زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۹۶۶
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ ق.ظ
اگر من در مورد کتاب Python For Kids نوشتم اینجا و کتاب رو پست کردم اصلا قصد توهین به کسی رو نداشتم و صرفا کتابی رو در مورد زبان پایتون که منو خیلی تحت تاثیر قرار داد رو معرفی کردم. وگرنه من میدونم شماها همتون سرآمد کامپیوتر هستین.
اصلا یادم نبود که یه کلمه بگم به تریش قباتون بر میخوره و به خودتون میگیرین. من این پستها رو الان خوندم و تعداد تشکری که از این پست شده بود توجه منو جلب کرد. اصلا حرکت جالبی نبود. خیال نکنین اگه من مهندسی کامپیوتر تو یکی از این دانشگاه های فکسنی ایران نخوندم هیچی بارم نیست. سال ۲۰۰۶ که هنوز شما درگیر مدرسه بودین من برای proboards آمریکا طراحی میکردم و سی اس اس مینوشتم. درسته که نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم.
حالا این حرفو نمیزنم که بگم خیلی کسی هستم، ولی خیلی زشته که اگه یکی یه چیزی میگه خیال کنین خیال داره تحقیر کنه، من به عمرم یه مورچه هم لگد نکردم وای به روز اینکه بخوام کسی رو ، اونم یکی از مدیران اینجا رو که خیلی دوسش دارم بهش توهین کنم!
من از معرفی این کتاب قصدی نداشتم و نمیدونستم که شماها از این کتاب مرجع ها میخونین. من احساس کردم که میتونم بیام تو جامعه ی مهندسی ایران و توش دووم بیارم اونم با این سیستم آموزشی مزخرف و بیخود. تصمیم گرفتم دوباره که هیچ سه باره کنکور ارشد بدم و اومدم اینجا و همیشه هم با همه خیلی دوستانه برخورد کردم، ولی الان میبینم منو دست می اندازین و مسخره میکنین. واقعا بچه بازیه، اصلا رفتارها بچه بازیه! پیش خودم گفتم که مگه مرض دارم برم دانشگاه قاطی مشتی بچه!؟ اونم تو ایران که یه بار زهر سنگینی اونم از دانشگاه تهران بهم زدن سر نمره ی پایان نامه! منی که به سه زبان زنده ی دنیا تسلط کامل دارم واقعا بیمارم که اینجا نشستم و میخوام خودمو با کسایی که اصلا شبیه به من نیستن قاطی کنم. بنابراین همینجا اعلام میکنم که از کنکور دادن و ادامه تحصیل در این مملکت خراب شده منصرف شدم.

