زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۷۶
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ق.ظ)elham joon نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  متاسفانه همونایی که میگین قشنگ حرف میزننو عمل نمیکنن و متهمشون میکنین، همونایی هستن که نمیخوان به پدر مادرشون بی احترامی کنن و مجبورن بگن چشم!اگر قرار باشه شروع یه زندگی به معنی جنگ و دعوا با خانواده و طرد شدنو قطع ارتباط باشه، بهتره اون زندگی اصلا شروع نشه!این مشکل چیزی نیست که به این راحتیا تغییر کنه، مسلما نسل بعدی زندگیاشون درست میشه، اما اکثر ماها پدر مادرامون تقریبا ۵۰ ۶۰ سالشونه و نمیشه عقایدشونو تغییر داد!هرچند دوستانی دارم که خانوادشون خیلی راحت قبول کردن، احتمالا باور نکنین اما این زوج تصمیم گرفتن وسایل زندگیشونو هم از دست دوم فروشی ها و با درامد خودشون بخرن و هر دو خبرنگارن
شما دخترا که مجبورید بگید چشم و ... و به فکر طرد نشدن از خانواده اید، و بقول خودتون هوای خانوادتون رو دارید. ولی ما پسرا رو بعضا بزور میگن برو زن بگیر و برو پی زندگی خودت، تا کی میخوای اینا بخوری و بخوابی، انگار میخوان ما رو از خونه بندازن بیرون Sad آخه ما موجودات خانگی و کم آزار مگه به شما چکار داریم؟ ما موجوداتی هستیم ۲پا، مفید برای خرید و حمل و نقل وسایل، ایده آل برای راننده شخصی شما خانوما شدن،و ... آخرشم همین شما مادرا و خواهرا ما رو بزور از خونه میندازین بیرون Sadآفرین به اون دو تا خبرنگار

شما پسرها هم از این معضلات دارید؟!!
به من میگن یکی از اینارو انتخاب کن و برررروSad

دوستان مورد هایی دیدم خانم ها در کنار همسرشون میان کم کم زندگی میسازن، وقتی شوهره زندگیش روی غلتک میوفته سرو گوششون میجونبه،چرررااااHuh
خیلی سادس وسوسه شده دیگهUndecided سخت نگیریدSleepy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , maryam.raz
ارسال: #۷۷
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ق.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج
خخخخ وااای خیلی خخخ
تو یه نگاه جامع البته به کامنتای خانوما
دو دستن:
یه عده ک الکی کلاس میذارن و میخوان بگن مام آره (;
یه سریم که تعدادشون خیلی بیشتره واقعا با شعورن
منکه اگه پسر بودم سری دومیا رو همشونو میگرفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pesaredelsokhte , A V A , jamshidi , iammiti , shayesteNEY
ارسال: #۷۸
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  خخخخ وااای خیلی خخخ
تو یه نگاه جامع البته به کامنتای خانوما
دو دستن:
یه عده ک الکی کلاس میذارن و میخوان بگن مام آره (;
یه سریم که تعدادشون خیلی بیشتره واقعا با شعورن
منکه اگه پسر بودم سری دومیا رو همشونو میگرفتم

N1 Big Grin

[تصویر:  zCK]
ارسال: #۷۹
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ////////
یه انتقاد از مادر آقاپسرا..............

این قدر پا رو دل دخترمردم نزارید
انگار که تفریحشونه برن خواستگاری. باور کن هر روز یه جا رو سر میزنن
اول یه نگاهی میندازن به در و دیوار و وسایل خونه که حالا انگار خودشون تو قصر زندگی می کنن!
بعد هم یه نگاه به دختر.................... حالا پسرشون هرجوری باشه انتظار دارن دختری که با یه سینی چای میاد آنجلی جولیا باشه

بعد هم سوالاشون: اگ دختره کارمند باشه بیشتر خورد میشه چون مثلا میپرسه چه قد حقوقه اته ؟ چه قدر ؟ با اضافه کاری و اینا چه قدر بهت میدن؟ چه قدررررررررررررررررررررررررررررر
بعد میگه رسمی دیگه؟ پسر م دنبال دختر کارمند رسمی میگرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چون دختر شما یکی یه دونه استما اومدیم چون جهیزیه بیشتر میاره!
باور کنید واقعیته که میگم خانومه (به دختره که یه شغل کلیدی با حقوق بالا داره)میگفت اومدی تو خونه ما که درسم نمی خواد بخونی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی انگار یه نفر را می خوان کمک هزینه خرج پسرشون باشه! با کمترین هزینه . یعنی یه پولم خرج تحصیلات خودش نکنه
نوبر والا

