زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۱۸۱۱
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
طرفدارای من [تصویر:  371437_4.gif] [تصویر:  371437_21.gif] این پست رو لایک کن اگه به ۱۰ رسید یه دست نوشته از اخوان ثالث میذارم حال کنید [تصویر:  371437_19.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Riemann , IT.girll , so@ , gogooli , m.teymourpour , RASPINA , barabox , Pure Liveliness , tabassomesayna , kora , salam5 , alim93
ارسال: #۲۱۸۱۲
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  من بخاطر عکس پروفایلت لایک میزنم، فک نکنی طرفدارتم
منم همین طور، چون یاد بچگی های خودم و موهای خوشکلم می افتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۲۱۸۱۳
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  یه زحمت بکشید برید خواهش کنین آرشیوای سال ۹۰ رو چک کنن تا ببینین از خودم گفتم یا حرف آقا فرداد بوده. هر کی هم دوست داره میتونه روی حرفم مانور بده و مسخره کنه، سطح شعور خودشو نشون میده
روزه گرفتید قند بدن ته کشیده اعصاب نداریدا Big Grin غذای گیاهی هم که میخورید Big Grin منظوری نداشت بنده‌ی خدا.

یه کم پست ندید طرفدارای من اون پست رو ببینند لایک کنند [تصویر:  371448_21.gif][/align]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , gogooli , Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۱۴
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ
من ۵ نفر حساب میشم، دست نوشته رو بذارید آقا بهنام
طرفداراتم ماشااله اعتماد به نفسشون بالاست Smile Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۱۵
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط samane .gh.)
وقتی آدم ها می میرن صداهاشون کجا می ره؟
.
.
.
.
تئاتر " فهرست " رو از دست ندید خیلی قشنگه ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , Pure Liveliness , IT.girll , sa_ra , MajidManesht2012
ارسال: #۲۱۸۱۶
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ب.ظ
۶ تا لایک برای یک پسر خیلیه ...Big Grin
آقای تیمورپور هم که ۵ تا حساب می شه دیگه کاملا به حد نصاب رسیده....
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , salam5 , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۱۷
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
"در این دنیا همه چیز دست خود آدم است، حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس.
آدمیزاد می تواند اگر بخواهد کوه ها را جا به جا کند. می تواند آب ها را بخشکاند. می تواند چرخ و فلک را به هم بریزد. آدمیزاد حکایتی است. می تواند همه جور حکایتی باشد. حکایت شیرین، حکایت تلخ، حکایت زشت ... و حکایت پهلوانی ..."

سیمین دانشور – سووشون
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , RASPINA , Menrva , Pure Liveliness , **sara** , kader , tabassomesayna , fo-eng , sa_ra , kora , Bahar_HS , amineh89 , alim93
ارسال: #۲۱۸۱۸
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  نگاهی به ریشه‌های کنایه و نیش زبان و راهکار مقابله با آن >>>>>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مطلب جالبی بود و البته این هم خوبه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , sa_ra
ارسال: #۲۱۸۱۹
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
واقعا میشه مهاجرت کرد از دل این کویر به منظقه سرسبز ؟
جهنمه اینجا :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , RASPINA
ارسال: #۲۱۸۲۰
۱۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
اصن تابلوعه رفتید پای فیلمای ماه رمضون Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , RASPINA , tabassomesayna
ارسال: #۲۱۸۲۱
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ق.ظ
تقریباً ۱ سال و ۱۰ ماهه میخوام برم فریم عینکمو عوض کنم قسمت نمیشه! الان احساس میکنم فریم به کنار، چشم پزشک لازم شدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۲۱۸۲۲
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
دوستای گلم فردا اش نذری داریم.انشالله هرکی هر ارزویی داره براورده شه.همه جوون ها از دغدغه ها خلاص شن.
این روزای خوب واسه همه مریض ها ومشکل دارها دعا کنید.
اماده شد مثل وستا جون عکسشو براتون میزارمTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , so@ , **sara** , kader , sanaz777 , RASPINA , Menrva , Aurora , vesta , blx , emahii , sa_ra , kora , Pure Liveliness , salam5 , termeh93 , Bahar_HS
ارسال: #۲۱۸۲۳
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط fo-eng.)
احمد شاملو:

یک شلوار سفید دوست داشتنی داشتم که یک روز ابری پوشیدمش و موقع بازگشت به خانه باران گرفت ... گلی شد .
و من بی خیال پی اش را نگرفتم به هوای اینکه هر وقت بشویم پاک می شود ولی نشد ...
بعدها هر چه شستمش پاک نشد ؛ حتی یکبار به خشکشویی دادم که بشویند ولی فایده نداشت !!!
آقایی که توی خشکشویی کار میکرد گفت : این لباس چِرک مرده شده!
گفت : بعضی لکه ها دیر که شود ، می میرند ؛ باید تا زنده اند پاک شوند ! چرک مُرده شد ... و حسرت دوباره پوشیدنش را به دلم گذاشت !
بعید نیست اگر بگویم دل آدم هم کم ندارد از لباس سفید !
حواست که نباشد لکه می شود ؛ لکه اش می کنند !!! وقتی لکه شد اگر پی اش را نگیری ، می شود چرک ... به قول صاحب خشکشویی ;لکه را تا تازه است ، تا زنده است ، باید شست و پاک کرد ...!
دلاتون سفید و عاری از هر گونه لک...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , **sara** , kader , RASPINA , software94 , Menrva , IT.girll , sa_ra , kora , termeh93 , Pure Liveliness , shayesteNEY , Bahar_HS , amineh89 , alim93
ارسال: #۲۱۸۲۴
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  طرفدارای من [تصویر:  371498_4.gif] [تصویر:  371437_21.gif] این پست رو لایک کن اگه به ۱۰ رسید یه دست نوشته از اخوان ثالث میذارم حال کنید [تصویر:  371437_19.gif]

دیدم ۹ تاس گفتم گناه دارن اون نه نفر به یه امیدی لایک زدن منم لایک زدم که ده تابشهBig Grinببینم ارزششو داره یا نه!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۸۲۵
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ
آیا این کار درسته که اثبات یک قضیه ریاضی در یه مقاله ۱۶ خط فرمول بدون یک کلمه توضیح به زبان طبیعی باشه ؟ :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۳۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۶۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۰۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close