شما هم با همین جمعتون خوش باشین و به دست انداختن دیگران ادامه بدین، چون که شماها بهترینین. و من دیگه مطلقا با هیچکدومتون قاطی نمیشم. اصلا و ابدا! کارتون اصلا قشنگ نبود. تو فضای مجازی همه رو یه اندازه میبینین هر حرکتی دلتون خواست از خودتون بروز میدین.
من اومده بودم اینجا تو فضای مهندسی باشم و خیال میکردم تهرون تهرون که میگن شهره، ولی واقعا متاسفم برای این رفتارهای زشت و زننده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۵۲۹۶۷
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  اگر من در مورد کتاب Python For Kids نوشتم اینجا و کتاب رو پست کردم اصلا قصد توهین به کسی رو نداشتم و صرفا کتابی رو در مورد زبان پایتون که منو خیلی تحت تاثیر قرار داد رو معرفی کردم. وگرنه من میدونم شماها همتون سرآمد کامپیوتر هستین.
اصلا یادم نبود که یه کلمه بگم به تریش قباتون بر میخوره و به خودتون میگیرین. من این پستها رو الان خوندم و تعداد تشکری که از این پست شده بود توجه منو جلب کرد. اصلا حرکت جالبی نبود. خیال نکنین اگه من مهندسی کامپیوتر تو یکی از این دانشگاه های فکسنی ایران نخوندم هیچی بارم نیست. سال ۲۰۰۶ که هنوز شما درگیر مدرسه بودین من برای proboards آمریکا طراحی میکردم و سی اس اس مینوشتم. درسته که نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم.
حالا این حرفو نمیزنم که بگم خیلی کسی هستم، ولی خیلی زشته که اگه یکی یه چیزی میگه خیال کنین خیال داره تحقیر کنه، من به عمرم یه مورچه هم لگد نکردم وای به روز اینکه بخوام کسی رو ، اونم یکی از مدیران اینجا رو که خیلی دوسش دارم بهش توهین کنم!
من از معرفی این کتاب قصدی نداشتم و نمیدونستم که شماها از این کتاب مرجع ها میخونین. من احساس کردم که میتونم بیام تو جامعه ی مهندسی ایران و توش دووم بیارم اونم با این سیستم آموزشی مزخرف و بیخود. تصمیم گرفتم دوباره که هیچ سه باره کنکور ارشد بدم و اومدم اینجا و همیشه هم با همه خیلی دوستانه برخورد کردم، ولی الان میبینم منو دست می اندازین و مسخره میکنین. واقعا بچه بازیه، اصلا رفتارها بچه بازیه! پیش خودم گفتم که مگه مرض دارم برم دانشگاه قاطی مشتی بچه!؟ اونم تو ایران که یه بار زهر سنگینی اونم از دانشگاه تهران بهم زدن سر نمره ی پایان نامه! منی که به سه زبان زنده ی دنیا تسلط کامل دارم واقعا بیمارم که اینجا نشستم و میخوام خودمو با کسایی که اصلا شبیه به من نیستن قاطی کنم. بنابراین همینجا اعلام میکنم که از کنکور دادن و ادامه تحصیل در این مملکت خراب شده منصرف شدم.

شما هم با همین جمعتون خوش باشین و به دست انداختن دیگران ادامه بدین، چون که شماها بهترینین. و من دیگه مطلقا با هیچکدومتون قاطی نمیشم. اصلا و ابدا! کارتون اصلا قشنگ نبود. تو فضای مجازی همه رو یه اندازه میبینین هر حرکتی دلتون خواست از خودتون بروز میدین.
من اومده بودم اینجا تو فضای مهندسی باشم و خیال میکردم تهرون تهرون که میگن شهره، ولی واقعا متاسفم برای این رفتارهای زشت و زننده.
ببخشید توهین نباشه ولی مانشت برای شما شده یه جورایی با صدای بلند فکر کردن. یه روز میگین عشق و عاشقی رو از من و همسرم یاد بگیرید و کلی برامون توصیه در این باب میکنتید. یه روز میگید من خسته شدم میخوام طلاق بگیرم. یه روز میگن هدف من کامپیوتر و فلانه. یه روز میگین من قید ادامه تحصیلو زدم.
ادمای اینجام متاسفانه یا خوشبختانه اعضای خانوادتون نیستن که دلسوزی ۱۰۰ درصد داشته باشن و همش بترسن یه وقتی ناراحت بشین. وقتی میبینن حرفاتون با دو دو تا چارتاشون نمیخونه خب جواب میدن. اگر فکر میکنید این محیط براتون از نظر روحی خوب نیست واقعا چه بهتر که دیگه اینجا نیاین. برای خودتون و سلامت روحیتون میگم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RangiRangi , khayyam , oruji
ارسال: #۵۲۹۶۸
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بجز دیجی کالا و اسنپ چه شرکت هایی در تهران در زمینه php قوی هستند؟ می خواهم اصولی کار کنند.

نمی‌دونم چرا انقدر از php بدم میاد Big Grin با اینکه شرکت‌های بزرگی php کار می‌کنن ولی حس می‌کنم نمیشه کد تمیز و خوب زد توش Sad قطعا حسم اشتباهه چون زبان قوی‌ای هست ولی به نظرم زبان‌های باحال‌تر و قدرتمندتری هم وجود دارن ...
ارسال: #۵۲۹۶۹
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من الان چک کردم شرکت اینترنت ما چیزی که اضافه نکرده بود هیچ کم هم داده بود. باید باهاشون تماس بگیرم؟
من باهاشون تماس گرفتم اول پشتیبان فنی شون انگار در جریان نبود گفت مشکل از ما نبوده که و ... اگه شکایتی داری به صدای مشتری بگو. به اون گفتم گفت حق با شما است و تمدید می شه. فکر کنم حرف وزیر به گوششون رسیده بود.

