زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۶۸۱
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
من بدبخت هم دو هفته دیگه به دو تا استاد خارجی و استاد خودم باید ارائه بدم دنبال مقاله باید باشم بخونم و.. و این ارائه آینده ام رو میتونه تعیین کنه که معلوم نیست حتی بتونم این ارائه رو بدم یا نه کلا .. باید دیتاست هم برای پایان نامم دستی جمع کنم و انوتیت کنم همینجوریش وقت کم دارم که دیتاسته آماده شه وارد فاز اصلی بشم بعدش نت نیست دیگه.
نه فقط من دوستام هم همه موندن... یکیشون ایمیج کار میکنه دیتاش رو نته به خاطر حجم زیاد دیتا دانلودش نکرده.. اون یکی تکسته که اونم مثل من دنبال دیتاست جمع کردنه که اونم مونده بقیه هم یه جور دیگه..کدهای هممون تو کولبه! رفرنس ها ایرانی نیست! یوتیوب که دیگه اوجب واجباته! اعصاب نداریم استرس گرفته هممونو .. کلافگی همه از قیافشون مشخصه.
دیشب من و دوستام آخرش رفتیم آپارت سه سری کامل آنابل رو دیدیم یادمون نیفته نت نیست و مدام صفحه گوگل رو چک نکنیم! :/
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۶۸۲
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
... امیدوارم زودتر مشکل اینترنت رفع بشه

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
ارسال: #۵۲۶۸۳
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۲۸ ب.ظ
پیام رسان سروش + رو نصب کردم هیچکی اونجا نیست Smile)
ارسال: #۵۲۶۸۴
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۲۹ ب.ظ
می گن به زودی وصل می شود ... معلوم نیست به زودی شون کی است ...
این شرکت های adsl رو بگو بابت سرویسی که ارایه ندادند هم پول گرفتند ... باید تاریخ انقضا رو عوض کنن Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud
ارسال: #۵۲۶۸۵
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
الان که وقتمون آزاده،خوبه یه گشتی تو بخش استخدام دیوار بزنیم.کلا کارگر صفر باشی یا متخصص حقوق یکیه. همین خودش میتونه نظم اجتماعی را در دسته بندی افراد بر اساس تخصص نشون بده. راننده وانت ماهی ۶ تومن،بعد سئو کار ۱.۵، برنامه نویسم که ماهی ۲تا ۳ تومنه نهایت. Angry
ارسال: #۵۲۶۸۶
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۳۸ ب.ظ
ای بابا گوگولی جان، برو نگاه کن ببین از همین الان بابت همین مانشت اومدنت ازت پول کم میکنن و از حساب اینترنتت برمیدارن. اصولا وقتی خر تو خر میشه یکی میخواد در بره. یه چیزی میخواد بشه. حالا باید دید این خر تو خر تو این دیار تا کی ادامه خواهد داشت.
الان از نون خوردن افتادیم نمیتونیم پروژه هامونو تحویل بدیم، از اونورم کارت بنزین ما رو به دلیل اینکه ماشینمون پراید قراضه بود باطل کردن. جالب اینکه ماشینهای مدل بالا کارت بنزین دارن.
نمیدونم چرا نمیگن دیگه بریم یه گوشه بمیریم؟ به اینم میگن زندگی؟

گوگولی جان شرکت اینترنت که هیچ خدا هم بابت این چند مدتی که عمرمون تلف شده هم باید زندگیمونو تاریخ انقضاشو عوض کنه. من دیگه سرم نمیشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۲۶۸۷
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می گن به زودی وصل می شود ... معلوم نیست به زودی شون کی است ...
این شرکت های adsl رو بگو بابت سرویسی که ارایه ندادند هم پول گرفتند ... باید تاریخ انقضا رو عوض کنن Confused
به زودی وصل نخواهد شد تازه ما سرکار به صورت ویژه اینترنت داشتیم که دیشب زدن اونم ترکوندن !

