زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۴۶۶
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ق.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باز داره هوا سرد میشه. بریم تو فاز هات چاکلت. Big GrinBig GrinBig Grin
بزنیم میچسبه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۴۶۷
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  عاقبت رفتن به سمت دین و مذهب میشه همون جریان ... خودتون می دونید
سلام. امکانش هست بیشتر توضیح بدید؟

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌
ارسال: #۳۳۴۶۸
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  عاقبت رفتن به سمت دین و مذهب میشه همون جریان ... خودتون می دونید

همه می دونن جریان چند وقته پیش
ارسال: #۳۳۴۶۹
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  عاقبت رفتن به سمت دین و مذهب میشه همون جریان ... خودتون می دونید

همه می دونن جریان چند وقته پیش

خخخ اونی که فامیلش یکی از رنگ هاست رو میگی ؟؟؟
این بشر آخرشه دیگه، نگرانی های حقوق بشر یکی از مصادیقش همین فرده

Sent from my iPad Air using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال: #۳۳۴۷۰
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ق.ظ
رنگ خوبی هم هست ...
ارسال: #۳۳۴۷۱
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ
یه سری چهار قسمته برای آموزش مقدمات فوتوشاپ:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA , Nesyan
ارسال: #۳۳۴۷۲
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط Skyrim.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه سری چهار قسمته برای آموزش مقدمات فوتوشاپ:

i hate photoshop Dodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۴۷۳
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه سری چهار قسمته برای آموزش مقدمات فوتوشاپ:

i hate photoshop Dodgy
ای بابا. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۳۴۷۴
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه سری چهار قسمته برای آموزش مقدمات فوتوشاپ:

در این فکر بودم که کدام نرم افزار گرافیکی را برای دانلود انتخاب کنم؟ که شما این پیام را فرستادید.
اگر لطف کنید به این سوالم پاسخ بدید ممنون میشم. مسلما فتوشاپ هم مد نظرتون هست ولی در چه اولویتی؟
اگر چند نرم‌افزار مد نظرتون هست لطفا به ترتیب بیان کنید.
متشکرم.
ارسال: #۳۳۴۷۵
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  در این فکر بودم که کدام نرم افزار گرافیکی را برای دانلود انتخاب کنم؟ که شما این پیام را فرستادید.
اگر لطف کنید به این سوالم پاسخ بدید ممنون میشم. مسلما فتوشاپ هم مد نظرتون هست ولی در چه اولویتی؟
متشکرم.
من تو کار گرافیکی مبتدی هستم. تا جایی که من میدونم نرم افزارهای گرافیکی مختلفی هست اما زمینه هاشون با هم تا حدی فرق داره. مثلا برای کار پیکسلی از فوتوشاپ (و تو لینوکس گیمپ) استفاده میشه. برای کارهای وکتوری از ایلستریتر (و تو لینوکس از اینک اسکیپ) استفاده میشه و نرم افزار های دیگه ای هم موجوده برای کارهای دیگه (مثل چاپ یا موشن گرافیک). این نرم افزارها تا حدی اشتراک دارند با هم. مثلا تو یه ویدئوی آموزشی می گفت بعضا با فوتوشاپ هم کار چاپ می کنن. باید مشخص کنید که چیکار میخواید انجام بدید تا بعدش معلوم بشه چه دسته ای از نرم افزارها برای اون کار مناسبه.

پ.ن: بهتره این سوال رو از کسی که کارش این نرم افزار هاست بپرسید. من خودم هنوز تو فاز آموزش هستم.

ارسال: #۳۳۴۷۶
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۵۹ ق.ظ
خب روزمون رو با شکار یه اسپمر به پایان رسوندیم، قربة إلی الله.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۴۷۷
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خب روزمون رو با شکار یه اسپمر به پایان رسوندیم، قربة إلی الله.
شبا که ما می خوابیم آقا مدیره بیداره
ما خواب خوش می بینیم اون دنبال شکاره

می دونم حالم خوب نیستBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۳۴۷۸
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه سری چهار قسمته برای آموزش مقدمات فوتوشاپ:

در این فکر بودم که کدام نرم افزار گرافیکی را برای دانلود انتخاب کنم؟ که شما این پیام را فرستادید.
متشکرم.

سلام
به نظرم اگه به کارهای گرافیکی علاقمندید، خوب فتوشاپ به عنوان بیس اصلی و به تنهایی درآمد خیلی خوبی داره و به نظرم همه باید یاد بگیرن بعد می تونند تصمیم بگیرن به کدام سمت برن. ولی بعد از فتوشاپ برید سمت افترافکت و ترکیب اون با نرم افزارهای سه بعدی مثلل سینمادی فوردی یا تردی مکس که بتونید باهاش کارهای حرفه ای انجام بدید. حتی ترکیب خود فتوشاپ با افترافکت هم هست که عالیه.

بهترین و مرجع ترین سایتی که می تونم برای کارهای افترافکت و بعضی های ترکیب با سینما فوردی مثال بزنم آموزش سایت زیر ، استاد معظم آقای اندرو کریمر هست Big Grin :

همه اموزش هاش رو می تونید مشاهده کنید.

یادش بخیر من تا دو سال پیش این کارها روز و شبم بود ولی بعدش گول خوردم رفتم سمت برنامه نویسی : Cool D Cool

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP , diligent , ele
ارسال: #۳۳۴۷۹
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
سلام
به نظرم اگه به کارهای گرافیکی علاقمندید، خوب فتوشاپ به عنوان بیس اصلی و به تنهایی درآمد خیلی خوبی داره و به نظرم همه باید یاد بگیرن بعد می تونند تصمیم بگیرن به کدام سمت برن. ولی بعد از فتوشاپ برید سمت افترافکت و ترکیب اون با نرم افزارهای سه بعدی مثلل سینمادی فوردی یا تردی مکس که بتونید باهاش کارهای حرفه ای انجام بدید. حتی ترکیب خود فتوشاپ با افترافکت هم هست که عالیه.

بهترین و مرجع ترین سایتی که می تونم برای کارهای افترافکت و بعضی های ترکیب با سینما فوردی مثال بزنم آموزش سایت زیر ، استاد معظم آقای اندرو کریمر هست Big Grin :

همه اموزش هاش رو می تونید مشاهده کنید.

یادش بخیر من تا دو سال پیش این کارها روز و شبم بود ولی بعدش گول خوردم رفتم سمت برنامه نویسی : Cool D Cool
سلام خیلی ممنون از توضیحات جامع و کاملتون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۳۳۴۸۰
۰۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ ب.ظ
صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت
ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی...
هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۷۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close