زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۹۸۱
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط shahreyar.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اگر من در مورد کتاب Python For Kids نوشتم اینجا و کتاب رو پست کردم اصلا قصد توهین به کسی رو نداشتم و صرفا کتابی رو در مورد زبان پایتون که منو خیلی تحت تاثیر قرار داد رو معرفی کردم. وگرنه من میدونم شماها همتون سرآمد کامپیوتر هستین.
اصلا یادم نبود که یه کلمه بگم به تریش قباتون بر میخوره و به خودتون میگیرین. من این پستها رو الان خوندم و تعداد تشکری که از این پست شده بود توجه منو جلب کرد. اصلا حرکت جالبی نبود. خیال نکنین اگه من مهندسی کامپیوتر تو یکی از این دانشگاه های فکسنی ایران نخوندم هیچی بارم نیست. سال ۲۰۰۶ که هنوز شما درگیر مدرسه بودین من برای proboards آمریکا طراحی میکردم و سی اس اس مینوشتم. درسته که نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم.
حالا این حرفو نمیزنم که بگم خیلی کسی هستم، ولی خیلی زشته که اگه یکی یه چیزی میگه خیال کنین خیال داره تحقیر کنه، من به عمرم یه مورچه هم لگد نکردم وای به روز اینکه بخوام کسی رو ، اونم یکی از مدیران اینجا رو که خیلی دوسش دارم بهش توهین کنم!
من از معرفی این کتاب قصدی نداشتم و نمیدونستم که شماها از این کتاب مرجع ها میخونین. من احساس کردم که میتونم بیام تو جامعه ی مهندسی ایران و توش دووم بیارم اونم با این سیستم آموزشی مزخرف و بیخود. تصمیم گرفتم دوباره که هیچ سه باره کنکور ارشد بدم و اومدم اینجا و همیشه هم با همه خیلی دوستانه برخورد کردم، ولی الان میبینم منو دست می اندازین و مسخره میکنین. واقعا بچه بازیه، اصلا رفتارها بچه بازیه! پیش خودم گفتم که مگه مرض دارم برم دانشگاه قاطی مشتی بچه!؟ اونم تو ایران که یه بار زهر سنگینی اونم از دانشگاه تهران بهم زدن سر نمره ی پایان نامه! منی که به سه زبان زنده ی دنیا تسلط کامل دارم واقعا بیمارم که اینجا نشستم و میخوام خودمو با کسایی که اصلا شبیه به من نیستن قاطی کنم. بنابراین همینجا اعلام میکنم که از کنکور دادن و ادامه تحصیل در این مملکت خراب شده منصرف شدم.

شما هم با همین جمعتون خوش باشین و به دست انداختن دیگران ادامه بدین، چون که شماها بهترینین. و من دیگه مطلقا با هیچکدومتون قاطی نمیشم. اصلا و ابدا! کارتون اصلا قشنگ نبود. تو فضای مجازی همه رو یه اندازه میبینین هر حرکتی دلتون خواست از خودتون بروز میدین.
من اومده بودم اینجا تو فضای مهندسی باشم و خیال میکردم تهرون تهرون که میگن شهره، ولی واقعا متاسفم برای این رفتارهای زشت و زننده.

یاد یه چیزی افتادم، واسه پایتون یه کتاب هست به اسم python for dummies که روم به دیوار میشه پایتون برای خنگ ها/کودن ها.Big Grin
حالا اگه یکی این کتابو به یکی دیگه معرفی کنه به این معنی نیست که می خواسته به طرف توهین کنه. این صرفا اسم کتاب هست و نه چیزی بیشتر از این. و احتمالا عنوان کتاب تاکیدش روی اینه که خیلی ساده و روان توضیح داده پایتون رو
اون دوستی که کتاب بزبز قندی رو رو پیشنهاد داده بودن فک می کنم بیشتر خواسته بودن با بازی با کلمات مزاح کنن نه چیز دیگه.

