زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۴۵۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  فقط شیرینی فراموش نشه. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
: ))) Big Grin هنوز خبری نیست... نه شاه داماد منو دیده نه من اونوBig Grin.. خواستگار سنتی و ازین صوبتا...

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۴۵۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا که مجدد بحث ازدواج شده ، این اهنگ را بذارید بخونه.دلتون برای نیمه گمشدتون تنگ بشه [تصویر:  sad.gif] من که خیلی دلم براش تنگ شده.. شما چطور ؟ هییییی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دلمون رو تیکه تیکه کردی، اصن آتیشم زدی ...

کجاست اون پدرسوخته ؟ هان؟؟؟ نیمه خودتو همین الان نشون بده

اگر دلتون لرزید و اشکتان جاری شد ، برای پیدا شدن نیمه گمشده منم دعا کنید :| هیییییی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۴۵۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  : ))) Big Grin هنوز خبری نیست... نه شاه داماد منو دیده نه من اونوBig Grin.. خواستگار سنتی و ازین صوبتا...
خب من از الان میگم که وقتی رسید به جاهای خوبش من رو فراموش نکنید. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۴۵۹
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ق.ظ، توسط Menrva.)
.........

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۶۰
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا که مجدد بحث ازدواج شده ، این اهنگ را بذارید بخونه.دلتون برای نیمه گمشدتون تنگ بشه Sad من که خیلی دلم براش تنگ شده.. شما چطور ؟ هییییی

کی هست اصلا که دلم براش تنگ بشه؟ Big Grin
نیمه کجایی دقیقا کجایی؟

کسی که اینجوری بگه معلومه شکست عشقی خورده و دلش خیلی شکسته هست. حالا داره وانمود میکنه کسی نیست!

تجربه دارم که میگم .خخخخ
ارسال: #۱۴۶۱
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کسی که اینجوری بگه معلومه شکست عشقی خورده و دلش خیلی شکسته هست. حالا داره وانمود میکنه کسی نیست!

تجربه دارم که میگم .خخخخ
امان از تجربه! Wink
نه من شکست اینا نخوردم. هنوز رست بیف بهم خیانت نکرده. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , The BesT , crevice
ارسال: #۱۴۶۲
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اگر دلتون لرزید و اشکتان جاری شد ، برای پیدا شدن نیمه گمشده منم دعا کنید :| هیییییی
من ۹۹ درصد حرفام جنبه‌ی طنز و فکاهی داره :| (یا در ادبیات پسرا یه چیز خاص به این نوع حرفا میگن Big Grin )

+ ما رو باش که دغدغمون اینه که توی stackoverflow بیایم امتیاز کسب کنیم و واسه آینده بریم سمت .NET یا Node.js ... بعد ملت میان از چیا حرف میزنن :|||

مرسی اه
ارسال: #۱۴۶۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + ما رو باش که دغدغمون اینه که توی stackoverflow بیایم امتیاز کسب کنیم و واسه آینده بریم سمت .NET یا Node.js ... بعد ملت میان از چیا حرف میزنن :|||
این دغدغه ها که دیگه قدیمی شده. من الان دغدغه ام اینه که تو شهر ما پیتزا رست بیف کجا بهتر درست می کنه. Smile)))))))))))))))

ارسال: #۱۴۶۴
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اگر دلتون لرزید و اشکتان جاری شد ،

از یه جایی به بعد ریتم آهنگ اصلا اجازه همچین حس و حالی رو نمیده HuhHuh

محسن چاووشی رو پیشنهاد میکنم.

-----------------------------------------------
کلا این نیمه گمشده ها بیشعورن به نظرم. آخه تا کی میخان گم باشن؟؟ مثل بچه آدم پیدا بشن دیگه، مسخره شو در آوردن.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۱۴۶۵
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  + ما رو باش که دغدغمون اینه که توی stackoverflow بیایم امتیاز کسب کنیم و واسه آینده بریم سمت .NET یا Node.js ... بعد ملت میان از چیا حرف میزنن :|||
آهان راستی یه چیزی، این قضیه به روحیه برنامه نویس هم بستگی داره به نظرم. دنیای دات نت اصلا با اوپن سورس قابل مقایسه نیست...

