زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۶۰۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
ملت چه توانایی هایی دارن آشنا می کنن و می رن خواستگاری رو هندل می کنن و ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , **sara** , kora , roger670 , Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۰۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ
تازه فهمیدم که من با خودم هم مشکل دارم واقعا هیچ موقع نتونستم یه کاری رو به صورت جدی شروع کنم ..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , shamim_70 , RASPINA , ziba_090 , kora , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۰۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
این متن را بهتر است دوبار بخوانید

دو روز مانده به پایان جهان تازه فهمید که هیچ زندگی نکرده است، تقویمش پر شده بود و تنها دو روز، تنها دو روز خط نخورده باقی بود.

پریشان شد و آشفته و عصبانی نزد خدا رفت تا روزهای بیشتری از خدا بگیرد، داد زد و بد و بیراه گفت، خدا سکوت کرد، جیغ زد و جار و جنجال راه انداخت، خدا سکوت کرد، آسمان و زمین را به هم ریخت، خدا سکوت کرد.

به پر و پای فرشته ‌و انسان پیچید، خدا سکوت کرد، کفر گفت و سجاده دور انداخت، خدا سکوت کرد، دلش گرفت و گریست و به سجده افتاد، خدا سکوتش را شکست و گفت: "عزیزم، اما یک روز دیگر هم رفت، تمام روز را به بد و بیراه و جار و جنجال از دست دادی، تنها یک روز دیگر باقی است، بیا و لااقل این یک روز را زندگی کن."
لا به لای هق هقش گفت: "اما با یک روز... با یک روز چه کار می توان کرد؟ ..."
خدا گفت: "آن کس که لذت یک روز زیستن را تجربه کند، گویی هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمی‌یابد هزار سال هم به کارش نمی‌آید"، آنگاه سهم یک روز زندگی را در دستانش ریخت و گفت: "حالا برو و یک روز زندگی کن."
او مات و مبهوت به زندگی نگاه کرد که در گودی دستانش می‌درخشید، اما می‌ترسید حرکت کند، می‌ترسید راه برود، می‌ترسید زندگی از لا به لای انگشتانش بریزد، قدری ایستاد، بعد با خودش گفت: "وقتی فردایی ندارم، نگه داشتن این زندگی چه فایده‌ای دارد؟ بگذارد این مشت زندگی را مصرف کنم.."
آن وقت شروع به دویدن کرد، زندگی را به سر و رویش پاشید، زندگی را نوشید و زندگی را بویید، چنان به وجد آمد که دید می‌تواند تا ته دنیا بدود، می تواند بال بزند، می‌تواند پا روی خورشید بگذارد، می تواند ....
او در آن یک روز آسمانخراشی بنا نکرد، زمینی را مالک نشد، مقامی را به دست نیاورد، اما ...
اما در همان یک روز دست بر پوست درختی کشید، روی چمن خوابید، کفش دوزکی را تماشا کرد، سرش را بالا گرفت و ابرها را دید و به آنهایی که او را نمی‌شناختند، سلام کرد و برای آنها که دوستش نداشتند از ته دل دعا کرد، او در همان یک روز آشتی کرد و خندید و سبک شد، لذت برد و سرشار شد و بخشید، عاشق شد و عبور کرد و تمام شد.
او در همان یک روز زندگی کرد.
فردای آن روز فرشته‌ها در تقویم خدا نوشتند: "امروز او درگذشت، کسی که هزار سال زیست!"

زندگی انسان دارای طول، عرض و ارتفاع است؛ اغلب ما تنها به طول آن می اندیشیم، اما آنچه که بیشتر اهمیت دارد، عرض یا چگونگی آن است.
امروز را از دست ندهید، آیا ضمانتی برای طلوع خورشید فردا وجود دارد؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sabafarhadi , RASPINA , ziba_090 , **sara** , Riemann , kader , kora , roger670 , Bahar_HS , نارین , hatame , ILOVEMOHAMMAD , Menrva , soodeh93 , amineh89 , termeh93 , d_felfelak , zahra-da
ارسال: #۲۲۶۰۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ
سلام بچه ها
اینجا کسی کرمانی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ی سوال داشتم!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۲۲۶۱۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نه دیگه تا این حد Smile
اون موقع دانشجو بودم و یه سری ارتباطات بین دانشگاهی وجود داشت و من بخاطر روابط عمومی بالام مجبور به این امر پسندیده و دشوار میشدمShyTongue
هندلـــــــــــــــــــــــــــینگ (با همین تاکید که کشیدم بخونشBig Grin )، اون هم در جلسه رسمی خواستگاری!!! که با من نیست تا بزرگترا موندن من چه کارمBig GrinTongue

+خدایش ما خواهرا تازمانی که برادرامون سروسامون پیدا نکنن همه اش نگرانیم، بعد که همه چی تموم میشه و میرن سر خونه زندگیشون تازه نفس راحت میکشیم.