(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بجز دیجی کالا و اسنپ چه شرکت هایی در تهران در زمینه php قوی هستند؟ می خواهم اصولی کار کنند.

نمی‌دونم چرا انقدر از php بدم میاد Big Grin با اینکه شرکت‌های بزرگی php کار می‌کنن ولی حس می‌کنم نمیشه کد تمیز و خوب زد توش Sad قطعا حسم اشتباهه چون زبان قوی‌ای هست ولی به نظرم زبان‌های باحال‌تر و قدرتمندتری هم وجود دارن ...
روح بلک در شما ظهور پیدا کرد. Tongue
آره ولی راستش من یک سال تجربه کار با php رو دارم. چون توسعه افزونه های جوملا بوده و با فریم ورک نبوده، الان می خواهم جایی کار کنم که با فریم ورک هایی مثل لاراول کار کند، بعضا قبول نمی کنند دیگه چه برسه به اینکه کلا بخواهم برم روی یک زبان دیگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , kilookiloo
ارسال: #۵۲۹۷۰
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۶ ق.ظ
این جهان کوه است و فعل ما ندا

مواظب حرفا و رفتارم باشم

بعضیا خیلی زود بعضیا دیر و بعضیا بد مرگ متوجه میشن

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70 , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۹۷۱
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۳ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  یه خواب راحت
روی یه تخت راحت
در سکوت و تاریکی
می خوام بخوابم
ولی به شرط سحر
RolleyesRolleyesBig GrinBig Grin

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۲۹۷۲
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
من خودم جز اون دسته از آدما بودم که با برنامه نویسی نمیتونستم ارتباط برقرار کنم ولی الان بعد کلی سختی و مشقت میتونم برنامه نویسی کنم وتازه از همه مهم تر خیلی علاقه مند شدم ...یه تجربه ای هم که بدست آوردم برنامه نویسی رو نمیشه با کلاس و ویدیو یاد گرفت فقط وفقط پروژه...
دوستایی که میخوان برنامه نویسی یادبگیرن برا خودشون پروژه تعریف کنن بعد شروع کنن اصلا هم ناامید نشید هر خطایی داد حتما راه حلی داره...
البته من هنوز اول راهم ولی خوشحالم با اینکه ۱ درصد تونستم برنامه نویسی یاد بگیرم.

(۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای ۴ تا شرکت رزومه فرستادم، ببینیم کدومش میگیره !

واسه شما کار پیدا کردن مثل آب خوردنه که ...

(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آدمهای خودخواه را نمیفهمم کسانی که فکر می کنن مغرورن بعد خودشم هی بگه من مغرورم مگه غرر داشتن خوبه
چ قدر زشته آدم به بقیه غرور بورزه
همه ما بشریم

آدم کینه ای هم دوست ندارم اونیکه با ی ناراحتی و ی بحث کوچیک دوستش را توی بلک لیست میذاره دلیت میکنه مگه آدم چند سال زنده میمونه شایدطرف مقبلت مرد بعد تا ی عمر خودتو نمی بخشی

یا کسی که معذرت خواهی بقیه را قبول نمیکنه طرف هزار جور معذرت خواهی میکنه ولی سر ی مسئله کوچیک نمی تونه ببخشه

یا کسی که زود قهرمیکنه و همه اش باید مواظب باشی ناراحت نشه

آدم وسواس فکری هم نه مخصوصا با هاش بری خرید یا مسافرت دیووونه ات میکنه

اینا تجربیات زندگی خوابگاهیه کاش میشد بهشون اینا را بگم تا این قدر با انرژی منفی توی قلب و ذهنوش زندگی نکنن

مگه ما چی هستیم؟؟ خدا با همه بزرگی اش و با همه قدر نشناسی بنده هاش اونا را رها نمیکنه در حالی که بنده هاش نیازی نداره