ارسال: #۱۴۶۶
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
بستگی داره تو چه شهری زندگی میکنید؟
برای مسکن بعد از ازدواج چه تصمیمی دارید؟ خانه ی پدر؟ اجاره؟ رهن؟
مطمینا بیشتر در امدتون برای مسکن هزینه میشه. خب هزینه ها تو شهرهای مختلف و نوع مسکن بسیار متفاوت خواهد بود.
کاری نداره . یه براورد از هزینه ها داشته باشید.
اگر هم دختر هستید باز فرقی ندارهShy. می تونید همین سوالات رو از اقا بپرسیدBlush
هنوز خواستگاری نیومدن خانوادم هنوز جواب ندادن
بدنمیشه از پسربپرسم؟ ناراحت نشه؟
اشنامون ک اینطور گفتن پایه حقوقش اینقدره وجای پیشرفت داره کارشون خوبه .البته کارش خوب باشه و اخلاق نداشته باشه و پسرسالم و درستی نباشه که کلا رد میشه.
یه نکته ایم هست ایشون تک فرزنده من دوست دارم توی خانواده شلوغ برم شلوغ پلوغ باشهBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۴۶۷
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهان راستی یه چیزی، این قضیه به روحیه برنامه نویس هم بستگی داره به نظرم. دنیای دات نت اصلا با اوپن سورس قابل مقایسه نیست...
اخه دنیای برنامه نویسی شدیدا داره عوض میشه ! خیلی ترسناکه به نظر من ، شده مثل اوایل دهه‌ی ۹۰میلادی که زبان جاوا و این چیزا تازه اومده بود و یه شور و هیجان عجیبی بود توی کامیونیتی ...

کلا JS داره دنیا رو میگیره ...
ارسال: #۱۴۶۸
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  هنوز خواستگاری نیومدن خانوادم هنوز جواب ندادن
بدنمیشه از پسربپرسم؟ ناراحت نشه؟
اشنامون ک اینطور گفتن پایه حقوقش اینقدره وجای پیشرفت داره کارشون خوبه .البته کارش خوب باشه و اخلاق نداشته باشه و پسرسالم و درستی نباشه که کلا رد میشه.
یه نکته ایم هست ایشون تک فرزنده من دوست دارم توی خانواده شلوغ برم شلوغ پلوغ باشهBig Grin
شما هنوز پسر رو نیدید از کجا میدونید حقوقش چقدره؟

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اخه دنیای برنامه نویسی شدیدا داره عوض میشه ! خیلی ترسناکه به نظر من ، شده مثل اوایل دهه‌ی ۹۰میلادی که زبان جاوا و این چیزا تازه اومده بود و یه شور و هیجان عجیبی بود توی کامیونیتی ...

کلا JS داره دنیا رو میگیره ...
یه جای JS میلنگه هنوز. اونم اینکه به نظرم گرایش به مانگو دی بی کم خواهد شد. من جدیدا نقد های جدی از آدم های خفن دیدم به مانگو دی بی. اگه اینطوری پیش بره و محبوبیت مانگو بیاد پایین برای JS بد میشه چون مانگو خیلی برای JSکار ها خوب بود.

ارسال: #۱۴۶۹
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط The BesT.)
جناب ریمان ، من که ۱۰۰% حرفهام جنبه طنز داره . تا یکی با اخلاقیاتم آشنا بشه سوبرداشت زیاد میشه!

حالا نخواستیم شما دعا کنید. همون دات نت کار کنید Smileخخ

بی خیال Smile
ارسال: #۱۴۷۰
۲۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه جای JS میلنگه هنوز. اونم اینکه به نظرم گرایش به مانگو دی بی کم خواهد شد. من جدیدا نقد های جدی از آدم های خفن دیدم به مانگو دی بی. اگه اینطوری پیش بره و محبوبیت مانگو بیاد پایین برای JS بد میشه چون مانگو خیلی برای JSکار های خوب بود.

لینک مقاله رو بده ببینم

ببینید الان ما هرچی مثلا JS بلدیم به نظر من با اومدن ES6 کلا اون دانش به باد میره ...

من بحثم سر اینه که خیلی تکنولوژی ها زیاد شده، الان برای نوشتن یه پروژهی خوب وبی شما باید n تا تکنولوژی رو بلد باشی ، به عنوان مثال الان من با اینا درگیرم karma, jasmine,protractor, gulp.js, angular, web api, entity framework, ninject,sass, bootstrap
Big Grin

خداییش زیاده Sad((

بعد ۲ تومن پول میخوان بدن زورشون میاد Sad(((((((((((
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۱ ۱۳,۰۳۳,۰۱۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۱,۱۸۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۸,۰۱۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۷۳۵ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۸۶۸ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۳۳۹ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close