم همینطورSad پیش خودشون میگن این چقدر خنگه..نمیگن خودشون چقدر فضولنTongue

منو بگو که دوباره امسال میخوام شرکت کنمBig Grin
ارسال: #۶۷۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  منم همینطورSad پیش خودشون میگن این چقدر خنگه..نمیگن خودشون چقدر فضولنTongue

منو بگو که سال دومم بودBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , نیکا , مهرانگیز
ارسال: #۶۷۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط نیکا.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  منم همینطورSad پیش خودشون میگن این چقدر خنگه..نمیگن خودشون چقدر فضولنTongue

من اگه بگم چند سالمه این جا کلی همه روحیه میگیرنBig Grin ولی نمیگم Big Grin بابا شماها جوونید حالا کلی وقت دارید.....
من امسال به هر کی میگفتم میخوام ارشد شرکت کنم با خنده میگفت تو که ز گهواره تا گور دانش بجوی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mehdi.m2 , tayebe68 , 2star
ارسال: #۶۷۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  

من اگه بگم چند سالمه این جا کلی همه روحیه میگیرنBig Grin ولی نمیگم Big Grin
بگوBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۴ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۱۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۹۲۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۱۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۶۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۹۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۱۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۷۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close