زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۲۳۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - چه تو ایران زندگی میکنید چه خارج از ایران؛ این هفته هر پولبک و اصلاح قیمتی فرصت خرید طلا و مشتقاتشه. برادرانه توصیه میکنم پول و سپرده ی پولی نگه ندارید.

قیمت همین لحظه طلا: ۱۹۴۰/۰۴$
رکورد تاریخی طلا: ۱۹۲۳$

خیلی دوست ندارم فضای اینجا رو اقتصادی کنم. ولی ترجیح میدم هشدار بدم راجع به شرایط دنیا؛ پول فیات درحال نابودیه. همین یه ذره سرمایه‌ی خودتونم حفظ کنید. از ما گفتن بود.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۲۳۲
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۳۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - چه تو ایران زندگی میکنید چه خارج از ایران؛ این هفته هر پولبک و اصلاح قیمتی فرصت خرید طلا و مشتقاتشه. برادرانه توصیه میکنم پول و سپرده ی پولی نگه ندارید.

قیمت همین لحظه طلا: ۱۹۴۰/۰۴$
رکورد تاریخی طلا: ۱۹۲۳$

خیلی دوست ندارم فضای اینجا رو اقتصادی کنم. ولی ترجیح میدم هشدار بدم راجع به شرایط دنیا؛ پول فیات درحال نابودیه. همین یه ذره سرمایه‌ی خودتونم حفظ کنید. از ما گفتن بود.
به نظرم کسی که توی ایران زندگی میکنه نیازی نیست نگران این جور شرایط دنیا باشه. طلا ۱/۶ درصد قیمتش تغییر کرد که بالاترین تغییر در تاریخ بوده گویا ولی حالا برای مایی توی ایران که دلارمون جهشی میره جلو واقعا قیمت دلار در برابر طلا چه اهمیتی داره؟ یه درصد بالاتر و پایین تر کجای ایرانیا را میگیره واقعا؟Smile

مادامی که سرمایه خودتونو به صورت ریال نگه ندارین در کل به نظرم نیازی به نگرانی نیست چه دلار چه طلا چه نخود و کیشمیش (اگر بعدا میتونید بفروشیدش البته)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۵۲۳۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۹ ق.ظ
سایپا تا هفته ی پیش برای خودرو مثلا جدید خودش ( کوییک s ) پیش فروش ۴۰ میلیون می گرفت الان برای خودرو قدیمی خودش ( کوییک معمولی ) ۴۸ میلیون می گیره مملکت نیست که خر تو خری تو بیا تماشا کن
هر چقدر گرون تر می کنن مردم با قرض و چنگ و دندون بیشتر می خرن شما بیا بگو فردا پراید بشه ۲۰۰ میلیون فکر می کنی کسی نمی خره همه می خرن چون فکر می کنند ۲۰۰ میلیون اونا میشه ۲۰۱ میلیون و همین جوری برای هر چیزی صف کشیدیم و خودمان و خانوادمون رو بدبخت کرده ایم و
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵ , ezra , big cloud
ارسال: #۵۵۲۳۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۱۳ ق.ظ
من یکان عدد هیچمو از هیچ پرم
چون سکوت آمده ام تا به کسی بر نخورم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵ , shamim_70 , big cloud
ارسال: #۵۵۲۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط ezra.)
شپنا منفی۲ Smile))))))))))))
ملت از پول مفت بدشون میاد!
باریکلا!
دوست دارن عرق بریزن و پول درارن!

(۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۴۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  سایپا تا هفته ی پیش برای خودرو مثلا جدید خودش ( کوییک s ) پیش فروش ۴۰ میلیون می گرفت الان برای خودرو قدیمی خودش ( کوییک معمولی ) ۴۸ میلیون می گیره مملکت نیست که خر تو خری تو بیا تماشا کن
هر چقدر گرون تر می کنن مردم با قرض و چنگ و دندون بیشتر می خرن شما بیا بگو فردا پراید بشه ۲۰۰ میلیون فکر می کنی کسی نمی خره همه می خرن چون فکر می کنند ۲۰۰ میلیون اونا میشه ۲۰۱ میلیون و همین جوری برای هر چیزی صف کشیدیم و خودمان و خانوادمون رو بدبخت کرده ایم و

ملتن دیگه
صف دوست دارن

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۲۳۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چقدر حال خوبی دارم!‌ توی جلسه آنلاینی بودم با هوشنگ ابتهاج که برامون شعر خوندن و پرسش و پاسخ کردیم!