بخشیدن بزرگی دل میخواد و ممکنه بعضی وقتا یه آسیب روحی روانی جدی به طرف مقابلت بزنی که بخشش از سمت اون کار رو به مراتب پیچیده تر میکنه...ولی در کل اونایی که ساده میبخشن دل خیلی بزرگی دارن...من خودم که ندارمBig Grin
بلاک کردن هم برای من سواله چرا بعضیا بلاک میکنن ؟؟؟ من شده اصن به طرف مقابلم کاری ندارم پیام نمیزنم یهوویی میبینیم بلاک شدم؟؟؟؟چرا؟ مزاحم رو بلاک کردن یه چیزی....ولی دیگه کسی رو که سال ها ماه ها بهت پیام نمیده بلاک کنی یه چیزی!!!!
خیلی عجیبه............
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۲۹۷۳
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۰۹ ب.ظ
محض اطلاع همه بگم من هیچ مشکلی تو زندگیم ندارم و این طلاق و این چیزا حرفه! ممکنه یه موقعی خیلی احساساتی شده باشم یه حرفی زده باشم ولی
اولا: مسائل زندگی خصوصی من به کسی مربوط نیست
دوما: بسیار هم به زندگیم میبالم

جناب codin ، من نمیدونم چه هیزم تری به شما فروختم مدام به پر و پای من میپیچید. من همیشه با شما دوستانه برخورد کردم ولی شما همیشه یه جوری با نیش و طعنه به من جواب دادید، حتی زمانی که روی صحبتم اصلا با شما نبوده. من هیچوقت از هدفم دور نمیشم. شما نگران زندگی منم نباشید. مطمئن باشید که همیشه جوری که من مثبت فکر میکنم فرصت های خوب و حتی بهتر از خوب سر راه من قرار میگیرن. من اصلا آدم منفی نیستم و دوست ندارم توی جو منفی هم فعالیت کنم. قصد توهین به کسی رو هم ندارم. به کسی هم ارتباطی نداره که من تو انجمن میام یا نه، من از این به بعد تو این تاپیک نمیام. از اولش هم نباید میومدم. واقعا متاسفم براتون.

اون کتاب Python for Kids هم با اجازه ی شما اسمش اینه وگرنه برای بچه ها نیست، اگه کسی با یه زبان ساده و ابتدایی برنامه نویسی ارتباط نگیره، همین Python for kids هم براش سنگینه. این کتاب ترجمش به زبان فارسی محدود میشه "پایتون به زبان ساده" و صرفا برای کسانی هست که میخوان خوب با یه زبان ارتباط بگیرن. بازم میگم The Best جان من قصد و نیت بدی نداشتم و صرفا یه کتاب رو بهت معرفی کردم. اگه ناراحت شدی ببخش.

بیشتر از اینم وقت گرانبهای شما علما رو نمیگیرم، به اختراعات و اکتشافاتتون ادامه بدین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann
ارسال: #۵۲۹۷۴
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
در جهان جنگ شادی این بس است
که ببینی بر عدو هر دم شکست
#مولانا_جان

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۲۹۷۵
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۲ ب.ظ
دوستان خواهشا از هم به دل نگیرید و همین الان این موضوع را تموم کنید
بلاخره یکی که میاد پست میذاره از دل خوشی نیست وگرنه کسی نمی میومد اینجا البته امیدوارم همه بیان پست های مثبت بذارن و از موفقیت هاشون خبر بدن
هر چند موضوع افراط توی ی سری مسائل هست که اگه دوستان مراعات کنن کسی آزرده خاطر نمیشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۹۷۶
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ب.ظ، توسط WILL.)
یکی از نگرانی ها اینه که ادم به نقطه ای برسه که اکثر مسائل رو برای خودش حل کرده باشه

اینجوری دیگه دنبال حل مسئله حل شده نیست و راه حل تصویب و اجرایی شده...

دنبال ادمای پر مسئله و مسئله دارم

(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  در جهان جنگ شادی این بس است
که ببینی بر عدو هر دم شکست
#مولانا_جان

شما همیشه اَ ا اُ میذاشتین

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۲۹۷۷
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۲ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  یکی از نگرانی ها اینه که ادم به نقطه ای برسه که اکثر مسائل رو برای خودش حل کرده باشه

اینجوری دیگه دنبال حل مسئله حل شده نیست و راه حل تصویب و اجرایی شده...

