زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۶۹۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
اینکه از نمیدونم کی یه سری وظیفه ها به عهده زن گذاشته شد، خیلی رو تمرکز و استایل فکر کردن زن ها تاثیر گذاشته،
بچه دار شدن، رسیدگی به امور خونه و بزرگ کردن بچه ها(که هر کدومش یه دنیا فکر و خیال به دنبالش داره)
زن ها چاره ای ندارن به جز اینکه همزمان به هزار تا موضوع فکر کنن این کار یه عیب های م داره، تمرکز آدم و پایین میاره،

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , diligent , pioneer01 , naser.71 , anne.shirley
ارسال: #۳۷۶۹۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۶ ب.ظ
آخ جون باز بحث ازدواج Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01 , naser.71
ارسال: #۳۷۶۹۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط salam5.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آخ جون باز بحث ازدواج Big Grin Big Grin Big Grin
Big GrinBig Grinبحث ازدواج نیست البته، اون بحث و جمع بندی و نتیجه گیری کردیم، تموم شد، دیر رسیدین

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , anne.shirley
ارسال: #۳۷۶۹۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۴ ب.ظ
?Caleb: why did you make Ava
?Nathan: that's not a question. Wouldn’t you if you could
----------------------
?Ava: Isn’t it strange, to create something that hates you
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۷۷۰۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آخ جون باز بحث ازدواج Big Grin Big Grin Big Grin

بحث ازدواج بینی دارین شما Big Grin

پ.ن: چقد بده تو کار تیمی یکی شل و ول کار کنه. کار بقیه رو هم عقب میندازه. بخاطر سهل انگاری یکی دیگه مجبور شدم دو روز پشت سرهم دیر برسم خونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , naser.71 , crevice , anne.shirley
ارسال: #۳۷۷۰۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۵۶ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  اینکه از نمیدونم کی یه سری وظیفه ها به عهده زن گذاشته شد، خیلی رو تمرکز و استایل فکر کردن زن ها تاثیر گذاشته،
بچه دار شدن، رسیدگی به امور خونه و بزرگ کردن بچه ها(که هر کدومش یه دنیا فکر و خیال به دنبالش داره)
زن ها چاره ای ندارن به جز اینکه همزمان به هزار تا موضوع فکر کنن این کار یه عیب های م داره، تمرکز آدم و پایین میاره،

زن می تونه هیچ کدوم از این وظیفه ها رو انجام نده با ازدواج نکردن ، خب این یه چیز مسخره است که زنی بعد ازدواج بگه چرا من باید بچه دار بشم ! پس کی بشه یکی از آسمون بیفته زمین !

خیلی جالبه به کار خونه رسیدن رو می کشن زن ها وسط خب می خواید مردی که تا ساعت ۸ غروب سرکار بوده برگشت خونه کارهای خونه رو انجام بده !؟؟

اگر می گید زنم باید کار کنه خب اون زندگی به درد نمی خوره زنم تا ساعت ۷ عصر سر کار و خسته و کوفته مردم همچنین ! خب این چه زندگیه هر دو خسته می شن و زنگ می زنن از بیرون براشون غذا میارن

اگر بگید تا ساعت ۱ کار کنه زن اونجور کارا کم پیدا میشه همه که نمی تونن تدریس کنن !؟
ارسال: #۳۷۷۰۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grinبحث ازدواج نیست البته، اون بحث و جمع بندی و نتیجه گیری کردیم، تموم شد، دیر رسیدین
کی نتیجه گیری کردین :| من نبودم ک! Undecided
لینک بدین لطفا من از تمام تبدیلش کنم به ناتمامBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۷۰۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  زن می تونه هیچ کدوم از این وظیفه ها رو انجام نده با ازدواج نکردن
بیشتر زن ها، حس مادرانه ای دارن که حتی اگر ازدواج هم نکن، وجود داره. مراقبت از پدر و مادر، خواهر و بردار و فرزندان اونها و حتی همه بچه های دنیا توی ذهنشون هست حتی اگر مسئولیت مستقیم نداشته باشن. دغدغه کسایی که دوستشون دارن همیشه توی ذهنشونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , diligent , anne.shirley
ارسال: #۳۷۷۰۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  بحث ازدواج بینی دارین شما Big Grin
آخه من فقط کلمات کلیدی رو نگیا میکنم با دقت؛ دیدم بحث خونواده و زندگی و اینا شده گفتم حتما بحث ازدواجه Big Grin اَه، حیف شد ک! Big Grin
ارسال: #۳۷۷۰۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  پ.ن: چقد بده تو کار تیمی یکی شل و ول کار کنه. کار بقیه رو هم عقب میندازه. بخاطر سهل انگاری یکی دیگه مجبور شدم دو روز پشت سرهم دیر برسم خونه

[تصویر:  441423_dad6k.gif]
ارسال: #۳۷۷۰۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آخه من فقط کلمات کلیدی رو نگیا میکنم با دقت؛ دیدم بحث خونواده و زندگی و اینا شده گفتم حتما بحث ازدواجه [تصویر:  biggrin.gif] اَه، حیف شد ک! [تصویر:  biggrin.gif]
کاملا مشخصه مقاله خیلی زیاد میخونین Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۷۷۰۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۲۸ ب.ظ
بحث ازدواجو ول کنیدددد
بگید بمن کسی اینجا مشهدی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۳۷۷۰۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ
شاید من اشتباه میکنم، اما تو خونه موندن و غذا درست کردن و گردگیری کردن به نظرم تلف کردن عمره، چه زندگی عبثیه اگه ۵۰ سالم بشه به عقب برگردم ببینم فقط تو خونه نشستم و غذا درست کردم
ترجیح میدم به کارای مورد علاقه م برسم و از بیرون غذا سفارش بدم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz
ارسال: #۳۷۷۰۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بحث ازدواجو ول کنیدددد
بگید بمن کسی اینجا مشهدی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Big Grin
حالا که شما خودت ازدواج کردی به بقیه میگی بحث ازدواجُ ول کنیددددد . عجبا!!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , anne.shirley , Riemann
ارسال: #۳۷۷۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاملا مشخصه مقاله خیلی زیاد میخونین Big Grin
شما ببخشیدBig Grin کلا توی چند ماه اخیر یا پیپر میخوندم؛ یا پیپر مینوشتم؛ یا داشتم آب میخوردم و به پیپر فکر میکردم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close