زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۴۶۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینکه یکی کرونا داشته باشه اگه به یه جسمی ( کتاب ، فلز ، دستگیره در و ... ) دست بزنه همون لحظه ویروس می شینه روی اون جسم یا فقط اگه عطسه کنه ویروس میشینه .
تا جایی که من اطلاع دارم از ۳ روز تا ۸ روز ویروس روی سطوح میمونه و کوچکترین تماسی باعث انتقالش میشه

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  راستش من سه ماهه تنها بودم تهران دیگه حوصلم سر رفت و اومدم شهرستان الان فاصله رو رعایت می کنم و حتی بهشون گفتم ظرف ها رو جدا کنید جهت احتیاط ولی ظاهرا تا این حد نمیشه رعایت کرد به قول دوستم تو بیرون میری در رو باز می کنی همون لحظه که اسپری نمی کنی اونجا رو همون لحظه یکی دیگه میاد در رو باز می کنه و اگه تو اون یه لحظه که من در رو باز کردم و دستم خورده به دستگیره در کرونا بشینه روی اون سطح یا نمی شینه البته خود محققان هم در این مورد فعلا نظری ندارن نمی دونم ولی ادم استرس داره خدایی نکرده باعث بیماری دیگران نشه من خیلی رعایت می کردم ولی نکته جالب اینکه تو هواپیما فاصله گذاری رعایت نمیشه تمام صندلی های هواپیما به فروش رفته بود Big Grin
الان همه سطوح و دستگیره ها را هم که ضد عفونی کنی، باز هم در یک محیط تنفس میکنید و احتمال انتقال کرونا هست. به نظرم سخت نگیر به خودت و تا جایی که در توان داری بهداشت را رعایت کن. چون استرس ویروس از خودش کشنده تره و نمیزاره بهت خوش بگذره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۴۶۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما فکر کنین که اینا شر و وره که من نوشتم. هر چی دوست دارید قضاوت کنید. گاهی اوقات آدم بدجوری از درون میشکنه و خودشو گم میکنه. تو اون شرایطه که آدم دست به هر طنابی میزنه که غرق نشه. خب پیش میاد که از دیگران هم کمک بخواد و راهنمایی بگیره. به اینا نمیگن به قول شما شعر و ور. خیلیا اینجا یه گلواژه هایی مینویسن آدم میمونه چی بگه. واقعا متاسفم.

زندگی من به هیچ عنوان توی گوگل ایندکس نمیشه. خیلی چیزای مزخرف تر هستن که دارن ایندکس میشن و سر همه تو اوناس. این چیزیه که شما فکر میکنین و متاسفانه به خاطر زاویه ی دید شماست. من هیچوقت هیچ ادعایی نداشتم و اگه ادعایی هم بوده این شما بودین که به اسم من چسبوندین. شما اسم منو بزارین زن غرغرو. هیچ مهم نیست.

تا همینجاش برام به اندازه ی کافی بس بود. آدمایی سرد و عبوس و بی روح که فکر میکنن خیلی حالیشونه! اینه برداشتم از یه جامعه ی مهندسی به اصطلاح تحصیل کرده ی روشن فکر در ایران! معذرت میخوام اصلا قصد توهین به کسی رو ندارم، ولی هست واقعا اینطوری.

من واقعا انتظار یه همچین برخورد زننده ای رو از طرف شما نداشتم. واقعا در لحظات بدی بودم و احتیاج داشتم یه کلمه حرف منو ازین گردابی که توش افتادم بکشه بیرون. بعد رفتاری میبینم که اصلا واقعا خیلی کوچه خیابونیه. واقعا متاسفم.

من این کامنت رو به شخص خاصی نمینویسم و به همه مینویسم. قصد توهین به شخص خاصی رو ندارم. ولی مطمئنم همه ی شما یه روز در یه همچین موقعیت بدی قرار خواهید گرفت و اون روز دور نیست، چرا که عمر ماست که کوتاهه و سریع هم میگذره. و میدونم که اون روز یاد امروز خواهید افتاد چرا که کابوس شما خواهد شد.

من از اینجا میرم ، جدی هستم، واقعا حالم بهم خورد. الان متوجه میشم چرا جو قدیم مانشت از بین رفته و به این شکل انحصاری درومده. اینجا یارو هر غلطی میکنه دو کیلومتر براش کامنت میدن، ما یه دوراهی فکری برخوردیم یه راهنمایی خواستیم اینطور ما رو رنگی کردین. شمایی که به من میگی انرژی منفی، خودت سراپا انرژی منفی بودی. من میرم ولی یادتون باشه من شماها رو هیچوقت نمیشناختم.

