زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معنای زندگی

ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ ب.ظ
معنای زندگی
سلام
شاید تا حالا براتون پیش اومده یه روز آدم به خودش میاد با خودش فکر می کنه این همه دویدن برای چی بود به چیزایی که می خواستم رسیدم ولی احساس رضایت ندارم
زندگی کردن واقعا برای چیه ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , morweb
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ
معنای زندگی
زندگی معنا نداره همه سرکاریم! گاهی فکرمی کنم خدا داره از اون بالا بهمون می خنده اینکه سرمسائل بیخود اعصابمون قاطی می شه.گاهی بعضیامون جو گیر می شیم و زندگی رو می بازیم ...

رفت
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
RE: معنای زندگی
از تمامی دوستان متشکرم
من خیلی تحقیق کردم و آخرشم به جواب روشنی نرسیدم میگن هر کس باید خودش معنی زندگی خودش رو پیدا کنه این حرف که زندگی می کنیم تا به کمال برسیم درسته ولی تعریف از کمال چیه؟
در روزگار ما که هرکسی به فکر خودشه و هیچکس به این مسایل فکر نمی کنه آدم دلش می گیره
بعضی اوقات دلم می خواد فکر نکنم و منم زندگی کنم ولی نمیشه
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ب.ظ
معنای زندگی
به نظر من هدف اینه که تا میتونى بهتر زندگى کنى و بهتر زنده بمونى
هر کارى هم که انجام میدیم در راستاى زنده موندن هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۶ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۵,۹۳۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۲۷۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۱۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۲۴ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۶۵۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  [نکات زندگی] مـرا همـانگـونه کـه هستـم دوسـت داشتـه بـاش! good-wishes ۶ ۹,۱۹۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۵۳۱ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close