زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۱۳۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
مشتاقه درصدای مشترکم اگه واقعا اینجوری که بوش میاد و همه وقت کم آوردن ، کارنامه های دیدنی برای کنکور امروز منتظرمونه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
مبارکت باشه! به پای هم پیر شین!!!
فک نکنم به زودی ها بیاد،مدیریت محترم درست میگویم آیا؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط alagh.)
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)maziyar_king نوشته شده توسط:  مشتاقه درصدای مشترکم اگه واقعا اینجوری که بوش میاد و همه وقت کم آوردن ، کارنامه های دیدنی برای کنکور امروز منتظرمونه.
زیاد مشتاق نباش! هر ساله همین وضعه بعد درصدا میاد ۵۰ ۶۰ ....

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان ! یک بار دیگه هم گفتم هر شایعه ای رو در مانشت منتقل نکنید

یکی از دوستان آقای mehdi.m2 چند برگ سوالات رو با خودشون آوردن که با هماهنگی آپلود کردن .

همونطور که این دوستمون تونستن صفحات سوالات رو جدا کنند بیارند ممکنه یکی تونسته باشه کل سوالات رو بیاره و اسکن کنه بذاره
ما به هر ادعایی نمیتونیم اعتماد کنیم

شما هم بهتره به این چیزها فعلا توجهی نکنید

یک نفر کل دفترچه کامپیوتر رو آپلود کرده!! چند تا برگ نیست

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
راس میگه تازه خیلی هم مرتب! اونی که مال اقای مهدی هست از رنگ و روش مشخصه خودش اورده بیرونSmile ولی این یکی خیلی مرتبه!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , Pegasus , sahar_rostami2 , mahtab69 , mahyamk
ارسال: #۱۳۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یا میشم زیر ۴۰! یا برو حدود ۱۰۰/ فقط همینو میتونم بگم! اصلا حوصله بحث رو سولات رو ندارم هیچ علاقه ای هم ندارم.
فقط ۱۶ تایی زبان زدم
۷ تا ریاضی که ۲ تاش احتمالن غلطن،
۱۲ مشترک که خیلی کم زدنم احتمالن ۳ ۴ تاییش غلطه
تخصصی هم ۱۱ زدم که شاید ۳ تاش غلط بشه.

ریاضی یکی
مشترک ۱۲ تا
تخصصی معماری ۱۲ تا

نظرم به نظر شما خیلی نزدیکه.

زبان ۱۰
ریاضی ۰
مشترک ۱۸ (کیفیت رو ول کن کمیت رو بچسب Big Grin )
تخصصی نرم ۱۲
زبان ۰
ریاضی ۳ تا
مشترک ۱۵ تا
تخصصی ۱۲ تا
استری گرفتم اشتباه زیاد زده باشم خدا رحم کنه
ارسال: #۱۴۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  مراقب بزور دفترچه مشترک و ازم گرفت . منِ احمق نقطه قوتم منطقی بود. مشترک رو از منطقی شروع کردم. سوال شمارنده کلی وقتم و گرفت Sad راحت میتونستم مشترک بالاتر بزنم. کلی سوال بود که دورشون خط کشیده بودم. نمیدونم اما حس میکنم امسال رتبه های خوب هم مشترک زیر ۴۰ میزنن.
امیدم فقط به تخصصیه.
من اگه تخصصی هام درست باشن، تک رقمی نهایت زیر ۲۵ میشم، توکل بر خدا! ولی من اصلا واسم مهم نیست! تا اردیبهشت تغییر مُد میدم و اصلا قسمت کنکور رو از ذهنم حذف میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012 , hosshah , nazanin2020
ارسال: #۱۴۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
این نسکافه بد جوری تاثیر داشت،چرا خوابم نمیبره؟!! دیشب که فک کنم شاید یک ساعت خوابیده باشم امروز هم که تا بیام خونه کلی خسته شدم.همیشه که درس داشتم بعداز ظهر خوابم میاومد شدید.
فک کنم از بس حرف میزنین!! یا مقصر دکتر خدایی باشه نمیدونم والا چی بگم!!!!
راستی خانم شارمی ،شرمی یه همچین مایه هایی بود هنوز سر جلسه ن؟؟؟؟!!!
این قضیه تایید چیه؟؟؟

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۱۴۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
سر جلسه من نمیتونستم جلوی خندم رو بگیرم! سوالا رو میدیدم، بلد هم بودم ولی حل نمیکردم! ریاضی ها ۱۰ تاش رو بلد بودم! منطقی هم که همینطور نگاه اون فلیپ فلاپه میکردم که کلاکش وصله به خروجی قبلی و به طراح فحش میدادم! تا سیستم عامل هیچ سوالی رو نتونستم بزنم، ولی سه تا سیستم رو زدم ! رفتیم زبان ۱۵ تایی زدیم، رفتیم ریاضی ۶ تا زدم، اومدیم ساختمان اصلا سوالا رو نخوندم دوباره منطقی، دوباره چشمم به همون فلیپ فلاپه افتاد، دوباره یه فحش دیگه دادم ! همین طور چرخ زدیم تا وقت تموم شد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , hubble , nazanin2020 , mahyamk
ارسال: #۱۴۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط nima047.)
من گند زدم رفت!
۱ دونه ریاضی
۸ تا زبان
۱۰ تا مشترک
۱۰ تا تخصصی نرم افزار

باید به فکر سال دیگه باشم! Sad(
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , mahyamk
ارسال: #۱۴۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
من همین الان رسیدم خونه .. به سلامتی.