از شما مدیران خواهش میکنم اکانت منو پاک کنید.
ببینید دوست عزیز من در مقام قضاوت و یا نصیحت نیستم ولی ب عنوان خواهر کوچک تر دوتا توصیه دارم یکی اینکه زیاد از این شاخه به اون شاخه نپرید و اینقدر ذهن اتون را آشفته نکنید ی مدت ی روال معمولی و عادی شغلی و تحصیلی را ادامه بدید
اینجور به آرامش میرسی و بهتر می تونی روی بقیه زندگی ات وقت بذاری
پیشنهاد دوم من اینه به نظر من ی مشاور خیلی خوب یا ی روانشناس میتونه به شما کمک کنه
در مورد همسر و زندگی اتون قبلا با عشق ازشون صحبت کردی و توی این چند پست اخیر ازش متنفر شدی در ی سنی ادم به یک ثبات روحی و روانی میرسه و مسلما شما هم باید در این برهه از زندکی ثبات روحی و شخصیتی داشته باشید و در مشکلات کوچک و یا بزرگ زندگی بتونید شرایط را مدیریت کنید البته مسلما ی مشاور متخصص یا ی روانشتاس خیلی می تونه به شما کمک شاید اگه خواهرت یا یکی از اعضای خانواده یا حتی همسرت پای صحبت و درد دل ات بشینه بهتر کمکت میکنه مسلما خانواده شما شناخت بیشتری به شما درند

اینجا هر کسی دغدغه خودش را داره و قرار نیست حلال مشکلات ما آدما ، توی فضای مجازی پیدا بشه
اگر هم از اینجا رفتید براتون آرزوی ارامش و خوشبختی و سلامتی دارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۴۴۶۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما فکر کنید...

با سلام چند نکته ی مهم :
این جا درسته مجازیه ولی پشت هرنام کاربری ، یک آدم حقیقی وجود داره و نظرات ما می تونن زندگی یه یک نفر رو نجات بده یا ویران کنه .
در زندگی هر کسی مشکلات شخصی کم و بیش وجود داره ولی قطعا مشکلات هر کسی به اندازه ی توان اون فرد هست و به قول شاعر " هر که در این بزم مقرب تر است ؛ جام بلا بیشتر اش می دهند . "
البته با توجه به تخصصی بودن رشته های دانشگاهی ، روانشناسی خودش یک علم و یک دنیای دیگه ایه . خیلی ها برای مشاوره حتی توی مساعل ساده تر پیش مشاور میرن بعضی هم مشاور خانوادگی دارن یعنی این قدر برای مراحل مهم و حساس زندگی شون پیشه یک نفر رفتن که تقریبا با سابقه ی زندگی اونها اشناست و طبیعتا راه حل های بهتری رو ارایه میدن . مثله پزشکی که خلاصه ی سوابق یک بیمار رو اگه داشته باشه داروهای موثرتری برایش هجویز میکنه .
مشکلی که مثلا برای ما پیش میاد و ما نمی دونیم چه واکنشی نسبت به اون انجام بدیم ؛ اون شخص مشاور همون مشکل رو برای صدها نمونه ی مختلف دیده و حل کرده . البته این هم مهمه که مشاوره خوب و با تجربه ای انتخاب بشه . ما اگه خودمون بخواهیم که راه حل این مشکلات رو پیدا کنیم مثله اختراعه دوباره ی یک چرخ هست ... یعنی وقتی یک نفر کلی انرژی گذاشته و بعد از کلی آزمون و خطا تونسته چرخ رو اختراع کنه ؛ بقیه می تونن از اون چرخ استفاده کنن و از تجربیات اون استفاده کنن . و لزومی نداره که دوباره به فکر اختراع از صفره یک چرخ باشن ... استفاده از روانشناس های باتجربه چیزی مثله همینه .
مثلا همین ماه رمضان سال قبل ؛ یکی از بستگان نزدیکه ما توی سن ۶۰ ...۷۰ سالگی داشتن از هم جدا میشدن .ولی بعد از فقط سه بار رفتن پیش مشاور اوضاعشون خوب شد . و الان این قدر با هم خوب شدن و برای هم میمیرن که باور کردن اش برای ما تقریبا غیر ممکنه برای مایی که تا گرفتن مهریه رو پارسال دیده بودیم .
استفاده از بزرگتر های فامیل و کسی که طرفین حرف اش رو قبول داشته باشن هم خیلی خوبه .
به امید روز های خیلی خیلی خیلی بهتر .

