زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۲۴۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  میگه اگه سوالارو بچه ها گذاشتن چرا رو سوالا اسم نداره؟! بن نشم! Big Grin

به این دلیل اسم نداره :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حل شد! یعنی سنجش این موردو سر وقت بوده و یه روز تاخیر نداشته! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux
ارسال: #۲۴۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط bahar_engineer.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  میگه اگه سوالارو بچه ها گذاشتن چرا رو سوالا اسم نداره؟! بن نشم! Big Grin

به این دلیل اسم نداره :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی از لینکتون اینو قبلا دیدم. اما الان ربطشو نفهمیدم ... تهدید بود؟!! D:

به هر حال من دیگه این قضیه رو کش نمی دم (((((: ما مانشتو دوست دارییییییییییییییییم

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۲۴۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
ولی من خداییش از مرداد توی گروه درسی بودم، خیلی خوش گذشت، جا داره این جا از همه عوامل این سایت تشکر کنم. که این فضای خوب رو فراهم کردن! کلن کنکوری هایی که توی این سایت هستن یه لول از بقیه بالاترن، حد اقلش اینه که ۴ تا مصاحبه خوندن!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , Good! , unicornux , AI. , tabassomesayna
ارسال: #۲۴۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  حل شد! یعنی سنجش این موردو سر وقت بوده و یه روز تاخیر نداشته! Big Grin

نخیر ! یعنی :
با توجه به سودجویی و کلاهبرداری برخی از سایت ها و وبلاگ ها در فروش کلید و دفترچه سوالات، پس از برگزاری آزمون و بدون تایید و مجوز این سازمان ...

یعنی سوالات که رسما منتشر نشده که مثل استانداردش باشه.

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  مرسی از لینکتون اینو قبلا دیدم. اما الان ربطشو نفهمیدم ... تهدید بود؟!! D:
به هر حال من دیگه این قضیه رو کش نمی دم (((((: ما مانشتو دوست دارییییییییییییییییم

توضیحات رو بالا دادم
آفرین
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer
ارسال: #۲۴۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ق.ظ
ما رفتیم به یه خواب با مشکل گرسنگی ( بدون حد بالای مشخص)
شب همه عزیزان بخیر و شادی
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Riemann , Good! , unicornux , AI.
ارسال: #۲۴۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ
من با اینکه جوابا رو با خودم اوردم بیرون ولی الان دلیلی پیدا نمیکنم که بخوام چکشون کنم.ممکنه بذارم نزدیک زمان اعلام نتایج
هرکسی بعد کنکور یه برنامه ریزی داره...من منتظرم ببینم فیلمای جشنواره کی اکران میشه؟Smile)
کسی امسال نرفت جشنواره خبر ندارید چی خوبه ببینیم؟
این "کنسرت تئاتر روزهای آخر اسفند" نمیدونید چطوره ارزش داره بریم ببینیم؟
من الان این بحثا رو کجا کنم نمیدونم.همه اینجان Smile) من به چه زبونی بگم نیاز به تفریح دارم!!!Sad کسی ایده ای واسه تفریح داره بگه بقیه هم فیض ببرن
با تشکر Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , hosshah
ارسال: #۲۴۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من با اینکه جوابا رو با خودم اوردم بیرون ولی الان دلیلی پیدا نمیکنم که بخوام چکشون کنم.ممکنه بذارم نزدیک زمان اعلام نتایج
هرکسی بعد کنکور یه برنامه ریزی داره...من منتظرم ببینم فیلمای جشنواره کی اکران میشه؟Smile)
کسی امسال نرفت جشنواره خبر ندارید چی خوبه ببینیم؟
این "کنسرت تئاتر روزهای آخر اسفند" نمیدونید چطوره ارزش داره بریم ببینیم؟
من الان این بحثا رو کجا کنم نمیدونم.همه اینجان Smile) من به چه زبونی بگم نیاز به تفریح دارم!!!Sad کسی ایده ای واسه تفریح داره بگه بقیه هم فیض ببرن
با تشکر Smile)

خواب بهترین تفریحهBig GrinBig GrinBig Grin ولی جدا از شوخی هیچی جز استخر حال منو بعد کنکور خوب نکردBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sajaddandy
ارسال: #۲۴۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط Good!.)
بچه ها سورتمه تهران کسی رفته؟بلیطش چقدره؟اطمینان هست؟؟تلفات نداشته تا حالا سقوط مقوط نکنه؟؟Smile)
یه تاپیک بزنیم با این موضوع که ایده ها رو بگیم؟اگه موافقید اینکارو کنیم من همش دنبال یه تفریح درست حسابیم نیاز دارم :| شاید برای بعضی ها ساده به ذهنشون برسه مثلا با یه استخر خوب شن ولی من هنوز پیدا نکردم...:|
ارسال: #۲۴۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  خواب بهترین تفریحهBig GrinBig GrinBig Grin ولی جدا از شوخی هیچی جز استخر حال منو بعد کنکور خوب نکردBig Grin

دقیقآ منم بعد ازمون رفتم استخر Smile)) .... لایک!

