زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۲۱۶
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ
ﻫﻔﺪﻩ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ، ﭘﺸﺖ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﻗﺎﯾﻢ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ، ﭘﺪﺭﻡ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ آمد ﺑﯿﺮﻭﻥ، ﺗﺮﺳﺎﻧﺪﻣﺶ، ﺑﻬﺶ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ ، ﺍﻭ ﻫﻢ ﺧﻨﺪﯾﺪ ...
ﺩﺭ آﻥ ﺳﻦ ﻭ ﺳﺎﻝ ﺳﯿﮕﺎﺭﯼ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ، ﺩﺭ ﺣﻤﺎﻡ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻣﯿﮑﺸﯿﺪﻡ، آﻥ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ ﻫﯿﭻﻭﻗﺖ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ، ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﺩﺭ ﺣﻤﺎﻡ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺑﮑﺸﻢ، ﺳﯿﮕﺎﺭ ﮐﺸﯿﺪﻧﻢ ﻃﻮﻝ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ، ﭼﻬﺎﺭ ﻧﺦ! ﻧﺦ آﺧﺮ ﺭﺍ ﮐﻪ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﺳﯿﮕﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﭘﺪﺭ ﺩﺭ ﭼﺎﻩ ﺣﻤﺎﻡ ﻓﺮﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﺩﺭِ ﺣﻤﺎﻡ ﮐﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ آﻣﺪﻡ، ﭘﺪﺭﻡ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﭘﺸﺖِ ﺩﺭِ ﺣﻤﺎﻡ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺧﻮﺍﺑﺶ ﺑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ...
آﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺗﺎ ﻣﺮﺍ ﺑﺘﺮﺳﺎﻧﺪ، ﺑﻐﻠﺶ ﮐﺮﺩﻡ، ﺑﻮﺳﯿﺪمش، ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻧﮑﺸﯿﺪﻡ ...

مهاتما ﮔﺎﻧﺪﯼ

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , crevice , diligent , nana2010 , codin , alma1988 , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۵۲۱۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۴۲ ب.ظ
دوستان کسی هست اینجا وردپرس و php کار باشه
البته اگر سایر دوستان هم می تونن راهنمایی بدن
داشتم یکی از سایت ها که قالب و افزونه می فروشه را بررسی می کردم
چند تا از پروفایل های کسانی که اونجا کارهاشون را ب فروش میرسن را دیدم حساب کردم میبینم توی ی سال پول زیادی میشه
مثلا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مثلا ۴۰۰۰ تا محصول فروخته میانگین ۵۰تمن قیمت هر محصول باشه یعنی ۲۰۰ میلیون درآمد داشته
یا این کاربشون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که ۲۸۰۰۰ تا محصول داره اینم میانگین ۱ میلیارد میشه

باید چی بلد باشیم برای این کار؟
چ مهارت هایی نیازه
چ مدت زمان میخواد حرفه ای شد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۲۱۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه راهنمایی می خوام بیشتر خانم ها می تونن کمک کنندمی خوام یه جاروبرقی بخرم Big Grin منتها چون تا حالا آشنایی ندارم و با جاروبرقی کار نکردم ( برای تمیز کردن خونه از جارو دستی و جارو سنتی استفاده می کردم) گفتم نخرم شاید یه روزی ازدواج کردم دختر با خودش جهازیه میاره ولی ظاهرا باید دیگه کم کم بخرم وسایل خونه رو از جهازیه خبری نیست .
چون جنس های خارجی گرون شدن لطفا در مورد یکی از دو محصول زیر پارس خزر راهنمایی کنید اصلا ارزش خرید دارن یا نه کدومش بهتره

لینک ۱ :

لینک ۲ :

اگه لوله خرطومی جاروبرقی از جنس پلاستیک نامرغوب باشه زود ترک میخوره و اذیت میکنه. اون اولی چون روکش کنفی داره از این نظر خوبه. منتهی قیمتش به نظرم بالاست. البته دیجی هم قیمتاشُ بالاتر از بیرون میزنه همیشه :| دومی هم خوبه فقط نمیدونم این لوله خرطومی ها اگه خراب بشن، بعدا میشه به راحتی تعویض کرد یا نه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۲۱۹
۰۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست اینجا وردپرس و php کار باشه
البته اگر سایر دوستان هم می تونن راهنمایی بدن
داشتم یکی از سایت ها که قالب و افزونه می فروشه را بررسی می کردم
چند تا از پروفایل های کسانی که اونجا کارهاشون را ب فروش میرسن را دیدم حساب کردم میبینم توی ی سال پول زیادی میشه
مثلا

مثلا ۴۰۰۰ تا محصول فروخته میانگین ۵۰تمن قیمت هر محصول باشه یعنی ۲۰۰ میلیون درآمد داشته
یا این کاربشون

که ۲۸۰۰۰ تا محصول داره اینم میانگین ۱ میلیارد میشه

باید چی بلد باشیم برای این کار؟
چ مهارت هایی نیازه
چ مدت زمان میخواد حرفه ای شد

فقط شروع کن

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۲۲۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۴۲ ب.ظ