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , alma1988
ارسال: #۵۴۴۶۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
برای بیماری داخلی پیش متخصص داخلی می رن
برای بیماری های قلب پیش متخصص قلب می رن
برای بیماری های چشم پیش متخصص چشم پزشکی می رن
برای بیماری و اختلالات روانی هم پیش متخصص اعصاب و روان می رن
برای مشاوره تحصیلی پیش مشاوره تحصیلی میرن
برای مشاوره ازدواچ پیش مشاور ازدواج می رن

+ اینجا همه بچه ها اکثرا یا لیسانس یا فوق لیسانس کامپیوتر هستند بعضی از دوستان هم دارن دکتری می خونند این یعنی اگه سوالی داشتیم از هم می تونیم فقط در حد سوالات کامپیوتر همدیگه رو کمک کنیم در سایر موارد فقط می تونیم نظر دوستان رو بدونیم نظر با راهنمایی فرق می کنه مثلا من بیام بگم دوستان من برم شهرستان یا نرم ! خب اینجا دوستان میان نظر میدن ولی برای من نسخه نمی پیچن ، میام می گم با توجه به شرایطی که دارم می تونم ازدواج کنم یا نه دوستان میان نظر خودشون رو میدن یکی میاد می گه ازدواج خوبه یکی می گه نه و ...

در نهایت برای گرفتن مشاوره و درمان پیش متخصص و کاربلدش میرن
برای گرفتن نظر اول بهتره ادم های حقیقی و افراد نزدیک که از روحیات و شرایط ما خبر دارن مثل پدر و مادرها و اعضای خانواده و دوستان نزدیک و صمیمی نظر بخواهیم بعد افراد مجازی در اولویت های بعدی در نهایت انسان خودش عقل داره و خودش بهتر از هر کسی صلاح خویش را میداند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud , alma1988 , majidnourirad10 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۴۷۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۵:۰۶ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  شما فکر کنین که اینا شر و وره که من نوشتم. هر چی دوست دارید قضاوت کنید. گاهی اوقات آدم بدجوری از درون میشکنه و خودشو گم میکنه. تو اون شرایطه که آدم دست به هر طنابی میزنه که غرق نشه. خب پیش میاد که از دیگران هم کمک بخواد و راهنمایی بگیره. به اینا نمیگن به قول شما شعر و ور. خیلیا اینجا یه گلواژه هایی مینویسن آدم میمونه چی بگه. واقعا متاسفم.

زندگی من به هیچ عنوان توی گوگل ایندکس نمیشه. خیلی چیزای مزخرف تر هستن که دارن ایندکس میشن و سر همه تو اوناس. این چیزیه که شما فکر میکنین و متاسفانه به خاطر زاویه ی دید شماست. من هیچوقت هیچ ادعایی نداشتم و اگه ادعایی هم بوده این شما بودین که به اسم من چسبوندین. شما اسم منو بزارین زن غرغرو. هیچ مهم نیست.

تا همینجاش برام به اندازه ی کافی بس بود. آدمایی سرد و عبوس و بی روح که فکر میکنن خیلی حالیشونه! اینه برداشتم از یه جامعه ی مهندسی به اصطلاح تحصیل کرده ی روشن فکر در ایران! معذرت میخوام اصلا قصد توهین به کسی رو ندارم، ولی هست واقعا اینطوری.

من واقعا انتظار یه همچین برخورد زننده ای رو از طرف شما نداشتم. واقعا در لحظات بدی بودم و احتیاج داشتم یه کلمه حرف منو ازین گردابی که توش افتادم بکشه بیرون. بعد رفتاری میبینم که اصلا واقعا خیلی کوچه خیابونیه. واقعا متاسفم.

من این کامنت رو به شخص خاصی نمینویسم و به همه مینویسم. قصد توهین به شخص خاصی رو ندارم. ولی مطمئنم همه ی شما یه روز در یه همچین موقعیت بدی قرار خواهید گرفت و اون روز دور نیست، چرا که عمر ماست که کوتاهه و سریع هم میگذره. و میدونم که اون روز یاد امروز خواهید افتاد چرا که کابوس شما خواهد شد.

