زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه بازی رایانه ای ......

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط ف.ش.)
بازی کامپیوتری
گفتم یه قسمت هم بگذاریم واسه زنگ تفریحمون.برای دوستانی که به بازیهای کامپیوتری علاقه دارن.{ به شرطی که نشینین پای بازی بیخیال کنکور بشینا!!!}
خودم هم فعلا سه تا لینک قرار میدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شبیه بازی بچگی هامون که یه اسم در نظر می گیرفتیم به تعدا حروفش خط تیره میگذاشتیم و نفر بعدی باید حروف رو حدس میزد.)
pass: mkymedia.com

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

pass:www.p30download.com

[۱].exe/download
حجم ۲۱۶ KB (فلش)
pass: mkymedia.com

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط leilast.)
بازی !
اینم یه بازی جدید
واسه ایام بیکاری خوبهBig Grin

شما هم اگه بازی دارین بذارین اینجا با هم بازی کنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , حامد
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: بازی !
(۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  اینم یه بازی جدید

خوب ما رو الاف کردی هاBig Grin

ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(20 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  

خوب ما رو الاف کردی هاBig Grin

من که گفتم واسه ایام بیکاری خوبهBig Grin
ارسال:
۲۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۴:۴۵ ق.ظ
(۲۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  اینم یه بازی جدید

هه هه هه!!! کلی حال کردم!!! اولین باره اینجور بازی میبینم!!! وای... دمت گرم. موفق باشی...

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
بازی !
خیلی باحااااااااااااال بود.ای ول!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۳۴ ق.ظ
ای ولللللللللل آخر خلاقیتی.Big Grin

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام به همگی‌، راستی دوستان یه کم از بازی های کامپیوتری هم حرف
چه بازی هایی رو تجربه کردن‌، چه بازی هایی براشون خاطرست‌، چه بازی هایی به نظرشون بهترین بازی بوده که دیدن و....Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ
من اون بازیه که یه سفینه فضایی داره با کلی مرغ خیلی دوست دارم!Big Grin
صد بار تا آخرش رفتمBig Grin
اون تخم مرغ گنده‌ی آخرشم شکوندمBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara** , parimehraban , sss
ارسال: #۱۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط mass2009.)
RE: تجربه بازی رایانه ای ......
راستی بازی شورش در شهر سگارو بازی کردین علیرضا جان ،
من خیلی باهاش خاطره دارم‌، تو بچگی خیلی بازیش کردم‌، ولی واقعیتش تو اون مدل بازی برای پی سی بازی ساخته نشد‌، کسی تو اون مدل بازی ،بازی سراغ داره...Smile
ارسال: #۱۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ق.ظ
یادش بخیر وقتی دبیرستان بودم خیلییییییییییییییییییی بازی میکردم. Tongue
ارسال: #۱۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  راستی بازی شورش در شهر سگارو بازی کردیم علیرضا جان ،
من خیلی باهاش خاطره دارم‌، تو بچگی خیلی بازیش کردم‌، ولی واقعیتش تو اون مدل بازی برای پی سی بازی ساخته نشد‌، کسی تو اون مدل بازی ،بازی سراغ داره...Smile

وای یادش بخیر بازی های سگا کمباد شورش کشتی کج ولی انصافا فوتبال ۹۸ که شاهکار بود نسبت به چند تا فوتبال قبلیش رو یادتون رفت
راستی توی مشهد من یادمه ۵۰ تومن میشد یه ربع بازی سگا یعنی ساعتی ۲۰۰Big Grin
اگه نگید که خیلی فسیلم
با هواپیمای آتاری و تانک میکرو هم خیلی حال میکردم

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
تانک میکروSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
یادش بخیر. یاد ماریو هم بخیر. یه زمانی gta ۲ بازی میکردیم چقد حال میکردیم. یادش بخیر.gta ۳ که اومد سه بعدی شده بود دیگه ته تکنولوژی محسوب میشود.Big Grin
ارسال: #۱۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط parmiss.)
شورش در شهر واقعا برای من هم خاطره انگیزه.......خیلی زیاد!یاد دوران بچگی به خیر.چقدر خوشحال شدم که تونسته بودم تا آخرش برم.سونیک هم خیلی دوست داشتم .یه بازی بود flisky فک کنم اسمش بود. پرنده هه جوجه هاشو جم میکرد.اونم جالب بود.یادمه بابام واسه شاگرد اولی برام سگا خریده بود.بعد دید من زیادی بی جنبه ام.جمش کرد فقط جمعه‌ها میذاشت بازی کنمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , **sara**
ارسال: #۱۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  شورش در شهر واقعا برای من هم خاطره انگیزه.......خیلی زیاد!یاد دوران بچگی به خیر.چقدر خوشحال شدم که تونسته بودم تا آخرش برم.سونیک هم خیلی دوست داشتم .یه بازی بود flisky فک کنم اسمش بود. پرنده هه جوجه هاشو جم میکرد.اونم جالب بود.یادمه بابام واسه شاگرد اولی برام سگا خریده بود.بعد دید من زیادی بی جنبه ام.جمش کرد فقط جمعه‌ها میذاشت بازی کنم

شورش درشهر کسی شبیشو دیده تو کامپیوتر..؟
بگین
Tongue

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۱۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۷۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۶۰۴ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۶۵ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۹۴۷ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۳۷۴ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۷۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دانلود کتاب استخراج ویژگی و پردازش تصویر برای بینایی رایانه ای babak282 ۱ ۴,۵۶۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed450
  تجربه رتبه ۲۲۷ شبکه و ۳۲۷ نرم افزار alizl70 ۰ ۲,۹۵۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alizl70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close