زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۱۸۶
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دوستانی که اعتراض به نبود کار، بد بودن شرایط و ... میکنن، میشه از ی تجربه شخصی برای من بگید که توش تلاش کردید ی حرفه رو از اول یاد گرفتید ولی شغلی پیدا نکردید؟ ....
به نظرم مشکل از اونجایی شروع میشه که ما عادت کردیم یا کارمند باشیم یا کارفرما. از این دو حالت خارج نمیتونیم کار کنیم.

مهمترین دلیل کار پیدا نکردن افرادی که من دیدم عدم انطعاف پذیری و نداشتن روابط اجتماعی بوده. قضیه مثل اینه که دختر را نشوندن تو خونه میگن خواستگار خوب نمیاد. آخه آدم حسابی خواستگار خوب کف دستش را بو کرده شما دختر داری !!!
الان هم برای کار چند بار رفتید شرایط را امتحان کنید؟ شده تن به هر کاری بدید؟ شده اصلا به این موضوع فکر کنید که هدفتون از کار کردن چیه؟ چقدر پول میخواید در بیارید؟
همه جای دنیا پول در آوردن سخته. تازه ایران بدون وجود قانون درست و حسابی اداره میشه. وگرنه تکون میخوردیم باید مالیات میدادیم.

رفتن خوبه، اما برای کسی که میتونه در یک فشار مضاعف تلاش کنه. اونجایی که شما میخوای بری هندی هست، چینی هست و کلا آدمای همه کشورهای مختلف هستن. برای اینکه بتونید اونجا بدرخشید میخواید چه کار کنید؟ یک درصد اون کار را اینجا انجام بدید، پول در نیومد بیاید هر چی دوست داشتید به من بگید.( به جز ادامه تحصیل که اونور بهتره شرایط)
شرایط سخت شده درست، پول در نمیاد درست. اما همون موقع که شرایط خوب بود شما چی کار کردی؟ اگر با دلار چهار تومنی کاری نکردی، با دلار سی تومنی هم قرار نیست اتفاق خاصی برات بیفته. راه بیفت دنبال پول درآوردن، پول خودش میاد. منم اولین بار که این جمله را تو ۱۸ سالگی شنیدم خندیدم، اما الان باور کردم که این واقعیته!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA , kilookiloo , alma1988 , SepidehP , zahra89
ارسال: #۵۵۱۸۷
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۷ ق.ظ
آرزوها
خود را می‌بازند
در هماهنگیِ بیرحمِ هزاران
درِ بسته
آری؛ پیوسته بسته!
خسته خواهی شد...!

فروغ فرخزاد

ایام به کام.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RangiRangi , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۸۸
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۸ ق.ظ
منم فک می کنم تو حوزه برنامه نویسی اگه تخصص نسبتا خوبی داشته باشی شرایط از خیلی از رشته ها بهتره فقط مشکل اینه که اکثرا زمانی برای یادگیری این تخصصه و هزینه این یادگیری نمیذارند

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۱۸۹
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ
بحث از ازدواج رفت روی درامد : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۱۹۰
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۷ ق.ظ
دلم میخاد برگردم به دورانی که سریال گمگشته میگذاشت. چقدر اون روزها رو، اون حال خوبو، اون ماه رمضونو، اون سریالو، موزیک سریالو، اون خودمو، و همه چی دهه هشتادو بیشتر دوس دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , .:tarannom:. , RASPINA , SepidehP , big cloud
ارسال: #۵۵۱۹۱
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  اولین دلار زندگیمو در اوردم [تصویر:  biggrin.gif]

بی نهاااااااااااااااااااایت خوشحالم
خداروشکر
جیبتون پردلار.
من که از بورس و سرمایه گذاری و اینجور چیزها سردرنمیارم ولی اگر این دلار رو از یه بورس خارجی به دست آوردید واقعا آفرین. همین یه دلاری که شما آوردید داخل کشور کلی باارزشه. : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۹۲
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۸:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵ ق.ظ، توسط ezra.)
یه سیگنال هایی تو این چند روز به بقیه دادم در عرض تقریباً ۴۸ ساعت حدود ۲۰۰درصد سود کرد و خود احمقم استفاده نکردم! (کریپتو)
افسردگی یعنی این!

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۱۹۳
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مهمترین دلیل کار پیدا نکردن افرادی که من دیدم عدم انطعاف پذیری و نداشتن روابط اجتماعی بوده. قضیه مثل اینه که دختر را نشوندن تو خونه میگن خواستگار خوب نمیاد. آخه آدم حسابی خواستگار خوب کف دستش را بو کرده شما دختر داری !!!
الان هم برای کار چند بار رفتید شرایط را امتحان کنید؟ شده تن به هر کاری بدید؟ شده اصلا به این موضوع فکر کنید که هدفتون از کار کردن چیه؟ چقدر پول میخواید در بیارید؟
همه جای دنیا پول در آوردن سخته. تازه ایران بدون وجود قانون درست و حسابی اداره میشه. وگرنه تکون میخوردیم باید مالیات میدادیم.

