زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۷۴۱
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۵۳ ب.ظ
عزیزای من، زمان من بمباران فیزیکی بود، زمان شما و نسل شما بمباران اطلاعاتی/تحریم اطلاعاتی. جنگ دیگه فیزیکی نیست، جنگ نرم افزاریه و لازم نیست که ملت رو هم بترسونن. خصوصا اگه بازنده بشن.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۷۴۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تهران نمیدونم کدوم قسمتاش وصله!
آقای دی ان اس فک کنم دی ان ای شبکه مشکل داره

این تصمیم رو شورای امنیت ملی گرفته که اینترنت قطع بشه
ایا شورای امنیت ملی از امنیت ملی دفاع می کند؟ اگر اری پس دستش درد نکنه
و ازش دفاع میکنیم اگر خیر پس شورای امنیت ملی نیست و ازش دفاع نمیکنیم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۲۷۴۳
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۰۷ ب.ظ
میگم ارتش کریستالی حمله میکنه به خیال خودش در هم نمیشکنه ....
موقعیت جنگ نرم افزاریه من مدتیه میگم کسی گوش نمیده. شورای امنیت ملی فقط در شرایط جنگ همچنین تصمیماتی باید بگیره. وگرنه بی معنیه. آخه چی غیر از حمله میتونه امنیت ملی رو به خطر بندازه؟ احتمالا اینا عوضی خوندن همینطور که مرتضی مینویسن مرتضا میخونن، امنیت ملی رو هم امنیت ملا میدونن. بنابراین منم با شورای امنیت کاری ندارم، اصلا من کی بیدم!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۷۴۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  میگم ارتش کریستالی حمله میکنه به خیال خودش در هم نمیشکنه ....
موقعیت جنگ نرم افزاریه من مدتیه میگم کسی گوش نمیده. شورای امنیت ملی فقط در شرایط جنگ همچنین تصمیماتی باید بگیره. وگرنه بی معنیه. آخه چی غیر از حمله میتونه امنیت ملی رو به خطر بندازه؟ احتمالا اینا عوضی خوندن همینطور که مرتضی مینویسن مرتضا میخونن، امنیت ملی رو هم امنیت ملا میدونن. بنابراین منم با شورای امنیت کاری ندارم، اصلا من کی بیدم!!!!

فضای سایبری با وجود این همه اطلاعاتی که رد و بدل میشه و نفوذش توی همه جوانب زندگیهامون خیلی حساس تر از قبل شده و شرایط خیلی هم غیر جنگی نیست. امریکا رسما اعلام کرده که دستور حمله سایبری داده شده تا حاکمیت ایران فلج شه. ما حکومتمون نیاز به اصلاح داره ولی از بین رفتن ساختارها به شکل ناگهانی کمتر از شرایط جنگی نیست

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۷۴۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۲۲ ب.ظ
ویلیام نوکرتم معقول باش، این اخبار رو از کجا آوردی؟ جدی کسی اعلام حمله ی سایبری کرده؟ چه خبره نکنه خبراییه ما بیخبریم؟
من اگه از جنگ نرم افزاری حرف زدم فقط از روی تخیل قدرتمندم بود، ارتش کریستالی هم اسم داستانمه که دارم مینویسم. وگرنه من خبری چیزی ندارم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۷۴۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۴۰ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  برای ما از روز اول هم قطع نبود!! به نظرم بچه‌های کامپیوتری باید یه سری آموزش برای این مواقع ببینن که کسب و کارشون دچار مشکل نشه. اینترنت خیلی جاهای تهران اومده. دانشگاه ایلام هم اینترنتش وصل شده. ولی موبایل همچنان قطع هست.

من تجربه ای که به دست آوردم این بود حتی مقاله ای که به درد نمیخوره رو هم حذف نکنم از این به بعد و بذارم تو کامپیوترم بمونه یه روزی مثل همین چند روز قبل از بی مطلبی اون مقاله رو بخونم و همه کدهام رو تو آناکوندا بزنم نه کولب!
کاش به ما هم آموزش بدید چطور برای مواقع ضروری اینترنت داشته باشیم .. واقعا این چند روز زندگی من یکی فلج شده بود..

الان هم سرعت نت واقعا پایینه با این حال بهتر از هیچیه.
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  روی صفحاتی که باز نمی‌شن دو سه بار رفرش بزنید باید بیاد. مرورگرهاتون DNSهای ملی رو کش کردن
کلا وصل نمیشه. امتحان کردم. حتی کش و کوکی مرورگرم رو پاک کردم فایده ای نداشت.