(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  با دیدن فیلمها و پکیج آموزشی شروع کردم. مثلا سی شارپ و جاوا شروع کردم. ولی بعد مدتی حس میکردم خب یه سایت طراحی بشه که چی بشه! احساس میکردم بیس علمی پشت این کار نیست. برام جذابیت نداشت اون کار. یا مثلا طراحی یه اپلیکیشن اندروید برام معنی علمی نداره. بنظرتون با تجربه ای که شما در برنامه نویسی و اهداف برنامه نویسی دارید کجای کار من ایراد داره که نمیتونم با اینکارها ارتباط برقرار کنم؟ توی متن قبل هم به آقا مسعود گفتم که مثلا اگر توی طراحی یک برنامه یا بازی اندروید یا .. درک کنم که از یه علمی استفاده شده میتونم از انجامش لذت ببرم. ولی مثلا طراحی سایت امروز با سی پلاس و فردا با سی شارپ و پسفردا با زبان دیگر بنظرم کار خاصی نیست. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. Smile

در عنفوان جوانیBig Grin یادمه یه مدت رفته بودم سمت طراحی سایت، بعد با مثلا سی اس اس هی رنگ دکمه های صفحه رو تغییر می دادم و جابجاشون می کردم و کم کم با خودم فک می کردم خوب که چی الان. یه جورایی منم اون نوع دانشی که میخواستم رو توش نمیدیدم. وانگهی با همه ی این وادی و ما یتعلق به وداع کرده و عطایش را به لقایش بخشیدیم و شد آنچه شدBig Grin
من به شخصه از چیزای چالش برانگیز خوشم میاد. واسه همین به یادگیری ماشین و مباحث ما یتعلق بهBig Grin ارادت خاصی دارم. البته خود برنامه نویسی هم چالش برانگیزه هر لحظه یه چیزی تو آستینش داره که واست رو کنه و گیرت بندازه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , marvelous
ارسال: #۵۲۹۸۲
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  با دیدن فیلمها و پکیج آموزشی شروع کردم. مثلا سی شارپ و جاوا شروع کردم. ولی بعد مدتی حس میکردم خب یه سایت طراحی بشه که چی بشه! احساس میکردم بیس علمی پشت این کار نیست. برام جذابیت نداشت اون کار. یا مثلا طراحی یه اپلیکیشن اندروید برام معنی علمی نداره. بنظرتون با تجربه ای که شما در برنامه نویسی و اهداف برنامه نویسی دارید کجای کار من ایراد داره که نمیتونم با اینکارها ارتباط برقرار کنم؟ توی متن قبل هم به آقا مسعود گفتم که مثلا اگر توی طراحی یک برنامه یا بازی اندروید یا .. درک کنم که از یه علمی استفاده شده میتونم از انجامش لذت ببرم. ولی مثلا طراحی سایت امروز با سی پلاس و فردا با سی شارپ و پسفردا با زبان دیگر بنظرم کار خاصی نیست. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. Smile
من جواب سوالتون را به همراه راه حل در خصوصی خدمتتون عرض میکنم تا وقت بقیه دوستان گرفته نشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Riemann
ارسال: #۵۲۹۸۳
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  وقت بقیه دوستان گرفته نشه.
فکر می کنید کسانی که در این تاپیک می آیند دنبال چی هستند؟! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۹۸۴
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  وقت بقیه دوستان گرفته نشه.
فکر می کنید کسانی که در این تاپیک می آیند دنبال چی هستند؟! Big Grin
واقعا نمیدونمBig Grin شاید ازدواجBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , marvelous , khayyam
ارسال: #۵۲۹۸۵
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من تصور میکنم اگر شما به حوزه های تخصصی مورد علاقه تون بیشتر بپردازید در نهایت منفعت بیشتری براتون داره. همچنین برای افزایش مهارت تون می توانید برنامه نویسی با رویکرد حل مسائل مطرح توی اون حوزه دنبال کنید. مثلا کسی که در حوزه داده کاوی عمل میکنه باید ابزارهای کار روی داده رو بهتر بلد باشه اما کسی که در حوزه رمزنگاری کار میکنه بهتره ابزارهای همون حوزه رو حرفه ای تر کار کنه. خلاصه اش این هست که شاید اگر برنامه نویسی رو در راستای تخصص و مهارتتون بکار ببرید احتمالا هم مهارت فنی تون بالا میره و هم کد نویس بهتری می شوید.