به نظرم پسرا خودشون اقدام کنن بهتره تا مادراشون را بفرستن اینجوری نفرین پشت سرشون نمی مونه

مورد اینجوری زیاده. بعد هم ادا میان که خونه اتون پایین شهره!

نمی دونم این دنبال دختر شاغل بودن اونم از نوع رسمیش انگاری شده اپیدمی Big Grin
هر کیو می بینم یا دنبال دختر شاغله اونم رسمیش یا اینکه باباش کله گنده باشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , elham joon , zahra_ce87
ارسال: #۸۰
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ق.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  سخت نگیرید دوستانShy
سخت نمیگیریم، داریم سنگامون وا میکنیم Big Grin
دوستان گرامی Idea
بنظرتون این سنگ واکندتون Big Grin خیلی زیاد نشده Confused والا با این وضع فکر کنم هیچ وقت به نتیجه نمیرسیم.. چرا چون همیشه یه عده هستن که کوتاه نمیانExclamation

تا وقتی همه به دنبال شاهزاده با اسب سفید Big Grin و دختر شاه پری باشن
همین آشه و همین کاشه .. خخخخخخ TongueTongue

اگر بعضی از مدیرای قدیمی بودن فکر کنم تا الان این تاپیک اوضاعش مشخص بودExclamation

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , jamshidi , blx , آلفا
ارسال: #۸۱
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
دوستان باز هم تاکید می کنم سخت نگیریدBig Grin
ارسال: #۸۲
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط vesta.)
مهمترین معیار یک زندگی عاشقانه و اولین سوالی که یک دونفری که می خواهند باهم ازدواج کنند بایدازهم بپرسند چیست؟

چون عشق اشتراک درمسیر است هر دو نفری که می خواهند با هم ازدواج کنند اولین سوالی که باید از هم بپرسند اینست که تو داری کجا میروی؟ اگر هر دو نفر گفتند دارند میروند بسوی خداوند اینها عاشق هم میشوند و فقط در اینصورت است که انسان در این مسیر یار پیدامی کند و گرنه هرکدام دریک ایستگاهی پیاده می شوند انسان باید برود تا برسد به آن ایستگاه نهایی که دیدار پروردگار است. "الهی قمشه ای"