جالبه بدونید اون زمانی که من دنبال مقاله بودم ، کل سایت های مقاله مثل ساینس دایرکت، IEEE یا اسپرینگر و ... (در واقع اونایی که از همه مهم تر بود) رو باز می کردم و جداگانه درباره موضوعی که می خواستم سرچ می کردم، آخر کار هم تو گوگل یه سرچ کلی می زدم که چیزی از دستم در نره Big Grin
هر چی رو پیدا می کردم (هر بار بالای ۳۰ تا) تو پوشه با عنوان های مشخص و بعد می رفتم واسه خوندن و ترجمه و ... روی برگه یا ورد. شاید اصلا مقالهه به دردم هم نمی خورد ولی یک کلی درباره اش اطلاعات کسب می کردم و ترجمه رو حتما می نوشتم.
وقتی هم دفاع کردم فایله رو زیپ کردم حدودا ۷ گیگ مقاله بود Smile Smile
یاد اون زمانا بخیر .. من واقعا با علاقه خاصی شب و روز فقط و فقط کار می کردم و بعد دو سال هم دفاع کردم و روز پایان نامه داورهام یک تقدیر بی نظیر از کارم جلوی همه خصوصا استاد راهنما کردند.
ورودی ۹۳ بودم ۹۴ تمام کردم و ۹۶ هم دفاع. خیلی هم دنبال این بودم که مقاله از پایان نامم رو حتما توی یک ژورنال بالای ۲ چاپ کنم ولی روزگار و گذشت از اون فضای آکادمیک و زندگی و کار همه رو از یادم برد و دیگه هم مقاله ندادم.برای همه عجیب بود که من این کار رو نکردم. Sleepy
اصلا یک دهم فکرش رو نمی کردم از اون فضا جدا بشم، زمان نوشتن پایان نامه داشتم دنبال موضوع برای کار کردن روی مقاله جدید بودم .. Blush
همه اینها رو نوشتم که این روزها با استرس هاش هیچ وقت تکرار نمیشه و لذت بخش ترین جای کارا همونیه که استرسش بیشتر بود و نتیجه اش عالی تر (البته اگر نتیجه خوب گرفته باشیم قطعا مثل من الان یادش خواهید کرد در غیر این صورت فقط ناسزاست که نثارش می کنیم Dodgy )
از وضعیت حال به هیچ وجه ناراضی نیستم ولی خوب درس خوندن واسه کسی که سعی داره از تمام ثانیه هاش با درس خوندن لذت ببره قطعا تمام نشدنی هست پس دوست خوبم اصلا نگران نباش، این هم مثل خیلی از چیزا می گذره و شاید چند سال دیگه مثل الان من فقط یادش کنید و برای یک نفر دیگه که دغدغه اش دقیقا مثل الان شماست هم چیزی بنویسید. Heart
اگر به دو راهی انتخاب مقام و ثروت یا علم و دانش رسیدند، راه علم و دانش را انتخاب کنند، چون تمام ثروتها و مقام ها زودگذر و از بین رفتنی هستند، در حالی که راه علم و دانش راهی است که تا آخرین لحظه عمر می‌توانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. پروفسور سمیعی

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستانی که این روزها سخت مشغول در حوزه های دانشگاه هستند ... HeartHeart Blush

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RangiRangi , SepidehP
ارسال: #۵۲۷۴۷
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۳۸ ب.ظ
اخه مشکل دو راهی ثروت و دانش نیست مشکل دو راهی رهایی از فقر و دانش هست...

think positive
ارسال: #۵۲۷۴۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ویلیام نوکرتم معقول باش، این اخبار رو از کجا آوردی؟ جدی کسی اعلام حمله ی سایبری کرده؟ چه خبره نکنه خبراییه ما بیخبریم؟
من اگه از جنگ نرم افزاری حرف زدم فقط از روی تخیل قدرتمندم بود، ارتش کریستالی هم اسم داستانمه که دارم مینویسم. وگرنه من خبری چیزی ندارم.

روایتگری و داستانسرایی و رویاپردازی خیلی لذتبخش و شیرینه و خوش به حالتون که این علاقه و فعالیت رو دارید
ولی اعلام حمله سایبری رو که آقا ترامپ فرمودن

راستی نوکرتم رو انتظار نداشتم بشنوم خیلی خرق عادت بود Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۷۴۹
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ویلیام نوکرتم معقول باش، این اخبار رو از کجا آوردی؟ جدی کسی اعلام حمله ی سایبری کرده؟ چه خبره نکنه خبراییه ما بیخبریم؟

روایتگری و داستانسرایی و رویاپردازی خیلی لذتبخش و شیرینه و خوش به حالتون که این علاقه و فعالیت رو دارید

شما لطف داری، من شغل اصلیم به هر حال نویسندگی و کارگردانی هست.

کی اعلام کرده این حمله رو؟ منظورم از زمانشه

در مورد نوکرتم برای شما مهندسا خرق عادته، ما عادت داشتیم موقعی که روی یه نمایش کار میکردیم دسته جمعی تکه کلاممون بود به هم وقتی خیلی باهم احساس صمیمیت میکردیم. تو عالم سینما به نظرم خانوم و آقا معنا نداره، زنهای کارگردان بزرگ هم داریم. به هر حال اگه ناراحت شدی عذر میخوام ولی خیلی احساس راحتی کردم با شما. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۷۵۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ویلیام نوکرتم معقول باش، این اخبار رو از کجا آوردی؟ جدی کسی اعلام حمله ی سایبری کرده؟ چه خبره نکنه خبراییه ما بیخبریم؟