ممنون ازتون. توی رویکرد داده کاوی یا مثلا رمزنگاری که میفرمایید چه نوع پروژه هایی انجام میشه که الان تجاری شده ؟ چون من هرچی دیدم مقاله یا پایان نامه هایی بودن که بدون استفاده موندن. چندتا مثال بزنید تا بتونم بهتر درکشون کنم.این پروژه ها و پایان نامه هایی که ایده ازشون استخراج میشه چجوری در صنعت الان مورد استفاده قرار میگیرن و تجاری میشن. البته یه مطلبی خوندم که مثلا اینستاگرام یه بخشی داره مثل شناخت علایق فرد. چندتا سرچ که فرد انجام میده بعد میتونه شخصیت فرد را تشخیص بشه و توی بخش favourite میگه که اون فرد چه نوع روحیات و سلیقه هایی داره که خب این میتونه بیس علمی پشت اینکار باشه.

هر کس توانایی و علاقه مندی هایی داره و من چون از این اطلاعات شما بیخبر هستم بطور کلی جواب میدم و چیزایی میگم که شاید بیشتر مناسب خودم باشه.

بنظر من سرک کشیدن به هر حوزه ای برای فردی که تحصیلات تکمیلی داره و سن ش هم از ۲۷-۲۸ بالا رفته باید کمتر صورت بگیره. نمیگم حوزه جدیدی تست نشه اما قاعدتا تا حالا باید شناخت نسبی از خودتون کسب کرده باشید و لااقل بتونید یکسری از حوزه ها رو حذف کنید. مثلا خودم شاید ندونم چی رو دوست دارم و چی برام بهترین هست اما میدونم شبکه و طراحی وب که ۲ حوزه بزرگ و مهم هستند رو اصلا دوست ندارم و از گزینه هام کنار میره!!

من حرفم این هست که شما تا حالا کلی تجربه کسب کردید و الان وقتش هست که فیلتری روی حوزه های مختلف بزارید و نهایتا ۲-۳ تا حوزه رو فیلتر کنید و دقیق تر بررسی کنید.

در خصوص پروژه های تجاری: الان دیجی کالا، اسنپ و استارت آپ های اینطوری نیروی داده کاوی جذب میکنن (یا جذب کردند). کلا هر جایی که دیتا هست و نوآوری داخلش هست و یکم رنگ و بوی تکنولوژی داره، جای پروژه داده کاوی وجود داره. حوزه های پردازش تصویر هم الان زیاد کارمیشه و لااقل شهرداری برای بحث طرح ترافیک پروژه های زیادی تعریف میکنه منتهی به هر کسی نمیرسه و معمولا پروژه های اینطوری با دانشگاه بسته میشه!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۹۸۶
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۳ ق.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  الان میبینم منو دست می اندازین و مسخره میکنین. واقعا بچه بازیه، اصلا رفتارها بچه بازیه...

خانم یا آقای محترم؛ من یاد ندارم تا حالا از شما کوت گرفته باشم یا هیچ اینتراکشنی با اکانت شما برقرار کنم. اما حالا که پای ما رو کشیدی وسط...

