زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۳۹۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ
خدا حالم رو خوب کن...کلی درس مونده
ما که کل ترم رو داشتیم ارائه می دادیم این استادا کی وقت کردن درس بدن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۳۹۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ
کاش یه روز بفهمم برای چی اومدم به این دنیا ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , nobody90 , ts2927
ارسال: #۲۸۳۹۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط fo-eng.)
ای خیاط!
اگر می توانی رختی به قامتم بدوز که آستین ها
دست ها را

نه دستها به سینه کند
نه دست به کمر

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۲۸۳۹۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
سوال اصلی من اینه که آیا پروژه‌ی جدید رو TDD و e2e بریم جلو؟
ارسال: #۲۸۴۰۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سوال اصلی من اینه که آیا پروژه‌ی جدید رو TDD و e2e بریم جلو؟
e2e چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۴۰۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  e2e چیه؟
end to end
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۲۸۴۰۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  e2e چیه؟
end to end
چی هست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۸۴۰۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۵ ب.ظ
پس داستان برترین کاربر اون بود!
ارسال: #۲۸۴۰۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
وقتی یه اشتباهی میکنی نمیتونی کلاََ ignore ش کنی. نمیتونی هم انکارش کنی. هست. همیشه میمونه. حتی اگه بخوای فراموشش کنی.
اشتباهای کوچیک و بزرگ. همه ی آدما تو رو "تو" نمیبینن، البته مهم هم نیست، کسایی که برات مهم هستن تو رو خودت ببینن کافیه. بقیه میشه حرفِ مردم و بادِ هوا.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Saman , RASPINA , ts2927
ارسال: #۲۸۴۰۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  کاش یه روز بفهمم برای چی اومدم به این دنیا ...
برای اینکه بیای تو مانشت پست بذاری که بگی برای چی اومدم به این دنیا Big Grin
یاد تابع بازگشتی افتادم!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , The BesT
ارسال: #۲۸۴۰۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  لا اگه خیلی خودمونی حرف بزنم در این باره و در شرایط خودم اینه که :
دوستام بعد از اینکه یک به یک ازدواج کردن عوض شدنBig Grin. میری باهاشون حرف میزنی از یه بالایی بهت نگاه میکنن.خدا شاهده من خنده م میگیره
آهان این ژست گرفتن بین آقایون هم هست؟!!!
خدا به داد دختر ها برسه شما اونا روندیدید......... بعد ما هرچی موفقیت کاری و تحصیلی کسب کنیم میگن خب که چی؟بعدش؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۲۸۴۰۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ
زمان تاریییییییییست؛ کجااااااااااست خورشید..!
ارسال: #۲۸۴۰۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  و چطور در فوتبال به حریفش لایی بزند
مخصوصا به دروازه بان
که لذتی عظیم در اینچنین گلی نهفته است

این هفته سریع رفتم رو پا دفاع حریف یه لایی خیلی بد خوردم SadSad هنوز ریکاوری نکردم. پیشنهادی نداری؟

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  نحوه استفاده از conditional breakpoint را به او بیاموزم
تا ساعت ها وقتش را تلف نکند

در این مورد میشه بیشتر توضیح بدی؟ تو ویژوال استدیو ازش استفاده میکنی؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی گفته بودی زیاد تلویزیون نیگا نمیکنی. ولی این هفته پنج شنبه پیشنهاد میکنم فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش رو ببین. سبک برنامه ش جدید وجالبه.
بخصوص این هفته که سوژه اصلی فتح اوندسیما می باشد!! CoolCool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۲۸۴۰۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط fo-eng.)
هر انسانی به خاطر کارهای خوبی که انجام نداده، گناهکاره

زن ها زود پیر می شن!
می دونین چرا،
چون عروسک بازیشون هم جدیه!
روی عمرشون حساب می شه !

به مردم اثبات می کردم که چقدر اشتباه فکر می کنند که وقتی پیر می شوند، دیگر عاشق نمی شوند.
نمی دانند که وقتی دیگر عاشق نشوند، پیر می شوند.
نامۀ خداحافظی گابریل گارسیا مارکز

محاکمه کردن خود از محاکمه کردن دیگران خیلی مشکلتر است
اگر توانستی در مورد خودت قضاوت درستی بکنی، معلوم می شود یک فرزانه تمام عیاری
شازده کوچولو

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۸۴۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  و چطور در فوتبال به حریفش لایی بزند
مخصوصا به دروازه بان
که لذتی عظیم در اینچنین گلی نهفته است
این هفته سریع رفتم رو پا دفاع حریف یه لایی خیلی بد خوردم SadSad هنوز ریکاوری نکردم. پیشنهادی نداری؟
دو جلسه پیش تو سالن من یه لایی زاویه بسته زدم به دروازه بان، هنوز مزه اش زیر زبونمه TongueBig Grin

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  در این مورد میشه بیشتر توضیح بدی؟ تو ویژوال استدیو ازش استفاده میکنی؟
همه دارن (نه فقط ویژوال استودیو). باعث میشه یه برک پوینت فقط در صورت true شدن شرط خاصی فعال بشه مثلا میخوای ببینی وقتی یه حلقه به iteration هزارم رسید اوضاع چطوریه. راه اول اینه که هزار بار continue رو بزنی، راه بهتر اینه که روی برک پوینت شرط بذاری که میشه conditional breakpoint.

(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  راستی گفته بودی زیاد تلویزیون نیگا نمیکنی. ولی این هفته پنج شنبه پیشنهاد میکنم فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش رو ببین. سبک برنامه ش جدید وجالبه.
بخصوص این هفته که سوژه اصلی فتح اوندسیما می باشد!! CoolCool
یه کمشو دیدم. حالا بذار ۵شنبه بشه اگه یادم موند و اینا، چشم.Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۰۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۸۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۵۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close