بنظر خودم که واقعا مهمه، چون اگر یکی هدفش برای زندگیش مشرق باشه یکی مغرب، نمیتونن هم مسیر شن، باید اون اهداف غایی که برای زندگیشون دارن با هم یکی باشه، تازه وقتی بدونی هدف طرف مقابلت برای آینده اش چیه خیلی چیزا در موردش متوجه میشی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , blx , n_amiry , fulgent , neilabak , سجاد۶۷
ارسال: #۸۳
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  "به نظرم شما زن رو به عنوان وسیله یا ابزار نگاه میکنین تا شریک زندگی."!!!!! Undecided
لطفا فرق ابزار و شریک زندگی رو برام توضیح بدید.
"مگه زن انسان نیست که شما بخواید در این حد اون رو محدود کنین؟"!!!!!!!!!!!!!! من کی گفتم زن انسان نیست؟ در ضمن این چیزی که شما میگین محدودیت، من محدودیت نمیدونم. در سادده ترین حالت میشه شرایط من برای ازدواج، که شاید طرفم قبول بکنه و یا نکنه!!! زندگی خودشه، منم دارم برای زندگی خودم تصمیم میگیرم کسی کس دیگه رو مجبور نکرده به پذیرش شرایط.
شریک یعنی کسی که قرار هست شما در کنارش باشید و اون با ایجاد آرامش در شما باعث بشه که شما بهتر و راحتتر و با اعتماد بنفس بیشتری به سمت هدفهاتون پیش برید و مشکلات رو واسه شما آسون میکنه و نه اینکه شما رو به تشویش بندازه و محدودیت و سنگ اندازی کنه در راهتون.
ببینید من نمیتونم در مورد همه جامعه آماری صحبت کنم اما اون چیزی که توی ۲ تا دانشگاههای خوب ایران که توشون بودم دیدم اینه که حداقل بچه هایی که کامپیوتر و برق و م.شیمی اونجاها میخوندن واقعا آدمهایی نبودن که زندگیشونو وقف بچه و شوهر کنن! من کاری به درست یا نادرستیش ندارم. اما اینکه میبینی این افراد ۴ تا ۶ سال عمرشونو یه چنین جایی گذروندن میتونن بقیه عمرشونو (فقط)صرف این کنن که مثلا قرمه سبزی چجوری خوشمزه تر میشه و یا مارک خوب پوشک بچه چیه و اصلا سر اون مسائلی که توی اون ۶ سال داشتن نرن؟! من نمیگم اینکه دنبال مسائل زندگی باشن بده و یا نمیرن بلکه هم خوبه و هم میرن اما تنها چیزی نخواهد بود که میرن. بویژه در جاهایی که فضای علمی هست دانشجوهاش رو اگه ببری وسط یه عده آدم که اصلا نمیدونن درس یعنی چی مطمئن باش که کسل میشه. نه بخاطر خود درس و مقاله و از این چیزا. بخاطر اینکه ذهنیت ها در مورد همه چی فرق میکنه. به نظرم توی حالت عام تحصیلات اگه به شکل درستش گذرونده بشه یه جهش رو هم در سطح تفکرات فرد میگذاره... این جهش میتونه هم توی مسائل علمی باشه و هم توی مسائل زندگی و عادی و حتی توی مسائل اعتقادی و دینی!
اینها تناقضی رو برای تعامل با افرادی که در سطح دیگری از لحاظ دید هستن ایجاد میکنه به خاطر همین هست که خیلی کم میبینی مثلا کسی که تعمیرکاره با یه دکتر یا پزشک رفیق نمیتونن بشن! تا حالا از خودتون پرسیدید چرا؟ امیدوارم از این مثالها سوء برداشت نشه فقط و فقط یه مثال بودن که همین حالا اومدن تو ذهنم و نه بیشتر.
در انتها اینکه فضای مکانی در بعد یک فرد اگر محدود کنید یعنی اون فرد محدود شده و اینکه تصمیم بگیریم که فرد کجا و بره و نره در این حد، به این معنی هست که ما نمیخوایم با یک سری آدمها رابطه داشته باشه. چرا که طبعا کسی که نره دانشگاه نمیتونه دوست و آشنایی رو از اون دانشگاه نرفته داشته باشه...
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  واقعا شما دخترا هدفتون از ازدواج چیه؟ به نظر شما یه ازدواج متعادل یعنی چی؟ آیا شما هم مثل ما پسرا دنبال یکی نیستید که کنارش آرامش داشته باشید؟ یا نه به فکر اینید که با یکی ازدواج کنید و بعدش از هر ۷ روز هفته ۵ روزو کتابخونه باشید و هر روز یه مقاله بدید و شبا دیر بیاید خونه و .... ؟ فکر میکنید مرد زندگیتون از شما چی میخواد؟ مقاله و پژوهش علمی؟ یا عشق و شور و احساسات و ... ؟ یا فکر میکنید یه بچه از مادرش چی میخواد؟ عنوان دانشجوی نمونه و مقاله ی برتر و ....؟ علم و دانش و تحصیل مادامی که به زندگی خانوادگی ضرر نزنه مشکلی نداره به نظرم، ولی اگه بخواد خودش بشه اصل و خانواده رو بکنه فرع!!!!؟؟؟!!!! نمیدونم والا چجوری بگم؛ به نظر من علم و دانش تا حد زیادی لازمه زندگیه، ولی علم ودانش خودش ابزاره نه هدف!!!!!!!!!!!!!!!!!! علم و دانشو میخوای چکار کنی؟اساتید دانشگاه به نظرتون چطوری زندگی میکنن؟ همش پژوهش و مقاله و ... یا یه چیزی بنام زندگی رو از کار و مسائل دیگه جدا میکنن؟ این مقاله و علم و دانش چه خروجی برای ما و شما داره؟