در مورد نوکرتم برای شما مهندسا خرق عادته، ما عادت داشتیم موقعی که روی یه نمایش کار میکردیم دسته جمعی تکه کلاممون بود به هم وقتی خیلی باهم احساس صمیمیت میکردیم. تو عالم سینما به نظرم خانوم و آقا معنا نداره، زنهای کارگردان بزرگ هم داریم. به هر حال اگه ناراحت شدی عذر میخوام ولی خیلی احساس راحتی کردم با شما. Smile

یه ماهی میشه

ما مهندسا این شکلی هستیم= :|
شما تئاتریها = Rolleyes

ناراحت نشدم Big Grin

یه بار رفتم تئاتر دوستان! اینقدر از تئاتر احساسی و غمگینش و حالات چهره تصنعی خندم گرفته بود که تا حالا نتونسته بودم توی عمرم اینجوری بخندم. باید برای اون خنده های بی اختیار جایزه بازیگر سال رو میگرفتم

ارسال: #۵۲۷۵۱
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۵۴ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  

یه ماهی میشه

ما مهندسا این شکلی هستیم= :|
شما تئاتریها = Rolleyes

ناراحت نشدم Big Grin

یه بار رفتم تئاتر دوستان! اینقدر از تئاتر احساسی و غمگینش و حالات چهره تصنعی خندم گرفته بود که تا حالا نتونسته بودم توی عمرم اینجوری بخندم. باید برای اون خنده های بی اختیار جایزه بازیگر سال رو میگرفتم

متاسفانه تئاتر خیلی بد جا افتاده تو این مملکت و کارهای بی سر و ته و بیشتر کپی برداری راحت مجوز میگیرن. من یه موقعی بازیگر خیلی قابلی بودم، نمیخوام بگم الان نیستم، ولی اونقدر جوون نیستم دیگه.
منم دیگه باید عادت کنم مهندس کارگردان بشم، راستش خودمم باورم نمیشه، بیومکانیک که روش خیلی زحمت کشیدم مبدعش یه کارگردان روسی بود که مهندس کارگردان رو معرفی کرد و حتی مقرر کرد در آموزشگاهش درسهای مهندسی به بازیگرا و کارگردانها بدن. الان تازه دارم حس آیزنشتاین رو درک میکنم. من در موردش کتابی نوشتم که اگه دست از ایراد گرفتن بردارن چاپ میشه. کتابی هم که نوشتم در مورد همین بیومکانیک هست و چاپ شده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۷۵۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۰۶ ب.ظ
چند تا روتر تو خونه و سر کار و دانشگاه داریم از عصر دارن همین‌طور کرش می‌کنن!! معلوم نیست چیا رو دارن دستکاری می‌کنن. اینترنت ما دوباره رفت و ما هم رفتیم روی راه‌حل این چند روزه خخ

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , marvelous , big cloud
ارسال: #۵۲۷۵۳
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اخه مشکل دو راهی ثروت و دانش نیست مشکل دو راهی رهایی از فقر و دانش هست...

دکتر سمیعی گفته بودند اولین باری که وارد آلمان شدم شب رو روی نیمکت فلان پارک تا صبح کردم ولی بعد شدند دکتر سمیعی (برای همه انگار این مسیر فقر به اشکال مختلف وجود داره و چیزی هم که وجود داره در فضاهای مختلف نیز شرایط متفاوت هست. حساب کنید در شرایط آلمان و مردمان آن، درسته میگن به آریایی ها می خورند ولی تعصباتی که دارند رو نمیشه نادیده گرفت)
ولی خب الان پسرشون هم دکتر هست ولی موفقیتی اندازه پدرشون کسب نکردند ... برای موفقیت از صفر (صفرِ صفر یعنی شاید در حالی باشی که جای خواب هم نداشته باشی) صبـــــر طولانی و امید فراوان و محونشدنی در خود لازم هست. در حالت کلی هر آدم موفقی رو دیدم واقعا برای رهایی از شرایط بد گذشته (مثلا فقر) تلاشش صد برابر اثر داده وگرنه کسانی که شرایط ایده آل رو دارند واقعا نیازی به سخت کوشی آن چنانی به خود راه نمی دن. برای همین توی دنیا فقط یکی میشه دکتر سمیعی ... البته این بازم نسبی هست و نه کامل.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , SepidehP , .:tarannom:.
ارسال: #۵۲۷۵۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  چند تا روتر تو خونه و سر کار و دانشگاه داریم از عصر دارن همین‌طور کرش می‌کنن!! معلوم نیست چیا رو دارن دستکاری می‌کنن. اینترنت ما دوباره رفت و ما هم رفتیم روی راه‌حل این چند روزه خخ

یعنی اینترنت شما درست شده بود الان دوباره قطع شد؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۷۵۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۰۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  چند تا روتر تو خونه و سر کار و دانشگاه داریم از عصر دارن همین‌طور کرش می‌کنن!! معلوم نیست چیا رو دارن دستکاری می‌کنن. اینترنت ما دوباره رفت و ما هم رفتیم روی راه‌حل این چند روزه خخ

دکتر Dodgy Undecided

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close