زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۱۴۶
۲۳ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شما رو نمی دونم اما من خودم توی خونه سختم بود کار کنم برای همین هر روز تا دیر وقت دانشگاه می موندم. در کنارش هم با سایر اعضا آزمایشگاه بحث های تخصصی و عمومی قشنگی میکردیم و باعث میشد سطح اطلاعاتمون بالا بره.

دلم برای اون روزا تنگ شده.
خب شاید خوبی اش این بوده شب برمی گشتید خونه
توی خوابگاه خیلی درگیر غذا هستیم و همین پروسه غذا خوردن کلی وقت گیره
ی خواب راحت هم نداریم یکی گرمایی هست تا صبح باید یخ بزنیم ،کارشناسی ها هم که تا صب توی سالن میرن و میان و آهنگ میخونن و سرصدا دارن هر شب باید بریم تذکر بدیم
البته خونه هم ی سری مشکلات هست مخصوصا مهمونی ها و رفت و آمد ولی بازم هیچا خونه نمیشه حداقل مدام انرژی نمی زاری که کسی ناراحت نشه و همه چی هست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۱۴۷
۲۳ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۷ ب.ظ
از صب تا الان یه کد نوشتم تو مایه گذشته ها بود احساس امیدواری بیشتری کردم Big Grin

think positive
ارسال: #۵۳۱۴۸
۲۳ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۸ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا اگه اطلاع یا تجربه دارید بهم بگید.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۵۳۱۴۹
۲۳ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
محسن ولیحی کارشناسی ارشد طراحی گرافیک دانشگاه تهران هست. اخیرا یه سری کاری رو شروع کرده مشاهیر موسیقی و هنر و ادب ایران رو به صورت طراحی مینی‌مالیسمی (ساده‌گرایی) خیلی باحالی در آورده. ببینیدشون جالبه. یه نمونه‌اش رو میزارم اینجا. بقیه‌اش رو هم توی لینک زیر ببینید.
[تصویر:  Valihi_4.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر می‌کنم سایت بالا فیلتر باشه Smile

ببخشید عکس یخورده بزرگ بودBig Grin

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V
ارسال: #۵۳۱۵۰
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ ب.ظ
نصفه شبی اینترنت هی یه کم ملی میشد بعد درست میشد، معلوم نیست چیکار میکنن شیطونا :||
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , soltanMohammad
ارسال: #۵۳۱۵۱
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
کله پاچه میخوام :'(

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , The BesT , RASPINA , Riemann , Avril89
ارسال: #۵۳۱۵۲
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کله پاچه میخوام :'(
الان یکی از کاربرا میگه درست میکنم میفرستم Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Avril89
ارسال: #۵۳۱۵۳
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۲ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  کله پاچه میخوام :'(
الان یکی از کاربرا میگه درست میکنم میفرستم Big Grin
خدا کنه Sad

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۵۳۱۵۴
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۰۳ ب.ظ
در سالهایی که جوان تر و به ناچار آسیب پذیرتر بودم پدرم پندی به من داد که آن را تا به امروز در ذهن خود مزه مزه میکنم.وی گفت:
"هر وقت دلت خواست عیب کسی رو بگیری یادت باشه که تو این دنیا همه ی مردم مزایای تو رو نداشتن.”
― اسکات فیتس جرالد

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۳۱۵۵
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۳۳ ب.ظ
من خیلی کله پاچه می خوردم پارسال یه پاچه ۸هزار بود بعد شد ۱۰ بعد شد ۱۲ الان شده ۱۵ دیگه نمی صرفه قبلا هفته ای سه الی ۴ بار می رفتم الان هفته ای یه بار می رم حیف گرون شد خیلی خوشمزه هست بناگوشت و پاچه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Riemann
ارسال: #۵۳۱۵۶
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  اصلاح: مکان مناسبی برای قرار دادن پرسش‌نامه نیست.
من سوالا رو قبلا خوندم نظر خودم به طور کلی بخوام بگم اینه که درسا اکثرا غیر کاربردین استادا خودشون تو یه نمونه کار عملی موندن چه بسا که اگه غیر از این بود معلم نمیشدن به قولا کسی که کار رو بلده می ره انجامش میده کسی هم که بلد نیست اموزشش میده! البته گرایش من شبکه نیست اما در کل رشته های مهندسی ما هم تو دانشگاه شبیه درسای نظری درس میدن شبیه قصه گفتن من با تئوری گفتن موافقم اما یه درصدی از کار هم همون تئوری ها تو عمل پیاده بشه تمرینایی هم که میدن واقعا چیز به درد نخورین . بعد اتمام تحصیلات اونایی که زرنگن میرن سریع معلم میشن و همون حفظیات رو درس میدن ولی اگه بخوای کار عملی کنی تازه کاسه چه کنم باید دست بگیری بعد یه سال حتی اسم درسایی که پاس کردی هم به زور یادت میاد چه برسه به مطالبشون و این یعنی فاجعه وقت و انرژی این همه ادم!
به نظرم ما اگه میخوایم تغییری ایجاد کنیم از نحوه پذیرش استادا باید این تغییر رو ایجاد کنیم رشته مهندسی یعنی کار عملی هزاران مقاله به پشیزی نمی ارزه اگه تو عمل پیاده نشه مشکلی از ما و کشورمون این کاغذها حل نمیکنه شما ببین ما چقد استاد داریم چقد مقاله چاپ می کنیم اما حرکتی تو عمل دیده میشه؟ فاصله حرف تا عمل ما نجومیه! من میگم قصه گوی علمن دسشون درد نکنه ولی اخرش این ماییم که از خواب ۴ ساله و دو ساله باید بیدار شیم دنبال تخصص بگردیم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , marvelous
ارسال: #۵۳۱۵۷
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۹ ب.ظ
امروز هوس آش رشته کردم غذای خانگی دانشگاه زدم
دیر رفتم تموم شده بود ونصیب و قسمتم فلافل شد Sad