اینجا اکثر قریب به اتفاق کاربرا با شما مشکل دارن, من نیز هم.
اما نوع مشکل من فرق داره با بقیه. برخلاف بقیه دوستان که علی الظاهر باشخصیت شما مشکل دارن برای من اصلاً مهم نیست شما احساساتی هستی یا نارسیستی یا نخود هرآشی یا هرچی. خودمم هزار ایراد دارم.
من از بیخ با اصل هویت شما مشکل دارم و بهش شک دارم.
این همه سال وِلو بودن کف فضای مجازی بالاخره یه چیزایی یادم داده که از پترن حرفای هرکسی بفهمم طرف چیکارست. این سبک نوشتن شما هم اصلاً حس خوبی بهم نمیده! یه ذره مصنوعی میزنی.
با عکس آواتار و اسم شناسنامه ای هم تو کتم نمیره که یه کاربر هویتش اصالت داره یا نه. اگه قبلاً هویت جعلی مد بود الان هویت دزدی مد شده! منم نسترن اقتداری هستم و از آشناییتون خوشبختم. اینم پیج اینستامه @nastaraneghtedary

اینا رو تاحالا نگفتم چون هیچ استدلالی واسش نداشتم. الانم اصرار و ادعایی نسبت به هویت شما ندارم. حرف بی سند باد هواست!
چون گفتی گفتم.

ارسال: #۵۲۹۸۷
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۲ ب.ظ
به تو ای دوست سلام
دل صافت نفس سرد مرا آتش زد،
کام تو نوش و دلت، گلگون باد
به تو از خویش بگویم که مرا بشناسی:
روزگاریست که هم صحبت من تنهائی است،
یار دیرینه ی من درد و غم رسوائی است،
عقل و هوشم همه مدهوش وجودی نیکوست،
ولی افسوس که روحم به تنم زندانی است،
چه کنم با غم خویش؟ که گهی بغض دلم می ترکد،
دل تنگم ز عطش می سوزد،
شانه ای می خواهم که بگذارم سر خود بر رویش
و کنم گریه که شاید کمی آرام شوم،
ولی افسوس که نسیت.

کاش می شد که من از عشق حذر می کردم
یا که این زندگی سوخته سر می کردم،
ای که قلبم بشکستی و دلم بربودی
ز چه رو این دل بشکسته به غم آلودی ؟
من غافل که به تو هیچ جفا ننمودم،
بکن آگه که کدامین ره کج پیمودم؟
ای فلک ننگ به تو، خنجر از پشت زدی،
به کدامین گنه آخر تو به من مشت زدی؟
کاش می شد که زمین جسم مرا می بلعید،
کاش این دهر دورو بخت مرا برمی چید،
آه ای دوست! که دیگر رمقی در من نیست،
تو بگو داغ تر از آتش غم دیگر چیست؟
من که خاکسترم اکنون و نماندم آتش.
دیگر ای باد صبا دست ز بختم بردار
خبر از یار نیار دل من خاک شد و دوش به بادش دادم
مگر این غم ز سرم دور شود
ولی افسوس نشد، ولی افسوس نشد

