زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۷۰۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  قوانین یک چیزه، وجدان و اخلاق ی چیز دیگه هست. مثلا همین قوانین مادر را از بچه اش جدا میکنه ولی هیچ وجدان سالمی مادر را از بچه اش جدا نمیکنه.
من از اینکه زن هستم خوشحالم فقط از اینکه توی ایران به عنوان یک زن هستم ناراحتم ولی توی همین کشور یک زن موفق هستم وقتی خواستم ازدواج کنم به همسرم گفتم من تحصیلات دارم تو هم داری، من کار دارم تو هم داری هر دو تامون دو تا انسان هستیم مساوی مساوی بدون هیچ محدودیتی. من از تو هیچی جز انسانیت و صداقت و همراهی نمیخوام و از شروط عقدمون فقط همین تساوی را میخوام و مهریه ام مهر شوهرم هست و بهش گفتم هر وقت مهرت به من تمام شد خودمون توافقی جدا میشیم. تو همین جامعه هستم ولی شکر خدا ی زندگی بدون استرس و آروم و آبرومند دارم. پس بیایید خودمون را آپدیت کنیم. نه اینکه جنس خودمونا به رخ بکشیم یا جنس مخالف را تحقیر کنیم شاید روزی خودمون پدر، برادر و غیره همین جنس مخالف بودیم. خطابم به توی مرد هست اگه واقعا از مهریه می نالی و مشکلت با زن بخاطر اینه خب بیا باهاش سر شروط مساوی عقد توافق کن و زندگی کن.
من احساس می کنم شما و یه کاربر دیگه یکی هستید ! خیلی حرفاتون شبیه همدیگه هست در واقع در تایید حرف یه پست دیگه حرف می زنید حالا بگذریم ..
اما در مورد اینکه گفتین من هیچ مهریه ای نمی خوام فقط مهر شوهرم ! اخه چرا فانتزی به مسئله باید نگاه کنیم مگه داریم مگه میشه !؟ چه قانونی می خواهید گه به نفع شما نیست من فکر می کنم اکثر قوانین به نفع شما هست ، همین که می تونید امروز مهریه بستین فرداش برید درخواست مهریه کنین این خودش یه خشم و بی عدالتی نسبت به مردان هست .!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۱۷۰۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ ق.ظ
یه همسایه داریم خدا بهش همیشه برکت و پول بیشتر بده . ولی دقیقا همین الان باور بفرماید همین الان بوی دود جگر و کباب را از توی بالکن خونه اش راه انداخته Sleepy
من هم همین الان مسواک زدم و رفتم پنجره اتاق باز کردم هوایی عوض بشه به کارهام برسم ولی این بو بدجور مستم کرده. -ـ- تو کباب را بخور ما بوی کباب را استشمام کنیم . انصافه؟

بعد یه مشکلاتی که ما همیشه با پدر محترم داشتیم و دیگه تسلیم این رفتارش شدیم اینکه هیچوقت و هیچوقت اجازه نداد ما یه بار مرغ کباب کنیم. میگه خیلی زشته جلوی در و همسایه ها آدم بوی کباب راه بندازه. من الان دقیقا مثل آدمهای عقده ای شدم همین لحظه Sad
حالا خداروشکر همسایه هامون مشکل مالی ندارن که دلشون بخواد ولی خب دیگه نظر پدر هست و هیچجوره راضی نمیشه.
این درسته آیا که من الان با اینکه خداروشکر سیر هستم ولی این بو صدای قار و قور شکمم را در آورد؟
حالا اگر یه نی نی توی این شکم لامصب بود کی جوابگو بود؟ Sleepy
لطفا رعایت بفرمایید Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , alma1988 , ezra , anne.shirley
ارسال: #۵۱۷۰۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ق.ظ
یعنی دقیقا نباید با بعضیا بحث کرد!!!! آدم دلش برای اون طرف مقابل می سوزه
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , elect
ارسال: #۵۱۷۰۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۵ ق.ظ
خواستم یه چیزی بنویسم خستم بود بیخیال شدم Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۱۷۱۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یه همسایه داریم خدا بهش همیشه برکت و پول بیشتر بده . ولی دقیقا همین الان باور بفرماید همین الان بوی دود جگر و کباب را از توی بالکن خونه اش راه انداخته Sleepy
من هم همین الان مسواک زدم و رفتم پنجره اتاق باز کردم هوایی عوض بشه به کارهام برسم ولی این بو بدجور مستم کرده. -ـ- تو کباب را بخور ما بوی کباب را استشمام کنیم . انصافه؟

بعد یه مشکلاتی که ما همیشه با پدر محترم داشتیم و دیگه تسلیم این رفتارش شدیم اینکه هیچوقت و هیچوقت اجازه نداد ما یه بار مرغ کباب کنیم. میگه خیلی زشته جلوی در و همسایه ها آدم بوی کباب راه بندازه. من الان دقیقا مثل آدمهای عقده ای شدم همین لحظه Sad
حالا خداروشکر همسایه هامون مشکل مالی ندارن که دلشون بخواد ولی خب دیگه نظر پدر هست و هیچجوره راضی نمیشه.
این درسته آیا که من الان با اینکه خداروشکر سیر هستم ولی این بو صدای قار و قور شکمم را در آورد؟
حالا اگر یه نی نی توی این شکم لامصب بود کی جوابگو بود؟ Sleepy
لطفا رعایت بفرمایید Blush