ببینید هیچ وقت تک بعدی بودن خوب نیست نه اینکه همش غذق بشی تو درس و نه اینکه روزی دو جمله هم نخونی!
هر دوش برچسب تک بعدی بودنو داره و من از این برچسب متنرفرم. به شخصه از فضای دانشگاهی خودمون و خیلی از استادها انتقاد اینو دارم که تک بعدین! یعنی چی که یه استاد باید اینقدر واسه خودش کلیشه درست کنه صرف این که استاد هست و اگر زمانی استادی بخواد این تابو رو بشکنه تو دانشگاههای ضعیف تر هزار و یک لقب و تهمت میبندن. شما برو دانشگاههای آمریکا رو ببین میبینی یکی با شلوارک یکی با لباس راحتی و استاده با جین اومده سر کلاس!
اما شما دارین زندگی رو فقط خونواده میبینین اما من زندگی رو زندگی میبینم Smile منظورم اینه زندگی یعنی هر چیزی که شما واسش وقت صرف میکنین. شما یک سوم از روز رو صرف کارتون میکنین و این یعنی دارین اونجا هم زندگی میکنین. پس خیلی مهمه. خانواده و همسر و بچه خیلی مهمن و این هم مهمه که شما شغلی داشته باشید تا در آرامش باشن و این هم مهمه که شغلی داشته باشید که تشنجی به خونواده تون وارد نکنه. اما برعکس قضیه هم مهمه!
شما دارین دقیقا میگین همه زندگی یعنی خونواده! اما ای ندرست نیست. چرا ما داریم میبینیم که ملت بعد از اینکه ۴۰ رو رد کردن یه تسبیح توی دستشونه و همه زندگیشون صرف این میشه که برن مسجد و برگردن و روزگار به روزگار میسپارن تا زمان فراغ شون فرا برسه!! چرا اینطورین؟! چون هدفشون بچه و تکامل اون بوده و بس! نمیگم که دین و ایمان بده! بلکه بسیار هم خوبه اما هر چیزی جای خودش نه تک بعدی بودن...
چون دیگه هدفی نمیبینن جلو خودشون هر شما هدفتون شادی و زندگی کردن واسه خودتون باشه این مسائل پیش نمیاد که متاسفانه ما فاجعه داریم توی کسورمون در این مورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , blx , iammiti , sand , sss , n_amiry , zahra_ce87 , mahyamk , neilabak , سجاد۶۷
ارسال: #۸۴
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  خانوما لطفا جبهه نگیرید و لطفا با دلیل نقد کنید. اینا نظرات شخصی منه! فک کنم دچار سوءبرداشت شدید بعضا. ما مورد داریم تو آشناها خانومش تحصیل کردست و تو خونه کار میکنه :دی روابط اجتماعیشم خوبه، آشپزیشم خوبه و ...
خانوم دکتری رو میشناسم که الان وقتی ۴۰ سالش شده و مجرده، میگه همه چی مقاله و ... نیست. درک و شعور و منطق و روابط اجتماعی رو هم فقط به مدرک دانشگاهی ندونین.
"من خودم فعلا دارم از بقیه ی پیشرفتای زندگیم میزنم که زندگیمو سروسامون بدم، بعد طرفی که رفتم خواسگاریش اگه بگه من میخوام پیشرفت کنمو ... برام سوال پیش میاد خوب! من آدم نیستم که برای شروع یه زندگی از خیلی فرصتای دیگم دارم میگذرم!"
رو این خوب فک کنید. تو خونه مطالعه کنین و کار کنین نمیتونین پیشرفت کنید؟ حتما باید صب تا شب وسط جامعه باشید که پیشرفت کنید؟ ببخشید اگه خیلی رک میپرسم، من آدم رکی هستم. با احترام به نظرات بقیه، من نظرات خودمو دارم و اگه بفهمم دارم اشتباه میکنم نظراتمو به وقتش عوض میکنم.
اون خانومی که میگه برو یه زن خیاط بگیر، ولی چشمتو رو عیباش ببند؛ به نظرم خیلی هم خوبه که زن هنرمند باشه و میتونه از خیلی از دانشگاهیا روابط عمومیش قوی تر باشه! نمیدونم شما چی تو این دانشگاه و مدرکاش دیدید آخه؟ من میشناسم استاد دانشگاهی که خانومش آرایشگره (و حتی درآمدش از شوهرشش بیشتره) خیلی هم زندگیشون خوبه، آدمای نرمالی هم هستن و با شادی دارن زندگی میکنن!
لطفا زاویه دار به نظرات شخصی نگاه نکنید.
به نظرم اشکال نداره که شما این تفکر را داری
جای بسی خوشحالیه که تکلیفتون با خودتون مشخصه ومیدونید که چه موردی را میخواید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۸۵
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخونید، چت یه دانشجو و استادش در مورد ازدواجه :دی که شاید بعضی قسمتاش برا بعضی از ماها غ ق ق باشه، ولی به هر حال شاید یه نکته ای ازش یاد گرفتیم. از قدیم گفتن، ادب از که آموختی؟ از بی ادبان و با ادبان و ... خلاصه از همه آموختم :دی