درسته حوزه امتحانیم خیلییییییی دور بود و شب رو با اینکه تو خونه یکی از اقوام تو اون شهر مونده بودم اما تا برسم دانشگاه آزاد که اون ور شهره مُردم به خدا!
ولیییییییییی خیلییی از حوزه راضی هستم برخورد مراقب ها و مسئولین عااااااالی اندر عااااالی. کلاس هم نه زیاد گرم بود نه سرد. روشنایی کلاس هم در حد عالی و کلا همه چی عالی.

من درصدهامو نوشتم پشت اون کاغذی که رو صندلی چسبونده بودند. زبان فقط ۴ تاش رو نزدم ولی بقیه رو خراب کردم که البته مهم هم نبود واسه ام چون امسال فارغ التحصیل نمیشم و نخونده بودم برا کنکور اصلا:دی ظاهرا گسسته خیلی ساده بود چون تونستم جواب بدم:دی سیستم عامل هم سوال آخرش ساده بود.
بعد اما تخصصی ها. تخصصی خیلییییی خیلیییی خیلییییی سخت بود با خوندن هر سوالی حس میکردم دفترچه مال یه رشته دیگه است و اشتباهی این دفترچه به من دادن؟:دی
ارسال: #۱۴۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  سوالات کجا آپلود شده؟

ارسال: #۱۴۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
من هی دونه دونه یادم میفته
من حوزم دانشگاه تهران بود
این صندلیارو میدیدی خدایی میمردی از خنده همه کج وکوله بودن. من مطمئنم اینا اهدایی هیتلر به رضاخان بود. رضا خان هم اینا رو داده بود دکتر حسابی که تو دانشگاه تهران استفاده کنه. باور کن راست میگم
 سپاس‌گزاری شده توسط: misagh01 , unicornux , frZne , nazanin2020
ارسال: #۱۴۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
من که هر دو تا کنکور itو کامپیوتر رو دادم دیروز خیلی راحت تر از امروز بود امروز که نابود شدم
مجاز بشیم خوبه Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۱۴۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  سر تخصصی یکی از بچه ها گفته یه سوالی دارم همه برگشتیم که میگه من نرم افزار خوندم ولی اینا سه تا رشته س باید چکار کنم! گفتم اکشال (اشکال) نداره درست میشی!!!!
ای دل غافل! ما رو با کیا کردی ۷۰ ملیون!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , soheila2012 , unicornux
ارسال: #۱۴۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  از لحاظ مفهومی سخت باشه خیلی خوبه (شبیه ساختمان داده و طراحی پارسال) ولی محاسباتی اصلا خوب نیست

دادا ساختمان مفهومی نبود که ریاضی بود همش Big Grin

ریاضی رو هم رد کرده بود
عین سوالای المپیاد می موند !

سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۱۵۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۰ ب.ظ
درود
دوستان نمیدونم باید تسلیت گفت یا تبریک

سوالا مشترکککککککک خیلی مضخرف بود(هرچند من واسه امسال نخونده بودم!)...ولی سااختمان داده ش ک نسبت به امتحان دیروز سخت اندر سخت بوووووود!..سوال چی بود داده بودن؟؟یا من خیلی پرت بودم یا واقعا سخت بودن!!

منکه یکمییی خونده بودم اونم برا ای تی!...ریاضی ک هیچی نزدم چون بلد نبودم.بااجازه تون ۱۰تموم کردم...گفتم حالا دفترچه میدن حالا میدن...اقا بااجازه تون تا ۱۱فقط درو دیوار میدیدم!!!!!!!!!!...کمرم خشک شد!!بیسکوییتم خرده بودم دیگه حسابی بیکار بودم..

۱۱ک تخصصی رو دادن...اصلا اینقده خستههههههه شده بودمو کمرم درد گرفته بود...فقط سوالا تخصصی نرم رو زدم!!..دوست داشتم هوشم بزنم ولی دیگه از درد کمر داشتم می مردم...گفتم بجهنم منکه امسال فارغ التحصیل نمیشم چرا خودمو شکنجه میدم!!

ولی درکل بنظرم تخصصی ها اسون تر بود..باینکه من نرم رو فقط زدم ولی ب نسبت مشترکا بهتر میشد زدشون

.
.
.
ما ک این کنکور برام فرمالیته بود...خدا کنه سال بعد بهتر سوال طرح کنن!!(منکه از الان استرس دارممSad)
بچه های کامپیوتری غمتون نباشه،اگه سخت بود برا همه سخت بوده!!اتفاقا سخت ک باشه بهتره!!

اونایی ک میخواین واسه سال بعد شرو کنین ..از کی استارتشو میزنین؟Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , پوونه , mahtab69 , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۲۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۶ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۲۵۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۱۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۹۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close