زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۰۰۶
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ
نه غربی, نه غربی.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۰۰۷
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴ ق.ظ، توسط samane .gh.)
. . .
ارسال: #۵۵۰۰۸
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیر سرم سال چهارم دکتری ام. اما هنوز توی کد نویسی اشتباهاتی میکنم که خودم خندم میگیره!
امروز ۴ ساعت داشتم دیباگ میکردم. آخر سر فهمیدم یه Tab باید میزدم یه جا توی کد پایتون و نزدم.

من به چند زبان کد زدم اما واقعا پایتون این مدل خطاهاش بیشتر هست. چند مدت پیش یه کد زده بودم و اصلا جواب منطقی نمیداد اخرش فهمیدم برای یک حلقه کلمه range نگذاشته بودم و نوشته بودم in X
بعضی وقت ها خیای سخت میشه این خطاهای ریز رو پیدا کرد اونم از بین چندصد خط کد.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , BBumir , codin , big cloud , crevice , RASPINA , alma1988 , Avril89
ارسال: #۵۵۰۰۹
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۸ ب.ظ، توسط crevice.)
کسی با openshift کار کرده اینجا؟
ارسال: #۵۵۰۱۰
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  فک نمی کردم به مشکلی مث این که فایرفاکس از picture in picture ساپورت نمیکنه برخورد کنم راه حل هم داره دیگه واقعا خستم شده شاید بعدا راه حلشو پیاده کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۵۰۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۸ ب.ظ
این همه سال تو خونه بودم و داشتم تلاش میکردم برگردم به اجتماع و زندگی اجتماعی Big Grin کرونا اومد و دوباره تو کنج اتاقم گیرم انداخت.
اون موقع هم هر وقت دلم برا آدمای اون بیرون تنگ میشد فیلم میدیدم تا زندگی اجتماعی یادم نره .. الان هم.
یعنی این همه سال برا اینکه دوباره به همین وضعیت برگردم، خودم رو اذیت کردم؟ Big Grin
بعد از سال ها تازه داشتم از زندگی اجتماعیم کیف میکردم. آخه مرد حسابی میمردی اون خفاش لعنتی رو نمیخوردی؟ یا اصلا از یه گوشت فروشی دیگه ای میرفتی خفاش میگرفتی که ویروسی نباشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , codin , .:tarannom:. , Avril89
ارسال: #۵۵۰۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این اره ولی راه حل داره که دکمه اضافه کنی برای این کار دیگه حسش نبود براشون بنویسم بیان با کروم ببین Big Grin
به این مساله هم فک کنین
(۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه مساله دیگه ای هم هست بد نیست بهش فک کرد مثلا فک کنین از یه کالا یه دونه مونده بعد همزمان چند نفر با فرض اینکه موجود هست اقدام به خرید میکنن چه اتفاقی میافته؟ خصوصیات ACID یادتونه؟پایگاه داده

think positive
ارسال: #۵۵۰۱۳
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۴ ب.ظ
صائب تبریزی می‌فرماید که:

دیدنِ عیب به هم می‌شکند شاخِ غرور
مصلحت نیست که طاوس بپوشد پا را

واقعا اشعار صائب فوق العاده‌اس. قدرت کلام بیشتری داره توی شعرهاش.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Amir V , big cloud , alma1988 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۰۱۴
۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  این همه سال تو خونه بودم و داشتم تلاش میکردم برگردم به اجتماع و زندگی اجتماعی Big Grin کرونا اومد و دوباره تو کنج اتاقم گیرم انداخت.
اون موقع هم هر وقت دلم برا آدمای اون بیرون تنگ میشد فیلم میدیدم تا زندگی اجتماعی یادم نره .. الان هم.
یعنی این همه سال برا اینکه دوباره به همین وضعیت برگردم، خودم رو اذیت کردم؟ Big Grin
بعد از سال ها تازه داشتم از زندگی اجتماعیم کیف میکردم. آخه مرد حسابی میمردی اون خفاش لعنتی رو نمیخوردی؟ یا اصلا از یه گوشت فروشی دیگه ای میرفتی خفاش میگرفتی که ویروسی نباشه؟
زندگی آدم مختل و استرسی شده من به شخصه یجورایی احساس افسردگی درونی دارم ! یعنی تمام خوشی هایی که پارسال داشتم امسال همشون کنسل شده ( باشگاه تعطیل ، استخر و مراکز تفریحی تعطیل ، مسافرت و تور اگرم باشه ادم نمی تونه بره ، کنسرت تعطیل و ... ) تنها کاری که می کنم با استرس می رم سرکار و برمی گردم خونه SadSadSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RangiRangi , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۰۱۵
۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  این همه سال تو خونه بودم و داشتم تلاش میکردم برگردم به اجتماع و زندگی اجتماعی Big Grin کرونا اومد و دوباره تو کنج اتاقم گیرم انداخت.
دقیقا منم حس میکنم زندگیم تازه داشت میفتاد روی روال که کرونا اومد Big GrinUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA , RangiRangi , Avril89
ارسال: #۵۵۰۱۶
۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۷:۵۰ ق.ظ
یه چیز جالب در مورد کانادایی و آمریکاییا اینه که اینا وقتی از دست یک نفر عصبانی و ناراحت هستن ولی نمیتونن باهاش درگیر بشن و فقط میخوان عصبانیتشونو ابراز کنن پلکشونو میبرن به سمت بالا به همراه قرنیه چشم انگار یکی میخواد بالای سرشو نگاه کنه بدون این که گردنشو تکون بده.
اصلاحش هم هست اگر خواستین چند نمونه ببینین:
rolling your eyes
من خیلی برام عجیب بود چون هیچوقت عصبانیتمو اینجوری ابراز نکردم توی زندگیم و کسیم ندیدم یا یادم نیست این مدلی ابراز ناراحتی کرده باشهSmile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , crevice , RangiRangi , .:tarannom:. , Avril89
ارسال: #۵۵۰۱۷
۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط MarkLand.)
دیگه ادم کمال گرایی هم زیاد اصرار کنه کاره هیچ وقت انجام نمیشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۰۱۸
۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۲ ب.ظ
چقدر گرم شده هواSadSadSad خورشید کمر همت بسته که اگر کرونا نکشت ما را، از گرما خفه بشیم.UndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RangiRangi , Avril89
ارسال: #۵۵۰۱۹
۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  ...
rolling your eyes
من خیلی برام عجیب بود چون هیچوقت عصبانیتمو اینجوری ابراز نکردم توی زندگیم و کسیم ندیدم یا یادم نیست این مدلی ابراز ناراحتی کرده باشهSmile)
خیلیا اینطوریناااا، شاید مثلا اونا بیشتر ازش استفاده کنن بیشتر به چشم بیادDodgy

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۰۲۰
۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ ب.ظ
دانشمندا باید بگردن shortcut پاک کردن اطلاعات رو توی بدن پیدا کنن، خیلی نیاز میشه Dodgy ی سری چیزا رو پاک کنیم بره

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۳۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close