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۵۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  بچه ها سورتمه تهران کسی رفته؟بلیطش چقدره؟اطمینان هست؟؟تلفات نداشته تا حالا سقوط مقوط نکنه؟؟Smile)
یه تاپیک بزنیم با این موضوع که ایده ها رو بگیم؟اگه موافقید اینکارو کنیم من همش دنبال یه تفریح درست حسابیم نیاز دارم :| شاید برای بعضی ها ساده به ذهنشون برسه مثلا با یه استخر خوب شن ولی من هنوز پیدا نکردم...:|

من عید رفتم . تلفات که نداده بود تا اون موقع D: بلیطش هم فکر کنم نفری ۹ تومن و ۱۰ تومن و اینطورا بود اما به نظرم نمی ارزید خیلی کوتاه بود مسافتی که می رفت. به ۵ دقیقه نمی کشه ... اگه فردا رفتی دیدی مثلا نفری ۳ تومنه فحش ندی ها الان خوابالو ام D:

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۵۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  بچه ها سورتمه تهران کسی رفته؟بلیطش چقدره؟اطمینان هست؟؟تلفات نداشته تا حالا سقوط مقوط نکنه؟؟Smile)

من عید رفتم . تلفات که نداده بود تا اون موقع D: بلیطش هم فکر کنم نفری ۹ تومن و ۱۰ تومن و اینطورا بود اما به نظرم نمی ارزید خیلی کوتاه بود مسافتی که می رفت. به ۵ دقیقه نمی کشه ... اگه فردا رفتی دیدی مثلا نفری ۳ تومنه فحش ندی ها الان خوابالو ام D:

نه فحش چیه ا!Smile مرسی
من فک میکردم ۲۰ تومن اینا باشهBig Grin
حالا کیف داد؟هیجانی چیزی؟
ارسال: #۲۵۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ق.ظ
گریه کردم ،لبخندزدم Smile ب حرف دایی کوچیکم گوش دادم :اگرجز خداوند به کسی یا چیزی امید داشته باشی،محکوم به شکستی.فقط از خدا بخواه. حالاهم بعد یه استراحت برا کنکور وزارت بهداشت آماده میشم بچه ها لطفا هرکسی میتونه درین مورد کمکم کنه.ممنون از اینکه جو خوبیو بعد آزمون ارشد ایجادکردینSmile خوشحالم اینجا عضوم
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۲۵۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ق.ظ
حل المسائل سوالات کامپیوتر ۹۳ با رویکرد Super Solver توسط خودم
ریاضی

مشترک

تخصصی هم بخاطر بارش شدید برف یه هفته دیگه میاد Big Grin

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , soheila2012 , tabassomesayna , Riemann , bahar_engineer , frZne , hosshah , mehdi.m2
ارسال: #۲۵۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ق.ظ
لطفا کمک.فدای همه بچه های درسخون گل.ایشالا همتون نتیجه زحماتتون و بگیرید.من یه سوال دارم ممنون میشم یکی از نگرانی درم بیاره.من یکی از برگه های مشترک و کندم گفتم اگه نرسیدم چند تا سوال و تو اختصاصی جواب بدم مراغب بم تذکر داد البته ازش استفاده نکردم و دوباره چسبوندم تحویلش دادم نمیدونم با خودم چه فکری کردم ولی استرس کنکور داشت لهم میکرد اخه این بار سوم کنکور میدادم و فکر میکنم خوب شد.آیا امکانش هست واسم دردسر درست شه.از خود مراقب پرسیدم گفت نه مشکلی نیست ولی مشکوک میزد .از کجا باید بفهمم اسمم جز متخلف هاست یا نه.لطفا یکی راهنمایی کنه
ارسال: #۲۵۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ق.ظ)۸۶۰۹۵۱۴۴۷ نوشته شده توسط:  لطفا کمک.فدای همه بچه های درسخون گل.ایشالا همتون نتیجه زحماتتون و بگیرید.من یه سوال دارم ممنون میشم یکی از نگرانی درم بیاره.من یکی از برگه های مشترک و کندم گفتم اگه نرسیدم چند تا سوال و تو اختصاصی جواب بدم مراغب بم تذکر داد البته ازش استفاده نکردم و دوباره چسبوندم تحویلش دادم نمیدونم با خودم چه فکری کردم ولی استرس کنکور داشت لهم میکرد اخه این بار سوم کنکور میدادم و فکر میکنم خوب شد.آیا امکانش هست واسم دردسر درست شه.از خود مراقب پرسیدم گفت نه مشکلی نیست ولی مشکوک میزد .از کجا باید بفهمم اسمم جز متخلف هاست یا نه.لطفا یکی راهنمایی کنه

نمیدونم آخه :|

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۰ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۹۷ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۳ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close