زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۷۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
این جوری همش باید اسامی رو بخونم ببینم ارسال واسه کیه! اونجوری راحت تر بود. یه کم برگشتیم به قبل که گرافیک و اینا کم بود.
قدر عافیت ندونستیم این طوری شد [تصویر:  88449_1_1379092741.gif] یکی به دکتر بگه انتن رو دارن اشتباهی می چرخوننBig Grin

بجاش من شکلک میگذارم که گرافیکی بشه [تصویر:  88449_2_1379092741.gif]

این دکمه سپاس رفته سخت شده کارUndecided

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۱۷۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط MIT.)
اره مال منم نیس.

اینم وضعیت ما :
دوزار اینترنت داریم ۲۰ تا نرم افزار هم هجوم آوردن خودشونو آپدیت کنن !
حالا با این اوضاع و احوال مانشتم اینجوری شده
من مانشته خودمو میخام

شکست ها، ستون های موفقیتند
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , reyhaneh64
ارسال: #۴۱۷۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
من یکی فکر کردم فقط مشکل خودمه
میشه سریعتر برطرف بشه قسمت نمودارها هم به هم خورده

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
ارسال: #۴۱۷۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  میشه سریعتر برطرف بشه قسمت نمودارها هم به هم خورده
هههه قسمت نمودارها خیلی باحال شده اولیش رو میگم Big Grin خیلی خوشم اومد دیدمش. یه جوری احساس وارونگی به ادم دست میده وقتی نگاش می کنهBig Grin همین جوری باشن بهتره TongueBig Grin

ارسال: #۴۱۷۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مثل این که الودگی هوای تهران خیلی زیاد شده و توصیه شده که اگر ضرورتی نداره بیرون نرید و اگه هم میرید ماسک بزنید!!Sad
الودگی در حد هشداره و یه سری امبولانس هم سر برخی میدون ها گذاشتن Undecided البته ۳۰ تا استان درگیرن ولی خب مثل این که اونقدر شدتش زیاده که به تهران هم رسیده (از این نظر که تهران از غرب کشور فاصله داره)

ارسال: #۴۱۷۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مثل این که الودگی هوای تهران خیلی زیاد شده و توصیه شده که اگر ضرورتی نداره بیرون نرید و اگه هم میرید ماسک بزنید!!
هوای ایلام هم با این ریزگرد هایی که از عراق و اطراف میاد خوب نیست حالا امروز بهتره اما سه روز پیش فاجعه بود

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
ارسال: #۴۱۷۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مثل این که الودگی هوای تهران خیلی زیاد شده و توصیه شده که اگر ضرورتی نداره بیرون نرید و اگه هم میرید ماسک بزنید!!Sad
الودگی در حد هشداره و یه سری امبولانس هم سر برخی میدون ها گذاشتن Undecided البته ۳۰ تا استان درگیرن ولی خب مثل این که اونقدر شدتش زیاده که به تهران هم رسیده (از این نظر که تهران از غرب کشور فاصله داره)

مرسی از اطلاع رسانیت! من کلی برنامه در فضای باز داشتم امروز! Sad

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۴۱۷۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مثل این که الودگی هوای تهران خیلی زیاد شده و توصیه شده که اگر ضرورتی نداره بیرون نرید و اگه هم میرید ماسک بزنید!!Sad

منم به جای بیرون رفتن نشستن دارم فیلم می بینم . مرسی Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۴۱۷۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  منم به جای بیرون رفتن نشستن دارم فیلم می بینم
خوش به حالت Sad

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۱۸۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
آدمی اگر فقط بخواهد خوشبخت باشد به زودی موفق میگردد
ولی او می خواهد خوشبخت تر از دیگران باشد
و این مشکل است
زیرا او دیگران را خوشبخت تر از انچه هستند تصور میکند...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , diligent , uniquegirl
ارسال: #۴۱۸۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ
بعد از چندین سال زندگی تازه چند وقته که فهمیدم اون چیزی که همیشه دوست داریم بهش برسیم و اون هدفی که مشخص کردیم و ... شاید به نظر عموم مردم ایده‌آل ترین باشه ولی همیشه به نفع‌مون نیست... نباید دنبال ایده‌آل های جامعه بود ... باید دنبال ایده‌آل‌های شخصی بود ... الآن خیلی خوشحال‌م که هیچ وقت به این ایده‌آل هایی که فکر میکردم برای من هم ایده‌آل هستند، نرسیدم D:

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , diligent
ارسال: #۴۱۸۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
امروز سومین سالگرد ارتحال آیت الله بهجت هست . چند تا جمله کلیدی از ایشان بعنوان یادگاری از ایشان اینجا میزارم :
۱- کسی که بداند "هر کس خدا را یاد کند ، خدا همنشین اوست " احتیاج به هیچ واعظی ندارد.
۲- آنچه می دانید ، عمل کنید و در آنچه نمی دانید احتیاط کنید تا روشن شود و اگر روشن نشد ، بدانید که بعض معلومات را زیر پا گذاشته اید .
۳- هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست ، هیچ ذکر عملی بالاتر از ترک معصیت در اعتقادیات و عملیات نیست .
۴- هر که عمل کرد به معلومات خودش ، خداوند مجهولات او را معلوم می فرماید !
۵- سوال : برای رفع تنبلی و کسالت در عبادت چه باید کرد ؟ جواب : در اوقات نشاط ، مشغول به عبادت مستحبه شوید ؛ و در اوقات کسالت ، اقتصار بر واجبات نمایید !

[تصویر:  88685_1_1379092741.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
حتماً دانلود کنید

روحش شاد .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Avicenna , kashir , uniquegirl , - rasool - , reyhaneh64
ارسال: #۴۱۸۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
یه چیزی رو دلم نیومد که درباره آیت الله بهجت نگم : اگه دقت کرده باشید روی رساله ایشان نوشته " العبد محمدتقی بهجت " نه عنوان مرجع عالیقدر و نه عنوان آیت الله و ... ، در واقع ایشان مایل بودند که اگر قراره لقبی برای ایشان روی کتابشان باشه ، بهترین عنوان " عبد " هست ! . روی سنگ قبر ایشان هم بزرگ کلمه عبد نوشته شده .

پیشنهاد : مستند العبد ( تحت برنامه حدیث سرو ) رو دانلود کنید حدود ۶۰۰ مگ در قالب ۷ مستند حدوداً ۴۰ دقیقه ای

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , najme60 , uniquegirl , - rasool -
ارسال: #۴۱۸۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه چیزی رو دلم نیومد که درباره آیت الله بهجت نگم : اگه دقت کرده باشید روی رساله ایشان نوشته " العبد محمدتقی بهجت " نه عنوان مرجع عالیقدر و نه عنوان آیت الله و ... ، در واقع ایشان مایل بودند که اگر قراره لقبی برای ایشان روی کتابشان باشه ، بهترین عنوان " عبد " هست ! . روی سنگ قبر ایشان هم بزرگ کلمه عبد نوشته شده .

پیشنهاد : مستند العبد ( تحت برنامه حدیث سرو ) رو دانلود کنید حدود ۶۰۰ مگ در قالب ۷ مستند حدوداً ۴۰ دقیقه ای

خدا میدونه چند وقت دیگه باید بگذره تا نظیر و مانندی مثل ایشون بیاد(تازه اگه بیاد)

بسیار سپاسگذارم واسه این مطلب Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۴۱۸۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ممنون از اقا مسعود واسه پستشونSmile
سپاس نداریم چقدر سخته Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۹,۰۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۹۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close