دنبال ادمای پر مسئله و مسئله دارم
علاوه بر اینکه متن بی معنی بود
فضای خالی بین خطوط هم بی معنی بود Undecided
ارسال: #۵۲۹۷۸
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۳۱ ب.ظ
‌کسی را اگر میخواهید برایش همه باشید، همه بودن برای یکنفر سختی دارد، خستگی دارد اما آخرش توی همان لبخندی که پشت جمله ی " تو جای خالی همه را برایم پر میکنی" روی لب هایش می نشیند آدم را سبک می کند.

بودن نصفه نیمه به هیچ دردی نمی خورد اینکه یک نفر را درست وقتی باید رفیقش باشی تنها می گذاری یا به وقت بیماری کنارش نمی مانی و ناله هایش را به جان نمی خری یعنی نصفه نیمه ای، اینکه وقتی می خواهد از روی جوب بپرد دستش را نمی گیری یا پا به پای دیوانگی هایش لبه ی جدول راه نمی روی، اینکه هم پروازش نیستی و بال پریدنش را با بی تفاوتی می چینی... نصفه نیمه بودن حال آدم را خراب می کند، درست مثل این است که زندگی یک نفر را بیاندازی تویِ اَلَک، وقت هایی که خودت می خواهی کنارش باشی و دوستش داری را جدا کنی و بقیه را بریزی دور و اصلا هم برایت مهم نباشد توی آن لحظه ها که باید باشی و نیستی چه اتفاقاتی رخ می دهد... کسی را اگر می خواهید برایش شمع باشید و توی لحظه های غمش بسوزید،
بهار باشید و توی لحظه های شادی اش گل بدهید،
خورشید باشید و ابر دلتنگی را از صورتش بدزدید،

کسی را اگر میخواهید برایش "همه " باشید و توی همه ی لحظه های تلخ و شیرین کنارش بمانید که عشق بدون اینها به دل دادنش نمی ارزد...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Milad_Hosseini , nlp@2015
ارسال: #۵۲۹۷۹
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  محض اطلاع همه بگم من هیچ مشکلی تو زندگیم ندارم و این طلاق و این چیزا حرفه! ممکنه یه موقعی خیلی احساساتی شده باشم یه حرفی زده باشم

یکی دو موضوع خدمتتون عرض کنم
اگر دیگرانی نسبت به شما اینجا قدیمی تر هستند صرفِ قدیمی بودن هیچ حقی ایجاد نمیکنه پس بیایم فکر نکنیم دسته ای اینجا حق تملک دارند.
اگر عده ای بابت صحبتهای شما که نه توهین آمیزه نه جنبه ی بد و منفی داره دلخورن، خب بذار باشن. به همین راحتی.
اگر گفتار و رفتار شما در این انجمن بر خلاف روال دل و قلوه دادن های متداول انجمن هست، رفتار خلاف روال بودن بر خلاف قوانین انجمن نیست پس لازم نیست خودتون رو بخاطرش ملزم به پاسخگویی بدونید.
اگر عده ای در مقابل گفتار شما برداشت غیر دوستانه و خاله زنکی دارند به قول دوستمون اینجا سوییس نیست که. توقع خلاف این رو نداشته باشید.
شما مواضع خودتون رو میگید حرفهای خودتون رو میزنید و به قول شاعر هر کسی بر حسب فکر گمانی دارد. این یه روال کاملا طبیعی و روتین هر جامعه حقیقی و مجازیه.
در مورد به تمسخر گرفته شدن هم فکر میکنم این داستان یک بخش از ژن خوب ما ایرانی هاست. اعتراف میکنم کلی بابت پیشنهاد بزبزقندی خندیدم.
البته حضور یا عدم حضور شما در انجمن کاملا به تصمیم خودتون بستگی داره اما به قول رفیقمون اینجا سوییس نیست که کلا همه اینجورییم، یه ذره بیشتر یه ذره کمتر.