چیو بخونیم؟؟؟ Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , neilabak
ارسال: #۸۶
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
در مورد پسرایی که میگین نگاه به پول خانواده دختر میکنن ، درسته بعضی ها اینطورن اما برعکسشم هست،خودم رو مثال بزنم واستون، والا من هم کار دارم هم تحصیلات هم خونه ، تنها چیزی که هست اینه که به علت فوت پدرم سرپرستی مادرم با منه و باهم زندگی میکنیم. تو ی خونه صد و چند متری بهترین نقطه شهر کرمانشاه. حالا اگه دختری بیاد با مادرم باهم زندگی کنیم چیزی ازش کم میشه؟ ولی خیلی از دخترها این شرایط رو قبول نمیکنن. اگ قدیما ازدواج زباد بود واسه این بود توقع ها پایین بود. طرف واسه چهارتا پسرش زن میگرفت و همشون تو یه خونه بودن. من میتونم خونه کرایه کنم اما چرا اون پول کرایه رو جمع نکنیم زندگیمون پیشرفت کنه؟
تازه من همه وسایل خونه هم خریدم و اصلا جهیزیه لازم نیست بیاره دختر خانوم. اصلا پول خانوادش هم مهم نیست. خودش بیاد لباساشم جا بزاره من واسش میگیرم .
باز با این شرایط میگن نه!...
مهم قصد ادم از ازدواجه ...
یکی از اشناهامون خودشون مستاجرن بعد دخترش شرط ازدواجش اینه که باید یه خونه به اسمم کنه داماد!! بعضیها میخوان کمبودهاشون رو جبران کنن با ازدواج.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , iammiti , crevice , blx , izadan11 , jamshidi , n_amiry , elham joon , maryam.raz , K@online , pouya47 , AUT , RASPINA , nlp@2015 , x86 , رامین ۱۴ , Amir V , Mänu , mahshid1383 , ali.it87 , neda_Network , Mohammad-A , n268 , so@ , mahyamk , سجاد۶۷
ارسال: #۸۷
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
بخونید، چت یه دانشجو و استادش در مورد ازدواجه :دی که شاید بعضی قسمتاش برا بعضی از ماها غ ق ق باشه، ولی به هر حال شاید یه نکته ای ازش یاد گرفتیم. از قدیم گفتن، ادب از که آموختی؟ از بی ادبان و با ادبان و ... خلاصه از همه آموختم :دی