خدا خیـــرتون بدهBig Grin
خب دیروز منم بردن با خودشـــــــــونCoolTongue (واسه همین میگم گیـــس سفیدTongue شدم:coolSmile

+مراسم خواستگاری داداشم نبـــوداBig Grin

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۱۱
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط samane .gh.)
فیلم یک دقیقه‌ای روی مرا بپوشان (TUCK ME IN)
در یک دقیقه کاری را انجام می‌دهد که خیلی از فیلم‌های ترسناک در ۱۲۰ دقیقه نمی‌توانند انجام دهند: نفس تماشاگر را بند می‌آورد!

این فیلم به کارگردانی آگناسیو اف. رودو اخیراً جایزه بین‌المللی فیلم‌های یک دقیقه‌ای (Filminute) را دریافت کرده است. روی مرا بپوشان برداشتی از یک داستان دو جمله‌ای است که سال گذشته توسط خوان جی. روییز در پاسخ به فراخوانی برای نوشتن داستان‌های ترسناک دو جمله‌ای نوشته شده بود. این داستان به شرح زیر است :

دارم ملافه روی تخت را روی اومی‌کشم و به من می‌گوید «بابا زیر تخت رو چک کن که هیولا اونجا نباشه.» برای تفریح او پایین را نگاه می‌کنم و او را، اوی دیگری را، زیر تخت می‌بینم که در حال لرزیدن به من خیره شده و نجواکنان می‌گوید: «بابا یکی روی تخت منه.»

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , gogooli , Parisa-SH , **sara** , roger670 , termeh93 , d_felfelak , zahra-da
ارسال: #۲۲۶۱۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ
با هم بودنای منو خواهرزادم بعد از دو ساعت میشه دعوا! واقعا خسته ام میکنه! خداییش سخته بچه داری

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , vesta , kora , soheila-zd , Bahar_HS , amineh89
ارسال: #۲۲۶۱۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط samane .gh.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  فیلم یک دقیقه‌ای روی مرا بپوشان (TUCK ME IN) در یک دقیقه کاری را انجام می‌دهد که خیلی از فیلم‌های ترسناک در ۱۲۰ دقیقه نمی‌توانند انجام دهند: نفس تماشاگر را بند می‌آورد!
دقیقا امشب دیدمش. بنظرم اگه بازیگراش ادمای بهتری بودم حس ترس بهتر منتقل میشد. بخصوص پسر بچه هه!
ولی به نظر من خیلی طبیعی بازی می کردن و حس ترس خوبی به آدم دست میده
ترسی که آدمو به فکر فرو میبره ترس بی استرس .
من این حس ترس و دوست دارم Smile

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  با هم بودنای منو خواهرزادم بعد از دو ساعت میشه دعوا! واقعا خسته ام میکنه! خداییش سخته بچه داری

بچه داری که سخت هست
ولی سخت تر از اون اینه که خواهر زادت ۲ سال ازت کوچیکتر باشهRolleyes مخصوصا اگه پسر هم باشه Tongue

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , gogooli , diligent , Bahar_HS , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۱۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  فیلم یک دقیقه‌ای روی مرا بپوشان (TUCK ME IN)
در یک دقیقه کاری را انجام می‌دهد که خیلی از فیلم‌های ترسناک در ۱۲۰ دقیقه نمی‌توانند انجام دهند: نفس تماشاگر را بند می‌آورد!

این فیلم به کارگردانی آگناسیو اف. رودو اخیراً جایزه بین‌المللی فیلم‌های یک دقیقه‌ای (Filminute) را دریافت کرده است. روی مرا بپوشان برداشتی از یک داستان دو جمله‌ای است که سال گذشته توسط خوان جی. روییز در پاسخ به فراخوانی برای نوشتن داستان‌های ترسناک دو جمله‌ای نوشته شده بود. این داستان به شرح زیر است :

دارم ملافه روی تخت را روی اومی‌کشم و به من می‌گوید «بابا زیر تخت رو چک کن که هیولا اونجا نباشه.» برای تفریح او پایین را نگاه می‌کنم و او را، اوی دیگری را، زیر تخت می‌بینم که در حال لرزیدن به من خیره شده و نجواکنان می‌گوید: «بابا یکی روی تخت منه.»
من با خواندن نوشته های شما به خودم لرزیدم Smile
بعدش فیلمش رو دیدم قشنگ بود ولی ترسناک نبود لایت بود...