در نهایت پیشنهاد میکنم بجای قهر کردن تلافی کنید.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , WILL
ارسال: #۵۲۹۸۰
۱۰ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
یا عجباConfused من از هیچ صحبتی دلگیر نیستم. سوال پرسیدم و جواب گرفتم. خانم marvelous کسی که بهتون نگفت به من توهین کردید. از کجا برداشت کردید من بهم توهین شده و ناراحت شدم؟ شما بنظرم سخت میگیرید. البته سخت نمیگیرید من فکر کنم تفاوت سن و تفکر بین ما و شما هست. شاید منظورات همدیگه را بد متوجه میشیم. یه مدت خیلی طولانی توی انجمن باشید خلق و خوی بچه ها دستتون میاد و دیگه از صحبتهای کسی دلگیر نمیشید. اون کتاب هم معرفی کردید نگاه کردم برام آسون بود. چون ما بیس برنامه نویسی را داریم. به قول دوستمون با پروژه انجام دادن میشه مهارت را کسب کنم و خوندن کتاب و جزوه و فیلم به درد نمیخوره. ولی بازهم ممنون که کتاب را آپلود کردید.

(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  من تصور میکنم اگر شما به حوزه های تخصصی مورد علاقه تون بیشتر بپردازید در نهایت منفعت بیشتری براتون داره. همچنین برای افزایش مهارت تون می توانید برنامه نویسی با رویکرد حل مسائل مطرح توی اون حوزه دنبال کنید. مثلا کسی که در حوزه داده کاوی عمل میکنه باید ابزارهای کار روی داده رو بهتر بلد باشه اما کسی که در حوزه رمزنگاری کار میکنه بهتره ابزارهای همون حوزه رو حرفه ای تر کار کنه. خلاصه اش این هست که شاید اگر برنامه نویسی رو در راستای تخصص و مهارتتون بکار ببرید احتمالا هم مهارت فنی تون بالا میره و هم کد نویس بهتری می شوید.

ممنون ازتون. توی رویکرد داده کاوی یا مثلا رمزنگاری که میفرمایید چه نوع پروژه هایی انجام میشه که الان تجاری شده ؟ چون من هرچی دیدم مقاله یا پایان نامه هایی بودن که بدون استفاده موندن. چندتا مثال بزنید تا بتونم بهتر درکشون کنم.این پروژه ها و پایان نامه هایی که ایده ازشون استخراج میشه چجوری در صنعت الان مورد استفاده قرار میگیرن و تجاری میشن. البته یه مطلبی خوندم که مثلا اینستاگرام یه بخشی داره مثل شناخت علایق فرد. چندتا سرچ که فرد انجام میده بعد میتونه شخصیت فرد را تشخیص بشه و توی بخش favourite میگه که اون فرد چه نوع روحیات و سلیقه هایی داره که خب این میتونه بیس علمی پشت اینکار باشه.

(۰۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  میشه بپرسم این چند باری که سعی کردید چطوری بوده؟ چند تا زبان را با هم شروع کردید یا تک تک؟ رفرنستون چی بوده؟ چقد زمان براشون گذاشتین؟

با دیدن فیلمها و پکیج آموزشی شروع کردم. مثلا سی شارپ و جاوا شروع کردم. ولی بعد مدتی حس میکردم خب یه سایت طراحی بشه که چی بشه! احساس میکردم بیس علمی پشت این کار نیست. برام جذابیت نداشت اون کار. یا مثلا طراحی یه اپلیکیشن اندروید برام معنی علمی نداره. بنظرتون با تجربه ای که شما در برنامه نویسی و اهداف برنامه نویسی دارید کجای کار من ایراد داره که نمیتونم با اینکارها ارتباط برقرار کنم؟ توی متن قبل هم به آقا مسعود گفتم که مثلا اگر توی طراحی یک برنامه یا بازی اندروید یا .. درک کنم که از یه علمی استفاده شده میتونم از انجامش لذت ببرم. ولی مثلا طراحی سایت امروز با سی پلاس و فردا با سی شارپ و پسفردا با زبان دیگر بنظرم کار خاصی نیست. نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۹۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close