(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا نمیگن دیگه بریم یه گوشه بمیریم؟ به اینم میگن زندگی؟

شرکت اینترنت که هیچ خدا هم بابت این چند مدتی که عمرمون تلف شده هم باید زندگیمونو تاریخ انقضاشو عوض کنه. من دیگه سرم نمیشه.
شما که از خارج به اختیار خودتون اومدین ایران نباید شاکی باشید در ضمن این اتفاقات تو ایران طبیعیه کسی دوست نداره این شرایط رو خدا اختیار و قدرت داده به انسان بره یه جای دیگه زندگی کنه !
هیچکی از این شرایط راضی نیست وقتی ما بلد نیستیم چطوری حتی اعتراض کنیم هر چی میاد سرمون حقه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۶۸۸
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط big cloud.)
بچه ها برای این که امنیت کشور از همه چی مهمتره!!!اینترنت حالا حالا ها وصل نمیشه. ایسنا را ببینید خودتون متوجه میشید.
اینم بخشی از سخنان بزرگواران

"محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که اینترنت چه زمانی مجددا وصل خواهد شد؟، گفت: بحث امنیت در اولویت کشور قرار دارد و از هر موضوع دیگری مهم تر است. اگر لازم باشد باید همه چیز فدا شود تا مردم در فضایی امن زندگی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه «نباید اجازه داد تا هیچ چیزی مخل آرامش مردم در زندگی روزمره آنان شود» اظهار کرد: در جلسه شورای امنیت کشور تصمیم بر قطعی اینترنت گرفته شد. البته در این زمینه رتبه بندی انجام شده و شرکت ها و کسب و کار هایی که با اینترنت سر و کار دارند، برای دسترسی به اینترنت در اولویت هستند."
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , .:tarannom:.
ارسال: #۵۲۶۸۹
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
امیدوارم روزهای بهتری بیاد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , soheila-zd
ارسال: #۵۲۶۹۰
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۱ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  من بدبخت هم دو هفته دیگه به دو تا استاد خارجی و استاد خودم باید ارائه بدم دنبال مقاله باید باشم بخونم و.. و این ارائه آینده ام رو میتونه تعیین کنه که معلوم نیست حتی بتونم این ارائه رو بدم یا نه کلا .. باید دیتاست هم برای پایان نامم دستی جمع کنم و انوتیت کنم همینجوریش وقت کم دارم که دیتاسته آماده شه وارد فاز اصلی بشم بعدش نت نیست دیگه.
نه فقط من دوستام هم همه موندن... یکیشون ایمیج کار میکنه دیتاش رو نته به خاطر حجم زیاد دیتا دانلودش نکرده.. اون یکی تکسته که اونم مثل من دنبال دیتاست جمع کردنه که اونم مونده بقیه هم یه جور دیگه..کدهای هممون تو کولبه! رفرنس ها ایرانی نیست! یوتیوب که دیگه اوجب واجباته! اعصاب نداریم استرس گرفته هممونو .. کلافگی همه از قیافشون مشخصه.
دیشب من و دوستام آخرش رفتیم آپارت سه سری کامل آنابل رو دیدیم یادمون نیفته نت نیست و مدام صفحه گوگل رو چک نکنیم! :/
دوست من میخواست مقاله بفرسته کنفرانس تا ۳۰ ام وقت داشت رفرنس هاش مونده بود بزنه دیگه زنگ زد به دبیر خونه کنفرانس اوناهم گفتن مشکلی نیست وقتی نت وصل شد بفرست
یکی از هم اتاقی ها هم که نصف پروپوزالش را نوشته اونم نیاز به مطلب داره دقیقا افسرده شده
منم که کلا حوزه ام را عوض کردم باید از صفر شروع می کردم و بین ۳ تا حوزه ی حوزه را انتخاب می کردم که منم هیچی منتظریم نت وصل بشه هجوم ببریم گوگل Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , .:tarannom:.
ارسال: #۵۲۶۹۱
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱ ق.ظ)MohsenRezaei نوشته شده توسط:  "مردم ایران ، مردمی در حبس خانگی"
نه من خیلی با دیدگاه حبس و سرکوب و شکنجه و ... موافق نیستم. من جوری دیگه نگاش میکنم.
از دید من بیشتر یه گروگانگیری هست
حتی اگه بشه بر اینها هم غلبه کرد روزگار ملت سیاه تر میشه. ما توی بن بست کامل گیر کردیم. و اینا دارن از این واقعیت سواستفاده میکنن. اینا ملت رو به گروگان گرفتن. امنیت ملی رو به گروگان گرفتن ...
دیگه بیشتر از این سیاسی ننویسیم بهتره. کلاس دانشگاه که میرفتیم تو هرکلاس حداقل یکی از بچه ها آنتن بود!