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  فیلم یک دقیقه‌ای روی مرا بپوشان (TUCK ME IN) در یک دقیقه کاری را انجام می‌دهد که خیلی از فیلم‌های ترسناک در ۱۲۰ دقیقه نمی‌توانند انجام دهند: نفس تماشاگر را بند می‌آورد!
دقیقا امشب دیدمش. بنظرم اگه بازیگراش ادمای بهتری بودم حس ترس بهتر منتقل میشد. بخصوص پسر بچه هه!
ولی به نظر من خیلی طبیعی بازی می کردن و حس ترس خوبی به آدم دست میده
ترسی که آدمو به فکر فرو میبره ترس بی استرس .
من این حس ترس و دوست دارم Smile
آره این رو قبول دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh , diligent , tabassomesayna , RASPINA , so@
ارسال: #۲۲۶۱۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  بچه داری که سخت هست
ولی سخت تر از اون اینه که خواهر زادت ۲ سال ازت کوچیکتر باشهRolleyes مخصوصا اگه پسر هم باشه Tongue
این بچه همش آویزون منه.تو تمام چرک نویسام نقاشی کشیده Big Grin بعدم پراکنده شون میکنه کف اتاق من باید جمع کنم. اینا خوبه. من باید باهاش بازی کنم و جدیدا هم داستان میخواد ازم. باید از تخیل خودم یه داستان بسازم. سخته آقا سخته Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Riemann , **sara** , vesta , samane .gh , so@ , soheila-zd , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , ziba_090 , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۶۱۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ق.ظ
من که ارزومه خواهرزادم ازم بخواد براش قصه بگم!Undecided من فقط نقش کیسه بکس و تشک کشتی رو دارم !Big GrinBig GrinBig Grin والا از وقتی من صاحب خواهرزاده شدم یک در میلیون هم حاضر نیستم بچه دار شم روزییییییییی به ویژه پسر! Tongueخدا سالم نگهشون داره ولی من نمیدونم با چشم فلک اینا چه کار دارن؟؟؟؟Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , soheila-zd , RASPINA , Bahar_HS , termeh93
ارسال: #۲۲۶۱۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ
گاندی خطاب به معشوقه اش:

خوبِ من، هنر در فاصله هاست ...

زیاد نزدیک به هم می سوزیم و زیاد دور از هم یخ می زنیم.

تو، نباید آن کسی باشی که من می خواهم،

و من نباید آن کسی باشم که تو می خواهی.

کسی که تو از من می خواهی بسازی یا کمبودهایت هستند یا آرزوهایت.

من باید بهترین خودم باشم برای تو و تو باید بهترین خودت باشی و بشوی برای من ...

خوبِ من، هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها ...

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , RASPINA , **sara** , ziba_090 , Bahar_HS , kader , Aseman7 , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۱۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ
هی نگین این متن خوب نیست!
اون متن خوب نیست و تکراریه!!!

|
|\?
| ‘( )>
| < |_
سایتهای دیگه همینم گیرشون نمیاد!
بازارا خرابه!
میفهمی!؟
خراب!!!

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Riemann , Bahar_HS , Aseman7 , termeh93 , d_felfelak
ارسال: #۲۲۶۱۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  لامصب این کتابا هم خیلی گرون شده خواهرم الان سوم دبیرستان داره ریاضی میخونه الان ۴ تا کتاب کمک درسی خریده همه با هم شدند ۱۳۷ هزار تومن تازه بقیه اش هم مونده...
حالا خداکنه ارزشش رو داشته باشه و یه دانشگاه خوب قبول شه
من زمان کنکور لیسانس یه کتاب ۸ کتاب ریاضی گاج رو داشتم و ریاضی ۴۰ درصد زدم! خیلی توی کتابا گم نشن که حیفه
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , soheila-zd , zahra-da
ارسال: #۲۲۶۲۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ
What a nasty society!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۹,۵۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۱۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۰۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۹۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close