زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۴۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یک کاغذ سفید را هر چقدر هم که سفید و تمیز باشد، کسی قاب

نمیگیرد...برای ماندگاری باید، حرفی برای گفتن داشت!

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , SaMiRa.e , انرژی مثبت , fatima1537 , farahnaz , Lantern , barca , **sara**
ارسال: #۴۱۴۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ق.ظ، توسط - rasool -.)
-----
[تصویر:  f8m2u2low1fe9ki38is8.jpg]

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , firouzi.s , SaMiRa.e , maryami , farahnaz , Msccom
ارسال: #۴۱۴۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
حرف خوب زدن
خوب حرف زدن
و خوب فهمیدن
همیشه هم خوب نیس!
بضی وقتا
بهونه ای میشه برای
لذت نفس!
که ببین عجب حرفایی زدما!
چه خوب حرف میزنما!
دمم گرم!
حواسمون باشه!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , Aurora , SaMiRa.e , **sara**
ارسال: #۴۱۴۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط kashir.)
در این ایام ، هوای بعضی زنها را داشته باشیم...

زنهایی که مادر نیستند
آنهایی که نمیتوانند مادر باشند
آنهایی که هرگز مادر نخواهند شد
... آنهایی که قبلا مادر بودند ولی فرزندشان را از دست داده اند
و مادران خفته در خاک ...

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , Bache Mosbat , narges_r , انرژی مثبت , SaMiRa.e , homa , Aurora , esisonic , Parva , **sara** , uniquegirl , reyhaneh64
ارسال: #۴۱۴۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ ب.ظ
صبوری با خانواده عشق است،
صبوری با دیگران احترام است،
صبوری با خود اعتماد به نفس است و
صبوری در راه خدا، ایمان است.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Aurora , fatima1537 , Parva , goldoonehkhanoom , **sara** , uniquegirl
ارسال: #۴۱۴۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
ما همیشه صداهای بلند را میشنویم،
پررنگ ها را میبینیم، سخت ها را میخواهیم.
غافل ازینکه خوبها آسان میآیند، بی رنگ می مانند
و بی صدا می روند ........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maryami , barca , fatima1537 , Parva , **sara** , - rasool -
ارسال: #۴۱۴۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط esisonic.)
چقدر بده آدم یه درسیو که تا حالا بهش درس ندادن رو بخواد بخونه
تا به یه مبحثی که توش گیر میکنی میرسی ...
اولش حول برت میداره.
بعدش تموم تلاشتو میکنی تا بفهمی.
بعد که نمیفهمی انگار دنیا به آخر رسیده...
الآنم من اینطوریم...مدار الکتریکی رو تا حالا نداشتم و الآن تو اوایل کتاب گیر کردم...
خیلی داغونم [تصویر:  88101_1_1379092801.gif]

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۴۱۴۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط luna.)
قسمتی از کتاب کاش حقیقت داشت__مارک لوی

تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه ات اینه که بانک هرروز صبح یک حساب برات باز می کنه و توش هشتادوشش هزاروچهارصد دلار پول می گذاره ولی دوتا شرط داره. یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می گیرند. نمی تونی تقلب کنی و یا اضافهٔ پول را به حساب دیگه ای منتقل کنی. هرروز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می کنه. شرط بعدی اینه که بانک می تونه هروقت بخواد بدون اطلاع قبلی حسابو ببنده و بگه جایزه تموم شد. حالا بگو چه طوری عمل می کنی؟ او زمان زیادی برای پاسخ به این سوال نیاز نداشت و سریعا .....