- شایعه پراکنی نکنید
- عجب احمدی نژادی شده این روحانی!
- وزیر جوان فرمودند شورای امنیت به isp ها دستور داده قطع کنن! پس با اینحساب پورت ها رو مسدود کردن نه getway
- تنها امیدم اینه که قیامتی که میگن دروغ باشه. وگرنه باید واسه اینجا موندنمون جواب پس بدیم! این حرف رو کسی داره میزنه که اسم مهاجرت میومد حالش بد میشد!

(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۱ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  من بدبخت هم دو
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  میخواست مقاله بفرسته کنفرانس

دانشگاه هم نت نداره؟
خب البته همه چیز فدای امنیت! (جنون امنیت)
به نظرم شما که مجبورید و نیاز اساسی دارید vps استفاده کنید. (البته فقط واسه کارای تحقیقاتیتون)

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۶۹۲
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ه نظرم شما که مجبورید و نیاز اساسی دارید vps استفاده کنید. (البته فقط واسه کارای تحقیقاتیتون)
vps چیه

گوگل نداریم سرچ کنیم ببینیم چیهSmile خودتون بگید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۶۹۳
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ ب.ظ
خدایا...
ارسال: #۵۲۶۹۴
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط big cloud.)
تفریح من شده شخم زدن دیوار.Big Grin
بچه ها به نظرتون A50یاA70بهتره یا آیفون ۶ یا ۷ کارکرده؟منظورم دست دو هست. تا حالا سابقه آیفون نداشتم،بدم نمیاد یه دونه با قیمت مناسبش را امتحان کنم.

بچه ها ، تیک ایت ایزی، اگه فیلم دارید نگاه کنید،کتاب بخونید، خلاصه یه کاری بکنید که سخت نگذره بهتون. چاره ای نیست. من خودم به شخصه این ماه هیچ کدوم از قسطایی که دارم را نمیتونم بدم. اما چیکار کنم. با فکر کردن من و غصه خوردن،نت وصل نمیشه که.
ارسال: #۵۲۶۹۵
۲۹ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  vps چیه

وی پی اس سرور مجازیه
فرقش با وی پی ان اینه که تو vpn آی پی غیر ایرانی بت میزنن. تو vps کلاً ریموت میشی رو یه کامپیوتر دیگه و از اون کامپیوتر وارد نت میشی
یه جورایی همون هاستینگ هست البته مجازیش!

یه چندتا نکته بگم
-قطعاً سرورهای خارج غیرقابل دسترس هستن الان و فقط میتونید سرور داخلی اشتراک بگیرید(اونم قبلش مطمدن بشید که هنوز کار میکنه)
-وقتی vpN استفاده میکنیم سرور vpn ریز عملکرد ما رو در اینترنت میدونه(مثل خود isp در مواقعی که وی پی ان استفاده نمیکنیم) درباره ی vps زیاد نمیدونم اما علی الظاهر وضعیت بدتر هم میشه و بعید میدونم خود داده ها هم تا رسیدن به سرور رمزنگاری بشن! واقعاً چرا مانشت شبکه ای نداره؟!!

-اطلاعات بیشتر میخواین میتونید از سایت های ایرانی پیدا کنید(فوروم های شبکه, سرچ انجین های ملی(: ) ) آپارات و ...)

(۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خدایا...
تا انقلاب مهدی ...

یه بابایی مقاله در حوزه ی نورواکونومی چاپ کرده و همون اول اینتروداکشن مقالش این جمله از آنتوان چخوف رو نوشته:

You must trust and believe in people or life becomes impossible

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close