بدون هوشنگ ابتهاج هم میشه جلسه برگزار کرد و واسه همدیگه شعر خوند و خوش هم بگذره
بچه های اهل شعر همینجا خیلی داریم میشه جلسه داشته باشیم
هوشنگ ابتهاج رو هم جلسات بعد دعوت می کنیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۰۴۰۱۵۰۵
ارسال: #۵۵۲۳۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۵۵ ب.ظ
اسب سواری تجربه جالبیه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۲۳۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اسب سواری تجربه جالبیه!
منم خیلی دوست دارم
ی کم‌پولدار بشم میرم سراغش

فکر کنم هزار جا اینو گفتم??

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , MarkLand
ارسال: #۵۵۲۳۹
۰۷ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اسب سواری تجربه جالبیه!
تا دلت بخواد خر سواری کردم Big Grin اسب هم یه بار
ولی تجربه بولینگ نداشتم تو کیش رفتیم بولینگ خیلی جالب بود برام
از پارسال تنها خاطره خوبی که داشتم همون سفر کیش بود
بولینگ ، دوچرخه سواری لب ساحل ، غواصی واقعا هیجان و جالب بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , RASPINA , MarkLand
ارسال: #۵۵۲۴۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از پارسال تنها خاطره خوبی که داشتم
گفتید خاطره خوب پارسال بلافاصله یاد صفر مشهدم افتادم ما ۸ بهمن از طرف دانشگاه رفتیم مشهد خیلی خوووب بود.
نماز صبح حرم خیلی خوب بود هر روز میرفتیم. با قطار خیلی خوب بود. کوپه ما که بچه های ارشد بود ب لطف صدای خوب دوستان از همه شلوغ تر بود

دوستان دعوتتون می کنم هر کسی خاطره خوبی که پارسال دارید را بگید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , khayyam
ارسال: #۵۵۲۴۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  منم خیلی دوست دارم
ی کم‌پولدار بشم میرم سراغش
فکر کنم هزار جا اینو گفتم??
اره خیلی خوبه ادم تا حدودی یاد بگیره نه که بگم حرفه ای ولی در حدی که بلد باشه همین خوبه
ما هم تو باغ همین اقواممون سوار شدیم برای دومین بار بود بعد سالها خوب بود هیجان خاصی داره

(۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تا دلت بخواد خر سواری کردم Big Grin اسب هم یه بار
اسب فوق العاده باهوشه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , khayyam
ارسال: #۵۵۲۴۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط .:tarannom:..)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از پارسال تنها خاطره خوبی که داشتم
گفتید خاطره خوب پارسال بلافاصله یاد صفر مشهدم افتادم ما ۸ بهمن از طرف دانشگاه رفتیم مشهد خیلی خوووب بود.
نماز صبح حرم خیلی خوب بود هر روز میرفتیم. با قطار خیلی خوب بود. کوپه ما که بچه های ارشد بود ب لطف صدای خوب دوستان از همه شلوغ تر بود

دوستان دعوتتون می کنم هر کسی خاطره خوبی که پارسال دارید را بگید

گفتی سفر، ما بعد از چندین سال برنامه ریزی!!بالاخره عید امسال تصمیم گرفته بودیم بریم شیراز که به خاطر کرونا به هم خورد.چقدر ذوقشو داشتم [تصویر:  476386_shakinghead.gif] [تصویر:  476386_bored.gif]

(۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان دعوتتون می کنم هر کسی خاطره خوبی که پارسال دارید را بگید

یکی از خاطره های خوب پارسال من این بود که با یکی دوستان شروع کردیم به موزه گردی : )

هر ماه تقریبا یکی یا دوجا می رفتیم. خیلی لذت بخش بود. Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۵۲۴۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۳۱ ق.ظ
من ورزش های مورد علاقم
دوچرخه سواری ( یعنی اگه واقعا یه دوست پایه داشتم راحت کل تهران حتی سفر استانی هم می رفتم با دوچرخه )
تنیس روی میز که متاسفانه خیلی وقته بازی نکردم چون کسی نبوده
فوتسال ( اینقدر بازی نکردم و وزنم زیاد شده تا بازی می کنم نفسم می گیره دیگه پیر شدیم رفت : (
و از همه مهم تر پرورش اندام که متاسفانه کرونا باعث شده ۶ ماهه باشگاه نرم دمش گرم که خونه نشین کرد ما رو
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir
ارسال: #۵۵۲۴۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۲۹ ب.ظ
چند روزه لپ تاپم به شدت داغ میشه
فقط هم تاچ پد و دکمه های وسط کیبور هست
دوستان کسی علتش را می دونه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۲۴۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چند روزه لپ تاپم به شدت داغ میشه
فقط هم تاچ پد و دکمه های وسط کیبور هست
دوستان کسی علتش را می دونه

احتمالا از فنه دیگه. صدای فن زیاد نیست؟ اصلا فن روی دور تند میره؟

راهی به انتها هست؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close