"«همه ما این حساب جادویی را در اختیار داریم: زمان. این حساب با ثانیه ها پر می شه.هرروزکه از خواب بیدار میشیم هشتادوشش هزارو چهارصد ثانیه به ما جایزه میدن و شب که می خوابیم مقداری را که مصرف نکردیم نمیتونیم به روز بعد منتقل کنیم. لحظه هایی که زندگی نکردیم از دستمون رفته. دیروز ناپدید شده. هرروز صبح جادو می شه و هشتادوشش هزاروچهارصد ثانیه به ما میدن. یادت باشه که من و تو فعلا از این نعمت برخورداریم ولی بانک می تونه هروقت بخواد حسابو بدون اطلاع قبلی ببنده. ما به جای استفاده از موجودیمون نشستیم بحث و جدل می کنیم و غصه می خوریم. بیا از زمانی که برامون باقی مونده لذت ببریم.»"

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Mansoureh , SaMiRa.e , fatima1537 , Lantern , Aurora , انرژی مثبت , Masoud05 , maryami , goldoonehkhanoom , Parva , Fardad-A , narges_r , Avicenna , **sara** , firouzi.s , homa , h_123 , diligent , blackhalo1989 , uniquegirl , inteligentium , reyhaneh64
ارسال: #۴۱۴۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  الآنم من اینطوریم...مدار الکتریکی رو تا حالا نداشتم و الآن تو اوایل کتاب گیر کردم...

تنها درسی که پیشنهاد میکنم بری کلاس کنکور !

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۴۱۵۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  تصور کن برنده یک مسابقه شدی و ...
کاش میشد چند تا تشکر زد برای پست خوب لونا خانمHeart

گاهی هرکدوم از ما تو زندگی نیاز به یه جرقه داریم تا بیدار بشیم و بیشترقدر این ثانیه ها رو بدونیم

شاید این نوشته همون جرقه باشهIdea

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , SaMiRa.e
ارسال: #۴۱۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
تا حالا تو این تاپیک فک کنم پست ندادم . امشب می خوام درد دل درسی کنم :یه درسی داریم ما این ترم بنام معماری کامپیوتر پیشرفته (مثلاHuhHuh)تو این در س من حس می کنم ۷۰ درس کلاس هیچی متوجه نمیشن اینو یقین دارم چون از سوالاتشون کاملا واضحه که تو باغ نیستن نکته جالب اینکه اون ۳۰ درصد که می دونن اصلا موضوع چیه کاملا درس رو حس نکردن . دارم از دست این استاده دق میکنم .واقعا می گم این اقای دکتر بجای اینکه دکترای کامپیوتر می گرفت باید می رفت دکترای تاریخ و جغرافیا می گرفت . اخه بابا مگه میشه تند تند درس بدی و تاکیدت بیشتر بر روی تاریخچه باشه . کسی هم نیست به این بابا بگه اخه بابا جون این شیوه تدریس نیست .اخه به مغزش هم نمی رسه که یه کوئیز بگیره ببینه ملت در چه وضعی هستن . حالا بگن بابا اخیرا ما با افت شدید علمی در مقطع ارشد مواجه شدیم . نمی گن با افت شدید علمی استاد مواجه شدیم . اخ خداااااااااااااااااااااااااااااااااااا

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
ارسال: #۴۱۵۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
معماری پیشرفته از چه کتابی به شما درس میدهند؟
ارسال: #۴۱۵۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط لهمشد.)
کتاب هنسی رو معرفی کرده جهت کلاس Huhولی از اسلاید های MIT داره درس می ده .نت رو زیر رو کردم . که یه منبع مرتبط پیدا کنم ,ولی دریغHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر کدام که گم شوند....
ارسال: #۴۱۵۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط a.hooshmand.)
منظورتان این کتاب هست؟ که قبلا اینجا حل المسائل می خواستید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر منظورتان این کتاب است، می توانی یک دوره فیلم آموزشی به زبان فارسی هم برایش پیدا کنید. (از کلاسهای ارشد دکتر پدرام-دانشگاه امیرکبیر - تهیه شده برای مجازی )
ارسال: #۴۱۵۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
من خودم هم اول همین حس رو داشتم از اون کتاب نیست .این لینک اسلاید هاش هستش .از اون کتاب درس نمی ده.

هر کدام که گم شوند....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close