واب کله پاچه هم خیلی خوبه سیرابی هم همین طور

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۱۵۸
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من خیلی کله پاچه می خوردم پارسال یه پاچه ۸هزار بود بعد شد ۱۰ بعد شد ۱۲ الان شده ۱۵ دیگه نمی صرفه قبلا هفته ای سه الی ۴ بار می رفتم الان هفته ای یه بار می رم حیف گرون شد خیلی خوشمزه هست بناگوشت و پاچه

با نت برگ بخرید ارزونتر براتون در میاد.
البته نمیدونم همون کیفیت غذا را داره وقتی برگه نت برگ را به رستوران نشون میدید؟
من برای یه آرایشگاه یکبار سوال کردم. گفت با برگه نت برگ کیفیت کمتر کار میکنیم. نمیدونم رستورانها چطوره؟ Smile
برای همه چی که نت برگ نیست Big GrinBig Grin
من قبلا از نت برگ استفاده می کردم برای غذا ولی نت برگ یه مشکلی داره اینکه اون رستورانی که داره تخفیف می ده نزدیک خونت که نیست Big Grin باید فقط برای رسیدن به اون رستوران یک ساعت مسیر بری تا برسی به اون رستوران مثلا رستوران ایوان برج میلاد تخفیف نت برگ داره من نمی تونم که برای یه غذا این همه راه برم Sad بعدشم صحبت ما سر کله پاچه بود و من فکر نمی کنم تخفیف پاچه تو نت برگ گذاشته باشن Confused

تنهایی زندگی کردن هم سخته ها الان ماکارانی گذاشتم دم بکشه می ترسم برم بیرون بیام ببینم زیرش خاموش شده یا کلا غذا سوخته یا شاید خونه آتیش بگیره الحق که می گن کار خونه باید با زن باشه اعتراف می کنم یه نفر نمی تونه به تمام کارها برسه اگرم برسه نصف و نیمه می رسه !
ارسال: #۵۳۱۵۹
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  برای همه چی که نت برگ نیست [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
من قبلا از نت برگ استفاده می کردم برای غذا ولی نت برگ یه مشکلی داره اینکه اون رستورانی که داره تخفیف می ده نزدیک خونت که نیست [تصویر:  biggrin.gif] باید فقط برای رسیدن به اون رستوران یک ساعت مسیر بری تا برسی به اون رستوران مثلا رستوران ایوان برج میلاد تخفیف نت برگ داره من نمی تونم که برای یه غذا این همه راه برم [تصویر:  sad.gif] بعدشم صحبت ما سر کله پاچه بود و من فکر نمی کنم تخفیف پاچه تو نت برگ گذاشته باشن [تصویر:  confused.gif]

تنهایی زندگی کردن هم سخته ها الان ماکارانی گذاشتم دم بکشه می ترسم برم بیرون بیام ببینم زیرش خاموش شده یا کلا غذا سوخته یا شاید خونه آتیش بگیره الحق که می گن کار خونه باید با زن باشه اعتراف می کنم یه نفر نمی تونه به تمام کارها برسه اگرم برسه نصف و نیمه می رسه !

حالا من فقط پاچه را توی نت برگ اطلاع ندارم.Big Grin ولی چون آبگوشت را توی نت برگ دیده بودم احساس کردم شاید کله و پاچه هم موجود باشه Big Grin
ارسال: #۵۳۱۶۰
۲۴ آذر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
یه جایی هم آقای جورج اورول توی کتاب ۱۹۸۴ میگه:
"برکنار کردن قدرت حاکم به چهار طریق امکان پذیر است: یا از بیرون به تسخیر در می‌آید، یا آنچنان رهبری ناکارآمدی دارد که توده‌های مردم را وادار به اعتراض می‌نماید، یا به یک گروه متوسط ناراضی و قوی اجازه عرض اندام می‌دهد و یا خود علاقه و اعتماد به نفس لازم برای حکومت را از دست می‌دهد. این عوامل به طور مجزا عمل نمی‌کنند و همیشه هر چهار عامل تا اندازه‌ای در موضوع دخالت دارند. قدرت حاکمه‌ای که یارای مقاومت در برابر هر چهار عامل را داشته باشد، برای همیشه در قدرت باقی می‎ماند."

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close