پدر جان که همیشه در منزل نیستند Big Grin نی نی درون رو بیدار کن و بی صدا جوج بزن. Wink
کباب بخور، چرا کباب نمی خوری Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , Avril89
ارسال: #۵۱۷۱۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خواستم یه چیزی بنویسم خستم بود بیخیال شدم Big Grin
امروز بنویس
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۱۷۱۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خواستم یه چیزی بنویسم خستم بود بیخیال شدم Big Grin

منم گاهی میام چند خطی، خط خطی می کنم. آخرش که مرور میکنم همه رو پاک میکنم به یه لبخند قناعت می کنم Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA
ارسال: #۵۱۷۱۳
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  پدر جان که همیشه در منزل نیستند [تصویر:  biggrin.gif] نی نی درون رو بیدار کن و بی صدا جوج بزن. [تصویر:  wink.gif]
منم پیشنهادم اینه که با خیال راحت جوج بزنن و بعدش اسفند دود کنن فضا عوض شه Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , dr.a_AI , RASPINA , Avril89
ارسال: #۵۱۷۱۴
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸ ق.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  پدر جان که همیشه در منزل نیستند [تصویر:  biggrin.gif] نی نی درون رو بیدار کن و بی صدا جوج بزن. [تصویر:  wink.gif]
کباب بخور، چرا کباب نمی خوری [تصویر:  biggrin.gif]
آخه کباب خوردن دورهمی صفای دیگه داره
حالا تصمیم گرفتم همینکار بکنم. نباید شکم خود را فدای نظرات پدر کردBig Grin

(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  منم پیشنهادم اینه که با خیال راحت جوج بزنن و بعدش اسفند دود کنن فضا عوض شه [تصویر:  biggrin.gif]
آفرین. بیام ازتون مشورت بگیرم.
شیطون را درس میدید شماها Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , dr.a_AI , Avril89
ارسال: #۵۱۷۱۵
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۲۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  حالا تصمیم گرفتم همینکار بکنم. نباید شکم خود را فدای نظرات پدر کردBig Grin
دعوت کنین ما هم گوجش رو میاریم Tongue البته اگه کوبیده میخواین درست کنین مرغ نمی رازه بری مهمونی واسش Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , big cloud
ارسال: #۵۱۷۱۶
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۱۷ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۵ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دلم یه پلنر خوشگل موشگل میخواد ولی همه پلنرهای بازار برای بچه های کنکوریه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه Planner خوب داره در این زمینه که کاملا General هست و ربطی به کنکور و ... نداره و من ساختارش رو تائید می‌کنم، نه صرفا به خاطر طرح خوبش، به این دلیل که رویکردش علمی و مبتنی بر علوم شناختی هست. از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یا
می‌تونید جزئیات و صفحات ابتدایی اون رو ببینید.

[تصویر:  470105_B_Planner_01.jpg]

[تصویر:  470105_B_Planner_02.jpg]

[تصویر:  470105_B_Planner_03.jpg]

[تصویر:  470105_B_Planner_04.jpg]

قبلا هم همینجا در مورد رویکردهای تقویت توان‌مندی‌های ذهنی صحبت کردم، بازم تکرار می‌کنم که اگه کسی قصد داره در زمینه‌های کنترل، مدیریت زمان، تمرکز، توجه و تقویت حافظه (کلیه عملکردهای مغز)، اقدامی موثر، عملی و علمی انجام بده، این انتشارات کتاب‌های خیلی خوبی رو در این زمینه منتشر کرده که به نظر من پیگیری این نوع مسائل که کوچک‌ترین پیشرفت در اون باعث ایجاد تغییراتی زیاد در کارایی می‌شه، از مهم‌ترین پیش‌نیازهای زندگی هر فرد به حساب میاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , dr.a_AI , alma1988 , moslem73421 , RangiRangi , big cloud , WILL , MarkLand , ele , RASPINA , Skyrim , Avril89
ارسال: #۵۱۷۱۷
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
از این عکسایی که شما گذاشتید بیش از هر چیز اون قهوه و کیکش دلمو برد Big Grin

این بی خیال شدن لحظه ی آخر اگر نبود الان توی مانشت برای سرم جایزه گذاشته بودن.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra , anne.shirley
ارسال: #۵۱۷۱۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  انتشارات مهرسا یه Planner خوب داره در این زمینه که کاملا General هست و ربطی به کنکور و ... نداره و من ساختارش رو تائید می‌کنم، نه صرفا به خاطر طرح خوبش،
توضیحاتش رو هم خوندم ظاهرا برای نتیجه بهتر باید در کنارش یه کتاب دیگه رو هم خوند.
به نظر که خیلی جالبه.

شما تائید میکنید یعنی ازش استفاده کردید؟ نتیجه خوبی گرفتید ازش؟
مثلا پلنرهای کنکور اونایی که تو بازارن یا خودمون میساختیم و خونه های مربوط به ساعت ها رو رنگی میکردیم همه زمان محورن و با زمان میشه پیشرفت رو مقایسه کرد. تو این پلنر چی؟ چجوری میشه فهمید که روز کاری خوبی داشتیم یا نه؟
ارسال: #۵۱۷۱۹
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
what the heee
ارسال: #۵۱۷۲۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۰ ب.ظ
ری فریِ چِغِر بالاخره بعد از سه ریوایز و یک سال و اندی زمان، با کلی منت minor زد :| Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close