چیو بخونیم؟؟؟ Smile

Smile

اینو Big Grin خوندم دوست عزیز . ممنون قشنگ بود
ارسال: #۸۸
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ق.ظ، توسط zahra_ce87.)
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  
نقل قول: نمی دونم این دنبال دختر شاغل بودن اونم از نوع رسمیش انگاری شده اپیدمی Big Grin
هر کیو می بینم یا دنبال دختر شاغله اونم رسمیش یا اینکه باباش کله گنده باشه Big Grin
چون پسرای الان زرنگ شدن.میگن واسه چی برم کارکنم یکی دیگه بخوره؟
به شخصه معتقدم مردی که نمیخواد زنش بره سرکار بیشتر دوسش داره

پسر میشناسم بیکار، دانشجوی دانشگاه غیرانتفاعی، ارشد میره خواستگاری دخترای شاغل رسمی قراردادی پیمانی ... فرق نمی کنه جدیدا شنیدم میگه زن معلم میخواد! همین تازگی شنیدم رفته خواستگاری یه دختری که باباش ابر پولداره برا خودشون دم و دستگاهی دارن که خدا بخواد دست اینم تو دم و دستگاه اونا بند شه... البته قضیه اوکی نشد

برا دوستم خواستگار اومده خود پسره به دختره میگه رفتم فلان جا و فلان جا خواستگاری! کیس های قبلی که آقا رفتن دختران سروران بزگ زادگان سردار سرهنگ و ... بودن.چرا? چون آقا دستشون یه جا بنده سر کارن برا همین انقد وقیح به خودش اجازه میده اینارو بگه

مورد دیدم پسره بیکار دانشگاه نصفه نیمه رفت خواستگاری دختر مامایی خونده مطب داره میزنه قضیه اوکی شد چرا? چون دختره گفته دین و ایمان و اخلاق پسره برام مهمتره البته پدره دختره قراره برا پسره کارم پیدا کنه تازه پدر پسره یه ماه بعد عقد به دختره میگه ... جان،نمی تونی ... رو بیمه کنی؟عوض اینکه اینا عروسشونو بیمه کنن به عروسه میگن پسرمونو بیمه کن!!!جالبیش اینجاست که دامادشونو خودشون بیمه کردن داماده راضی نبود به غرورش برمیخورد میگفت نه زشته درست نیست و ... . به زور راضیش کردن

همچین ملتی داریم ما! میرن یه جا خواستگاری مثلا دختر طرفو میگیرن ولی دراصل پسرهاشونو به اونها غالب می کنن جالبه هر دو طرف هم راضین. من موندم اون دسته پسرها غرورشون کجا رفته تن به چنین معامله ای میدن...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , sss , RASPINA , Donna , Mänu , m.mosallaei , maryam.raz , 10:30 , n_amiry , neda_Network , shayesteNEY , سجاد۶۷
ارسال: #۸۹
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ق.ظ
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  
نقل قول: نمی دونم این دنبال دختر شاغل بودن اونم از نوع رسمیش انگاری شده اپیدمی Big Grin
چون پسرای الان زرنگ شدن.میگن واسه چی برم کارکنم یکی دیگه بخوره؟
به شخصه معتقدم مردی که نمیخواد زنش بره سرکار بیشتر دوسش داره

خوب پسرایی ک این طرز تفکر رو دارن به چه علت ازدواج می کنن!!!! یکی دیگه یعنی چی؟ خوب شما ازدواج نکن و تنهایی بخور Big Grin

ولی من معتقدم آقایی ک اجازه بده خانومش خودش انتخاب کنه بیشتر دوستش داره
با خانوم به خاطر شغل یا موقعیت یا قیافه و پولش ازدواج نکنه و وقتی ازدواج کرد انتخاب رو با خود خانوم بزاره
به نظر من دیگه خانوم به سطحی از شعور و کمال عقلی رسیده که خودش بتونه بد رو از خوب تشخیص بده و برای خودش تصمیم بگیره نه اینکه کسی بخواد بهش دیکته کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra_ce87 , sharifIT , tabassomesayna , Nima Masghadi , sss , diligent , Donna , izadan11 , Mänu , neda_Network , neilabak , مونا۷۰
ارسال: #۹۰
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ ق.ظ
احسنت برشما commi
خیلی موافقم
راجب بحث هایی ک شد فکرکنم تو مناطق مختلف کشور متقاوته،من تو منطقه خودمون همچین چیزهایی ندیدم اینکه بگن عروس سرکاری!!!(تازه اولویت با خونه دارها هست) یا اینکه حرفی از جهیزیه و شیربها نیست
یااینکه حتما باید جدا از مادرشوهرهم باشن نیست درسته اگه دونفر خودشون تو خونه مستقل باشن راحتره ولی خیلیام دارن با مادر شوهرشون زندگی میکنن،۲تا از خواهرای خودم اینجورین، زن داداشمم اینجوریه
همه ک مثه هم نیستن

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , comii , jamshidi , neda_Network , 8889223 , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۱۸۰ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۵۹ ۱۲,۵۶۷,۴۰۵ ۰۱ دى ۱۴۰۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۸۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۶۷۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۰۰ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۶۵۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۰۹۸ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close