ارسال: #۵۵۲۲۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۸ ب.ظ
وقتی کسی کرونا بگیره چطوری مواظب باشه !
کرونا رو نمی شه کاری کرد الان همه تقریبا بی خیال کرونا شدن تا حد اولیه رو میشه رعایت کرد ولی دیگه نمیشه کلا بیرون نرفت و اونایی هم که می گن با ماسک بیرون بریم چیزی نمیشه فقط دارن خودشون رو توجیح می کنند یا کلا باید بری یه روستایی کلبه درویشی جایی یا باید دیگه با رعایت اولیه بهداشت وارد جامعه شد بقیش دیگه دست ما نیست زندگی و مرگ !
ارسال: #۵۵۲۲۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  وقتی کسی کرونا بگیره چطوری مواظب باشه !
والا خودم هم به همین موضوع فکر کردم
ولی برا دلداری چی میگفتم Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۲۲۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۱ ب.ظ
یه چند روز رفتیم مسافرت جایی که باغ پسته هم داشت چقد درختا پسته کرده بودن مث خوشه های انگور ولی خوب حیف سبز بودن هنوز نمیشد خوردشون دیگه جامون رو رزرو کردیم زمان برداشت بیایم پسته بخوریم گفتن نه بیا کمک بدین بچینیم Big Grin منم گفتم باشه کمک میدم ولی هر روز تا جایی که می تونم پسته می خورم Tongue

think positive
ارسال: #۵۵۲۲۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه چند روز رفتیم مسافرت جایی که باغ پسته هم داشت چقد درختا پسته کرده بودن مث خوشه های انگور ولی خوب حیف سبز بودن هنوز نمیشد خوردشون دیگه جامون رو رزرو کردیم زمان برداشت بیایم پسته بخوریم گفتن نه بیا کمک بدین بچینیم Big Grin منم گفتم باشه کمک میدم ولی هر روز تا جایی که می تونم پسته می خورم Tongue
حاجی خرداد که داشتم از شهرستان برمی گشنم تهران به همراه داداشم این یه جایی رو می شناخت می گفت گیلاس داره در حد بلاخره جاده رو زد خاکی رفتیم جلوتر دیدیم بله درخت های فراوان گیلاس گفتم اینجا برای کیه از کجا پیدا کردی گفت تو نگران نباش بچین بخور آشناست همین که داشتم می چیدم یه پیرزن و پیر مرد اومدن با چوب دنبال ما من فرار کردم و داداشم رو تنها گذاشتم باهاشون Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۵۲۲۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ق.ظ
- امشب شب مهمی برای بیتکوین میتونه باشه
- چه تو ایران زندگی میکنید چه خارج از ایران؛ این هفته هر پولبک و اصلاح قیمتی فرصت خرید طلا و مشتقاتشه. برادرانه توصیه میکنم پول و سپرده ی پولی نگه ندارید.
- ای داد بیداد!

ارسال: #۵۵۲۲۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ
واقعا کسی سرمایه بلند مدتشو تبدیل به بیت کوین میکنه؟ این پول خیلی بی اعتباره نه محصولی پشتشه نه هیچی... برای کوتاه مدت خب معنی میده ولی من شک دارم بیت کوین اصلا تا چند سال دیگه دووم بیاره و اسمی ازش باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۵۲۲۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  حاجی خرداد که داشتم از شهرستان برمی گشنم تهران به همراه داداشم این یه جایی رو می شناخت می گفت گیلاس داره در حد بلاخره جاده رو زد خاکی رفتیم جلوتر دیدیم بله درخت های فراوان گیلاس گفتم اینجا برای کیه از کجا پیدا کردی گفت تو نگران نباش بچین بخور آشناست همین که داشتم می چیدم یه پیرزن و پیر مرد اومدن با چوب دنبال ما من فرار کردم و داداشم رو تنها گذاشتم باهاشون
نه خیام از اقوام مولتی میلیاردر بودن خوش به حالشون سالی چند تن پسته برداشت می کنن البته زحمت هم داره

think positive
ارسال: #۵۵۲۲۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  واقعا کسی سرمایه بلند مدتشو تبدیل به بیت کوین میکنه؟ این پول خیلی بی اعتباره نه محصولی پشتشه نه هیچی... برای کوتاه مدت خب معنی میده ولی من شک دارم بیت کوین اصلا تا چند سال دیگه دووم بیاره و اسمی ازش باشه

حالا برای سرمایه گذاری بلند مدت و یا تبدیل کل ثروت نمیدونم؛ چون تغییر قیمتا توشون وحشتناکه واقعا Smile
ولی کلا رمزارزها توضیحای تکنیکال زیادی دارن که کاملا توجیهشون میکنه برای بقای بلند مدت. من حتی توی دنیای فانتزی خودم فکر میکنم میتونه یه روزی به طور کامل جایگزین پولهای رایج بشن. مثلا الان رمز ارزهای جدید که بر پایه ی proof of stake هستند خب در عرض چند میلی ثانیه معامله کردن رو ممکن میکنن؛ سناریو smart contract ها رو ممکن میکنن، هزینه ی وحشتناک تبدیل پول بانکها و صرافی ها رو هم حذف میکنن و کلا پروسه رو وحشتناک سریع کردن؛ جاسوسی و ترک کردن و کلا اعمال فشار سیاسی رو از روی تراکنشها میتونن کم و یا حذف کنن... و خیلی از مزیت های دیگه..
بنظرم ماهیت بانک و پول کاغذی بیشتر برای این بود که بتونن حافظ منابع مالی ما باشن و امکان تبادل مالی امن رو واسمون فراهم کنن؛ ولی وقتی یه رمز ارز خودش یه trustless network رو با بلاک چین بوجود میاره، شاید بتونه کم کم نقش بانکها رو کم رنگ کنه.
ارسال: #۵۵۲۲۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۰۷ ب.ظ
چقدر حال خوبی دارم!‌ توی جلسه آنلاینی بودم با هوشنگ ابتهاج که برامون شعر خوندن و پرسش و پاسخ کردیم!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , .:tarannom:. , big cloud , Masoud05 , RASPINA
ارسال: #۵۵۲۳۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ
Just keep moving
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۶۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close