رفتن خوبه، اما برای کسی که میتونه در یک فشار مضاعف تلاش کنه. اونجایی که شما میخوای بری هندی هست، چینی هست و کلا آدمای همه کشورهای مختلف هستن. برای اینکه بتونید اونجا بدرخشید میخواید چه کار کنید؟ یک درصد اون کار را اینجا انجام بدید، پول در نیومد بیاید هر چی دوست داشتید به من بگید.( به جز ادامه تحصیل که اونور بهتره شرایط)
شرایط سخت شده درست، پول در نمیاد درست. اما همون موقع که شرایط خوب بود شما چی کار کردی؟ اگر با دلار چهار تومنی کاری نکردی، با دلار سی تومنی هم قرار نیست اتفاق خاصی برات بیفته. راه بیفت دنبال پول درآوردن، پول خودش میاد. منم اولین بار که این جمله را تو ۱۸ سالگی شنیدم خندیدم، اما الان باور کردم که این واقعیته!
باید این حرفا را با طلا نوشت
حرف حق و حقیقت
ی سپاس کم بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۱۹۴
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مهمترین دلیل کار پیدا نکردن افرادی که من دیدم عدم انطعاف پذیری و نداشتن روابط اجتماعی بوده. قضیه مثل اینه که دختر را نشوندن تو خونه میگن خواستگار خوب نمیاد. آخه آدم حسابی خواستگار خوب کف دستش را بو کرده شما دختر داری !!! .....

شرایط خیلی سخت شده با این اوضاع دلار و تحریم و ... . ی سری از آدما رو می‌بینم که صبح تا شب تلاش میکنن ولی به زور ۳ وعده غذا رو درمیارن. اینا هر اعتراضی کنن من به تنها چیزی که فکر میکنم وضعیت نامناسب جامعه است چون همه‌ی اینا برمیگرده به سیستم نامناسب مالیاتی کشور، اختلاف طبقاتی وحشتناک به وجود آمده و ... و میدونم اگه همین فرد همین تلاش رو توی همین زمینه داخل ی کشور بهتر داشت قطعا زندگیش خیلی متفاوت می‌بود. ولی ی عده‌ی دیگه هستن که نشستن توی خونه تخمه می‌خورن و از نبود کار شکایت دارن! اینارو درک نمیکنم Dodgy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , big cloud
ارسال: #۵۵۱۹۵
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مهمترین دلیل کار پیدا نکردن افرادی که من دیدم عدم انطعاف پذیری و نداشتن روابط اجتماعی بوده. قضیه مثل اینه که دختر را نشوندن تو خونه میگن خواستگار خوب نمیاد. آخه آدم حسابی خواستگار خوب کف دستش را بو کرده شما دختر داری !!! .....

شرایط خیلی سخت شده با این اوضاع دلار و تحریم و ... . ی سری از آدما رو می‌بینم که صبح تا شب تلاش میکنن ولی به زور ۳ وعده غذا رو درمیارن. اینا هر اعتراضی کنن من به تنها چیزی که فکر میکنم وضعیت نامناسب جامعه است چون همه‌ی اینا برمیگرده به سیستم نامناسب مالیاتی کشور، اختلاف طبقاتی وحشتناک به وجود آمده و ... و میدونم اگه همین فرد همین تلاش رو توی همین زمینه داخل ی کشور بهتر داشت قطعا زندگیش خیلی متفاوت می‌بود. ولی ی عده‌ی دیگه هستن که نشستن توی خونه تخمه می‌خورن و از نبود کار شکایت دارن! اینارو درک نمیکنم Dodgy
اینا احتمالا یه بابای پولدار دارن ...
ارسال: #۵۵۱۹۶
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ
هر کی از دیروز روی لانگ gbpusd بست به رستگاری رسید Big Grin
حیف که هنوز توی نسخه ی دمو هستم
ارسال: #۵۵۱۹۷
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط .:tarannom:..)
..............
ارسال: #۵۵۱۹۸
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  شرایط خیلی سخت شده با این اوضاع دلار و تحریم و ... . ی سری از آدما رو می‌بینم که صبح تا شب تلاش میکنن ولی به زور ۳ وعده غذا رو درمیارن. اینا هر اعتراضی کنن من به تنها چیزی که فکر میکنم وضعیت نامناسب جامعه است چون همه‌ی اینا برمیگرده به سیستم نامناسب مالیاتی کشور، اختلاف طبقاتی وحشتناک به وجود آمده و ... و میدونم اگه همین فرد همین تلاش رو توی همین زمینه داخل ی کشور بهتر داشت قطعا زندگیش خیلی متفاوت می‌بود. ولی ی عده‌ی دیگه هستن که نشستن توی خونه تخمه می‌خورن و از نبود کار شکایت دارن! اینارو درک نمیکنم Dodgy
مشکل همین جاست که اونایی که تخمه میشکنن فکر میکنن رفتن همه مشکلاتشون را حل میکنه! وگرنه در این که شرایط اقتصادی داغونه شکی نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , RASPINA
ارسال: #۵۵۱۹۹
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۱۰ ب.ظ
[تصویر:  476316_Screenshot_20200721_210415.png]

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , khayyam , RASPINA , isoa , big cloud , alma1988 , Amir V , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۵۲۰۰
۳۱ تیر ۱۳۹۹, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ب.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  [تصویر:  476316_Screenshot_20200721_210415.png]

Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۱,۵۲۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۳۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۹,۶۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close