من از اینجا میرم ، جدی هستم، واقعا حالم بهم خورد. الان متوجه میشم چرا جو قدیم مانشت از بین رفته و به این شکل انحصاری درومده. اینجا یارو هر غلطی میکنه دو کیلومتر براش کامنت میدن، ما یه دوراهی فکری برخوردیم یه راهنمایی خواستیم اینطور ما رو رنگی کردین. شمایی که به من میگی انرژی منفی، خودت سراپا انرژی منفی بودی. من میرم ولی یادتون باشه من شماها رو هیچوقت نمیشناختم.

از شما مدیران خواهش میکنم اکانت منو پاک کنید.

ببینین برای مشکلاتتون بهتره برید با روانپزشک و روانشناس و افراد امین مشورت کنید. از کاربرای اینجا چه انتظاری دارین.من اگر در شرایط بدی هم قرار بگیرم نمیام زندگیمو بریزم توی مانشت میرم سراغ فردی که بتونه کمکم کنه. حالا الان میگید دیگه بر نمیگردم مطمئنا دو روز دیگه باز پیام میزارین (مثل صد بار قبل که گفتید بر نمیگردم).
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۴۴۷۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۹:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۳ ق.ظ، توسط fo-eng.)
کتاب های الکترونیکی دانشگاه تهران رایگان شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آثار نفیسی برای اشتراک گذاشته شده ، حتما یک سر بزنید Heart .

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , majidnourirad10 , SepidehP
ارسال: #۵۴۴۷۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
من احساس میکنم اینا طرز استفاده موشکا رو بلد نیستن. موشک هستا، ولی طرز استفاده‌ش رو نمیدونن این بی‌شرفا. شایدم موشک زیادی دارن دارن ریخت و پاش میکنن. کسی چه میدونه.
اونایی که فوت شدن توی این حادثه رو خدا بیامرزه واقعا. به خونواده‌هاشون صبر بده.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015 , alma1988
ارسال: #۵۴۴۷۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط majidnourirad10.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینکه یکی کرونا داشته باشه ...

به عنوان کسی که مریض های کرونایی رو از نزدیک دیده ( فقط دیده ) Angel Blush
اگر یک بیماره کرونایی به یک سطحی دست بزنه ، احتمال انتقال اش هست ولی کمه و باید از راه تنفس ویروس منتقل بشه . یعنی یک شخص بیمار عطسه کنه و نفر دوم هم اون ویروس ها را به داخل ریه شون ببرن . برای همین استفاده از ماسک هست . اگر در طول روز زیاد اب بخوریم ؛ ویروسی که در گلو یمان باشد به معده فرستاده میشه و اسید معده ان را نابود میکنه ولی شستن مداوم دست ها ویروس هایی که از طریق دست ها منتقل میشه رو نا بود می کنه . از طریق چشم هم منتقل میشه ولی خب کمتر .بیشتر برای اونهایی هست که بیشتر در معرض بیماران هستن . و استفاده از محافظ صورت یا عینک برای این هست .
برای تهییه ی ماسک فیلتر دار به قیمت ارزان تر به یکی از بیمارستان های شهرتون مراجعه کنید و از داروخانه ، سوپر وایزر کنترل عفونت ، کارشناس بهداشت از این افراد که بپرسید یکی شون جواب میده . مثلا ماسک فیلتر دار نوع ffp2 که تقریبا مثله n95 هست رو معمولا دارن و این جا به قیمت ۲۵ هزار تومان داشتن ولی این قدر نخریدن که دیگه نیاوردن . ولی اگه یکی از بستگانتون این بیماری را دارد از این ماسک ها بگیرید ، چون ماسک فیلتر دار مدت استفاده اش ۶ ساعته و بعد از اون فیلتر اش دیگه کارایی نداره ؛ روی خودش که نوشته ۶ ساعت . مگر این که یک ماسکه سه لایه ی معمولی روی اون فیلتر دار بزنید تا مدته استفاده از فیلتر را افزایش بدیم .
و نکته ی مهم این که ماسک فیلتردار فقط برای اطرافیان بیمار کرونایی هست و برای خود شخص کرونایی فایده نداره چون ماسک اش یک طرفه هست و فقط موقع " دم " عمل می کنه و زمان " باز دم " فیلتر کار نمی کنه .و اگه مریضی این را بزنه انگار که اصلا ماسک نداره و باعث میشه اطرافیان اش بگیرن Sad

اگر وسایلی دارید که مطمعن هستید یک فرد کرونایی ب اون ها دست زده ؛ با ضد عفونی کننده ها میشه اون سطوح را تمیز کرد . از موارد در دسترس میشه به محلول ۷۰ درصد اب/ الکل و یا ۲% وایتکس اشاره کرد که باید به همین نسبت ها درست بشه و روی اون سطوح را با این محلول ها بکشیم .