میتونید بشنوید این شعر رو باصدای همایون شجریان و سالا عقیلی از آلبوم افسانه چشم هایت. تقریبا تنها آهنگی بود که ازین آلبوم دوست داشتم. و نکته ی دیگه اینکه این شعر رو نمیدونم مال کی هست والا. میگن هوشنگ ابتهاج گفته ولی یلدا ابتهاج گفته این شعر واسه پدرم نیست.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۲۹۸۸
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۳۷ ب.ظ
جدیدا چقدر کارفرمای بیشعور زیاد شدهUndecided
ارسال: #۵۲۹۸۹
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۴۸ ب.ظ
هوا یه جوری ابری و گرفته است که فقط میشه از پنجره بیرون رو نگاه کرد و برای همه چی غصه خورد!
:/
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۹۹۰
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۰۰ ب.ظ
ماتم ببارد ...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۹۹۱
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  با دیدن فیلمها و پکیج آموزشی شروع کردم. مثلا سی شارپ و جاوا شروع کردم. ولی بعد مدتی حس میکردم خب یه سایت طراحی بشه که چی بشه! احساس میکردم بیس علمی پشت این کار نیست. برام جذابیت نداشت اون کار. یا مثلا طراحی یه اپلیکیشن اندروید برام معنی علمی نداره.
ببینید کسایی که می رن دنبال کار دانشگاهی صرف و به هزار دلیل از کد زدن طفره میرن فقط یه معلم میشن نهایت و فرق هست بین مهندس و معلم! شما اگه تصمیم داری که مهندس باشی باید چیزی رو خلق کنی حتی یه سایت یا اپ خیلی ساده بعدا برای بهبود عملکردش می تونی از علمت هم استفاده کنی ولی اگه کسی بگه اه اپ چیه سایت چیه اینا طفره رفتن از کد زدنه و مهندسی که کد زن نباشه صرفا یه چیزایی حفظ کرده و مث طوطی برای بقیه بیان میکنه ضمن اینکه مگه دیجی کالا و اسنپ چی هستن؟ اپ و سایتن. هر ادمی کلی ایده می تونه داشته باشه که باید دستش رو الوده به کد زدن کنه Big Grin خود زاکربرگ هم دست به کد بوده واسه فیس بوک اگه کسی گفت عه من فوقم یا دکتری هستم بده عیبه سایت بزنم اپ بزنم باید گفت فقط یه قصه گوی علم هستی! یه مهندس یا چیزی رو میسازه یا در پروژه ساخت محصولی شرکت داره اگه هیچکس هم تحویلتون نگرفت با ایده خودتون شروع کنین نترسین ادمای محافظه کار در نهایت مجبور میشن رویاهاشونو فراموش کنن خودتون رو به چالش بکشین کاری به سن و مدرکتون نداشته باشین تشنه یادگیری باشین
به قول استیو جابز stay hungry stay foolish.

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۲۹۹۲
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۶ ب.ظ
Blush
می بینمت
با همین لبخند
به زودی...

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۲۹۹۳
۱۱ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من جواب سوالتون را به همراه راه حل در خصوصی خدمتتون عرض میکنم تا وقت بقیه دوستان گرفته نشه.
کاش به صورت عمومی میگذاشتید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۹۹۴
۱۲ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من جواب سوالتون را به همراه راه حل در خصوصی خدمتتون عرض میکنم تا وقت بقیه دوستان گرفته نشه.
ببینید مشکل هر کسی با فرد دیگه متفاوته. دوست داشتم ایشون مشکلشون درک و حل بشه. یک پاسخ عمومی، جبهه گیری های متفاوت داره و بحث را به جاهای دیگه میبره و شاید هدف اصلی به کل فراموش شه.
اگر دوست دیگه ای سوالی در این زمینه داره که من میتونم کمکش کنم، هر کمکی از دستم بر بیاد به روی چشم. هر چند در محضر بزرگان مانشت بنده عضو کوچکی هستم و علم چندانی ندارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , MarkLand
ارسال: #۵۲۹۹۵
۱۲ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  من جواب سوالتون را به همراه راه حل در خصوصی خدمتتون عرض میکنم تا وقت بقیه دوستان گرفته نشه.
ببینید مشکل هر کسی با فرد دیگه متفاوته. دوست داشتم ایشون مشکلشون درک و حل بشه. یک پاسخ عمومی، جبهه گیری های متفاوت داره و بحث را به جاهای دیگه میبره و شاید هدف اصلی به کل فراموش شه.
اگر دوست دیگه ای سوالی در این زمینه داره که من میتونم کمکش کنم، هر کمکی از دستم بر بیاد به روی چشم. هر چند در محضر بزرگان مانشت بنده عضو کوچکی هستم و علم چندانی ندارم.

بنظر منم بهتر بود اینچا پاسخ میدادید تا سایر افراد هم نظراتشون رو بیان کنند. از دل این بحث ها، رد و تایید صحبت ها، هر کس روش مناسب خودش رو میتونه پیدا کنه. بحث های این شکلی برای مانشت خیلی مفید هست. اما ای کاش توی تاپیک مناسب تری مطرح میشد.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۷۸۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۷۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close