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , khayyam
ارسال: #۵۴۴۷۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
در حال حاضر دلم فقط یه حساب بانکی پر میخواد مثل آقازاده ها. که هر چی خرج میکنن ته ندارهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , majidnourirad10 , khayyam
ارسال: #۵۴۴۷۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ
یکی را از دوستان گفتم: امتناع سخن گفتنم به علت آن اختیار آمده است در غالب اوقات که در سخن نیک و بد اتفاق افتد و دیدهٔ دشمنان جز بر بدی نمی‌آید.
گفت: دشمن آن به که نیکی نبیند.
و اَخو العَداوَةِ لا یَمُرُّ بِصالِحٍ اِلّا و یَلمِزُهُ بِکَذّابٍ اَشِر
هنر به چشم عداوت بزرگتر عیب است گل است سعدی و در چشم دشمنان خار است
نور گیتی فروز چشمهٔ هور زشت باشد به چشم موشک کور
ارسال: #۵۴۴۷۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ
“وطن ویرانه”

وطن ویرانه از یار است یا اغیار یا هر دو؟
مصیبت از مسلمان هاست یا کفار یا هر دو؟

همه داد وطن خواهی زنند، اما نمی دانم
وطن خواهی به گفتار است یا کردار یا هر دو؟

وطن را فتنه‌ی مسند نشینان داد بر دشمن
و یا این مردم بی دانش بازار یا هر دو؟

اقبال لاهوتی

البته ادامه داشت شعرش...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۴۴۷۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۶:۵۳ ب.ظ
بلاخره بعد از گذر از هفت خوان رستم و کلی تحقیق تونستم مانیتور و کیبورد بخرم. اگر گیمر نیستید و ساعت های طولانی پشت سیستم هستید، این مانیتور میتونه گزینه خوبی براتون باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چون حوصله سر و کله زدن با کیبوردهای بی سیم را نداشتم، این را خریدم. به نظرم خیلی جمع و جور و خوبه. نظرات دیگران را هم میتونید دربارش بخونید.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , khayyam
ارسال: #۵۴۴۷۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۱:۱۱ ب.ظ
سه ساله قراره برای تولدم می بند هدیه بگیرم، هرسال قبل از تولد خودم برنامه رو عوض کردم و چیز دیگه ای خواستم. دی ماه پارسال بازم قبل از خرید، یه سرچ کردم دیدم که قراره آخرای اردیبهشت یا اوایل خرداد می بند ۵ بیاد و با خودم گفتم خب همون موقع میخرم، چون فکر نمیکردم کرونا اینقد جدی بشه. الان که انگار خبری از ۵ ش نیست و قیمت همون ۴ شم تا اونجا که توی ذهنمه حدود ۱۰۰ و خرده ای بیشتر شدهUndecided

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۴۷۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
با این وضعیتی که الان هست ( تورم + بیکاری + ترس از کرونا + ترس از ازدواج + ترس از موشک ! ) فکر می کنم نسل اصلی سوخته ما هستیم .
احساس می کنم همه یجور دچار بی انگیزگی درونی شدن یا شاید من اینطوریم خیلی می خوام خودمو جمع کنم ولی سخته نمی تونم واقعا ولی تلاشمو می کنم راه دیگه ای نیست

+ کاش برگردیم به اون دورانی که وقتی یه خوراکی از مغازه می گرفتیم با دندون روکش اونو پاره می کردیم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۴۴۸۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وضعیتی که الان هست ( تورم + بیکاری + ترس از کرونا + ترس از ازدواج + ترس از موشک ! ) فکر می کنم نسل اصلی سوخته ما هستیم .
احساس می کنم همه یجور دچار بی انگیزگی درونی شدن یا شاید من اینطوریم خیلی می خوام خودمو جمع کنم ولی سخته نمی تونم واقعا ولی تلاشمو می کنم راه دیگه ای نیست

+ کاش برگردیم به اون دورانی که وقتی یه خوراکی از مغازه می گرفتیم با دندون روکش اونو پاره می کردیم .
از موشک نباید ترسید
ی خطا میزنن میریم دیار باقی از این همه تورم و گرونی و دغدغه و ترس راحت میشیم بعد از اون نام و خاطره امون در ذهن و قلب هموطنان جاوید می مونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۵۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۹۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close